Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lut 2020, 8:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Archonci
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Z mojego osobistego doświadczenia i perspektywy wygląda to inaczej. Nie czuję aby "pole otępiające" osłabło - wręcz przeciwnie, dodatkowo wzmacniane przez pola elektro-magnetyczne naziemnych nadajników kom. i innych elektromagnetycznych technologi np na księżycu ( ktory jest ponoć wielkim magnesem samym wsobie)

Poziom świadomości ogólnej masy świadomości ludzi NIGDY nie był jeszcze tak niski. O jednostkach nie mówię - co ciekawe efekt zdaje się być odwrotnie proporcjonalny w/s do ogłupienia "ogółu".

Ja patrzę na to co się nazywa ludzkością jak na tonący statek ( chyba nie po raz pierwszy). Chciało by się go uratować ( to co jest prawdziwa esencją czlowieka- dziecko....) ale jak to zrobić. Zabrać w sobie niczym na szalupie ratunkowej "wzorzec ludzkiej matrycy" - wkomponowany w swój własny.
Myślę że to jedna z opcji- nawet jak nie masz sił by uratować płonący las- wystarczy że zabierzesz ze sobą szyszki i inne nasiona...

Podpisuję się pod tym całkowicie.
To nie jest tak, że całokształt ludzkości w piekny sposób przechodzi transformację - nie łudźmy się, pasożyt na to nie pozwoli, a na pewno nie teraz i nie z takim arsenałem.
Jest bardzo mocno przyblokowana energia świadomosci, mocna presja czynników-elementów systemu niewoli, powodująca pewien ścisk, blok, nie wiem jak to nazwać.
Ale też - warto zauważyć - że jednostki doświadczające transformacji doświadczają jej mocniej, klarowniej niż kiedyś. Byś może jest jakieś wsparcie - moze nawet działa tak cała przestrzeń kosmiczna, w jakiej obecnie znajduje się Ziemia, trudno rzec.

I kolejna rzecz, którą poruszył angelrage - trudno tak po prostu wyrzec się tego miejsca i stąd uciec. A przynajmniej ja się z tym męczę. Mam bardzo duże współczucie dla istot wokół mnie, ale jest to współczucie wywołujące działanie - po prostu chciałabym pomóc przetransformować się nie tylko sobie, ale też innym.
Nie wyobrażam sobie ot tak zwiać stąd.
Raczej mam chęć powalczyć, choćby i duchowymi armatami, albo wsparciem świata w kierunku otwarcia oczu.

Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 14:51 przez Indi, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 wrz 2013, 14:23 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Niktu pisze:
Jeśli byśmy nie pochodzili z tego samego odgałęzienia "Wyższego Ja", i nie przychodzili na równych prawach i możliwościach to byłoby zbliżone do koncepcji że jesteśmy strworzeni/hodowani w niewoli przez ... "obcych" "........."?!

Sądzisz, że system jest tak szczelny, że nikt nie może przyjść ani odejść z "zewnątrz"? :)

IMHO jeśli ktoś jest zdeterminowany i odpowiednio nastawiony, to opuści go bez trudu.
Na miejscu operatorów matrixa nie zatrzymywałbym go zresztą, bo i po co posiadać w interesie zadymiarza i mąciwodę?

A generalnie nie o to mi chodziło - wzór IJ, który działa w ludzkich ciałach jest w miarę uniwersalny pomiędzy fizycznymi ciałami hominidalnymi, nie tylko w tym świecie.
Albo inaczej mówiąc - to, że jesteś teraz w formie ludzkiej na Ziemi nie znaczy, że w niej musiałeś żyć wcześniej.

Niktu pisze:
Czy masz na myśli modyfikacje genetyczne DNA człowieka ?Niktu

To już odbicie w fizyczności działań niefizycznych.

Tu masz jeszcze jeden aspekt życia na ziemi, który już opisała emma57 (przepraszam za cytowanie tylko wycinka):

emma57 pisze:
Mogło tak być, że oglądający ziemski film byty z innych Wymiarów (takie same cząstki energii Absolutu, które na wczasy udały się w np. piąty Wymiar), będąc amatorami "sportów ekstremalnych", uległy gadziej reklamie, i zgodziły się na "ziemskie wcielenie z niepamięcią zaszłości".

Dodam jeszcze od siebie - a co jeśli sam chciał-eś/-aś celowo i świadomie wytaplać się w błocie? :)

Albo przybył-eś/-aś WBREW woli operatorów matrixa? :-)

A jak "desantowało" się wbrew ich zamierzeniom albo nawet bez ich wiedzy, na raz, wielu takich troublemakerów, których NIE MOŻNA teraz się tak łatwo pozbyć, bo dla zasady lubią kłopoty? :tak:

:hejka:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala, tylko mnie nie banuj, jedynie zachęcam tym artykułem do wstawienia obiecanego materiału o Archontach http://www.terrorism-illuminati.com/blo ... rm6BfvIzdS

MaksK pisze:
IMHO jeśli ktoś jest zdeterminowany i odpowiednio nastawiony, to opuści go bez trudu.

"Zdeterminowany" i "bez trudu" nie idzie ze sobą w parze.

Ci , którzy walczą , wiedzą , że doświadczenie ,poznanie jest równoległe do zgromadzonej energii i niezachwianej intencji pracy...energie marnotrawimy , niezachwiana intencja jest minimalizowana poprzez wygodę...wygodę w której lubujemy się pluskać.

Dany element zawsze zawiera w sobie przeciwności ,"duchowy" postęp tworzy radość jednocześnie zabierając pragnienie i tu zaczynają się problemy , zwalniamy.

Ewolucja nie powoduje , że jest coraz lżej postępować, ale sprawia , ze jest coraz lżej żyć...a tak naprawdę liczy się postęp.

Postęp niweluje pragnienie czegokolwiek , daje radość kosztem motywacji.

MaksK pisze:
Na miejscu operatorów matrixa nie zatrzymywałbym go zresztą, bo i po co posiadać w interesie zadymiarza i mąciwodę?

Tzw. Matrix istnieje po to , abyś wzrastał , wykorzystując go....będzie "uciskał" w nieskończoność , nikt nie ustalił końca drogi , gdy nie ma nacisku , nie ma postępu.

Wygoda tworzy anomalie. Ludzki duch jest wojownikiem , gdy nie walczy , staje się marny...wystarczy spojrzeć na tych , którzy mieli całe życie dostęp do gotówki i wygody.

MaksK pisze:
Albo inaczej mówiąc - to, że jesteś teraz w formie ludzkiej na Ziemi nie znaczy, że w niej musiałeś żyć wcześniej.

W takim razie kim jest ten , który przyjmuje formy ?...nie oszukujmy się , tematy archontów ,źródła istnienia czy głębokiej natury istot ludzkich , to my lepiej zostawmy .

Gdybanie nie jest motorem ewolucji...z kolei bezpośrednie doświadczenie jest równoległe do posiadanej energii, a kto ją posiada ?

Ten świat to trudny teren.

Najpierw wiecznie uciska...potem:
Zabiera pragnienie i motywacje , a daje radość i szczęście.
Nagradza jasnością umysłu , a jasność "mówi"...ciało nie jest ważne...
Pozwala na ewolucje , następnie szepcze "zwolnij" osiągnąłes/aś już i tak wiele...

Gdybyśmy nie "mieli" matrixa czy "złych obcych" itp idei , bylibyśmy bandą rozkapryszonych wariatów...z kolei , gdybanie o obcych i matrixie bez możliwości bezpośredniego doświadczenia i tworzenie z tego "wiary" także Tworzy rozkapryszonych wariatów...tak , tak , ten świat to trudny teren.

Awatar użytkownika

firek - celne niektóre uwagi, pod wrażeniem jak zwykle ;)

To jest wg mnie mega ważne - dużo ludzi to czyta, słyszy, widzi, a nawet twierdzi, ale mało kto bierze to na powaznie, praktykując, skupiając się na tym, biorąc to jako punkt startowy ewolucji:

...doświadczenie ,poznanie jest równoległe do zgromadzonej energii i niezachwianej intencji pracy...energie marnotrawimy , niezachwiana intencja jest minimalizowana poprzez wygodę...wygodę w której lubujemy się pluskać.
...bezpośrednie doświadczenie jest równoległe do posiadanej energii, a kto ją posiada ?

Energia
To ona jest karmą naszej Świadomości
To ona jest poszukiwana i pozyskiwana przez pasożyta/y
To ona jest kluczem i szansą.

Ale kto ma siłę w tym świecie skupić się na odzyskaniu energii... niewielu. A warto.

edit- literówki

Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, 11:20 przez Indi, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Cudze chwalicie swego nie znacie.

David Icke o archonach, Nag Hammadi i jak gnostycy to widzieli (to chyba forum DI, czyli można?) lol

Z góry wdzięczność za tłumaczenie i napisy!!! Warto

phpBB [video]

phpBB [video]

tutaj jest do ściągnięcia oryginał tekstu z Nag Hammadi, najbliższe tłumaczenie na angielski, długo szukałem:

http://chomikuj.pl/thozo/Dokumenty/The+ ... 975254.pdf

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]