Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lis 2019, 22:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Opublikowany 5 mar 2017

Zamysłem było, na podstawie wszystkich dostępnych źródeł, stworzyć najbardziej wyczerpujący "dokument" o jasnowidzu Aloisy Irlmaierze. To jest część 1. - Historia życia Irlmaiera. W części 2. rozpracowane są gruntownie jego przepowiednie. Wszystkie teksty są "autorskimi tłumaczeniami" i w takiej formie nigdzie nie dostępne w języku polskim. Zachęcam jednak, do obejrzenia obydwu części.

No jeśli koleś z BaldTV sam to poskładam ze źródeł Niemieckojęzycznych to zrobił kawał dobrej roboty.
Jest to opracowanie osoby i przepowiedni Aloisy Irlmaiera - Niemieckiego Jasnowidza żyjące na przełomie (1894-1959 Przepowiednie oczywiście siegające naszych czasów.

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE (1/2) ZBIÓR PRZEPOWIEDNI
phpBB [video]

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE (2/2) ZBIÓR PRZEPOWIEDNI
phpBB [video]

#592- Paryż 2017 i Scenariusz Sacharowa w przepowiedni - Alois Irlmaier
phpBB [video]

Suplement - SCENARIUSZ SACHAROWA / JAK ROSJANIE POKONAJĄ USA
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 mar 2017, 16:16 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Ogladalem te video, i jezeli dwa pierwsze sa przejrzyscie przekazane, to trzecia jest do niczego. Bartosz ktory to przedstawia mowi , chaotycznie i czasami bez sensu i nielogicznie, oprocz tego wyjasnia jakby mu sie zdawalo malemu dziecku, ale male dziecko , tego tym bardziej nie zrozumie.
Ale przechodzac do tych dwu pierwszych przedstawien.
Alois Irlmaier, jest dosyc popularny w Niemczech , w kazdym razie jego przepowiednie.
Zastanawialem sie nad tymi cyframi co one moga oznaczac 888; to wedlug mnie data 8 sierpnia 2018. Wedlug Aloisa katastrofa nastapi po zimie ktorej nie bedzie. W tym roku odezwal sie znowu El Nino , w dodatku wczesniej niz zwykle i bardzo potezny. A jak wiadomo to ten prad na oceanie spokojnym ksztaltuje pogode w Europie i na calym swiecie, i im jest mocniejszy tym zimy w Europie sa cieplejsze, tak ze najprawdopodobniej te zime ktora przyjdzie, bedziemy miec bardzo lekka. A na Bawari gdzie zyl Alois moze nie byc zadnej zimy. Klimat Bawari jest troche cieplejszy niz w Polsce , i wszystki jego przepowiednie w zasadzie dotyczyly Bawari, oczywiscie rowniez posrednio sasiednich krajow i Europy.
A teraz te mapy, gdzie pokazuja sie dzialania wojsk rosyjskich. Pojawienie sie nagle tych wojsk u wschodniej granicy Niemiec, w zasadzie tez mnie nie dziwi, jezeli zobaczymy aktualna sytuacje w Polsce i na Wegrzech. Polska armia jest systematycznie rozbrajana, pozbawiana dowodctwa. Tych paru amerykanskich zolniezy to nic nie znaczy , a znajac powiazania Trampa i Putina to nie zdziwie sie ze nie wyjda ze swojej bazy. Sa tam tez zolnierze o skosnych oczach , ktorzy przyszli na pomoc Niemcom. Moze byc tak ze sytuacje wykorzystaja Chiny i przejda przez tereny rosyjskie. Najbardziej ciekawe sa te biale ptaki nisace smierc wszystkiemu co zyje i startujace /wedlug mapy/ gdzies z terenow Izraela. To mi wyglada na jakas bron chemiczna, ktory po jakims czasie /okolo 1 roku/ sie deaktywizuje, pozniej tereny te sa znowu zdatne do uzylkowania, wiec nie moze to byc bron jadrowa.
Ciekawa jest tez sprawy tych szklanych butelek w ktorych woda staje sie trucizna, wedlug mnie to nie sa szklane butelki tylko plastikowe. Dla Aloisa ktory nie znal takiego plastiku moglo sie wydawac ze te butelki sa szklane. Jest tam mnostwo ciekawych rzecza ktore sie moga zdarzyc, juz samo widzenie swiata za okolo 70 lat jest niezwykle realne.
Wiem ze nasza przyszla rzeczywistosc jest trudna do okreslenia nawet jezeli sie ma wglad w kronike Akaszy, nawet ona nie podaje jak potoczy sie przyszlosc w 100 % , tylko to jest srednia aktualnie rozwijajacej sie sytuacji, a ona moze sie zmienic, to wiele zalezy od nas i naszego postepowania i rozwoju, moze sie rowniez trafic spektakularne interwencja starych bogow. Ale oni raczej nie bada sie oficjalnie pokazywac, maja inne metody kontroli naszego rozwoju i egzystencji.
Ale taki rozwoj sytuacji 8 sierpnia 2018 roku jest mozliwy, i jego zakonczenie 9 wrzesia 2019 roku rowniez.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Najbardziej ciekawe sa te biale ptaki nisace smierc wszystkiemu co zyje i startujace /wedlug mapy/ gdzies z terenow Izraela. To mi wyglada na jakas bron chemiczna, ktory po jakims czasie /okolo 1 roku/ sie deaktywizuje, pozniej tereny te sa znowu zdatne do uzylkowania, wiec nie moze to byc bron jadrowa.

Nom tak samo "białe gołębie" to najprawdopodobniej drony klasy predator / reaper. Ich zasięg to około
1200 do ponad 6 tyś km. Jeśli nie będą obciążone, wiatr będzie sprzyjać i będzie dobra pogoda, ten zasięg potencialnie może być jeszcze większy. Ale to w zupełności wystarczy. Od Berlina do Stambułu jest 1800 km,
do Egiptu 3200 km. Więc potencialnie są to odległości które pozwolą na atak i jeszcze powrót.

Co do broni - tak, mi to też przypomina broń biologiczną, a szczególnie opis pasuje do jednej.
Mykotoksyna T-2, broń biologiczna w formie pewnego gatunku pleśni i grzyba.

Można poczytać o tym tu:
https://en.wikipedia.org/wiki/T-2_mycotoxin

oraz tu

https://en.wikipedia.org/wiki/Yellow_rain

Sporo by tłumaczyć, ale da to zrozumienie czym jest opisywany przez niego żółty deszcz. Pasują również efekty, czyli zjadanie żywnych tkanek żywcem, zaróno tych roślinnych jak i zwierzęcych. Zresztą była już wykorzystywana jako broń.

Opcja druga to gaz muszdardowy, również wyżera tkanki. Nie pamiętam dokładnie efektów jakie opisywał Iramaier. Ale z tego co pamiętam, opis mi pasował bardziej jednak do T-2.

Co do tych ciemnosci przez 72 godz. to nie widze innego wyjasnienia jak przejscie jakiegos obiektu pomiedzy ziemia i sloncem, i to dosyc duzego moze planeta Marduk, albo cos innego? Na przebiegunowanie to mi nie wyglada z tego powodu ze to troche za dlugo, a na jakies zacmienie z powodow np. wybuchow wulkanow to troche za krotko.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]