Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 14:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jeśli pośmiertny głos dwóch tuzinów roztrzęsionych nerwowo myszy z Uniwersytetu Brytyjskiej Kolumbii mówi prawdę, rządy na całym świecie mogą wkrótce stanąć przed piekłem procesów sądowych. Nowe, dotąd nie publikowane badania prowadzone pod kierunkiem neurologa z Vancouver, Chrisa Shawa, dowodzą istnienie związku między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne (ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera. Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie przeprowadzono wcześniej tego typu badań, zwłaszcza że lekarze już od 80 lat wstrzykują pacjentom wodorotlenek aluminium jako środek wspomagający reakcję immunologiczną.

— To bardzo podejrzane. Albo ten związek jest znany przemysłowi i nigdy nie ujawniono go publicznie albo kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia nigdy nie nakazało przemysłowi wykonania takich badań. Nie wiem, która z tych możliwości jest bardziej przerażająca.

W swojej pracy Shaw podaje, że podobne środki wspomagające są stosowane w szczepionkach przeciwko zapaleniu wątroby A i B oraz w koktajlu szczepionek Pentacel przeciwko błonicy, krztuścowi, tężcowi, chorobie Heinego--Medina (polio) i pewnemu typowi zapalenia opon. Aby zweryfikować podejrzenie o istnieniu tych związków, Shaw i jego czterej współpracownicy z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej oraz Stanowego Uniwersytetu Luizjany wstrzyknęli myszom szczepionkę przeciwko wąglikowi wyprodukowaną na potrzeby pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Ponieważ syndrom wojny w Zatoce Perskiej bardzo przypomina ALS (stwardnienie zanikowe boczne), neurolodzy mają okazję ustalić możliwą przyczynę tej choroby. Wszyscy członkowie sił biorących udział w wojnie w Zatoce Perskiej dostali szczepionkę zawierającą wodorotlenek aluminium. Jak podaje Shaw, u członków szczepionych oddziałów, które nie zostały skierowane do Zatoki Perskiej, zaobserwowano podobne nasilenie symptomów identycznych do tych, które określa się jako syndrom wojny w Zatoce Perskiej. Po 20 tygodniach badań prowadzonych na myszach zespół odkrył statystycznie istotny przyrost stanów lękowych (38%), ubytków pamięci (41 razy więcej błędów w stosunku do grupy kontrolnej), i alergicznych reakcji skórnych (20%). Próbki tkanek pobrane po śmierci myszy wykazały zamieranie komórek nerwowych. W części mózgu myszy zarządzającej ich ruchami zniszczeniu uległo 35 procent komórek.

—Nikt w moim laboratorium nie chce poddawać się szczepieniom — stwierdził Shaw. — Zostaliśmy całkowicie do nich zniechęceni. Nie zależało nam na szukaniu dziury w całym (w szczepionkach) i nagle, ni stąd ni zowąd, odkryliśmy przyczynę śmierci neuronów!

Jak twierdzi Shaw, jest możliwe, że istnieje 10000 badań dowodzących nieszkodliwości wodorotlenku aluminium w szczepionkach, tyle że nie udało mu się znaleźć jakichkolwiek, w których prowadzono by obserwację dłużej niż przez kilka pierwszych tygodni po wykonaniu szczepienia. Zachęca wszystkich, którzy są w posiadaniu innych danych, aby „wyłożyli je na stół", i powiada, że „właśnie tak uprawia się naukę".

http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/szczepionki/aluminium-powszechnie-stosowany-w-szczepionkach-zabija-komorki-mozgowe.html

http://www.prisonplanet.pl/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 wrz 2010, 12:24 
VIP Member
Awatar

Ok a jak to się może mieć do soli aluminium obecnych w każdym antyperspirancie, których używamy każdego dnia :evil: ?

Provost and Judge * 7th Degree

Nie jest madre uzywanie takich antyperspirantow : )

Na pewno nie jest :tak:
Ale żeby dało się w mym towarzystwie przebywać -niestety nie mam wyboru :wacko:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Są antyrespiranty bez alu jak i pasta bez fluoru poszukasz znajdziesz

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

monika pisze:

Masz wybór. Nadmierna potliwość to oznaka zatrucia organizmu. Poprzez pot oczyszcza się. Więc tu warto pomyśleć o pracy z dietą.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

monika pisze:

- no to nie używaj antyperspirantów, ja używam tylko te zwykłe na spirytusie.

Na potliwość polecam wywar z pokrzywy.

Wiele przewinęło się przez moją kosmetyczkę naturalnych deo ale niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy że na mnie nie działają, a nie mam zamiaru co trzeci dzień oddawać kurtki do pralni :mrgreen:
Też mnie to złości, dziś spróbuję szczęścia po raz nie wiem który :cooo?: ( zamówiłam naturalny dezodorant), zobaczymy, czytałam również o soku z cytryny, miałam ałun, ałun + olejek eteryczny żeby był zapach -i nic z tego.
Zastanawiam się ileż można się oczyszczać, na miłość boską ! :lol: 8-)

szalwia w tabletkach tudziez napar

swoja droga - dziwi mnie twoja postawa.
z drugiej strony sa ludzie ktorzy sobie jad kielbasiany w twarz wstrzykuja :dope:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Zmiana diety załatwia sprawę z potliwością(nadmierną). Po sobie wiem bo miałem ogromny kłopot w tej kwestii ze stopami. A teraz spokój.

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bBZ1G-FHz38#![/Youtube]

Jest to film "Autyzm -- szczepic czy nie szczepic? Dr. Andre Kulisz odpowiada na pytania pacjentow." Nie wiem, czemu Video sie nie pokazuje.

Cytuj:
Nie wiem, czemu Video sie nie pokazuje.

phpBB [video]

:!:

Aluminium zabija komórki / tkankę mózgową ale najpierw trzeba je mieć, a jeśli są nieużywane to jaka to strata. :wacko: :ninja:

W sumie tak... Tylko, ze... najpowazniejsza grupa, ktora sie szczepi, sa malutkie dzieci u ktorych te straty sa najdotkliwsze. Problemy neurlogiczne (niewyksztalcony system nerwowy u dzieci ponizej roku, szczepi sie od pierwszych godzin po urodzeniu), ktore pozostana im na cale zycie. Mozna je co najwyzej starac sie na rozne sposoby pomniejszac... ale gwarancji na pelny powrot do zdrowia nie ma. Trudno mowic o braku rozumku u tej grupy wiekowej, jako ze maja jeszcze ogromny potencjal, ktory zanika wlasnie z wiekiem dzieki takim roznym zabiegom, jak m.in. szczepienia, indoktrynacja i wiele innych spraw, ktore sie na siebie nakladaja.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Moj syn najprawdopodobniej ma ogromne problemy ze zdrowiem przez skutki szczepienia. Dzis ostrzeglalabym kazdego rodzica przed podaniem szczepionki. Tak naprawde nikt nie wie, co sie do nich dodaje.
Na szczescie znalazlam sposob, aby mu pomoc, lecz po latach braku pewnych enzymow choroby nie da sie cofnac, dalo sie ja jednak zatrzymac. Spojrzcie na smoja strone www.fala-zdrowia.eu.
Co do aluminium w dezodorantach, jest skuteczne, lecz powoduje raka piersi. Warto probowac deo z krysztalu.

malina555 pisze:
Moj syn najprawdopodobniej ma ogromne problemy ze zdrowiem przez skutki szczepienia. Dzis ostrzeglalabym kazdego rodzica przed podaniem szczepionki. Tak naprawde nikt nie wie, co sie do nich dodaje. ...

Obrazek

Na zdjęciu etykieta thimerosalu, konserwantu (adjuwant) do szczepionek.

Stosowanie thimerosalu w szczepionkach jest wynalazkiem koncernu farmaceutycznego Eli Lilly, największego na świecie producenta leków psychiatrycznych.

Badania nad bezpieczeństwem tego związku przeprowadzono w roku 1930 na 22 pacjentach cierpiących na ostre zapalenie opon mózgowych. Żaden z tych pacjentów nie przeżył choroby, nie było więc szans, by skutki uboczne stosowania tiomersalu mogły być dostrzeżone. Wzięto to za dowód, że skutków ubocznych nie ma. Wyniki tego badania były uporczywie przytaczane jeszcze dziesiątki lat później jako dowód, że tiomersal jest bezpieczny.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-dKhm4fzLIk

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IHqVDMr9ivo

Skoro do 7 miesiąca życia dziecko otrzymuje, zgodnie z kalendarzem szczepień, do 175 µg czystego pierwiastka rtęci, (1 μg Hg to tylko jedna milionowa część grama, jednak aż ok. 302861273116992 atomów Hg!), to stają się jasne słowa prof. Majewskiej:

"Neurobiologom, takim jak ja, nie sposób sobie wyobrazić, żeby tak duża ilość rtęci, jaką wstrzykuje się niemowlętom, była obojętna dla rozwijającego się mózgu i zdrowia dziecka".

http://adhdinfo.wordpress.com/2010/08/16/rtec/

malina555 pisze:
Moj syn najprawdopodobniej ma ogromne problemy ze zdrowiem przez skutki szczepienia. Dzis ostrzeglalabym kazdego rodzica przed podaniem szczepionki. Tak naprawde nikt nie wie, co sie do nich dodaje.
Na szczescie znalazlam sposob, aby mu pomoc, lecz po latach braku pewnych enzymow choroby nie da sie cofnac, dalo sie ja jednak zatrzymac. Spojrzcie na smoja strone www.fala-zdrowia.eu.
Co do aluminium w dezodorantach, jest skuteczne, lecz powoduje raka piersi. Warto probowac deo z krysztalu.

Szkoda, ze nie odpisalas na priv ani na maila, ktory Ci wyslalam... Bardzo mnie ten temat (uzdrawiania rekonektywnego) zainteresowal... :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]