Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 13:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
@time
Wokół widać na terenie szkoły trochę porozwalanych styropianów do docieplania oraz fragmenty rusztowania jeszcze niezmontowanego ale w mikroskopijnej ilości która z całą pewnością nie pozwala na o-rusztowanie całego budynku w dowolnym celu (remont / docieplenie). Rusztowanie stoi od jak wynika z informacji od tygodnia do trzech tygodni i nic na nim się nie działo!.

Cytuj:
Kto i po jakiego grzyba stawiał rusztowanie po sam dach, skoro odnowiono tylko kawałek elewacji na samym parterze.

Takie rusztowanie(a także styropian itp. pierdołki) mogły być tam celem remontu kominów czy też wykonaniu jakichś poprawek obróbek blacharskich-możliwości jest co najmniej kilka. Ktoś konkretnie sprawdził ten trop rusztowań? Te luzem tam sobie ot tak leżały niepilnowane? Nie za...li ich? :P
A może ktoś ma możliwość zrobienia "wywiadu" z pobliskimi lokatorami i zweryfikowaniu informacji jakoby nie trwał tam żaden remont na wyższych partiach?
Jakkolwiek jednak by nie było to rusztowanko mogło tam zostać zamówione na legalu z podstawowym zamiarem wykonania roboty jakiejś. A że mogło posłużyć także w innym, bardziej tajnym celu...to już szczegół..

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 sie 2011, 19:14 
VIP Member
Awatar

Dobry Wieczór

Przecież jest to oczywiste i proste jak budowa cepa - chodzi o ziemię

dodam dla tych; którzy być może tego jeszcze sobie nie uświadomili CHODZI O POLSKĄ ZIEMIE

Pozdrawiam Zbyszek

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

anastazja pisze:
MojoRisin pisze:
Jackowski faktycznie wspominał o tym, że umrze jakaś ważna persona, lecz jakoś nie przewidział, że będzie to, jakby nie mówić, jego były klient.

może wie również kto jest ojcem dziecka Anety Krawczyk Mruga

Tajemnica zawodowa pewnie :ninja:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Intimate Secretary * 6th Degree

ktos na forum niezalezna.pl dodal bardzo ciekawy komentarz
nie wiem tylko czy ktos sie tym zainteresuje, podajcie to dalej

Cytuj:
Worek treningowy?

Kpina do potegi. Posiadam w domu taki podobny worek bokserski, jaki byl w mieszkaniu A.Leppera i od wielu lat worek ten zadnej krzywdy mi nie zrobil(odwrotnie,tak(sic)). Zastanawia mnie jeszcze jeden kuriozalny detalik w tym temacie, a mianowicie to, ze sledczy twierdza o powieszeniu sie na sznurze od tego worka? Ki czort, bowiem wszystkie dostepne worki w sprzedazy sa podwieszone na LANCUCHACH, moj tez. Podaje link na ponad 300 roznych ofert sprzedazy takowych workow:http://www.twenga.pl/dir-Sport,Sporty-walki,Worek-bokserski#hx=1&s=5&c=3bb&page=1. A.Lepper korzystal z worka bokserskiego firmy ,,Everlast". Niestety na w/w linku zdjecia workow bokserskich sa opatrzone informacja:,,zdjecie chwilowo niedostepne". Moge przeslac Slepokurze zdjecie mojego worka tej samej firmy i moze wtedy przyslepy prokurator uwierzy, ze workow na sznurkach ni ma!
Pozdrowionka w eterze.
kanadyjczyk (nv), pt., 2011-08-12 21:36

kolejny ciekawy

Cytuj:
facet z firmy ,która miała remontować instalację odgromową był w łazience Leppera i robił zdjęcia rur,pionów.Pytam co ma wspólnego instalacja odgromowa z wewnętrznymi rurami wod.-kan.Był ogłoszony przetarg na remont instalacji odgrom.,wygrała jakas firma z lubuskiego.Rusztowanie stało tam od 22.06.Mnie dziwi ta wizyta "fachowca" w łazience A.Leppera,o której mówili pracownicy jego biura.Podobno w pokoju jak znaleziono zwłoki był bałagan a Śp. Lepper ponoc słynął z porządku w papierach,cos tu smierdzi i to coraz bardziej.Sekcja po 3 dniach-kpina

Sakiewicz ujawnia szczegóły rozmowy z Lepperem - będą kolejne trupy

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

za Lepperem bylo wielu, bo sie nie bal, stali za nim, przeciwko GMO, o Smolensku i wielu innym sprawom - tak mysle..
Lepper swiety nie byl, jak kazdy, ale to prawie kady polak, pewnie w lape bral i dawal.. typowy polak..
Ale swoj i nie zyd/gnoj byl.

tak od 4:50 minuty

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy ś.p. Andrzej Lepper zawisł za Klewki?

Maria Wiernikowska

Hasło „Klewki” brzmi może śmiesznie, ale tylko dlatego, że kryminalne media wykonały zadanie zniszczenia medialnego Andrzeja Leppera w tej sprawie. Terroryzm medialny jest jedną z najskuteczniejszych metod ukrycia prawdy, poprzez jej ośmieszenie, jeśli jednak to nie skutkuje, mafia stosuje przymus bezpośredni. I tak się mogło stać w przypadku lidera Samoobrony, który znając jego upór i dążenie do prawdy, być może dalej drążył sprawę.
Drugą osobą obok ś.p. Andrzeja Leppera, dzięki której sprawa Klewek nie zeszła do lamusa, jest dziennikarka Maria Wiernikowska. Jedna z nielicznych dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia w Polsce, zrealizowała reportaż „Zwariowałam”. Jak ujawniła 4 lipca 2005 roku, w programie Bogdana Rymanowskiego w TVN: „Miałam skompromitować, takie zresztą było założenie i niemalże zamówienie telewizji – skompromitować Leppera i jego świadka”. Świadkiem Leppera był oczywiście Bogdan Gasiński.
Wiernikowska w przeciwieństwie do mediów kryminalnych, nie wykonała zadania skompromitowania Leppera i Gasińskiego. Wręcz przeciwnie, jej rzetelne dochodzenie dziennikarskie ujawniło olbrzymią aferę korupcyjno-przemytniczo-terrorystyczną. W Klewkach produkowano broń biologiczną, testowano śmiertelne szczepionki, faktycznie lądowali tam ludzie Al Kaidy. Reportaż „Zwariowałam” oczywiście ujrzał półki, jednak Wiernikowska opublikowała od razu książkę o tym samym tytule.

Bronisław Wildstein ocenił to w następujący sposób: „Wiernikowska odsłania obraz kraju korupcji, przemożnych układów wywodzących się z PRL i ciągłej obecności dawnych służb komunistycznych”.
Nie dał jednak wyjaśnienia skąd są związki Talibów z firmą Inter-Commerce, działającą w całym niemal bloku wschodnim. Nikt dotąd nawet nie próbował znaleźć wytłumaczenia jak to jest możliwe, żeby Al-Kaida miała swoje macki w Polsce. A przecież nie jest to już tajemnicą.

Al Kaida jest tworem agencji zachodnich – Mossadu, CIA czy MI6! Al-Kaida, jako owoc arabskiego ekstremizmu w ogóle nie istnieje! Sam Bin Laden był jemeńskim Żydem, co ujawnił publicznie w programie Alexa Jonesa agent nr. 1 amerykańskiego wywiadu Steve Pieczenik.
Pochodzenie Al-Kaidy zostało zdemaskowane m.in. w filmie dokumentalnym BBC „Power of Nightmares„. Współczesny terroryzm został sztucznie stworzony na potrzebę nowoczesnego imperializmu – podboju krajów arabskich, chodzi głównie o zasoby naturalne, ale także o narkotyki – głównie z Afganistanu.

Obrazek
Patrole amerykańskie przy polach z makiem

Niedawno świat obiegła sensacyjna informacja, że pola makowe w tym kraju ochraniane są przez amerykańską armię i głównie po to ona tam jest!
Skąd więc związek Al-Kaidy z agenturą wywodzącą się ze STASI czy KGB, jak to ujawniła Wiernikowska?
Dużo na ten temat publikuje dr Piotr Bein, określając międzynarodową mafię jako „Kompleks jot”, skrót określenia „kompleks judeocentryczny”. Inna popularna nazwa to New World Order, w skrócie NWO.
Bein uważa, że świat jest rządzony przez syjonistów, do których należy zaliczyć też pewne środowiska chrześcijańskie, jak prawie 40 mln protestantów, tzw. „syjonistycznych chrześcijan” w USA. Nie można więc mylić „kompleksu jot” z tzw. żydomasonerią, czy też samymi Żydami, którzy są, podobnie jak katolicy czy Muzułmanie, ofiarami tego systemu.

„Kompleks jot” działa już od kilkuset lat, skutki ludzkość bardzo mocno odczuła na swojej skórze, w postaci setek milionów ofiar Rewolucji Francuskiej, I i II wojny światowej, w tym Holocaustu.
Teraz „kompleks jot” przystąpił do ostatecznej rozgrywki – III wojny światowej, która jest toczona już od 10 lat, od zamachu na WTC. Głównym celem są Stany Zjednoczone, z uwagi na blisko 200 mln sztuk broni w rękach obywateli. Nieco inaczej przebiega niszczenie Europy, a z Arabami jest już oficjalna wojna.

Niedemokratyczny ‘Rząd światowy”, który ma powstać w wyniku tej ostatecznej rozgrywki, będzie tyranią jakiej jeszcze nie znał świat. Generalnie chodzi o ubezwłasnowolnienie społeczeństwa w taki sposób, aby nie mogło się przeciwstawić planowanej masowej depopulacji. Po to są miliony kamer na ulicach, totalitarne przepisy już dziś wprowadzane, kryminalne media i wymiar sprawiedliwości, czy skorumpowane rządy w większości krajów. Jeśli się raz zrozumie cel tych ludzi, to wszystko zaczyna być jasne. Widoczni się też stają agenci tego systemu.

„Kompleks jot” to skomplikowany układ poliyczno-biznesowo-militarny, który działa w większości krajów świata. Byli szefowie STASI czy KGB pomagają np. „Amerykanom” we wprowadzaniu totalitaryzmu w tym kraju, gdzie wolność była zagwarantowana Konstytucją.
Mało kto wie o tym, że były szef STASI Marcus Wolf oraz były szef KGB Yevgeni Primakov, zostali zatrudnieni przez Homeland Security – agencję powstałą właśnie z powodu terroryzmu.
Primakov miał za zadanie zarządzanie nowymi dowodami osobistymi, czymś czego dotąd Ameryka nie znała. Nowe dowody to „znamię bestii” – bez nich nie da się żyć.
Wolf natomiast zajął się transformacją społeczeństwa amerykańskiego w naród donosicieli, bazując na swej obszernej wiedzy w tworzeniu tajnych współpracowników STASI.

Są to oczywiście wszystko działania kryminalne, ale taki jest właśnie „rząd światowy”, który bez wątpienia działa też w Polsce. I to on pewnie usunął Leppera, a wcześniej Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz 95 towarzyszących mu osób.

Andrzej Lepper trafił na trop afery, która mogłaby bardzo zaszkodzić „kompleksowi jot” w Polsce, mógł udowodnić, że w Polsce tworzone były lub też są, zabójcze szczepionki – broń biologiczna, którą „rząd światowy” poprzez swoje agentury w WHO i ONZ chce zaszczepić całą ludzkość.
Może chodziło też o wąglik, który puszczony np. w warszawskim metrze zmiełby wygląd Polski z dnia na dzień – efektem takiego zamachu mógłby być stan wyjątkowy i natychmiastowe zawieszenie wolności osobistych, co oczywiście umożliwiłoby natychmiastowe pozbycie się opozycji – to w dramatyczny sposób „prorokuje” polski Nostradamus, Alef Stern.
Być może Lepper, będąc dość często na Białorusi, dowiedział się szczegółów na temat planowanej w Polsce operacji i chciał to ujawnić?

Tego niestety się chyba nigdy nie dowiemy, warto jednak wrócić do afery z Klewkami, którą tak rzetelnie przedstawiła Wiernikowska w swoim reportażu. Niestety, nie ma lepszej kopii w internecie niż ta poniżej.
Część 1: http://www.youtube.com/watch?v=KQUUk63reeI
Część 2: http://www.youtube.com/watch?v=r-4FzoDot8w
Część 3: http://www.youtube.com/watch?v=ElZkSeAsGbY
Część 4: http://www.youtube.com/watch?v=8k-3XpbWhkY
Strona Samoobrony: Talibowie w Klewkach!
US/NATO Troops Patrolling Opium Poppy Fields in Afghanistan
Homeland Security – Blueprint for Tyranny
Talibowie w Klewkach, a w Smoleńsku zamach
Andrzej Lepper o Talibach w Klewkach

http://monitorpolski.wordpress.com/

http://www.prisonplanet.pl/

Ś.p. Andrzej Lepper to w moim pojęciu prostak, ale w pozytywnym znaczeniu.
Facet niewątpliwie ulegał manipulacjom i niejednokrotnie dawał powody do zjadliwych komentarzy, które mi ja często podzielałem.
Niemniej niemniej jego śmierć, jej okoliczności, nie są jednoznaczne.
Obstawiam zręczne powieszenie "za" (układy finansowe?), lub dlatego, "że przeciw"(GMO?).
Samobójstwo mało prawdopodobne.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Znalezione w sieci !
Siedza,kazdy na swojej chmurce,Castro,Putin i Tusk,przygladaja sie na ziemie i placza.Pan
Bog przechadza sie i zblizywszy sie do Castro,pyta:
- Co tak placzesz synu?
-Panie Boze-odpowiada Castro zalany lzami-cale zycie gnebilem ten biedny narod,
glodzilem,wiezilem,co ja im zostawilem,tylko glod i ubostwo.
- Nie martw sie -odpowiada Pan Bog-dzieki twojemu rezimowi wychowales ich na
zahartowanych ludzi,poradza sobie.
Pan Bog podchodzi do Putina i pyta,czemu tak placze.
-Panie Boze-mowi Putin-tak gnebilem tych moich Rosjan i gonilem do pracy,zamykalem
do wiezienia,co ja im zostawilem?
-Nie martw sie-odpowiada Pan Bog-Rosjanie to dzielny narod,poradza sobie wyjda na
ludzi.
Wreszcie podchodzi Pan Bog do placzacego Tuska,patrzy ponad jego ramieniem na ziemie,
siada kolo niego i zaczyna plakac razem z nim.

Awatar użytkownika

Dla mnie ten cały Sakiewicz ściemnia. Nie wiadomo kto, nie wiadomo co, ale Lepper potwierdzał wersję CBA... itd.

Nie wiem czy mam rację, gdyż niezbyt interesowałem się polityką Polski, ale tak sobie na logikę i odczucia tłumaczę ten przekaz.

Dla mnie Sakiewicz to przykrywka, opium dla mas doszukujących się "drugiego dna", on im je daje, w taki sposób w jaki chcą tego SS "służby", tak by nikt nie dotarł do prawdy.

To, że wielu będzie szukać to jasne, kiedy historia śmierci Leppera się nie klei. Dla mnie Sakiewicz jest odpowiednio skrojoną odpowiedzią dla tych którzy szukają prawdziwego wyjaśnienia... :bangheadwall:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Pijawa pisze:

dokładnie, wg mnie to kolejna próba zdobycia poparcia przez pisiorów kosztem czyjejś śmierci

Najwyższy czas abyś dorósł i przestał dzielić Polaków. Nie ważne są poglądy polityczne, kiedy wróg pochodzi z innego państwa. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, a ci Polacy co dzisiaj sprzedają się za kilka srebrników także ucierpią w przyszłości.
Jak nie chcesz doczekać drugiej Jugosławii to staraj się wyrażać mniej pogardy, a więcej miłości do wszystkich, którzy czują się Polakami. Wśród (jak nazywasz) pisiorów jest bardzo dużo patriotów, którzy są w tej chwili potrzebni Polsce. Jak jeszcze nie widzisz, że Polska jest w przededniu rozbioru to już nie ma szansy na to, abyś zauważył to przed dniem w którym stanie się to faktem dokonanym.
.

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Dla mnie ten cały Sakiewicz ściemnia.

moim zdaniem masz dobrego czuja, on teraz promuje swoją gazetę codzienną myślę ze z niego taki nowy michnik rośnie, wyróżnia się (niezależna pl, gazeta polska) w kłóceniu dzieleniu narodu, dobrze to było widać przy sprawie smoleńskiej omal nie podżegali do wojny z ruskami a tu się okazuje że tupolewa w pułku 36 nasi zmajstrowali
phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ja też uważam, ze Sakiewicz pojawiwszy się raptem jako niemal rozgrywajacy w sprawie smierci Leppera, promuje tym swoja nową gazetę, która ma się niebawem ukazać. Skąd ma na nią pieniądze? Wypuszczenie na rynek nowej gazety to jest olbrzymie przedsięwzięcie finansowe. Poza tym czytelnictwo przenosi sie do Internetu a wszelkie badania rynkowe dowodzą, że na rynku polskim nie ma miejsca na nową gazetę. Po co więc nowa codzienna gazeta, zresztą o tak prawicowym charakterze? Przykład upadku "Dziennika" jest bardzo wymowny, a tu podobna inicjatywa i to niby bez wsparcia żadnego giganta medialnego (finansowana rzekomo z wpływów ze sprzedazy Gazety Polskiej). Na "Dziennik" przynajmniej Axel Springer wydał kasę (a że wtopił, to tym lepiej :) ) Gdyby Sakiewicz (albo ci, co za nim stoją) w ten sposób chciał wykorzystać śmierć Leppera, zachowałby się jak hiena.
Patrząc na nasze media i polityków - widzę tylko hieny. Rzadko można spotkać człowieka, który w sytuacji zawodowej zachowa sie wobec drugiego jak człowiek, a nie jak hiena własnie. I o tym tez Lepper za życia miał okazję się przekonać.

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Bonadea pisze:
Ja też uważam, ze Sakiewicz pojawiwszy się raptem jako niemal rozgrywajacy w sprawie smierci Leppera, promuje tym swoja nową gazetę, która ma się niebawem ukazać. Skąd ma na nią pieniądze?

Nadinterpretacja. Pieniądze są w Banku.
Proponuję zainteresować się co działo się z gazetami polskimi w ostatnich dwudziestu latach i w czyich rękach jest obecnie większość prasy i pozostałych mediów. Demokracja polega na tym, aby przeciętny Kowalski mógł sobie dobrać informacje do swoich poglądów i nie był zmuszany do czytania jednostronnej propagandy. Rynek ma zdecydować czy potrzebny jest jeszcze jeden dziennik, a nie czyjeś widzimisię.
Już najwyższy czas zauważyć mafijną działalność w Polsce powiązaną także z propagandą we wszystkich mediach.
Nie wyrokuje tutaj jak będzie wyglądać gazeta Sakiewicza, ale jego dotychczasowe poglądy były i są nadal potrzebne na rynku informacji dla równowagi sił nie tylko politycznych.

.

Awatar użytkownika

Nie musze "zacząć się tym interesować" bo siedze w tym na co dzień. Pieniądze w banku? Branie kredytu na biznes o zbyt duzym ryzyku niepowodzenia? Przed uruchomieniem takiego biznesu robi się skomplikowane analizy rynkowe, a z analiz rynkowych które ja znam (z racji uprawianego zawodu) w tym temacie, wynika, że nie będzie zbyt dużego popytu na nową gazetę codzienną. Czytelnictwo gazet zmniejsza się prawie co miesiąc, stale.
Nie chcę tu robić off-topu, stąd nie będę rozwijać tematu. Chodziło mi tylko o to, że obecne działania Sakiewicza nasuwają na myśl, że wykorzystuje swoja rolę w sprawie Leppera do promocji swoich mediów - co ustawia go w pozycji takiego samego cynicznego gracza jak inni ludzie mediów - i mi sie to nie podoba. Nigdzie nie napisałam, że nie ma miejsca na jego poglądy. Niech sobie je głosi.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz, nie wiem jak wy ale ani w masmediach ani w internecie nie wpadłem na żadne wypowiedzi członków najbliższej rodziny.
Rozumiem wielka tragedia, ale żeby ani jednego zdania tak jakby był osobą samotną :cooo?:
Wydaje mi się że to kolejny kamyczek do układanki, ale pamiętajmy o jednym my ograniczeni matrixem raczej nie mamy szans na zrekonstruowanie prawdy.
Będzie podobnie jak z JFK 9/11 Smoleńsk ... zwykli ludzie zaufają masmedialnym papkom, więc nie traćmy zbyt wiele energii na wywlekanie prawdy o której TV-zombiaki nie chcą słyszeć

Pijawa pisze:

mówisz o szeregowcach czy wierchuszce? dam ci dobra radę weź rozpęd i obierz azymut na najbliższą ścianę, może wtedy rozjaśni ci się w głowie :lol: zbyt wielu szubrawców widziałem którzy patriotyzmem wycierali sobie gębę a pisiory z takich w większości się składają. druga jugosławia ? :lol: :lol: :lol: myślisz że ktoś chciałby umierać za jareczka lub donka ? :lol: :lol: :lol: fetor żydokomy bije od pisuarów na 100 km, jeżeli tego nie czujesz to znaczy że jesteś jednym z nich.

Miałem nie odpowiadać na tak żenującą i prostacką wypowiedź, ale jednak warto, aby inni zauważyli z kim mają do czynienia. Poczułem się przez chwilę jak wśród dzieci onetu.

Nareszcie ujawniłeś o co ci chodzi. Dla ciebie to bez różnicy, wrzucić wszystkich do jednego worka, nazwać ich szyderczo pisiory, a później wyjaśnić, ze przeszkadza ci fetor żydokomuny. Dziwie się, że nie widzisz tego smrodu w innych miejscach. Czy dla ciebie pisiory i żydokomuna to to samo?
Opowiem ci więcej kim jestem jak wydoroślejesz, bo dzisiaj nie potrafisz jeszcze czytać ze zrozumieniem. Nie wiem gdzie ja napisałem, że ktoś ma umierać za jareczka lub donka. Jak myślisz za kogo umarł Lepper?

Zanim następnym razem zrobisz sobie osobiste wycieczki postaraj się wcześniej poznać oponenta.

Wyjaśnij tu wszystkim, bo przecież masz dobry węch. Czy według ciebie Tomasz Sakiewicz to też żydokomuna? A Leppera gdzie zaszufladkujesz?
Załóż nawy wątek i postaraj się zdefiniować żydokomunę. Spodziewam się ciekawych treści od ciebie po tym co tu napisałeś.
.

Bonadea pisze:
Nigdzie nie napisałam, że nie ma miejsca na jego poglądy. Niech sobie je głosi.

Zwróć się do niego osobiście ze swoimi analizami rynkowymi i na pewno się ucieszy, że pozwalasz mu głosić jego poglądy.

Awatar użytkownika

http://ufo-relacje.phorum.pl/viewtopic.php?t=280

wspominając Leppera widać że sam zakładał sobie stryczek to nie było samobójstwo

phpBB [video]

phpBB [video]

4:30 gwóźdź do trumny teraz chciał to odświeżyć mając dowody SS go wyłączyło z polecania ...
phpBB [video]

Policja na miejscu zaraz po śmierci Andrzeja Leppera.
phpBB [video]

Andrzej Lepper nie żyje | Jeden z ostatnich wywiadów z Andrzejem Lepperem 4:00
phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 13:24 przez tao6996, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

wyłącz dźwięk wogóle nie pasuje ale cała reszta hmmmm
phpBB [video]

http://prawda2.info/viewtopic.php?p=198489#198489

Kto chciał zlikwidować A. Leppera?

Cytuj:
Na białoruskim portalu http://www.tut.by/ ukazał się wywiad którego część tłumaczę z rosyjskiego:

Przewodniczącemu Związku Pisarzy Białorusi Mikołajowi Czergincowi oraz posłowi do białoruskiego parlamentu Michałowi Ordzie zabroniono wjazdu do Polski na pogrzeb A. Leppera. Czerginc wspomina „Myśmy wspólnie zorganizowali białorusko-polską komisję, procowali nad uproszczeniem formalności przy przekraczaniu granicy, pracowali nad sprawą ochrony Puszczy Białowieskiej… Lepper starał się o polepszenie stosunków między naszymi krajami”. (http://news.tut.by/politics/245478.html).

Także wielki polski portal www.onet.pl przypomniał 12 sierpnia, iż „Pytanie kto zabił Andrzeja Leppera? i żądanie "przejrzystego śledztwa od Polski i Europy" w sprawie śmierci szefa Samoobrony zabrzmiało w materiale białoruskiej telewizji państwowej nadanym w zeszłą niedzielę wieczorem. Wystąpił w nim wiceszef uznawanego przez władze w Mińsku Związku Polaków na Białorusi Mieczysław Łysy, który powiedział, że rozmawiał z Lepperem ok. godz. 22 w czwartek. Wówczas szef Samoobrony spytany, co u niego, odpowiedział, że wszystko jest znakomicie.”

Te informację należy odczytać w świetle diametralnie odmiennej opinii, jaką wystawił A. Lepperowi były polski wice-ambasador na Białorusi, „który porównał naszą Leppera działalność do kolaboracji z hitlerowskimi Niemcami” (Piotr Ryba, współpracownik A. Leppera, w wywiadzie dla „Angory”, 14.08.2011). Najciekawsze zaś materiały na temat tego, komu najbardziej zależało na likwidacji przywódcy „Samoobrony” przypomniała niestrudzona „wywiadowczyni” mediów publicznych III RP, Monika Olejnik. „Gazeta.Wyborcza” z 12 sierpnia na str. 23 opublikowała jej wspomnienia o Lepperze, z którym na wszelki wypadek nigdy nie rozmawiała. Z tych jej wspomnień wynika, że to bynajmniej nie „żydokomuniści” – jak sugeruje to Marek Charpan na południowoamerykańskim portalu USOPAL – najbardziej życzyli sobie „uciszenia” tego byłego dyrektora PGR (i członka PZPR). Największym wrogiem byłego wicepremiera IIIRP był eks-dyrektor Radia Wolna Europa, „Nowak Jeziorański przestrzegał przed obłaskawianiem Leppera. Było to dla niego obłaskawianie Hitlera”. Co więcej, dobrze znająca „od podszewki” rzeczywistość mediów w Wolnej Polsce Olejnik już od siebie zauważyła, że „Andrzej Lepper był dumny z tego, że korzysta z socjotechniki Goebbelsa. Pamiętne były jego słowa, że „najgorszą nacją jest nacja żydowska”’”.

No i „Alianci” w wojnie z „Nowym Hitlerem” (ciągle ci sami co w 1945 roku, czyli władcy USA, GB + pogrobowcy nad-władzy SU w naszym kraju), w sierpniu 2011 odnieśli kolejne dziejowe zwycięstwo: „Polski Hitler oraz Goebbels w jednej osobie” w obliczu swej klęski popełnił samobójstwo w siedzibie swej, „podobnej do NSDAP” partii w Warszawie, tak jak zrobili to jego niemieccy poprzednicy w swej Kwaterze Głównej w Berlinie w dniach 30 kwietnia i 1 maja 1945 roku.

I nie ma się zatem co dziwić, że znany mi osobiście Wadim Hihin, młody redaktor naczelny periodyka "Biełaruskaja Dumka", w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, że w sprawie śmierci Leppera "podejrzanym staje się Radek Sikorski". Gdyż to przecież ten „nasz” minister – kolejno Obrony i Spraw Zagranicznych – chwalił się publicznie tym, że zapowiedział Łukaszence, że jak dobrowolnie nie ustąpi z prezydentury to jego, Sikorskiego „naczalstwo” w Waszyngtonie zapewni prezydentowi Białorusi los Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku.

Te dwa, niewątpliwie polskie, nazwiska (Nowak-Jeziorański oraz Sikorski) wyszkolonych przez CIA oraz MI6 wrogów "obozu socjalistycznego" wskazują, że Leppera zlikwidowała nie żadna, z konieczności złożona dziś z emerytów, „żydokomusza SBcja, wyszkolona przez KGB następczynię NKWD”, jak to bezmyślnie pobekuje w Internecie mój imiennik Chrapan. Sądząc po tych nazwiskach „bohaterów naszych czasów”, dokonali tego zapewne młodzi i sprawni, wyszkoleni w jakimś Forcie Bragg za Oceanem, grasujący po Polsce już od momentu jej wstąpienia do NATO, „polscy” komandosi z tajnego szwadronu „zielonych beretów” typu „SEAL” (patrz aktualny numer „Przeglądu”). Tajnej jednostki zabezpieczającej u nas interesy Globalnego Imperium Anglo-(Żydo)-Amerykańskiego. Dokadnie tego samego Imperium, którego władcy w 1943 roku zadbali o to, by u wybrzeży Giblartaru zatonął samolot którym miał lecieć, zagrażajacy geopolitycznym planom Imperium Britannicum, polski generał o nazwisku identycznym z wiernie służącym temuż Imperium, obecnym polskim ministrem realizującym tajny plan podboju Białorusi "od wewnątrz".

Wywiad Andrzeja Leppera w Chicago, o aferach gospodarczych w Polsce.
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Na Onecie znalazłem ciekawy koment do artykułu o śmierci Leppera :
"Śmierć Leppera została spowodowana błędem pilota". Może troche nie przystoi taki ponury żart w obliczu ludzkiej tragedii, ale świetnie moim zdaniem podsumowuje stronnicze media.

A tak już całkiem na poważnie.
Na początku waadza próbowała wmówić społeczeństwu, że to było samobójstwo. O dziwo społeczeństwo nie chciało w to uwierzyć. Więc waadza wymyśliła teraz aby odwrócić uwagę. Wynajęci komentatorzy forumowi wypisują, że za smierć Leppera odpowiada PIS. Jasne. Bo to PIS jest u władzy i PIS dysponuje służbami specjalnymi.
Próbują też zaciemniać sprawę sugerując jakiś wątek białoruski.
Nie wiem za co zginął Andrzej Lepper, ale po obejrzeniu tego materiału mam kilka pomysłów :

s-u-by-specjalne-politycy-i-mafia-ostatnie-10-lat-t7889.html

Nie będę nic sugerował ani podpowiadał. Niech ci co jeszcze myślą samodzielnie dojdą do własnych wniosków.

Awatar użytkownika

ZWARIOWAŁAM
Film Marii Wiernikowskiej „Zwariowałam" nigdy miał nie powstać, jego produkcja została zatrzymana. Po czterech latach udało się wreszcie autorce dokończyć dokument, choć nie bez problemów...

„Zwariowałam" był debiutem literackim znanej dziennikarki telewizyjnej, autorki m.in. programu „Widziałam", Marii Wiernikowskiej. Na stronach książki prowadziła ona dziennikarskie śledztwo, któremu początek dał niewyemitowany dotychczas reportaż z Klewek.

„Wiernikowska odsłania obraz kraju korupcji, przemożnych układów wywodzących się z PRL i ciągłej obecności dawnych służb komunistycznych" -- pisał o reportażu Bronisław Wildstein.

„Maria Wiernikowska znów jest Madonną Powodzi. Znów stoi po kolana w rzece, ale tym razem jest to rzeka nazwisk, faktów, hipotez i afer. I znów możemy, nie wychodząc z domu, obejrzeć kawałek niewesołej rzeczywistości. Jakiś czas temu usłyszałem w radiu Donalda Tuska, który chcąc powiedzieć o czymś, że jest absurdalne i niemożliwe, użył porównania To tak jak z talibami w Klewkach. Zadzwoniłem wtedy do niego i powiedziałem, żeby nie szarżował z tymi Klewkami, a po szczegóły niech zadzwoni do Marii Wiernikowskiej. Państwo też przestaną sobie żartować z Klewek, kiedy przeczytają tę książkę." -- Piotr Najsztub

„Albo Mańka zwariowała, albo świat oszalał." -- Janusz Weiss.

W studio na żywo gościli m.in autorka filmu Maria Wiernikowska, Andrzej Lepper, Anita Gargas („Ozon"), Wojciech Czuchnowski („Gazeta Wyborcza"), Piotr Pytlakowski („Polityka").

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

W sumie wszystko wiadomo.

Wiadomo kto, wiadomo jak, wiadomo po co.

Małe podsumowanie, w hasłowym streszczeniu, tego co pisałem w różnych miejscach.

1. Kto?

A. Kto podjął decyzję?

Szef siatki NWO (Illuminatów, masonerii czy żydomasonerii, jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi) na Polskę albo jego zwierzchnicy na szczeblu europejskim.

Polska nigdy nie odzyskała niepodległości od roku 1939 (o.Rydzyk miał tutaj rację w swojej znanej wypowiedzi).
Odzyskała tylko pewną suwerenność wewnętrzną polskiej komuny od żydokomuny w czasach od późnego Gomułki do schyłkowego Gierka, tak w latach 1968-1976, potem utraciła ją wraz z obaleniem Gierka i Jaroszewicza przez Kanię i Jaruzelskiego, a potem ostatecznie podczas Stanu Wojennego.
Gdzieś jest parę relacji (Michalkiewicz o tym pisał i paru innych) o tym jak w połowie lat 80-tych, wizytującego Polskę prominenta masońskiej Loży Wschodu Francji, na lotnisku honorowo witał cały batalion MSW...

A wiedza o opanowaniu kluczowych pozycji przez Żydów, zwłaszcza w SB i WSI, jest po prostu podstawą.

B. Kto wykonał decyzję?

W UB (potem SB) i WSW (potem WSI) i wcześniejszych formacjach, zawsze były grupy profesjonalnych skrytobójców, głownie pochodzenia żydowskiego. Ci najmłodsi, zdolni do akcji, nigdy nie przechodzili w stan spoczynku, ich następców ciągle ktoś dobierał i szkolił. Prawdopodobnie zawsze były też mniej czy bardziej profesjonalne grupy prywatne organizowane doraźnie, jak w przypadku porwania i zabójstwa (rytualnego zresztą) syna Bolesława Piaseckiego.
Liczba morderstw niektórych prawdziwych opozycjonistów w tym prawdziwych księży opozycyjnych oraz osób niewygodnych (lub ich dzieci), tylko od lat 70-tych do teraz wynosi dziesiątki osób.
Ci profesjonalni skrytobójcy są znani jako "nieznani sprawcy" tam gdzie nie udało się wykluczyć udziału tzw. osób trzecich w śmierci ofiary.
Udowodnili w ostatnich latach, że potrafią organizować "samobójstwa przez powieszenie" w polskich więzieniach (Sprawa Olewnika, trzy kolejne samobójstwa) a nawet austriackich (rzekome samobójstwo "Baraniny", Sprawa Dębskiego).

2. Jak?

Dziwne rusztowanie aż do dachu na podwórku, zapleczu biura Samoobrony, człowiek z ekipy od rusztowania fotografujący w łazience Leppera rzekomo rury nie wiadomo po co - a najprawdopodobniej nie rury tylko kominowy otwór wentylacyjny...
Podsłuch, inna obserwacja zdalna, wychwycenie kto i gdzie jest w biurze Samoobrony, w dogodnym momencie:
wejście na dach, spuszczenie na linie przez komin do okienka wentylacyjnego w łazience Leppera urządzenia z rozpylaczem jakiegoś psychogazu (np. takiego jak FSB zastosowało w teatrze na Łubiance) i rozpylenie, zejście z dachu przez właz dachowy na najwyższym piętrze budynku, dotarcie niżej do biura Samoobrony, wejście do pokoju nieprzytomnego już Leppera, upozorowanie samobójstwa przez powieszenie... Dwie-trzy osoby zaangażowane w bezpośrednią akcję, kilka do zabezpieczenia, obserwacji, odciągania osób z biur w budynku, odwracania uwagi pozostałych...

Siatka wspierająca w prokuraturze i policji: ktoś w końcu podjął decyzję o przełożeniu sekcji zwłok z piątku na poniedziałek, gdzie ślady wielu substancji w zwłokach znikają już po 12 godzinach... Tego kogoś jeszcze można zidentyfikować imiennie i pójść po sznurku do kłębka, ale... ale nikt tego nigdy nie zrobi...

Sprawcy mogli mieć do dyspozycji systemy zakłócania lub oszukiwania środków typowego monitoringu telewizyjnego. Lub nawet dużo więcej. Nie chcę rozwijać tego aspektu aby nie powodować wątpliwości co do mojego wywodu u osób nieobeznanych, więc napiszę tylko tyle: długo siedzę w temacie jakie technologie są oficjalne a jakie tajne, mocodawcy sprawców mogli ich zaopatrzyć spokojnie w odpowiednią technikę .

3. Po co? Dlaczego?

Jak już pisałem gdzieś apropos Smoleńska:

"Oni nie powodują większych wydarzeń które miałyby służyć tylko jednemu celowi. Cel jest zawsze wielopoziomowy, ma wiele skutków, i jest też często symboliczny w swojej wymowie."

Tak więc, moim skromnym zdaniem, powodem były przynajmniej cztery pierwszoplanowe cele:

- Lepper, jak już tu napisałem wcześniej, był osobą nr 1 w Polsce, która mogła stanąć na czele rozruchów społecznych, gdyby Polacy w końcu przejrzeli na oczy i wyszli powszechnie na ulice,

- mimo manipulacji medialnych, oczywistych oszustw sondażowych i prawdopodobnych oszustw wyborczych, Samoobrona z żyjącym Lepperem mogłaby wejść w najbliższych wyborach do sejmu zostawiając w tyle PSL i SLD,

- to jest - kolejne - ostrzeżenie, typu: "no to popatrzcie, co możemy zrobić z każdym kto będzie stawał nam w poprzek, spluwamy teraz w pysk tym wszystkim którzy wiedzą o co chodzi i nic nie będą w stanie uczynić w swojej obronie, możemy to zrobić ponownie z każdym, rozumiecie już?"

- Lepper 'obraził'* kiedyś Żydów stwierdzeniem, że "to najgorsza nacja" i że "przez nich tysiące rolników będą się wieszać" (czyż to nie doskonała, makabryczna synchronia?).

*Jak wiadomo, żydzi nigdy nie odpuszczają, i mszczą się nawet po 10 pokoleniach.

Z drugiej strony tzw. "honor Izraela" - Izraela jako bytu nie-państwowego jeszcze wtedy - został opisany już kiedyś, jak jeden Żyd powiedział pewnemu Polakowi, ze jeśli Polska wyśle Dmowskiego jako delegata na konferencję w Wersalu, to zostanie obrażony tzw. "honor Izraela" i wtedy Polska dostanie tak w dupę, ze się nie pozbiera). Dmowski co prawda nie pojechał, ale Polska i tak dostała w dupę w Wersalu tak, ze się właściwie nie pozbierała...

Awatar użytkownika

Całkiem ładnie sklejona teoria. Tyle że zastanawia mnie czy oni są aż tak tępi żeby zostawiać po sobie ślady takie? Czy to rusztowanie było konieczne? Cała szopka z remontem rzekomym. Sam fakt że Ty(nie tylko Ty) teraz się nad tym zastanawiasz mówi że akcja była rodem z pola paintball. Jeżeli miała by miejsce akcja "wykończyć, zatrzeć ślady" to NIKT takowych śladów by nie znalazł. No chyba że celowo zostawiono takie "smaczki" żeby co niektórzy mieli pożywkę, ale nie na tyle mocną by coś zmienić w tej kwestii.
I jeśli kogoś spuścić to dlaczego w taki sposób żeby nawet opinia publiczna kręciła nosami-że nie bardzo wierzą w samobójstwo. A tak! Taka jest opinia ogólna...tylko że co z tego jak ludzie nic nie mogą zrobić... Dlaczego nie można było zaaranżować jakiegoś wypadku samochodowego, albo czegoś w tym stylu? Jedyną odpowiedzią na to(przy założeniu że to prawda że został zabity) jest to że ludzie mieli wątpić w samobójstwo od samego początku.
Cytuj:
- Lepper, jak już tu napisałem wcześniej, był osobą nr 1 w Polsce, która mogła stanąć na czele rozruchów społecznych, gdyby Polacy w końcu przejrzeli na oczy i wyszli powszechnie na ulice

I znowu gloryfikacja. Już stał na czele. Już miał swoje 5min na scenie. Nic by nie zdziałał. Nie żebym go nie lubił(bo lubiłem chłopa głównie za to że znikąd wspiął się tak wysoko)ale przesadne stawianie go w dobrym świetle jest trochę podobne do "złego" gadania o zmarłym...
Cytuj:
- mimo manipulacji medialnych, oczywistych oszustw sondażowych i prawdopodobnych oszustw wyborczych, Samoobrona z żyjącym Lepperem mogłaby wejść w najbliższych wyborach do sejmu zostawiając w tyle PSL i SLD

Ciekawe kto by zagłosował na nich niby skoro nawet na tym forum nie było słuchać fanów Leppera do tej pory? Korwin też "mógłby" wejść....takie gdybanie to już czysta fantastyka jest...

Dobry Wieczór (takie polskie ALOHA)

Odpowiadam na zadane pytanie: ja bym zagłosował na Samoobrone i Andrzeja Leppera i dodatkowo jeszcze zorganizowałbym sporą liczbę gosujących którzy w innym przypadku by nie ruszyli tyłka z domu w dniu wyborów i także by oddali głos na Andrzeja Leppera - bo mam dar przekonywania.

Wyjaśniam także swoją motywację:
Obecna koalicja powinna zmienić nazwę na koalicja GMO ( tzn. PO, PSL , Premier, a czy Prezydent do nich dołączy to zobaczymy za chwilę), być może o kimś zapomniałem - ale to z tej przyczyny iż przestały mnie interesować poczynania kolesi przy korycie.

Natomiast dodatkowo PSL już od dawna jest przysłowiowym trupem, a za udział PSL w grabieży słowiańskej ziemi każdy kto w tym uczestniczył powinien być natychmiast pozbawiony prawa do nazwy członka Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Bezczelna nagonka na Andrzeja Leppera, próba przejęcia przez krety Partii Samoobrona (bez szans powodzenia gdy by żył Andrzej Lepper) bardzo bardzo bardzo liczne sprawy sądowe jakie wytoczono Andrzejowi Lepperowi ( Ja podobnie jak wielu Polaków mam całkowity brak zaufania do wymiaru tzw. sprawiedliwości w Polsce) śmierdzące prowokacją i kantem na każdym kroku.

Mógłbym podać jeszcze co najmniej kilkanaście powodów ale w/w w zupełności wystarczają.

Pozdrawiam wszystkich z wyjątkiem ignorantów
Zbyszek

Awatar użytkownika

Sam dar przekonywania nie wystarcza. Ja też przekonałem bardzo wiele osób wokoło do zagłosowania ostatnio-dopiero później widząc jaki to był bezsens(w ogóle głosować). Jeżeli ktoś nadal się łudzi że mamy na coś takiego wpływ to proponuję dalej tkwić w bajkach.
No ale niech będzie że mamy wpływ(czysto hipotetycznie). Przypominam kolejny raz że pan R.I.P Andrzej był już przy "korycie". Czyżby nagle to co było, przestało być istotne, a liczą się jedynie "gdyby", "chyba" i "mógł by"? Dlaczego go nie udupili gdy był wyżej i miał coś do powiedzenia?
No wybaczcie...ale...
Rozumiem, że w obliczu niejasności srogich rozważacie możliwość morderstwa, ale teoria że Lepper i jego partia w najbliższych wyborach wspięli by się po władzę jest wyssana z palca. Ostatnie wybory pokazywały jego i jego partię w niżu statystycznym na który głosowali jedynie rolnicy chyba. Nie twierdzę że robili źle a tym bardziej nie ujmuję im. Chodzi tylko o fakty jakie zdajecie się w natłoku szukania sensacji pomijać.

Awatar użytkownika

Także moim zdaniem Lepper nie był dla nikogo groźny obecnie, w sensie politycznym. To był polityczny trup (takim go zrobili na amen) bez żadnych szans na "reaktywację". Odbic się politycznie do powrotu do władzy to ewentualnie jeszcze mozna od takiego wyniku wyborczego jak np. PIS czy nawet SLD w ostatnich wyborach, ale Lepper bez kasy, ludzi i struktur a w długach (bo długi Samoobrona miała), od tak głębokiego dna jakiego sięgnął, nie miał szans na odbicie się i tyle. I to jeszcze w tych wyborach... :lol:
Jedyny kapitał, jaki jeszcze miał to wiedza, nabyta w czasach dostępu do koryta. Może chciał to zhandlować, szantazował wiadome środowiska, które w końcu się zniecierpliwiły? I tak się nie dowiemy.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Żydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl

Posted by Marucha w dniu 2011-08-17 (środa)

Żydowska Liga przeciw Zniesławieniom (ADL) potępiła wczoraj Andrzeja Leppera za przyjęcie honorowego tytułu profesora Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie. Dostęp do 1 artykułu 2,46 zł.

„To oburzające, że wicepremier RP, kraju członka Unii Europejskiej, akceptuje kolejny tytuł od instytucji, która promuje antysemityzm. Lepper potwierdza swoje członkostwo w klubie bigotów, do którego należy m.in. znany rasista i antysemita David Duke, negujący Holocaust były przywódca Ku-Klux-Klanu, a dziś wykładowca MAZP” – napisał w oświadczeniu Abraham Foxman, szef ADL, jednej z najważniejszych żydowskich organizacji w USA walczącej z przejawami antysemityzmu na świecie, doniosła Gazeta Wyborcza w artykule, za dostęp do którego Polak musi zapłacić 2, 46 zł. [mp3]

To istotnie oburzające, że Polak musi płacić gazecie żyda Michnika (nazwisko ojca: Szechter) za dostęp do informacji o tym, co Liga Antydefamacyjna uznaje za antysemityzm.

http://marucha.wordpress.com/

http://www.prisonplanet.pl/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]