Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lip 2017, 11:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: alkomat
Provost and Judge * 7th Degree

Witam wszystkich ,mam moze dosc nietypowy temat alkomaty.Kupilem alkomat al 8000 ,opinie sa dobre na temat jego odczytow.Po wypiciu 4 piw wieczorem i 200 mlg lubelskiej ,rano wskazal 0,27 .A teraz uwaga wczoraj w godzinach 15 -21 wypilem whisky 40% 0,5 litra i piwo ,dzis rano o 8 wynik 0,00 .Czy to jest normalne ,prosilbym o jakies wypowiedzi ....wesolych swiat

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: alkomat
: 16 kwie 2017, 9:41 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: alkomat
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Siema Tomasz.

W 4 piwach (zakładam, że 5%-owych) będzie 100ml czystego etanolu.
W 200ml lubelskiej 32% będzie 64ml czystego etanolu.
Łącznie daje to 164ml czystego etanolu.

Wypiłeś to wieczorem, rano wynik pokazał 0.27%o.

0.5l whisky 40%-owej= 0.2l czystego etanolu
25ml czystego etanolu z piwa (zakładam, że ma 5%)
0,2l+0,025l=0.225l czystego etanolu

Wypiłeś to od 15 do 21. O godzinie 8 wynik pokazał 0.00%o.

Obstawiam, że zaczynałeś dużo wcześniej niż dnia poprzedniego (nie wiem co to jest wieczór? :D ), ale zakładając, że wieczór to dla Ciebie 20:00 to zacząłeś pić tą whisky jakieś 5h wcześniej, a różnica w wypitej ilości nie jest jakaś oszałamiająca. Składa się na to pewnie jeszcze parę innych czynników- np. to co mamy w danym momencie w żołądku.
Jak piłeś te browary po kolacji to zapewne dłużej byłeś 'pod wpływem', jak były w tej kolacji tłuszcze to zapewne jeszcze dłużej itd itp... Imo- jak najbardziej możliwe, czy normalne... to trzeba by się było zastanowić czym jest norma :ninja:

"Nie jest oznaką zdrowia bycie przystosowanym do chorego społeczeństwa"... czy coś w ten deseń :kotek:

Sprawdzajac wynik alkomatem online .Wypijajac pół litra whiski 40% w godzinach 15 -21 ,czysty powinienem byc dzis o 17:00 i to chyba normalne po wypiciu tyle trunku .Alkomat zakupiony w tygodniu ,czy juz mogl sie zepsuc rokalibrowac?

-- 16 kwie 2017, 19:33 --

dzis pije bo swieta hihihi ale i sprawdze jak skoncze picie.Wypilem dzis o 10:00 piwo i do obiadu setke lubelskiej ,potem od 15 sacze piwka ...jestem ciekaw wyniku

Awatar użytkownika

Pewnie mógł się zepsuć, czy tam rozkalibrować.
Podjedź z kimś na najbliższy komisariat w momencie, gdy Twój alkomat wykaże 0.00 i powiedz żeby Cie zbadali ;)

A wiec tak wczoraj wypilem 6 browarow od 15 do 20,30 ...30 minut odczekalem wynik 1,4 promila .No mozna by podjechac lub pojsc na komende i dmuchnac .Troche czytalem ,mozna owszem ale bedzie sporządzona notka,nie wiem po co .Czy nie lepiej bylo by ustawic miejski alkomat ,wrzucasz 1zł dostajesz ustnik dmuchasz i po sprawie.Wiem troche zbaczam z tematu ,ale czytalem i prypadkowo dowiedzialem sie ze te kontrole na skrzyzowaniach te lapaki sa nielegalne bezprawne http://prawonadrodze.org.pl/warunki-ora ... drogowego/

Awatar użytkownika

Ta notatka w teorii może być po to, że jakby ktoś spowodował jakiś wypadek i zbiegł, a zeznania świadków wskazywały by na to, że była to osoba pod wpływem alko to mieli by jakiś punkt zaczepienia, albo coś w ten deseń. Tak czy siak.... Wolność to niewola. :lol:

Lepiej by było, ale czy kogoś na poważnie interesuje wygoda i bezpieczeństwo? Może wygodniej jest odstawiać szopki w TV jaka to policja nie jest skuteczna i wspaniała bo złapała 465 pijanych kierowców, którzy spożyli za dużo jajeczek niespodzianek z ajerkoniakiem w niedziele wielkanocną i na małym kacu zlali w poniedziałek przepisy prawne licząc na łut szczęścia. Kolejną myślą jaka mi wpadła to głowy dot. celowości takich zachowań jest po prostu zasilanie egregora policji, ale to dla kogoś ze stricte racjonalnym podejściem do świata wyda się ekhmmm... porojonym pomysłem rodem z psychiatryka, więc utnę tu temat :D

Ja gdzieś offtopując zasłyszałem kiedyś, że z kolei stacjonarne 'fotoradary' nie nadają się do użytku bo bodajże nie mają ważnej legalizacji. A co do bezprawnych łapanek to od policjantów z kolei dostałem info, że mają odgórne wytyczne co do tego ile np. wystawić mandatów za przejście na czerwonym świetle, czy w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Kraj absurdów, ale cóż... Pozostaje z uśmiechem na ryju na te absurdy (nie)reagować.

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2017, 8:53 przez spokojnie, łącznie zmieniany 1 raz

„W przypadku prowadzenia działań mających na celu sprawdzenie wyłącznie stanu trzeźwości jak największej liczby kierujących, prowadzonych na podstawie odrębnego planu zatwierdzonego przez kierownika jednostki organizacyjnej Policji, jeżeli wynik przeprowadzonego badania jest negatywny, dopuszcza się odstąpienie od dokumentowania faktu przeprowadzenia kontroli w sposób określony w wytycznych, o których mowa w ust. 1 Taki wycinek z tego linka co podalem .Komendant policji sam ustanawia prawo,jesli pojde na komende to notatka owszem ale przy duzej ilosci kontroli przy wyniku negatwnym juz nie ,jak to mozliwe ze komendant ustanawia prawo ,kto jest nad nim i na to pozwala .Czlowiek tyra potem dom dzieci i nie ma czasu na dochodzenie swoich praw i wogle jakie ma ,bo tv to tylko tego nie wolno to zakazane itp.Dobrze ze sa takie stowarzyszenia ,takie forum jak to

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]