Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 506 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree

KaliYuga pisze:
Ten niezwykły fenomen, wg meteorologów pojawił się znikąd i zepchnął zimne arktyczne powietrze na południe, serwując całej półkuli północnej zimę z opadami śniegu sięgając aż do północnej Afryki- 30cm w Algierii.

A jak to można sprawdzić, że tak faktycznie było?
Moim zdaniem wykres powstał na specjalne zamówienie, aby zabezpieczyć się od argumentów, że nie ma globalnego ocieplenia. Oni tam czuwają, aby od koryta nie odpaść.
Jak jest ciepło to winny jest człowiek, a jak jest zimno to jest to tylko anomalia. Racja jest zawsze po ich stronie.

Poczekajmy jak Bałtyk zamarznie to dopiero będą kombinować z anomaliami.
.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lut 2012, 19:00 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

No ale jest ciepło- to to ciepło jest odpowiedzialne za taką zimę. To kogo tu kryć. Poza tym widzisz sens w fałszowaniu takiego obrazu sprawy przedstawiając TAKĄ anomalię, która w meteorologii nie ma prawa się zdarzyć? Nie ma nic z niczego. Nie ma ciepła znikąd, jakby było, nie musiałbyś płacić za ogrzewanie.

Swoją drogą uważam, że twierdzenie jakoby wszystko było sfałszowane i ustawione przez Nich (kimkolwiek są) to forma lenistwa. Oni coś tam kombinują, nie wiadomo co, nawet jak wiadomo co to i tak, nie wiadomo co. Ja się wypisuję z tego interesu.

A gdzie tu miejsce na własny osąd. :tak:

Myślałem i myślałem i może mam teorię. Skoro ciepło pojawiło się na biegunie, to co takiego wyróżnia biegun od innych miejsc na świecie? To miejsce skąd wybiegają linie sił pola magnetycznego. Teoretycznie to nasz najsłabszy punkt. Jeśli rozważymy wyższą aktywność Słońca w styczniu (kilka poważniejszych rozbłysków) i fakt, że pole magnetyczne Ziemi nieustannie słabnie, być może jest to efekt podgrzania atmosfery promieniowaniem, które w normalnych warunkach nie dociera tak daleko?

Mam też inne teorie ale nie wiem na ile macie ochotę.

Rozdziobią ich kruki i wrony

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Chętnie bym się wypowiedział w tym temacie ale pojawił się jakiś avatar tak paskudny, że bebechy mi wyrywa :) i nie mogę się skupić.
Zmień człowieku ten avatar bo ktoś zejdzie na zawał.

Awatar użytkownika

mój? :paluszkiem:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Tak chodziło o twój :) ale już mi przeszlo Mruga

Awatar użytkownika

no myślę. :)

KaliYuga pisze:

Mam też inne teorie ale nie wiem na ile macie ochotę.

Widzę, że bardzo się nudzisz i chcesz być lepszy od tych naukowców. Oszczędzę ci wysiłku i dam link do artykułu, który to wyjaśnia. Cały myk polega na tym aby nagłośnić sprawę w odpowiednim momencie i nazwać ja anomalią. Artykuł jest z 2010 roku, a takie zjawiska występują regularnie.
Co do twojego awatara to chodzi prawdopodobnie o te twoje animowane kruki . Wszystkie takie animacje rozpraszają uwagę w czytaniu. Takie efekty to są dobre w grach, ale nie na forum wymiany wiadomości. Widać, że krytyka spływa po tobie jak po kaczce.

Link do artykułu:
http://grongor.info/2010/05/05/dno-morza-arktycznego-plonie-za-sprawa-czynnych-wulkanow/

Fragment:
Dno Morza Arktycznego płonie za sprawą czynnych wulkanów

Dno Arktyki stało się obecnie punktem zapalnym, zarówno w przenośni ze względów politycznych, jak i dosłownie z powodu zjawisk geologicznych, których przejawem są fontanny gazu i płynnej lawy wydostające się z podwodnych wulkanów leżących u stóp Bieguna Północnego.

„Te erupcje mają miejsce na dużym obszarze i są trwającym nieprzerwanie procesem” – twierdzi międzynarodowy zespół, który wysłał sztuczne sondy do zbadania nieznanego, ognistego świata rozciągającego się pod arktycznym lodem.

Zespół zarejestrował obrazy i zgromadził dane wskazujące, że rozgrzana magma wypływa z wnętrza Ziemi poprzez wierzchołki kilkunastu podmorskich wulkanów położonych na głębokości 4 kilometrów pod lodem.

„Strugi i fontanny materiału wulkanicznego wyrzucane są do wody na wysokość od jednego do dwóch kilometrów” – oświadczył kierujący ekspedycją geofizyk Robert Sohn z Instytutu Oceanograficznego Woods Hole.

Zespół badał te wulkany minionego lata, w czasie gdy Rosjanie umieszczali tam na dnie morza swoją flagę, wywołując międzynarodowy zgrzyt w sprawie praw do dna morskiego.

Na terenie wód międzynarodowych znajduje się długa na 1800 kilometrów przełęcz przecinająca Morze Arktyczne od Grenlandii po Syberię. Jest to jedna z „rozprzestrzeniających się” przełęczy, gdzie z wnętrza Ziemi wypływa płynna skała, tworząc nową warstwę.

.

Awatar użytkownika

Wstrzymaj konie bo ci odjadą. Po pierwsze- nie nudzę się, każdy ma prawo do używania mózgu, czego chyba nie zarezerwowałeś dla siebie. Podparcie się pracą innych, rzucenie linkiem i stwierdzenie, że to wszystko wyjaśnia, świadczy o tym, że jesteś jak młody pelikan. Ktoś większy rzuca rybą a ty łykasz. Nie twierdzę, że artykuł jest błędny ale zastanawiam się ile energii cieplnej należy wpompować w powietrze, żeby pogrzać taką masę atmosfery o 25*C?

Avatar to avatar. Grzeczna sugestia to grzeczna sugestia.

(...)avatar tak paskudny, że bebechy mi wyrywa :) i nie mogę się skupić. Zmień człowieku ten avatar bo ktoś zejdzie na zawał.(...)

To nie była grzeczna sugestia, więc udałem, że jest. Krytyka nie spływa po mnie jak po kaczce. Chamstwo owszem.

Nie podobają się kruki- ładnie poproś. Mówisz i masz.

Wstępnie, co do artykułu- podwodne wulkany plujące lawą i gazami znajdują się na dnie wszystkich ziemskich oceanów. Czy widzisz nad nimi anomalie temperaturowe sięgające 25*C? Spychające powietrze znad oceanu na niższe czy wyższe szerokości geograficzne?

Awatar użytkownika

Jak zobaczycie ile tych instalacji Haarp znajduje się w samych Niemczech to nie dziwota że klimat i pogoda fiksuje.Nie dziwcie się że Świat zmierza w kierunku samozagłady. Sadzę że u nas jet podobnie,ale cisza o zgrozo absolutna... :shock:

phpBB [video]

Tutaj ciekawy filmik o tematyce powiązanej ze skutkami jakie niesie ta broń.....Szkoda ze nie przetłumaczony. :bezradny:

phpBB [video]

@up I filmik z YT.

Owszem jest tam kilka jakichś "instalacji" ale... może co najwyżej ze dwie można podciągnąć pod las anten haarpopodobnych, w okolicach połowy filmiku to jest zwyczajna bateria ogniw słonecznych a na końcu i gdzieś tam jeszcze wygląda na zwyczajną trafostację (fragment / etap linii przesyłowej WN). Nie wszystko HAARP co podobne do anteny.
Ciekawe są natomiast te dwa "jeziorka" o fastrygowanych brzegach. Może całe jeziorko jest jakimś promiennikiem? Pamiętajmy jednak o tym, że niecały zakres fal EM rozchodzi się pod wodą stąd komunikacja na łodziach podwodnych jest ograniczona do konkretnego zakresu fali EM.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Witam. Swietny program doskonale pokazuje źródła wszelkich "anomalii" pogodowych.
http://vod.onet.pl/niemozliwe,niemozliwe-wojny-pogodowe,41863,0,41615,odcinek.html#play

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

Awatar użytkownika

MenThor pisze:
Witam. Swietny program doskonale pokazuje źródła wszelkich "anomalii" pogodowych.
http://vod.onet.pl/niemozliwe,niemozliwe-wojny-pogodowe,41863,0,41615,odcinek.html#play

To może by ktoś to ściągnął i na YT wrzucił bo z poza terenu Polski nikt tego nie oglądnie :zły:

Awatar użytkownika

Szkoda ze nie mogę obejrzeć gdyż wyskakuje takie zdanie.
Cytuj:
Przykro nam ale ten materiał nie jest dostępny w twoim regionie

Porażka................ :zły:

Ciekawy film , można dowiedzieć się o działaniu fal ELF - niskiej częstotliwości.
Z początku też wyświetlał mi się ten dziwny komunikat , ale chyba system ściągnął
sobie jakiś dodatek , bo teraz działa.
Zapper również emituje fale elf .Na szczęście moc tych urządzeń jest znikoma.
Niepokojące jest jednak to , że niewielkim kosztem można zbudować urządzenie ,
które ustawione w odpowiednim miejscu może wywołać trzęsienie ziemi. :o ,
co widzieliśmy na filmie. Z filmu wynika również , że dysponując odpowiednią mocą
możemy podnieść jonosferę i wpływać na fronty atmosferyczne. Te doświadczenie ,
które pokazuje , jak fale elf wypychają parę wodną do góry , daje do myślenia.
Zapewne wypychają również chemtrailsy , a może nawet zdecydowanie szybciej ?-
- wszak to metale. Urządzenie demonstracyjne miało chyba 30 Wat i ten facet
twierdził , że jest bezpieczne , bo taka mała moc , a mi się wydaje , że czymś takim można
nieźle namieszać. Dla porównania dodam , że zappery osiągają w porywach 0,1 Wata ,
a najczęściej nie przekraczają 0,05 Wata.No cóż próbujcie , bo warto zobaczyć , a ten komunikat ,
to po prostu brak jakiegoś kodeka.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Witam.
Facet w filmie demonstruje działanie urządzenia o mocy 100Wat. 30Wat miał głośnik subwoofer`a , którym zsunął kamień po cegle.
Też jestem tego zdania co Olgutek, że takie coś mimo wszystko może całkiem sporo namieszać. Wyobraźcie sobie podobne urządzenie, w którym ta mała siateczka jest zastąpiona np siatką o wymiarach 10x10 metrów i podłączona do generatora takiego np 1kW. :shock:
W prawdzie te 0,1 - 0,5 wata w zapperze wydaje się nie groźne, ale weźmy pod uwagę, że rury od cb stanowią swoistą "antenę kierunkową" i możliwe jest, że używając zappera możemy zmienić komuś (bo w strefie działania tylko podnosimy cząstki wody w górę, jednym słowem "suszymy" swoje otoczenie.) zachmurzenie, opady, ciśnie etc. Jednym słowem (pół)świadomie bawimy się w inżynierię pogodową. Emitowanie fal ELF wiąże się z jeszcze jednym zjawiskiem, a mianowicie pojawieniem się nad miejscem nadawania "dziwnych" samolotów...

Sory za ewentualny offtop ale chciałem po raz kolejny zwrócić uwagę na to, z czym mamy do czynienia.

POKÓJ!!!

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

MenThor pisze:
W prawdzie te 0,1 - 0,5 wata w zapperze wydaje się nie groźne,

0,05- 0,1 wata.
A z tymi samolotami , to fakt , a jednocześnie dziwna sprawa , bo takich częstotliwości i o
takiej mocy nadawania , to nie da się namierzyć.
Co do tego suszenia , to mam wątpliwości. Zbyt mała moc na cząsteczki wody , jednak
na związki metali może to rzeczywiście oddziaływać.
Pozdrawiam.
Zapomniałem napisać , że do rozbicia szyby za pomocą tych fal wystarczy mniej niż 30W.

Awatar użytkownika

Witam.
No właśnie moc rzędu 0,05 - 0,1 ( :D ) jest teoretycznie nie wykrywalna więc jakim "cudem" dzieje się z tymi samolotami, tak jak się dzieje??? Oto jest pytanie :tak:
Co do kwestii suszenia otoczenia należy zwrócić uwagę, że w filmie przedstawione jest "błyskawiczne" podniesienie mgiełki, w ciągu kilku sekund "zapperem" o 1000 krotnie większej mocy. Konwencjonalny zapper podłączony do CB
jest 1000 krotnie słabszy, ale działa powiedzmy 1000 krotnie dłużej...
Pomijamy fakt, że aby skutecznie nadawać fale ELF potrzebna nam jest antena o długości jakiś 10 tys kilometrów :tak:

MenThor pisze:
Konwencjonalny zapper podłączony do CB
jest 1000 krotnie słabszy, ale działa powiedzmy 1000 krotnie dłużej...

Ale weź pod uwagę , że chmury nie czekają , tylko przesuwają się.Co innego
ta mleczna zawiesina , która potrafi godzinami wisieć w jednym miejscu.
Nie wiem nawet , czy tak mała moc zapperów pozwala tym falom na dotarcie do jonosfery ,
nie mówiąc już o ewentualnym odbiciu. Z tego co wiem , to żeby uzyskać łączność na tych
falach , to nadajniki używają tysięcy wat. Zresztą , zbyt mało wiem na ten temat -
muszę się dokształcić , choć materiałów "praktycznych" za dużo nie ma. :hmmm:
MenThor pisze:
więc jakim "cudem" dzieje się z tymi samolotami, tak jak się dzieje??? Oto jest pytanie :tak:

A tak na marginesie , to skąd to wiesz ? :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o przeloty "dziwnych samolotów" to wiem to m.in. z tego forum, po rzetelnym przewertowaniu kilku tematów, wiem z innych forów, z rozmów z ludźmi zajmującymi się manipulacją pogody. Znam człowieka, który pierwsze eksperymenty robił dobrze ponad 20 lat temu.
Osobiście nie uczestniczę "aktywnie" w kształtowaniu pogody/środowiska/atmosfery, po za "zgiftowaniem" najbliższych wież w okolicy klasycznymi orgonitami.
Wzmożona aktywność "dziwnych samolotów" po podłączeniu zappera świadczyć może moim zdaniem, nie o tym że w jakiś sposób są w stanie wykryć tak znikomą moc sygnału, tylko raczej o tym, że częstotliwości używane do tego celu znakomicie współgrają z orgonem/eterem i lepiej/intensywniej kształtują atmosferę nie w taki sposób jak mówiono na tvn24. HAARP, jonosfera i cząsteczki wody to nie wszystko. Tzw. ONI też o tym wiedzą. Jak pisałeś w innym temacie, udawało Ci się sprowadzać za pomocą zappera wyładowania atmosferyczne, opady etc. Moim zdaniem nie za pomocą "jednej/sześciu miedzianych anten,nie konwencjonalnego akumulatora i nadajnika" 0,1 wat Mruga
Jak wiesz jestem teoretykiem w kwestii "zabaw" z pogodą, a to raczej związane jest z tym, że nie do końca rozumiemy działanie w/w urządzeń i pewnym jest to, że "majstrując' u siebie na niebie majstrujemy także komuś na niebie, oddalonym nie raz o nawet setki kilometrów, nie koniecznie robiąc "dobrze".
Ja po prostu nie ingeruję :)
Pozdrawiam

MenThor pisze:
Jak pisałeś w innym temacie, udawało Ci się sprowadzać za pomocą zappera wyładowania atmosferyczne, opady etc. Moim zdaniem nie za pomocą "jednej/sześciu miedzianych anten,nie konwencjonalnego akumulatora i nadajnika" 0,1 wat Mruga

Drobna poprawka. Zapperka do tego celu nie używałem , a rury to muszą być podobne do tych , które
stosował Reich. :) Co do ingerencji w pogodę , to nie mam ochoty się w to mieszać ,ale
jakbyś popatrzył na radary na np.pogodynka , to zobaczyłbyś jaki dzisiaj od rana do popołudnia
rodzaj chmur nad nami przechodził. :shock: Pomimo , że niebo jest nadal zachmurzone , to te
chmury , które teraz przechodzą na radarach nie są widoczne .Moim celem nie jest sterowanie
pogodą tylko obrona przed metalicznymi chmurami oraz innym świństwem , które spada mi na głowę.
A odnośnie sprowadzania deszczu , to chciałem zobaczyć ,czy uda się to zrobić , gdyby ktoś za pomocą
fal elf zafundował nam suszę. Gdyby popaprańcy nie manipulowali pogodą , to zapewne znalazłbym
dużo więcej ciekawszych zajęć niż robienie CB,HHG,TB itp.Pomimo , że urządzenia , które stosujemy
mają niewielki zasięg , to wydaje mi się , że w ubiegłym roku dzięki nim uniknęliśmy sporej ilości
"anomalii pogodowych" w miejscach , gdzie skutecznie działały. Urządzenia takie jak CB
określam jako pasywne , natomiast Zapper jest w moim pojęciu urządzeniem aktywnym.
Nie zamierzam podnosić mocy w zapperze , bo na chwilę obecną takie działanie wystarczy.
Takich osób jak ja (którzy czasami robią takie eksperymenty) , jest w Polsce niewiele , więc o
sterowaniu pogodą nie może być mowy. Nazwałbym to raczej próbą stabilizacji.
Osobiście nie opisuję wszystkich doświadczeń , bo czasami sam jestem zdumiony tym ,że proste
urządzenia mogą posiadać takie moce.Wielu rzeczy sam nie rozumiem - więc podchodzę do tych
spraw ostrożnie. Może gdyby mi czas na to pozwalał , to byłbym mądrzejszy w tym temacie?
To właśnie ANOMALIE POGODOWE zmusiły mnie do poszukiwania takich rozwiązań.
Zresztą Ty , jak i wiele innych osób dokładnie widzi , co się dzieje.(patrz - film,który zaproponowałeś).
A może warto mieć takie mocniejsze urządzenia ? Może w przypadku awarii kolejnej elektrowni jądrowej,
uchroniłyby część ziemi przed promieniowaniem tworząc np.wyż odpychający napływające fronty
powietrza? Tego niestety nie wiem.(z TV się raczej nie dowiem :) )
Odbiegłem od tematu , więc kończę swoje wypowiedzi w tym wątku.
Pozdrawiam.
Dopisek.
A tutaj coś z Rybnika , jak zwykle po opryskach. Niejaki TheUkaszPL zamieścił już kilka tego typu zjawisk.
Według mnie , to nie kryształki lodu załamują tak światło.
Ten portal Twojapogoda , jak zwykle "ściemnia".
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/110457,slonce-poboczne-na-slaskim-niebie
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Cytuj:
HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji (1)
15 komentarzy Posted by monitorpolski w dniu 29 Luty 2012

Na podst. artykułu Nicholasa Jonesa http://www.bariumblues.com/em_mind%20control.htm

Nie ma wątpliwości, że zarówno HAARP jak i wieże GWEN nie są teorią konspiracji – urządzenia te istnieją od ponad 20 lat i są rozbudowywane. Społeczeństwo nie jest jednak informowane o prawdziwym ich zastosowaniu. Tłumaczenie, że są to cywilne projekty badawcze – jak to jest w przypadku HAARP, czy że są to elementy łączności na wypadek wojny nuklearnej – jak to jest w przypadku wież GWEN, są niewątpliwie rządową dezinformacją mającą na celu ukrycie prawdziwego celu ich realizacji. Informacje jednak wychodzą na światło dzienne, a fakty zdają się je potwierdzać. Celem HAARP i GWEN jest totalna kontrola społeczeństwa, kontrola, której ostatecznym celem musi być eksterminacja większości ludności Ziemi.
Jest to jeden z elementów tego diabolicznego planu, który w efekcie ma przynieść pewny efekt – niemal całkowitą depopulację globu. Manipulacja umysłami jest konieczna by zniszczyć wszelką opozycję, jaka się będzie tworzyła podczas realizacji tego ekstremalnego ludobójstwa.
Sądzę, że artykuł Nicholasa Jonesa porusza wiele nieznanych spraw i podaje szereg nowych faktów odnośnie broni elektromagnetycznej, dlatego zamieszczam jego skrótowe tłumaczenie, czy raczej omówienie. Jest dość długi, dlatego rozbiłem go na kilka odcinków.

Jak wiadomo, Ziemia jest wielkim elektromagnesem, przez co jest chroniona przed naładowanymi cząstkami o wysokiej energii. Warstwa przewodząca zwana jest jonosferą, która jest na wysokości ok. 100 km. Burze z wyładowaniami elektrycznymi wywołują stałą pulsację elektromagnetyczną, z główną składową 7,8 Hz zwaną Rezonansem Schumanna. Okazuje się, że podobną częstotliwość wykazuje ludzki mózg w stanie czuwania, co zapewne nie jest przypadkiem – zapewnia to harmonię współistnienia człowieka z biosferą i polem magnetycznym Ziemi.
Obrazek
Niestety, od pewnego czasu jonosfera jest manipulowana przez wielkie macierze anten nadawczych tzw. HAARP, z główną stacją na Alasce. Fale o dużej mocy nagrzewają jej warstwy, która przez to wibruje. Te wibracje mogą służyć m.in. do manipulacji pogodą na wybranych obszarach oraz powodować zmiany nastroju ludności. Moc docelowa HAARP na Alasce to 1,7 gigawata(!).

Fale geomagnetyczne są stale emitowane przez Ziemię, wywołują je 64 minerały w niej zawarte. Te same minerały można znaleźć w krwinkach. Występuje związek pomiędzy krwią i falami geomagnetycznymi, jest to tzw. biorytm. Brak balansu pomiędzy Rezonansem Schumanna i falami geomagnetycznymi, wywołuje zaburzenia biorytmów.
Obrazek
Rządy to wykorzystują zastępując fale geomagnetyczne przez emisję fal o niskiej częstotliwości z tzw. wież GWEN (Ground Wave Emergency Network), każda o wysokości 100-180m, z 100 metrowymi miedzianymi drutami wkopanymi w ziemię. W USA prawdopodobnie jest obecnie 58 takich wież, w planie ma być ich 300. Są rozmieszczone co ok. 200 mil. Emitują dookólnie częstotliwości fal długich 150-175 kHZ oraz fal ultrakrótkich 225-400 MHz. Fale długie rozchodzą się przy ziemi, a także przez grunt, zatem niemożliwe jest schowanie się przed nimi. To sztuczne pole elektromagnetyczne sięga 180 metrów w górę i dzięki dużej sieci wież, obejmuje całe USA. Poprzez jego modulację możliwe jest hipnotyzowanie i kontrolowanie zachowania się ludności.
Wieże GWEN umożliwiają kontrolę pogody, kontrolę umysłów, kierowanie zachowaniem się ludzi i ich nastrojem, wysyłanie specjalnych sygnałów telepatycznych w postaci infradźwięków, które kontrolują zachowaniem się agentów rządowych z implantami.
GWEN współpracują z HAARP i rosyjskim odpowiednikiem – “Dzięciołem” (Woodpecker). Rosjanie nawet sprzedają małą wersję Dzięcioła nazwie Elate, który umożliwia kontrolę pogody w promieniu 300 km.
System taki działa np. na moskiewskim lotnisku.
Wieże GWEN wraz z HAARPEM emitują potężne moce do atmosfery już od dłuższego czasu. Na stronie www.cuttingedge.org ujawniono w jaki sposób spowodowano sztuczne powodzie w środkowo-zachodnich stanach w roku 1993.
Takie powodzie mogą być wywoływane przez przekierowywanie potężnych prądów wilgotnego powietrza (szerokości 600-800km i długości do 8,000 km), które płyną na wysokości ok. 3 km w stronę biegunów. Na każdej półkuli jest 5 takich prądów. W 1993 roku wieże GWEN na północ od Missouri były włączone non-stop przez 40dni i nocy, co prawdopodobnie spowodowało uwolnienie się wilgoci w postaci deszczu. Współpracował z tym HAARP, który tworzył rzekę prądu elektrycznego w jonosferze przez co zmieniono kierunek tych wilgotnych prądów atmosferycznych.
HAARP może wywoływać też trzęsienia ziemi wzdłuż uskoków. W USA wieże GWEN też są zlokalizowane głównie na uskokach i terenach wulkanicznych północnego zachodu.

Ciekawe są wyniki badań interferencji fal elektromagnetycznych z falami mózgowymi. W 1963 roku dr Robert Beck stwierdził np. związek pomiędzy wybuchami słonecznymi z niestabilnością psychiatryczną. Badania na ochotnikach wykazały, że można wywołać takie same efekty sztucznie generowanymi falami. Groźne może być więc też promieniowanie sieci zasilania – W USA częstotliwość prądu 60 Hz jest zgodna z wibracją ludzkiego mózgu, natomiast w Anglii, gdzie częstotliwość wynosi 50 Hz (jak w Polsce), występują zaburzenia tarczycy.

Obrazek
Andrij Puharich

W latach 1950-tych i 60-tych do ciekawych wniosków dotarł dr Andrij Puharich, który badał m.in. osoby potrafiące leczyć dotykiem. Stwierdził, że w momencie gdy dokonywali leczenia, ich fale mózgowe miały częstotliwość 8 Hz. Dzięki temu spostrzeżeniu potrafił leczyć np. chorych na serce, ucząc ich za pomocą biofeedbacku wytworzenia tej częstotliwości.
Okazuje się, że jedna osoba emitująca tę częstotliwość, może sztucznie wpłynąć na drugą by miała taką samą. Nasze mózgi są więc niesamowicie podatne na zewnętrzne częstotliwości. Puharich stwierdził, że 7,83 Hz (naturalna częstotliwość Ziemi) powoduje, że ludzie czują się bardzo dobrze, 10,8 Hz powoduje gwałtowne zachowania (sztuczne wywoływanie rozruchów społecznych?!), a 6,6 Hz – depresję.
Pucharich stwierdził, że fale ELF (dużej długości) potrafią rozbić wiązania wodorowe w RNA i DNA, przez co można zwiększyć u człowieka częstotliwość wibracji. Próbował też fal o większej długości niż “psychiczne” 8 Hz by potwierdzić tzw. “fenomen psi”.
W książce “The Keys of Enoch” postulował np., że ultrafiolet powoduje rozbicie wiązań wodorowych.
Swoje odkrycia przedstawił dowódcom wojskowym, ale oni nie wykazali zainteresowania. Zwrócił się więc do polityków krajów zachodnich. W efekcie jego dom w Nowym Jorku został spalony, a on sam musiał uciec do Meksyku. Rosjanom udało się jednak dotrzeć do tych informacji i zaczęli napromieniowywać Ambasadę Amerykańską w Moskwie 4 lipca 1976 roku zmiennym sygnałem, głównie 10 Hz, która to częstotliwość wprowadza w stan hipnotyczny. Odtąd Rosjanie i północni Koreańczycy używają przenośnych emiterów takich fal do przesłuchiwań. Jedna z takich maszyn znalazła się nawet w pewnym kościele w USA – miała na celu wzmocnienie wiary parafian.

Rosjanie tak się zafascynowali tymi możliwościami, że w pewnym momencie Dzięcioł pod Kijowem zaczął wysyłać sygnały z 5-cioma różnym składowymi na cały świat. Fale o długiej częstotliwości (ELF) mogą być też wykorzystywane do przesyłania energii bez strat – ujawnił to już w 1901 roku Nikola Tesla.
Puharich podczas swojego pobytu w Meksyku nawiązał w końcu współpracę z CIA i obserwował fale ELF i ich harmoniczne emitowane przez rosyjskiego Dzięcioła.
Wiedza Puharicha nie wzięła się znikąd – jeszcze w latach 40-tych potrafił on usypiać psy za pomocą fal elektromagnetycznych. Później robił eksperymenty z małpami, odkrył m.in. nerw na języku, którego pobudzenie powodowało efekty słuchowe. Na podstawie tego odkrycia stworzył nawet plomby, które mogły być wykorzystywane do zdalnego wysyłania dźwięków wprost do głowy delikwenta.
Przez lata technologia tworzenia implantów poszła bardzo daleko – obecnie są wielkości mniejszej niż średnica włosa, a wszczepia się je ludziom za pomocą szczepionek – głównie na grypę. Implanty mają już miliony ludzi, nawet o tym nie wiedząc. Po cyrkulacji w krwioobiegu, trafiają w końcu do mózgu. Można przez nie przekazywać m.in. sygnały dźwiękowe wprost do głowy delikwenta (po to prawdopodobnie była potrzebna “pandemia” by nam wszystkim je wszczepić i byśmy słyszeli głos “boga” lub “obcych” w sztucznie stworzonym powrocie Mesjasza czy inwazji UFO projektu BlueBeam).
Istnieją różne rodzaje implantów, znajduje się je np. w tzw. “ofiarach interwencji obcych” (alien abduction), które są rządowymi operacjami fałszywej flagi, polegającymi na holograficznym wykreowaniu wizji pojazdu kosmicznego, z różnymi potworkami z niego wychodzącymi… Autor artykułu nie wyklucza jednak faktycznych interwencji Obcych, uważa, że te fałszywe są po to by powstrzymać poważne dochodzenie, przez ośmieszenie takich sytuacji. Ofiary tych operacji fałszywej flagi, zachowują się bowiem dziwnie, a ich opowieści są wręcz śmieszne.

Ciąg dalszy nastąpi – będzie mowa m.in. o sposobach depopulacji globu.

http://monitorpolski.wordpress.com/2012/02/29/haarp-i-gwen-totalna-kontrola-populacji-1/

A ja chciałbym , tak króciutko przedstawić informację z portalu , za którym nie przepadam.
Są to anomalie pogodowe , ale według mnie pozytywne. :)
Poczytajcie.

[url]Śnieg, lód i chmury na koniec lutego

Wczoraj chmury rozstąpiły się ujawniając błękitne niebo. Wykorzystaliśmy to do pokazania Wam na zdjęciu satelitarnym kilku ciekawych zjawisk mających miejsce w północnej Polsce.

Dzięki rozpogodzeniom mieliśmy szansę podejrzenia, co dzieje się na powierzchni ziemi po kolejnych opadach śniegu i rozpoczęciu się odwilży.

Satelitarne zdjęcie, które zamieszczamy pod artykułem, zostało wykonane wczorajszego popołudnia. Widoczna jest na nim pokrywa śnieżna w formie charakterystycznych smug ciągnących się od Zalewu Wiślanego w kierunku północnego Mazowsza.

Nie wszędzie sypał śnieg i nie wszędzie zdołał się on utrzymać do dzisiaj. Kolejnym ciekawym elementem krajobrazu północnej Polski jest kolor gruntu.

Zaczyna on zmieniać barwę na delikatnie zieloną. Dla porównania w Obwodzie Kaliningradzkim jest brązowy. Dolny odcinek Wisły zaczyna być wolny od lodu, choć bieg rzeki jest dosyć dokładnie zarysowany, co oznacza podwyższony stan wody.

Nigdzie jednak nie notuje się przekroczeń stanu ostrzegawczego. Naszą uwagę zwraca również zlodzenie wód Zalewu Wiślanego, zarówno po polskiej, jak i rosyjskiej stronie.

Tymczasem właściwa część Zatoki Gdańskiej jest już wolna od kry lodowej, na wybrzeżach Trójmiasta zjawisk lodowych już nie ujrzymy. Lód zniknął nawet z Zatoki Puckiej, która była nim pokryta przez kilka tygodni panowania silnych mrozów.

Ostatnim elementem zdjęcia są chmury różnych rodzajów. Po lewej stronie zwarte chmury warstwowe o nazwie stratus wiszące już na wysokości zaledwie 50 metrów. Po prawej również stratusy, jednak znajdujące się o 100-200 metrów wyżej, w dodatku rozrywające się i zanikające. www.twojapogoda.pl[/url]
Obrazek
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/110466,snieg-lod-i-chmury-na-koniec-lutego

I co niedowiarki - co o tym myślicie ? (wiem , wiem - przypadek). :)
Te z lewej to chemy , które zostały w dużej ilości "zablokowane" , a z prawej tylko chmurki -
-oczyszczone z chemii.
Pozdrawiam.

Olgutek pisze:
Poczytajcie.

Gdzie ty tu widzisz anomalie pogodowe?
Przedwiośnie w Polsce widziane z satelity jest dla ciebie anomalią pogodową?

Zbliża się już wiosna więc czekam z niecierpliwością na kolejne twoje rewelacje.

Żałuję , że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. A tak się starałem i wytłuściłem anomalie.
No cóż - faktycznie - już wiosna na Warmii. :)
Czyż to nie anomalie ? W lutym ?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Witam.
homorek pisze:
Olgutek pisze:
Poczytajcie.

Gdzie ty tu widzisz anomalie pogodowe?
Przedwiośnie w Polsce widziane z satelity jest dla ciebie anomalią pogodową?

Zbliża się już wiosna więc czekam z niecierpliwością na kolejne twoje rewelacje.

Jak dla mnie to samo nie naturalne ułożenie chmur na wschodzie i zachodzie jest anomalią.

Awatar użytkownika

Olgutek, Ty to chyba wywołasz jakąś katastrofę klimatyczną :pada: :słonko: :język: :lol:
Te chmury nad Niemcami i Francją nie chcą się dalej przesuwać na wschód jak to zawsze robiły tylko kumulują się w jednym miejscu i tańczą sobie w kółko

Obrazek

Na szczęście urządzenia dają się wyłączyć. :)
Pozdrawiam.
A tutaj coś , co mnie cieszy. :D

04-03-2012, 13:11
Warmia i Mazury zielonymi płucami

Zmętnienie atmosfery to coraz poważniejszy problem w naszych miejscowościach. Zanieczyszczenia powodują, że niebo jest coraz mniej błękitne, a co za tym idzie jego przejrzystość jest ograniczona.

Największe zmętnienie atmosfery, powstałe wskutek nagromadzenia się kurzu, pary wodnej i innych aerozoli podczas okresu bezchmurnego, notowane jest najczęściej na Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce.

Zmętnienie atmosfery sprawia, że do powierzchni ziemi dociera mniej promieniowania słonecznego, a to prowadzi do zmniejszenia produkcji bardzo ważnej witaminy D3 w ludzkim organizmie.

Najmniejsze zanieczyszczenie atmosfery notowane jest w północnej części Warmii i Mazur, na północnym wschodzie Lubelszczyzny, na stokach i szczytach górskich na południu Polski.

W tych regionach niebo jest zdecydowanie bardziej błękitne w dni bezchmurne niż w dzielnicach zachodnich naszego kraju.

Intensywność zapylenia powietrza jest bardzo ważnym czynnikiem na przykład dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego. Jego skala jest zawsze uzależniona od ukształtowania i zaludnienia terenu.

Najczystsze powietrze mamy tam, gdzie miast jest najmniej. To niewątpliwie atut dla Mazur. Wstydzić powinna się natomiast Ziemia Lubuska. Jednak to nie tylko wina mieszkańców, lecz również ich sąsiadów.

Duże zanieczyszczenie powietrza notuje się na wschodzie Niemiec. Zgodnie z cyrkulacją pyły przenoszone są z zachodu na wschód, a więc najpierw docierają do zachodnich regionów Polski. www.twojapogoda.pl

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/110489,warmia-i-mazury-zielonymi-plucami

Zapewne , tak było zawsze , ale ten błękit nieba , to według mnie jest dopiero ,od pewnego czasu :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Efekty Haarpa i Chemtrails :shock:

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:
Monitorpolski's Blog

Blog Marka
Manipulacja pogodą – tajna broń masowego rażenia
Posted by monitorpolski w dniu 8 Marzec 2012

Na podst.:http://www.pakalertpress.com/2011/07/06/weather-modification-a-covert-weapon-of-mass-destruction/

Czy faktycznie żyjemy w okresie “końca czasów” i czy wielkie anomalie pogodowe, masowe wymieranie zwierząt, niezwykłe nasilenie się trzęsień ziemi są na to dowodem? A może komuś zależy na tym byśmy tak myśleli, byśmy zrezygnowali z oporu wobec wprowadzanego Nowego Ładu Światowego?
Logiczne rozumowanie prowadzi do tylko jednej konkluzji – to co się dzieje jest tylko i wyłącznie konspiracją pewnej grupy ludzi, mającym na celu depopulację globu. Gdyby bowiem w najbliższej przyszłości miały się wydarzyć straszliwe kataklizmy, to ludzie, którzy mają dostęp do takich informacji, a więc elity, na pewno nie zajmowaliby się przejmowaniem kontroli nad wszystkimi krajami świata. Nie realizowali by depopulacji za pomocą GMO i zatrutej żywności, szczepionek, ludobójczego systemu opieki “zdrowotnej” itd, bo po co, skoro i tak apokalipsa jest nieunikniona?
Ten jeden prosty argument jest dowodem na to, że anomalie pogodowe i prawdopodobnie wiele tragicznych trzęsień ziemi były spowodowane przez najnowsze rodzaje broni tektoniczno – pogodowych.
Wiele się mówi o HAARP i pokrewnych systemach, co do których nie ma żadnych oficjalnych publikacji, że służą do modyfikacji pogody czy tektoniki. Możemy się zdać tylko na rzetelne badania niezależne.
Istnieją jednak przesłanki by utwierdzić się w przekonaniu, że te “cywilne” projekty są ukrytymi programami militarnymi.

Pewnych dowodów na to dostarcza artykuł “Weather Modification – A Covert Weapon Of Mass Destruction”, z którego zaczerpnąłem tytuł niniejszego wpisu.
Pomiędzy 1962, a 1983 Marynarka USA wraz z Biurem Pogody i Narodową Fundacją Naukową, przeprowadziły eksperymentalny program “Project Stormfury” kontroli huraganów. Osiągnięto ważne sukcesy, jak np. redukcję prędkości wiatru z 130 do 75 mil na godzinę, lecz o dziwo program zawieszono - modyfikacją pogody zajęły się firmy prywatne (czyt. mafia Rotszylda i Rockefellera). Sprywatyzowano najważniejsze instytucje państwowe zajmujące się badaniami nad pogodą, co pozwoliło na ich całkowicie niekontrolowane działanie. Celem działania tych organizacji stała się nie kontrola pogody i redukcja zniszczeń spowodowanych przez anomalie, a celowe tworzenie tychże – pogoda miała stać się bronią masowego rażenia.

Gordon J. F. MacDonald (1929-2002) był m.in. dyrektorem Instytutu Geofizyki i Fizyki Planetarnej na Uniwersytecie w Los Angeles, członkiem Naukowego Komitetu Doradczego prezydenta Lyndona Johnsona oraz członkiem Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR). W swojej książce z 1968 roku “Chyba, że będzie pokój: Naukowe prognozy nowego typu broni” jeden z rozdziałów był zatytułowany “Niszczenie środowiska”, w którym przewidział, że pewnego dnia pogoda stanie się bronią.
Argumentował to tym, że ludzie, którzy posiądą umiejętności manipulacji pogodą, nie będą się w stanie oprzeć możliwości wykorzystania jej do celów wojennych. Będą oni dążyć do zaniechania przez wszystkie kraje broni jądrowej, by móc bezkarnie stosować manipulacje pogodowe jako tą broń “ostateczną”. Posłuży ona do niszczenia konkurencji ze strony innych krajów, podczas gdy u siebie zadba się o to, by warunki były jak najlepsze. Będzie to praktycznie nie do wykrycia, gdyż pogoda sama w sobie jest zmienna i trudno ją badać (teraz to się zmieniło, można przewidzieć trendy za pomocą analiz komputerowych). Konkurencja byłaby wyniszczana poprzez powodzie, wielkie burze czy susze, a interwencja militarna była by stosowana tylko po wcześniejszym wyniszczeniu pogodą danego państwa.

W 1970 roku Doradca d.s. Bezpieczeństwa prezydenta Cartera, Zbigniew Brzeziński, w swojej książce “Pomiędzy Dwoma Wiekami” (Between Two Ages) uznał modyfikację pogody jako “nową broń” dla amerykańskiej armii oraz jako “kluczowy element strategii”.
“Technologia uczyni dostępne dla liderów czołowych państw, tajne techniki, które będą wymagały niewielkiej ilości sił bezpieczeństwa. Technika modyfikacji pogody będzie wykorzystywana w tworzeniu długich okresów opadów lub suszy.” W tym samym 1970 roku rozpoczęto prywatyzację państwowych instytucji zajmujących się pogodą. Za prezydenta Clintona skonsolidowano National Weather Services (Narodowe Usługi Pogodowe) z firmami prywatnymi.

Obawy przed tragicznymi skutkami modyfikacji pogody były na tyle uzasadnione, że 5 października 1978 roku w Genewie 87 państw podpisało międzynarodowe porozumienie zakazujące używania modyfikacji środowiska w celach militarnych.

Nie zważając na tę umowę w 1996 roku amerykańskie Lotnictwo opublikowało pracę naukową oracowaną przez Departament Obrony pt. “Pogoda jako wzmacniacz siły. Pełna kontrola nad pogodą w 2025 roku”.
Celem kontroli pogody są wg. autorów zadania militarne zarówno w małej jak i globalnej skali.
Zastrzeżono jednak, że praca reprezentuje tylko poglądy autorów, a nie oficjalną amerykańskich Sił Zbrojnych.

Dzięki internetowi na światło dzienne wypłynęło szereg informacji o tajnych programach – nie wszyscy, którzy biorą w nich udział akceptują cel tych działań – dominację pewnych grup ludzi nad innymi oraz ludobójstwo na niespotykaną dotąd skalę. Na pewno pogodą i tektoniką bawią się nie tylko Stany Zjednoczone, dlatego też od połowy lat 90-tych można zaobserwować m.in. stały wzrost ilości trzęsień ziemi i kataklizmów pogodowych.

Gordon J. F. MacDonald (1929-2002) was an associate director of the Institute of Geophysics and Planetary Physics at UCLA,

http://monitorpolski.wordpress.com/

Awatar użytkownika

"Zielona" chmura nad Moskwą

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 506 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]