Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2019, 8:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Andrzej Lepper, lider Samoobrony, wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego nie żyje. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal TVN24 policja nie wyklucza samobójstwa. Ciało polityka znaleziono w piątek przed godz. 17 w biurze w Warszawie. Informację o śmierci Andrzeja Leppera potwierdził jego bliski znajomy, współpracownik Janusz Maksymiuk.

Obrazek

Jak podaje policja, szef Samoobrony prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Został znaleziony w piątek, w biurze partii w Warszawie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 sie 2011, 16:45 
VIP Member
Awatar

ciekawe czy wspomniał mu o tym K.Jackowski, którego odwiedzał ?

Tytuł: Lepper nie zyje
Cytuj:
Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo przez powieszenie. Najpewniej nie mamy tu do czynienia z udziałem osób trzecich - mówi w TVP Info Mariusz Sokołowski, rzecznik warszawskiej policji. Informację o samobójstwie potwierdził rzecznik pogotowia.

- Na miejscu są policjanci, musimy przeprowadzić wszystkie czynności - powiedział Sokołowski. Andrzeja Leppera znalazł współpracownik przed godziną 17.00.

"Nie wytrzymał tempa czasu"

- Dowiedziałem się przed momentem. Jestem zszokowany - mówił w TVN24 b. senator Samoobrony Henryk Dzido - Musiało być coś strasznego, co sprawiło, że podjął taką decyzję. (...) Zawsze twierdziłem, że jest to człowiek wielkiego formatu, stworzony dla polityki. Niestety tempa czasu nie wytrzymał (...) Byłem przekonany, że jest to człowiek, który wie, czego chce, twardy, zdecydowany, który umie się poruszać w świecie polityki - mówił b. senator.

Zdaniem Dzido Lepper miał wizję "Polski sprawiedliwej, w której rodzina jest wartością". - Myślę, że przez lata będziemy o Andrzeju Lepperze pamiętać - dodał Dzido.

- Wczoraj się z nim spotkałem. Umówiliśmy się na rano. Rozmawialiśmy o planach - mówi w TVP Info b. poseł Janusz Maksymiuk. - Nie wiem, jak wszystko przeżyjemy. Jest nam wszystko ciężko. Był człowiekiem twardym. Nie wiem, co mogło go do tego skłonić - zastanawia się.

Wicepremier w rządzie PiS

Andrzej Lepper urodził 13 czerwca 1954 roku. Był założyciele Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej i Związku Zawodowego "Samoobrona". Z polityką związał się na początku lat 90', gdy przewodził protestom rolników.

W 2001 roku pierwszy raz dostał się do Sejmu. Przez kilka tygodni był wicemarszałkiem Sejmu. W 2006 roku został wicepremierem i ministrem rolnictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego i Kazimierza Marcinkiewicza. Odwołany został w 2007 roku w związku z aferą gruntową.

W 2007 jego partia poniosła klęskę wyborczą i nie odniosła już żadnych sukcesów. W 2010 roku startował w wyborach prezydenckich i zdobył ponad jeden procent głosów.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,10071519,Andrzej_Lepper_popelnil_samobojstwo.html

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawe az dziwne

Jackowski chyba przewidział śmierć jakiegoś polityka. Będzie z nim wywiad u Mikołaja za tydzień.

"Jackowski chyba przewidział śmierć jakiegoś polityka. Będzie z nim wywiad u Mikołaja za tydzień."

- z Jackowski czy z tym politykiem, którego śmierć przewidział ? :)

Jak jeszcze powiedzą, że się powiesił na biało-czerwonym krawacie samoobrony, to niektórzy będą wiedzieć, o co chodzi.

Czuję że do wyborów może być jeszcze wiele "samobójstw" i innych "wypadków" śmiertelnych.

globalblaster :tak: był szybszy o 20 minut z tematem.

Bardzo mnie ciekawią motywy tego samobójstwa, z tego co wiem to Lepper nie należał do osób które można było zastraszyć sądem, wyrokiem czy sankcjami, to była twarda sztuka która miała zdanie innych o sobie kompletnie w nosie co tym bardziej jest niepokojące.

Sublime Master Elect * 11th Degree

Czy mnie pamięć nie myli ,sąd apelacyjny dopiero co uchylił wyrok w sprawie seksafery(w którą chciano Jego wrobić) pomijam talibów na mazurach (okazało się że byli),blokady transportów GMO, w wyborach mógł być dla mafii chazarskiej bardzo niebezpieczny ,niekoniecznie musiałby wygrać, wystarczy upublicznić trochę drażliwych kwestii).
Pokłon dla Pana Andrzeja

Nie liczy się to kim jesteś w życiu ale odwaga ,którą w nie wnosisz !

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Szkoda! Smutno mnie sie zrobiło po tym jak usłyszałem o jego śmierci! Wykończyli go psychicznie! Wydawał się być twardzielem ale wszystko ma swoje granice! Jak by wszystkie media pokazywali by mnie jako gwałciciela, Robiące sobie ze mnie jaja jak bym chciał się obronić, też bym o samobójstwie pomyślał do tego długi, chory syn, toczące się sprawy o gwałty na Anecie Krawczyk która nie wie kto jest ojcem jej dziecka xD. Chcieli go zniszczyć i to zrobili! Taka jeba..... sprawiedliwość! Mam nadzieje że odnajdzie po śmierci spokój. RIP.

Lepper pozostawał osobą nr. 1 która mogłaby stanąć na czele masowych rozruchów społecznych, gdyby się takie pojawiły. Moim zdaniem to kolejny element trwającego od 2009 roku czyszczenia przedpola i pokazówek dla zastraszenia.
Jeszcze tylko czekać aż ksiądz Natanek zadławi się kością kurczaka spożywając danie rybne.

PS. Przypominam, że wczoraj ogłoszono, że syn posła Wróbla, który rzekomo zamordował i poćwiartował ojca, jest podobno całkowicie niepoczytalny. Wcześniej jakoś nie był. Trafi bez sądu do wariatkowa i już tam zostanie na amen. Nic nie wiadomo jaka komisja lekarska tak orzekła i na podstawie jakich obserwacji klinicznych i czy weryfikowano ustalenia jednej grupy lekarzy psychiatrów przez inną. Nawiasem mówiąc psychiatria nie jest nauką ścisłą i z każdego można zrobić wariata, szczególnie jak się go na dzień dobry czymś zacznie szprycować.

PS2. Tak gwoli całościowego obrazu, przypominam też przypadek szyfranta Zielonki którego zwłoki po roku od zaginięcia, zostały cudownie odnalezione w Wiśle pod koniec kwietnia 2010 z cudownie zachowanymi w foliowym woreczku dokumentami osobistymi... Oraz przypadek "antysemickiego" historyka Ratajczaka, którego zwłoki w wysokim stopniu rozkładu potrafiły przyjechać pod supermarket, zaparkować i ułożyć się między przednimi fotelami a tylną kanapą samochodu...
Tego jest dużo więcej a Smoleńsk jest elementem kulminacyjnym pierwszej fazy.

Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 18:23 przez Wosiu, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

:evil: Coś mi tu ŚMIERDZI :paluszkiem:
z tym samobujem przed wyborami :cooo?:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

No naprawde jestem w szoku :shock: ciekawe...
Patrząc na to co media z nim robiły od paru lat można to zrozumieć ale z drugiej strony on nie wyglądał nigdy na człowieka który mógłby sam się zabić...

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Ciekawe czy nie zostawił jakiejś informacji, bo jeśli to samobójstwo ideologiczne to bez przekazu nie miało to sensu...

Awatar użytkownika

Globalblaster pisze:
Ciekawe czy nie zostawił jakiejś informacji, bo jeśli to samobójstwo ideologiczne to bez przekazu nie miało to sensu...

Co gorsze nawet jeśli zostawił to pewnie nigdy się o tym nie dowiemy...

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Awatar użytkownika

Mam wrazenie ze ktos mu "pomagal" w tym samobojstwie.. :hmmm:
Jak jest ktos niewygodny to zawsze mu sie wypadek zdarzy w drodze do domu, albo samolot spadnie..
moze tez popelnic samobojstwo. Widownia we wszystko uwierzy.

Oczekuję listu pożegnalnego(być może spreparowanego), w którym będzie oczerniał różnych polityków. Być może jutro albo w poniedziałek dojdzie do prasy... :puknijsie:

Każdego kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do śmierci Andrzeja Leppera:
Postrzegam jako skrajnego ignoranta i darzę współczuciem
<Powierzam was Bogu i pozostawiam was>.

to jest bardzo podejrzane

i kolejny zbieg okolicznosci?

http://www.news.portalisko.pl/news/view ... zatrzymany

Awatar użytkownika

"Powieszenie samobójcze" - taką przyczynę śmierci Leppera wpisał lekarz

Lekarz jako przyczynę śmierci Andrzeja Leppera wpisał "powieszenie samobójcze" - poinformował Marcin Szyndler z Komendy Stołecznej Policji. Jak mówił "zgon nastąpił dzisiaj", ale dokładna godzina nie została ustalona.

Jak dodał Szynder, policję poinformował członek rodziny; odmówił jednak podania szerszych informacji.

Ciało Andrzeja Leppera znaleziono w pomieszczeniach prywatnych biura Samoobrony w Warszawie.

Jak dodał Szyndler, lekarz, który przyjechał do siedziby Samoobrony, nie stwierdził dokładnej godziny zgonu. - Będzie to przedmiotem wyjaśniania - powiedział.

Według niego, na miejscu zdarzenia jeszcze wiele godzin potrwają policyjne czynności, m.in. oględziny pomieszczeń biurowych.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Powieszenie-samobojcze---taka-przyczyne-smierci-Leppera-wpisal-lekarz,wid,13665091,wiadomosc.html?ticaid=1cca5

Obrazek

cóż, media już orzekły, że to samobójstwo i tak ma pozostać...

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Wosiu pisze:
Lepper pozostawał osobą nr. 1 która mogłaby stanąć na czele masowych rozruchów społecznych, gdyby się takie pojawiły. Moim zdaniem to kolejny element trwającego od 2009 roku czyszczenia przedpola i pokazówek dla zastraszenia.
Jeszcze tylko czekać aż ksiądz Natanek zadławi się kością kurczaka spożywając danie rybne.

Zgadza się, był jednym z niewielu w okół którego mógłby się zorganizować ruch "narodowowyzwoleńczy" .
Jeśli się to zestawi z tym o czym niedawno pisał Alef Stern, to chyba rzeczywiście zaczynają czyścić przedpole, taka "noc długich noży" w polskim wydaniu (z dojścia hitlera do władzy)
http://davidicke.pl/forum/post103532.html#p103532

A jeśli chodzi o samego Ś.P to IMHO bardziej sobie zasłużył Wawel niż wiadomo kto :?

Awatar użytkownika

Napiszę krótko, nie wierzę w samobójstwo!!! Ktoś mu w tym pomógł i tyle. Spoczywaj w spokoju [*]

Rafał Ziemkiewicz, o ile mnie pamięć nie myli (chyba w "Polactwie"), pisał o Andrzeju L. jako o człowieku specsłużb. To stara sztuczka ruskich, którzy tę metodę uskuteczniali np. z Żyrinowskim: kreuje się polityka na buntownika i wroga establishmentu, pokazuje go w mediach, a wszystko to w celu przejęcia głosów niezadowolonych antysystemowych grup. Rzeczywiste działania takiego polityka przeczą rzecz jasna jego ideologicznym deklaracjom.

A że nasze specsłużby, a głównie ich elita czyli WSI, były szkolone w Moskwie, więc pewnie zdecydowały się wypróbować sprawdzony patent w czasie, gdy w III RP narastało społeczne niezadowolenie i gniew z powodu, delikatnie mówiąc, niezbyt sprawiedliwych przekształceń własnościowych oraz licznych afer.

Dlatego dziwnym trafem przy aferach z Lepperem zawsze były kamery - jak na przykład podczas tego słynnego aresztowania po przejściu przez granicę, gdzie Lepper w kajdankach, w podkoszulku z orłem pokazywany był w każdych wiadomościach. Innych wiejskich działaczy związkowych siłowe resorty III RP zawsze szybko niszczyły, tylko Lepper jakoś nie mógł zostać skazany.

W tym systemie każdy prawdziwy antysystemowy polityk jest ignorowany przez media, ewentualnie kreowany na oszołoma/wariata/fanatyka.

Samoobrona głosowała w pełnej zgodzie SLD, a Lepper był człowiekiem bardzo bardzo majętnym. Nabył dziwnym trafem "po okazyjnych cenach" wiele hektarów.

Nie zapominajmy, że w czasie gdy premierem był Miller, eseldowski koalicjant Leppera, w Polsce CIA torturowała rzekomych terrorystów o czym Lepper mógł co nieco wiedzieć. Może się wygadał komuś i to nie spodobało się jego prawdziwym mocodawcom?

Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 21:30 przez anomandaris, łącznie zmieniany 1 raz

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Jackowski faktycznie wspominał o tym, że umrze jakaś ważna persona, lecz jakoś nie przewidział, że będzie to, jakby nie mówić, jego były klient.

Intendant of the Building * 8th Degree

anomandaris pisze:
Rafał Ziemkiewicz, o ile mnie pamięć nie myli (chyba w "Polactwie"), pisał o Andrzeju L. jako o człowieku specsłużb. To stara sztuczka ruskich, którzy tę metodę uskuteczniali np. z Żyrinowskim: kreuje się polityka na buntownika i wroga establishmentu, pokazuje go w mediach, a wszystko to w celu przejęcia głosów niezadowolonych antysystemowych grup. Rzeczywiste działania takiego polityka przeczą rzecz jasna jego ideologicznym deklaracjom.

A że nasze specsłużby, a głównie ich elita czyli WSI, były szkolone w Moskwie, więc pewnie zdecydowały się wypróbować sprawdzony patent w czasie, gdy w III RP narastało społeczne niezadowolenie i gniew z powodu, delikatnie mówiąc, niezbyt sprawiedliwych przekształceń własnościowych oraz licznych afer.

Dlatego dziwnym trafem przy aferach z Lepperem zawsze były kamery - jak na przykład podczas tego słynnego aresztowania po przejściu przez granicę, gdzie Lepper w kajdankach, w podkoszulku z orłem pokazywany był w każdych wiadomościach. Innych wiejskich działaczy związkowych siłowe resorty III RP zawsze szybko niszczyły, tylko Lepper jakoś nie mógł zostać skazany.

W tym systemie każdy prawdziwy antysystemowy polityk jest ignorowany przez media, ewentualnie kreowany na oszołoma/wariata/fanatyka.

Samoobrona głosowała w pełnej zgodzie SLD, a Lepper był człowiekiem bardzo bardzo majętnym. Nabył dziwnym trafem "po okazyjnych cenach" wiele hektarów.

Nie zapominajmy, że w czasie gdy premierem był Miller, eseldowski koalicjant Leppera, w Polsce CIA torturowała rzekomych terrorystów o czym Lepper mógł co nieco wiedzieć. Może się wygadał komuś i to nie spodobało się jego prawdziwym mocodawcom?

To kto nie jest agentem? Czy Roman G. też nim jest?

Ilekroć słyszę jak ktoś na forum obwieszcza kogoś agentem to zaczynam się zastanawiać, czy agenci czuwają tez pod naszymi łóżkami...

Nie chodzi mi o to, że uważam iż andrew jest czysty i w ogóle, ale takie myślenie, że skoro ktokolwiek się stawia systemowi i coś mu się udaje jest agentem, powoduje postawę zniechęcenia i niewychylania się

Bo i po co ryzykowac cokolwiek, skoro i tak wszystko wiedzący namaszczą cię agentem systemu

b...bo przecież "jeśli mu się udało = agent"..

paranoja

więcej spokoju w takich pochopnych ocenach.

Co do Leppera - nie wierze w jego samobójstwo i koniec.

Jak ktoś ma chorego syna walczącego o życie to się go nie zostawia. Gdyby mu umarł - to rozumiem, ale tak to mi ewidentnie śmierdzi.

Pytanie tylko - co wiedział....albo co chciał zrobić, lub w czym przeszkadzał

Moja mała teoria: skoro władza wie, że mega kryzys gospodarczo-finansowy się szykuje, może usuwac potencjalnych "fighterów", przywódców społ. co bazują na ludzkim niezadowoleniu i sprzeciwie wobec systemu...

Andrew podczas kryzysy na jesieni - jak się spekuluje - mógłby wiele zyskać.

ale to tylko mała teoria, być może zupełnie nieprawdziwa.

MRozbicki pisze:

Moja mała teoria: skoro władza wie, że mega kryzys gospodarczo-finansowy się szykuje, może usuwac potencjalnych "fighterów", przywódców społ. co bazują na ludzkim niezadowoleniu i sprzeciwie wobec systemu...

Andrew podczas kryzysy na jesieni - jak się spekuluje - mógłby wiele zyskać.

ale to tylko mała teoria, być może zupełnie nieprawdziwa.

W czasie kryzysu nieważne są często zbędne dobra tego świata tylko jedzenie i ciepły kont. To pierwsze jest na wsi zależnie od pory roku więcej lub mniej. Lepper był dobrze znany w tym środowisku mógłby odpowiednio pokierować ludźmi stworzyć kolektyw.

Na internecie piszą, że Andrzej Lepper nie zostawił listu pożegnalnego! To już śmierdzi na odległość! Ktoś go po prostu sprzątnął, tak jak piszecie!
Ludzie, coś się zaczyna dziać niedobrego. Popatrzcie na nagłówki dzienników (onet.pl):

Znana sieć handlowa bliska rozbicia. Ma fatalne wyniki (Carrefour)
"Sytuacja jest bardzo trudna." Będzie spotkanie na szczycie
Firmy usługowe oszukują Polaków na potęgę
Paliwa: ważna wiadomość z rynku ropy
Ogromne zadłużenie kolejnego kraju Unii. Spirala kryzysu wciąż się rozszerza (mowa o Włoszech)
Ostrzeżenie przed popularną metodą zakupów
Premier o sytuacji Polski: obawy są zrozumiałe
Głośny apel: zagrożona jest cała strefa euro (Grecja woła o pomoc)

Awatar użytkownika

blog Andrzeja Leppera:
http://alepper.blog.onet.pl/

(ostatni wpis pochodzi z 19.07.2010, ale i tak warto poczytać).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]