Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 lut 2020, 18:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Jako mieszkaniec obszarów wiejskich i nawet rolnik ubezpieczony KRUS... poczuwam się do zajmowania tematyką wsi, rolnictwa. To naturalne. Nie mam jednak nic wspólnego z bandą niby ludowców i całego tego dziwnego towarzystwa, lobbies systemowego kompatybilnego z new world order. Oni chcą wykończyć Polskę i Naród Polski zmusić do importowania coraz większych ilości, oraz segmentów żywności.

Namawiam do podziemnego rolnictwa i domowego przetwórstwa żywności z jej dystrybucją pozasystemową wprost do ludzi, znajomych, po sąsiedzku, przez internet, ewentualnie nielegalne targowiska, czy też legalne ale bez doliczania VAT, marż złodziejskich. Na razie jeszcze nie grożą za to kary tak surowe jak za ładu jaki nam tworzyli krewni Tuska, pobratymcy z Prus-Niemiec. Nie lepiej było za PRL stalinowskiego aż po lata Gierka, kiedy istotnie rolnikom trochę zelżono ucisk, taki NEP nastał pod koniec ery Edwarda. .

Ponad milion drobnych gospodarstw rolnych, jeszcze więcej działkowiczów także z miast.... może wytwarzać tyle żywności że wystarczy jej do wyżywienia wielu milionów Rodaków. To będzie żywność dystrybuowana w barterze, czy za gotówkę, ale poza systemem fiskalnym bez VAT i innych haraczy. Przykładowo mogę np dać 100 kg zboża za stworzenie dla mnie małego portalu - jakiś gołębiarz, hodowca królików, kur potrafiący takie www składać, instalować nie będzie musiał tracić gotówki, ani ja. Sprzedać zboże jest trudniej małemu rolnikowi, cena musi być godziwa, inaczej to dopłacanie do produkcji. To taki przykład z brzegu.

Należy dążyć do tego żeby w sklepach minimalizować zakupy, zwłaszcza bojkotujmy wielkie sieci zagraniczne, oraz nasze z nomenklaturowym rodowodem. Niektóre targowiska są także ukąszone systemem, kasy fiskalne, podatki płacą, doliczają VAT itd Powstanie antysystemowe ma być powszechne. Nawet paliwo można sprzedawać bez haraczy, rolnik może wytwarzać sprężony biogaz którym także można napędzać pojazdy, ogrzewać dom, wodę. Podobnie z biopaliwem, po co narzucać ludziom całym ten chory system? Zatem po cichu... machnium? Machnium! Zamiast węgla można stosować brykiety ze słomy, niektórzy rolnicy mogą ich wyprodukować wiele ton ponad swoje potrzeby.

Szara strefa zatem, ale po prawdzie apeluję o coś więcej. O życzliwość, o hojność. O płacenie rolnikom drobnym nawet powyżej ceny rynkowej za ich produkty, bo to są partyzanci antysystemowi, inaczej cały naród PO-żre new world order. W razie wojny kraje z rolnictwem towarowym będą w tarapatach, a my wyżywimy naród na luzie metodami niekiedy ze starożytności jeszcze :) Można piec chleb w domach, można mleć ziarno ma mąkę, kasze, otręby itd Można robić pyszne sery, masło prawdziwe, a nie 50-80%, dawniej gospodarze zabijali prosiaki, byczki i jakoś nikogo nie truli podrobami, mięsem. Za to UE truje nas skażonym świństwem raz po raz. Wiele zależy od miast, włączcie się w akcję, kupujcie wprost u rolników w naszych domach. Nie opłaci nam się stać na targowiskach, sprzedaż w domach to co innego. Klient nasz pan. Pomóżcie wsi przetrwać i rozwijać się.

Przydałby się specjalny portal PODZIEMNA POLSKA :) To kwestia także innych branż, rzemiosła, złotych rączek od każdej usługi, noclegów poza rejestrem, bazy żywieniowej poza SSanepidem itd Nie samo rolnictwo i żywność. Tak trudno o dobre wino, piwo w ludzkiej cenie. W sklepach same sikacze niewarte naszych ust. Powinny powstawać małe gorzelnie, winiarnie, browary. Wczoraj piłem bimber o jakości koniaku dobrego. Żadna wódka gatunkowa nie jest lepsza od produkcji "wujka", zwłaszcza żołądkowa Palikota.

ŁAŻĄCY ŁAZARZU przybądź tutaj :)

Taki portal i ruch jest do zrealizowania, skoro stworzyliście udany nowyekran, to dlaczego nie iść dalej? Portal wymiany, barterowo-handlowy, towarzyski, społecznościowy, hobbystyczny, trochę porad itd dla niefirm, żadnych podatków, ale na własną odpowiedzialność użytkowników. Prawniczo trzeba to doprecyzować żeby twórcy portalu za nic nie odpowiadali :) Tam rolnicy będą szukali nabywców, a nabywcy producentów, oferentów. Dobijanie targu na PW poza okiem fiskusa. Trzeba dobre kodowanie PW żeby policja skarbowa nie podglądała ;)

PODZIEMNA POLSKA czeka na realizację :)

http://marekkajdas.nowyekran.pl/post/889,antysystemowy-zywnosciowy-ruch-oporu

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lut 2011, 15:08 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Super inicjatywa. Kiedyś już czytałem o podobnej inicjatywie w Anglii, gdzie konsument mógł poprzez internet zamówić bezpośrednio u rolnika np 100 kg warzyw i owoców z dostawą do domu. Trzymam kciuki za powodzenie idei. Jak tylko coś zakiełkuje w tej materii zaraz coś kupię.

Tak, inicjatywa godna uwagi :tak: Jedyne co mi się w tym nie podoba to
Cytuj:
III RP trzeba przekształcić w prawdziwą, katolicko-narodową Polskę
, ale jeśli takie podziemie funkcjonowałoby to chętnie bym się przyłączył nawet pomimo tej drobnej różnicy w poglądach.

W końcu ludzie zaczęli łapać o co chodzi i jak działać. Tylko bez dodawania do tego koktajlu w postaci katolickiego burdelu. j.w.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Jestem za już szukam działki na uprawy :)

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

to i ja mam coś do zaoferowania ale trzeba podłubać jeśli ktoś chce.
licencjonowany Sklep internetowy z którego nie korzystam a jeśli ktoś zechciał by skorzystać i przerobić go z korzyścią dla wszystkich to zapraszam na pw
Oddaje w wasze ręce pod warunkiem ze będzie to z korzyścią dla wszystkich
Pozdrawiam

nawyki budują twój charakter,
lecz mnogość jednych charakterów może odmienić nasz świat.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Od siebie oferuję darmowy hosting (nieograniczony, za wyjątkiem maili) i poddomenę w domenie podziemie.pl np. agro.podziemie.pl czy agrotarg.podziemie.pl...

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

no to ja się od razu piszę na listę klientów - od kiedy przeniosłem się do miasta, straciłem apetyt - znalezienie czegoś co choćby trochę przypominało w smaku pasztetowa zrobiona z naszych własnych swinek, która jadłem jako smarkacz, marchew, rzodkiew, czy truskawkę z piaskiem prosto z ogrodu, bez kg nawozów - zwyczajnie na gnojówce, która sam musiałem wiadrami do ogrodu raz na kilka lat nosić....ah...dzisiaj wszystko smakuje jak....w ogóle nie smakuje...żeby ser robić bez mleka!mleko np 0,2 tłuszczu - toż to woda jest, a nie mleko! do tego naszpikowana różnymi rodzajami "E" i napromieniowana!

W każdym razie jak coś powstanie, to proszę o namiar na targowisko na pw :) trzymam kciuki, że się da teraz na wiosnę :)

Sciagajcie najnowsza ksiazke Davida dopoki jest dostepna:

http://thepiratebay.org/torrent/6410408 ... %282010%29

a tu jak chcecie sie cos douczyc wiecej:

http://thepiratebay.org/user/DragonKP/

Piotr

PS No more comments ..... because this stupid ..... whatever called close to indygo ..... will not get out of my back.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Nie krytykowalbym pomyslu lecz bazujac na informacjach w necie zalecalbym przemyslenie zorganizowania forum wspierania inicjatyw barterowych i unikal nazwy forum podziemia, nie wystawiajac sie na celewnik aktualnego sytemu czy tez kreowanych kolejnych.
To powinno byc inicjatywa obywatelska sluzaca spolecznosci zainteresowanych taka forma wsparcia zdrowych ruchow na rynku gospodarczym.
Proponowlbym mala analize dotychczasowych wiadomosci i dokonal weryfikacji.

uzytkownik Claude mOnet otwarzyl juz temat barter-portal-barterowy-jakiego-jeszcze-nie-ma-w-polsce-t5418.html

Bou pisze:
ŁAŻĄCY ŁAZARZU przybądź tutaj :)

zapoznajcie sie z tym materialem
http://wzzw.wordpress.com/2011/05/18/to ... kompletny/

http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/ ... %E2%80%9D/

znalezione w sieci
[iframe=]Palikot: były członek Komisji Trójstronnej
http://prawica.net/node/15014
230-1 Janusz Palikot Josel Palikower agent SB Apel
podpisał „lojalkę” w stanie wojennym. Zobowiązał się do zachowania w tajemnicy swoich rozmów i kontaktów z SB. Opisał służbom specjalnym, z kim i dlaczego utrzymuje kontakty. Jeden z jego współpracowników był esbekiem, inny zaś ważnym działaczem PZPR, który wiele lat spędził w ZSRR. Te fakty dotyczą Janusza Palikota.
ZOBACZCIE JEGO ZOBOWIĄZANIE
http://wirtualnapolonia.files.wordpress ... =700&h=526

Bou pisze:
Żadna wódka gatunkowa nie jest lepsza od produkcji "wujka", zwłaszcza żołądkowa Palikota.

Janusz Palikot w rzeczywistości rządzi w PO – to bezpośredni cyngiel od Brzezińskiego, Komisji Trójstronnej i Bilderbergów – został namaszczony przez NWO do przygotowania nowej formacji i do objęcia funkcji Premiera RP. PO jest już stracona i NWO doskonale to wie – wystawiono więc frajerów do powolnego skasowania za Smoleńsk i wrobienie Roski w ten brud, i zapewne wykonawcą będzie Rosja – PO skończy jak gen.Iwanow szef GRU…
http://sites.google.com/site/s24h7micha ... ojstronnej
[/iframe]

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jak zablokować promienie śmierci. Tomasz Tomicki.

phpBB [video]

W Medjugorie i Fatimie wykorzystano technologię obcych - Danuta Sharma

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Chcąc przeczytać nowiny o "żywnościowym ruchu oporu" (świetna metoda!) natknęłem się tu na zupełnie nie na temat wypowiedź D. Sharmy. Pomijam to, że nie jest jasne czemy służy jej "Projekt Ziemia" (poza pobraniem 120 zł wstępu na jej konferencję), to nieudowodnioną i ryzykowną jest teza, że uderznie samolotów w WTC 11.09.2011, było spektaklem na niebie, ku przerażeniu Nowojorczyków!

To, że atak na WTC był wynikiem spisku, to jedno, ale głosić że to była fikcja, jakiś film na ekarnie jasnego nieba, jest przesadą!

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Perun pisze:
nieudowodnioną i ryzykowną jest teza, że uderznie samolotów w WTC 11.09.2011, było spektaklem na niebie

Nieudowodnione jest też, ze w WTC uderzyły samoloty 11 września.
Jakbyś głębiej zbadał temat, wiedziałbyś że nie było żadnych samolotów, a co najwyżej tylko hologramy. Podam ci tylko jeden argument bez zamiaru wchodzenia tu w dyskusję, bo to nie ten temat - nie ma takiej możliwości, żeby aluminiowe (lekkie) samoloty przebiły ogromne stalowe filary konstrukcyjne tych drapaczy chmur.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]