Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 lip 2020, 6:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Witam
Zakładam temat bo jest dla mnie maksymalnie interesujący .
Wiemy przecież że obstawiając top 10 truthseekerów ;) .. Alex byłby na 100% na podium, wraz z Ickiem (kto byłby trzeci :?: ) . Ostatnio przeglądając YouTube zauważyłem sporą liczbe filmów głoszących "prawde" iż Alex jest agentem CIA , Jezuitów i kościoła RK .

Są nawet całe strony www "ujawnijące" Alexa ;)
Istnieje teoria że wspiera on Rona Paula ponieważ Ron jest wysoko postawionym masonem ...
Teorie te opierają sie głównie na tym że przecież zabito Kennediego mówiącego prawde , zabito Coopera mówiącego prawde więc jakim cudem Alexowi pozwala sie działać . I fakt jest to zastanawiające czasem ale przecież w skali naszych czasów istnieje publicznie tak wielu Truthseekerów że musieliby panowie z NWO dość dużo sie nastrzelać ...
Swoją drogą ciekawa i dziwna sprawa z tym konfliktem na linii John Cooper i Alex .

Sprawa ma wyglądać tak że NWO jak zawsze kontroluje wszystko (oba skrzydła) i "przewidziało" że ludzie będą szukali prawdy , więc dali nam Alexa który miał zdobyć zaufanie i przekierowywać uwage ludzi na błędny szlak ...

Więc dla mnie to wygląda tak ( odrazu mówi że daleko mi do Alfy i Omegi więc oczywiście moge sie mylić ) podam w punktach moje przemyślenia .. :

- jak to możliwe że wiekszość poszukiwaczy prawdy chętnie wypowiada sie i udziela u Alexa w radiu czy w jego filmach .. czy to David czy gość który śledzi Bilderbergów , Ron Paul i cała masa ludzi z całego świata którzy sami zapraszają go do swojego radia .

- wspólnie z innymi redaktorami tworzą ogromną sieć informacyjną , swistą opozycje w stosunku do sprzedanych "wolnych" mediów

- Alex nie zamyka sie tylko na swoje informacje polityczno społeczne , również wspomina o duchowości , świadomości sekretnych organizacjach , symboliźmie czy sataniźmie

- pobudził do działania niezliczona liczbe Infowarriors

- udowodnił że fakt istnienia 2 osobnych grup politycznych jest iluzją i że są sterowani z tych samych źródeł

- wypuścił do internetu mase filmów ZA DARMO m in. Endgame , Obama Deception , The Bohemian Grove itd.

- poza tym jaki sens miało by pobudzenie do szukania prawdy tak ogromnej liczby ludzi , przecież co tu dużo gadać każdy wie jak skuteczny jest Alex , gdyby nie on naprawde dużo mniej ludzi "przebudziło"by sie i zobaczyło co sie dzieje za kurtyną . Kompletnie bez sensu , przecież słoń (MY) na którym te muchy (nwo) jeżdza zaczyna sie budzić .
Głowa słonia to właśnie USA więc po co by im było takie przebudzenie :?:

Rozumiem jeśli by wiedzieli że nawet jakby Alexa nie było to by i tak ludzie przejżeli na oczy ale moim skromnym nie było by tak na 100% . Przecież ludzie wolą siedzieć w domu i ogarniać własne sprawy . Dodać można że takim podstawionym bohaterem jest prawdopodobnie wg. mnie Glenn Beck , ale to osobna postać .
To były takie moje przemyślenia ;) głównie dlatego że troche mnie frustruje podejście ludzi .
Pozdrawam w Chrystusie Panu , jakto zakończył rozmowe z moim frendem znajomy ksiądz po przesłaniu mu Esoteric Agenda ;) Peace

PS. Na różnych forach ludzie mówią ze Alex daje negatywne informacje i to jest kolejny zarzut do niego . Przeważnie są to ludzie którzy nawet w WC mają palce złączone do medytacji :lol: , mają oni na myśli naszą siłę kreacji , że niby tyle negatywnej informacji wspomaga wibracyjnie plan NWO .......... więc apropo tych zarzutów daje te dwa filmy w ramach OPEN YOUR EYES :shock:

phpBB [video]

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 cze 2009, 10:11 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Alex Jones jest Teksańczykiem. Urodził się w mieście w, którym zginął JFK. Widać w nim, że pochodzi z południa. Jest trochę takim wichrzycielem podobnym zresztą do Billa Hicks'a. Wydaje mi się, że ma trochę nawyk takiego radiowca, który nawija dużo i dosyć głośno... Ma nieco inne sposoby dochodzenia do prawny, a niżeli Icke. Przypomina mi raczej dziennikarza śledczego, który śledzi poczynania szeroko pojętej władzy. Odnośnie gadów, powiedział kiedyś, że nie może się do tego odnieść, bo trudno mu zweryfikować słowa Icke'a . Jest taką osobą, która przez swoje metody może wzbudzać większą niechęć ...

U mnie nie wzbudza niechęci, ale podziw za odwagę, upór i konsekwentne działania. Zobacz ile informacji mamy dzięki niemu, ile nowych rzeczy się dowiedzieliśmy. I nie zapłaciłem za to ANI złotówki. ma radio show, produkuje filmy i organizuje demonstracje....A że jest porywczy? Mnie też czasem szlak trafia jak ludzie dają się robić w balona - ja mam wiedzę o tym, że robi się nas w h... próbuję ich ostrzec, a oni mnie biorą za wariata i szydzą...pomnóż to razy 1000x w przypadku Alexa jak jest wyśmiewany przez ogół i zobacz jaka wielka frustracja musi w nim być niekiedy, aż się ma ochotę krzyczeć. ROZUMIEM GO W PEŁNI. To wielka odpowiedzialność i wyzwanie mieć taką wiedzę i starać się coś zrobić. Dlatego chylę mu czoła...i pozdrawiam - może kiedyś jakoś to przeczyta:):):) :D

A co do teorii, że pracuje on dla iluminatów, to.....ręce opadają. Naprawdę jak człowiek coś zrobi, coś mu się uda to zaraz próbuje się go obrzucić błotem. Spójrzcie na te wszystkie jego filmy i powiedzcie, że ich produkcja jest korzystna dla iluminatów....JASNE....najbardziej korzystne dla nic jest właśnie oczernianie takich ludzi, żeby nikt nikomu ni ufał i ostatecznie uznał że to wszystko jakieś paranoje i wrócił do świata "realnego" i zajął się pracą....Davida Icke też atakuję, że niby reptilianie mają odwrócić uwagę od iluminatów...ehhh... jak ktoś dobrze nie zna wykładów Davida niech nie wypowiada się bo....szkoda gadać. Dla niektórych za wysokim progiem jest uwierzenie w jakikolwiek spisek 11 wrześnie, nie mówiąc już o iluminatach, dla innych zaś przeszkodą nie do pokonania jest przyjęcie założenia, że nad NIMI są jeszcze jakieś istoty. Ludzie - MIEJCIE OTWARTE UMYSŁY I NIE NEGUJCIE NICZEGO Z GÓRY, NA PODSTAWIE STEREOTYPÓW. Trzeba zbadać temat i spokojnie czytać co się da,. A wtedy okaże się że teoria o reptalianach nie jest wcale taka niedorzeczna....Nawet jeśli i tak nie wierzymy w to - nie wyśmiewajmy tylko czytajmy i słuchajmy...WIEM, ŻE NIC NIE WIEM, takie powinno być nasze motto

Wilcock w swym ostatnim wywiadzie (który będzie przeetłumaczony przez jednego z walecznych forumowiczów) wypowiada się na temat pewnego doświadczenia niedoścignionych rosyjskich naukowców.
Facet wziął dwie próbki jaj tej samej ryby - jedna zawierała osobniki słabsze, druga silniejsze.
Gdy zbliżono je do siebie tak żeby jajeczka miały kontakt optyczny (przez szkło probówek) te słabsze zmutowały i obumarły a silniejsze znacznie się wzmocniły.
Wniosek - osobniki słabsze danego gatunku (o słabszym dna) przekazują swą energię życiową tym silniejszym, żeby te silniejsze walczyły o przetrwanie gatunku.
Jak to się ma do Illuminati?
Ano chłopaki straszą ludzkość na różne sposoby, w stanie strachu ich DNA się zamyka i osłabia, co powoduje automatyczne przelanie energii osobników przestraszonych do tych kórzy rządzą tą planetą.
Dlatego każdy kto oglądając Alexa czy Davida odczuwa strach NIE POWINIEN tego robić - proste :D
Cała konspiracja to labirynt, napewno wśród informacji przekazywanych przez poszukiwaczy prawdy znajdą się takie które nie mają za wiele z prawdą wspólnego - nie sądzę jednak żeby były one przekazywane nam celowo w celu dezinformacji.
Alex to odważny facet, zrobił kawał dobrej roboty i argumenty w stylu "Ron Poul jets masonem, wspiera go Alex więc taż jest masonem" - sorry, ale ja poproszę więcej takich masonów :D
Jedyne co mogę zarzucić Alexowi to zbyt emocjonalne podejście do tematu, ale wiadomo - każdy człek ma swoje wady i swoje święte prawo do popełniania błędów,
pozdrawiam

Alex Jones również na mnie zrobił ogromne wrażenie. Szczęście, że znalazła się osoba, która dosadnie wykrzyczała co myślimy o NWO i kontroli.

Szacuneczek dla Alexa!
ale mimo jego zasług i wkładu w informowanie ludzi uważam, że należy brać pod uwagę również inną opcję, która jak dla mnie jest również bardzo prawdopodobna

a mianowicie , że Alex (tu pewnie się narażę niektórym osobom:) jest rzeczywiście agentem.
wskazywały by na to:

Nakręcenie : "Dark Secrets inside Bohemian Grove"
Może Alex to farciarz , ale miał szansę jedną na 1000, że mu się udało nagrać rytuał w Bohemian (inni próbowali wcześniej i im się nie udało - imprezowicze musieli być przygotowani na nieproszonych gości.

Illuminaci wiedzą o "przebudzeniu" wręcz oczywiste jest , że potrzebują osób które skierują uwagę na niewłaściwe tory. Wojowniczy i charyzmatyczny Alex nadawałby się znakomicie.

Chcę zauważyć, że wystąpienia Alexa czasem można odebrać jak nawoływanie do rozruby na ulicach. Aby ludzie wyszli na ulice i rozprawili się z manipulatorami (kiedyś ten tłum za Alexem znacznie się powiększy) A co jeśli właśnie o to im chodzi?
Walka przeciw państwu?
Obozy FEMA i inne więzienia już czekają na stan wyjątkowy.

I tak o to mamy państwo policyjne już oficjalnie bo obowiązkiem Rządu będzie zaprowadzenie porządku na ulicach.

A to że dał inspiracje wielu ludziom to słaby argument, być może bez niego ludzie ci sami ludzie i tak by się dowiedzieli, tylko może trochę później. Więc dobrym posunięciem z ich strony byłoby wykreowanie osoby która porwie tłumy i poprowadzi w złym kierunku.
jeśli by tak właśnie było to nie wyznaczyli by do tego zadania fajtłapy tylko właśnie kogoś takiego jak Alex.

To tylko moje rozważania.
Nadal wieże że Alex Jones jest rzeczywiście szczerym facetem walczącym o prawdę, ale będę brał pod uwagę również inne możliwości.

Awatar użytkownika

Słucham Alexa często właśnie pod tym katem , nie jest łątwo ogarnąć jego punkt widzenia , dużo mówi swoim zaje$#% głosem . Kiedyś słuchacz zadzwonił do studia i udawał głos Alexa :D
Wracajac .. wydaje mi sie że jego idea działania jest bardziej sprecyzowana niż walka na ulicach i agresja , skupia sie na informowaniu narazie ludzi .
Zależy im chyba na np. rozwiązaniu Fed Banku .

Nie jest to wszystko tak proste jak na pierwszy rzut oka mogło by się wydawać. Trudno zaszufladkować do jednej szuflady z napisem określającym "who is who".
Jeśli założyć, że ktoś chce wywołać społeczną rewoltę (a chce) to wtedy Alex jest idealnym kandydatem spełniającym oczekiwania na dodatek myślącym, że robi dobrą robotę, w świetle tego co mówił Albert Pike na to właśnie wychodzi.
Warto wiedzieć co ma do przekazania ale niekoniecznie trzeba wychodzić na ulice bo fema camps już czeka, musi być jakiś powód kryzysowy po którym zaczną działać na pełnych obrotach. Takimi zapalnikami mogą być ludzie, którzy wręcz nawołują do obalenia aktualnego systemu siłowo. Takim propagandowym filmem może być też "Czwarta wojna" nawołujący do obalenia systemu i anarchii właśnie; wtedy ci, którzy będą żadać porządku spojrzą w kierunku rządu światowego, który ten porządek - tyle, że już nowy - zapewni. Po jakimś czasie dopiero zorientują się, że to była pułapka ale będzie już za późno. To jest realny scenariusz żywo przypominający wypowiedź Alberta Pike.

Takim wydarzeniem może być kontrola w fed i jesienny krach dolara o czym wiewiórki szepczą już po krzakach.

Może komuś się przyda, niestety english,
Alex Jones w kodzie biblii:

http://exodus2006.com/jcash/AlexJones.htm

tekst nie jest długi, może ktoś przetłumaczy a wtedy co nieco może się rozjaśni.

hmmmm....z jednej strony lepiej siedzieć cicho i bezczynnie patrzeć co NWO robi w USA ( i na świecie) żeby nie wywoływać protestów i nie trafić do obozów FEMA, a z drugiej strony czy to nie będzie jakoby przyzwolenie na to....? NIewiem sam. MOżna pokojowo chyba demonstrować, chyba jest jakieś wyjście...trudna sprawa...Czyli, że niby Alex Jones ma wyprowadzić lud na ulice co IM ułatwi sprawę w pozbyciu się opozycji? Więc pozwolić na cokolwiek oni sobie wymyślą i siedzieć w domciu. Sam nie wiem.Musi być jakaś forma protestu, pokazania NIE systemowi. Nie wiem jaka, ale musi. Muszę się nad tym zastanowić. Jednakże patrzę tak i słucham pełnych pasji przemówień Alexa i nie mogę go jakoś podejrzewać o to, że jest z nimi w zmowie. Jakoś nie mogę. Nie pasuje mi to. Jeśli jest nieświadom, tego, że jest manipulowany także przez nich by wywołać zamieszki to prędzej. Z tym że każdy kto od lat śledzi jego filmy i programy w radiu zauważy, że zmienia on swoje oblicze. Kiedyś z Davida Icke nabijał się i go strasznie oczerniał bo nie kapował reptilian i uważał Davida za "agenta" ośmieszającego walkę z NWO. W ostatnich latach zacieśnili kontakty i słychać ŻE ALEX WYDOROŚLAŁ. Dopuszcza już więcej rzeczy - nie tylko te z poziomu 5 zmysłów - widzi, że to coś więcej niż tylko klika bogaczy. I ostatnio jak mi się zdaje rozmawiali o tym że trzeba się POKOJOWO SPRZECIWIĆ SYSTEMOWI...a nie wywoływać zamieszki.....ale cóż...WARTO BYĆ CZUJNYM:) 8-)

Oczywiście, że nie należy być bezczynnym, zupełnie inaczej odebrałeś moje intencje. Zauważ, że Alexowi pozwala się działać a Phil Schneider, który poszedł ZNACZNIE dalej już nie żyje, reszty domyśl się sam. Materiały Alexa są przydatne ale nie oznacza to jeszcze żeby ludzie wyszli na ulice niszczyć bo wtedy można ich spacyfikować rzekomo "chroniąc" kraj przed nimi samymi. Być może do tego jest potrzebny i dlatego jemu akurat się nie przeszkadza.

Piszesz, że nie ma alternatywy wobec nwo, właśnie, że jest i na dodatek tak prosta:

Sposób na nwo:

(...) Przyjechali do stolicy swego kraju i prosili o audiencję u przywódców.
Odrzucano ich prośby, ponieważ reżim był dyktatorski i militarny. Przez
sześć dni i pięć nocy czwórka spała przed bramami pałacu, niczego nie
jedząc i pijąc niewiele wody. (...)

"Ich wytrwałość przyciągnęła uwagę publiczną i w ciągu sześciu dni przed pałacem zebrał się dwutysięczny tłum. Słabymi głosami czwórka przekonywała tłum żeby się zjednoczyć w miłości w celu zmiany reżimu - do czasu aż straże położyły kres ich "kazaniu" zabijając strzałami czwórkę i grożąc, że będą strzelać do ludzi z tłumu, jeśli się nie rozejdą.

Rozeszli się szybko ze strachu przed strażami. Nie mniej jednak ziarno zostało zasiane w umysłach ludzi.
Po zastanowieniu się, tysiące ludzi doszło do przekonania, że bez pokojowego zrozumienia są bezsilni, zupełnie bezsilni.

Słowo krążyło pośród ludzi - bogatego i biednego, pracodawcy i pracownika, zwykłego robotnika i mistrza, i pewnego dnia, w sześć miesięcy później, cały naród stanął w martwym punkcie.

Co masz na myśli mówiąc "stanął w martwym punkcie"? - zapytałem.

Zamknięto elektrownie nuklearne, stanęły środki transportu, zablokowano autostrady. Wszystko stanęło. Rolnicy nie dostarczali swych produktów; sieci radiowe i telewizyjne zaprzestały nadawać, wyłączono systemy komunikacyjne.

Policja była bezsilna w obliczu takiej jedności, ponieważ w ciągu kilku godzin miliony ludzi przyłączyło się do "paraliżu pracy". Wyglądało, że na ten czas ludzie zapomnieli o swojej nienawiści, zazdrości, różnicy zdań, i zjednoczyli się przeciwko niesprawiedliwości i tyranii.

W skład policji i armii wchodzili ludzie i ludzie ci mieli krewnych i przyjaciół pośród tłumu. Nie była to już kwestia zabicia czterech wywrotowych jednostek. Trzeba byłoby zabić setki tysięcy ludzi, aby oswobodzić jedną elektrownię.

W obliczu ludzkiej determinacji policja, armia i Dyktator byli zmuszeni do kapitulacji.

Jedynymi przypadkami śmiertelnymi jakie miały miejsce podczas tego incydentu, było 23 fanatyków, którzy tworzyli straż osobistą Tyrana - żołnierze musieli ich zabić, aby się do niego dostać.

Czy został powieszony ? - zapytałem.

Arki uśmiechnął się. - Po co? Nie, Michel. Ludzie mieli dosyć przemocy. Został wysłany do miejsca, gdzie nie mógł więcej szkodzić i w rzeczy samej przykład ludzi wzbudził w nim poprawę. Odnalazł ponownie ścieżkę miłości i szacunku dla indywidualnej wolności. W końcu umarł żałując wszystkiego, co przedtem zrobił. Obecnie naród ten prosperuje
najlepiej ze wszystkich na całej planecie, ale, tak jak na Twojej, są inne narody zdominowane przez brutalne reżimy totalitarne.

opis pochodzi z książki p.t. "Misja" Michela Desmarqueta

opis treści książki - ebooka:
www.thiaoouba.com/micpol.htm

Ebook "Misja":
www.thiaoouba.com/misja.pdf

Jak z tego widać sposób jest:

Alternatywny, bez niszczenia, skuteczny i rozkładający nwo na łopatki, w miarę prosty ;) wymagania:
wszyscy solidarnie aż do skutku. Prawdziwa, autentyczna solidarność między ludźmi, nie taka fikcyjna jedynie na sztandarze.

Nie ma siły żeby nie zadziałało :)

Tak właśnie powinna wyglądać skuteczność społeczeństw w domaganiu się tego co być powinno. Dla wszystkich a nie tylko garstki wybranych przez siebie samych, bo raczej nie zaprzeczysz, że to nie my układamy listy wyborcze, które tanie nie są.

source:
Sposób na nwo:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3088

zgadzam się. Znam ten tekst już kiedyś czytałem. Ale nie mówiłem nigdy że nie ma alternatywy wobec NWO raczej zastanawiałem się jaką taktykę przyjąć. Ale argument że Alex jest z NIMI bo pozwala mu się działać???? NIe no zastanów się nieco - wobec tego każdy kto coś mówi o NWO i iluminatach i nie zginął jest z NIMI w zmowie? SPOKOJNIE ;) Przecież to samo dotyczy DAvida Icke - jemu też się pozwala działać? Nie no kiedyś go oto zapytano i powiedział on, że czuje, że ma nad sobą ochronę i oni nie mogą mu nic zrobić....MOże to kwestia równowagi - niektórych mogą ruszyć, niektórych nie. A może to zależy od strachu? David i Alex nie boją się iluminatów...niektórzy mogli mieć wewnętrzny strach przed konsekwencją wystąpienia przeciw nim....ehhh to tylko głupia teoria ale zastanawiam się...Może jest to z góry ustalone. Ale zobacz - iluminaci pozwalając naszych wyżej wymienionym działać dają argument sceptykom, że "skoro NWO i iluminaci ich nie załatwili to wszystkie te teorie są nieprawdziwe, i nie ma żadnego spisku, bo inaczej by już nie żyli"....

Spokojnie. Słuchajmy tego wszystkiego a rozum plus intuicja pomoże nam ujrzeć prawdę. Ja sądzę, że oboje nasi bohaterowie mają dobre intencje i robią niezłą robotę. Czuję to...Choć ostrożny będę zawsze :) Natomiast niektórzy chcieli by rozpętać burzę z agentami tak, żebyśmy już nikomu nie ufali i na to też musimy uważać. Wszyscy nie mogą być z iluminatami do jasnej ciasnej :lol:

Zauważ subtelną różnicę:
Nie napisałem, że Alex jest z nimi dlatego, że pozwala mu się działać, lecz może działać na czyjąś korzyść nawet o tym nie wiedząc i tym samym nie będąc z nimi (tu mam wątpliwość).
Znasz pojęcie "pożytecznego, użytecznego idioty ?" (żeby było jasne nie uważam gościa za takiego bo głupi to on na pewno nie jest). Ale... albo się nie obawia bo lubi adrenalinę albo... nie musi :roll:
mam tylko poszlaki, nie mam pewnych argumentów - pozostają domysły, oby jednak czar kiedyś nie prysł.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ja mysle ze po 2000r zabicie kogos jak AJ, DI, DW itd narobiloby za duzo szumu.. co innego przed 21 wiekiem..
w tamtych latach internet byl slabiutki i ktos kto glownie bazowal na wykladach PS czy JCooper i wielu innych - zapomnianych - byli latwym celem. a medialny szum byl znikomy..

dzisjaj wiemy jak bylo, i "oni" wiedza jak jest.. nie moga sobie pozwolic na blad.. sa inne sposoby dezinformacji i osmieszania..
byc moze jest za pozno na jakiekolwiek dzialanie przeciw truthseekerom.. pozostaje dezinformacja..

PS "oni" dalej zabijaja, wiec jesliby chcieli to dla nich nie problem.. wazne jest zeby nikt nie polaczyl tych kropek
szczegolnie duzo dziwnych "smierci" jest wsrod politykow i reporterow/historykow..
gdzies o tym pisalem..

Generalnie jestem bardzo bardzo oczarowany wysokim poziomem dyskusji na tym forum. Zmierzamy w podobnym kierunku i czuję się z Wami jak u siebie... :D tylko brakuje mi Takich Was na żywo w okolicy hlip:( POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!!

Awatar użytkownika

Osobiście odkładam "do szuflady" narazie idee iż Alex może być wykorzystany jako zapalnik badź powód do zamieszek na ulicach , agresji itd .

Raz że skupia sie na bardzo ale to bardzo na informowaniu , uświadamianiu że jest za kurtyną ktoś ...

Dwa troche nielogine to jest bo zobaczcie , on informuje że ci którzy rządzą są 'sprzedani' więc w razie czego, podane ROZWIĄZANIE problemów przez rząd bedzie dzieki niemu mało .. ale to bardzo mało wiarygodne bo te ROZWIĄZANIE będzie szło własnie od tych którzy problem wytworzyli .

Wreszcie trzy , po przesłuchaniu audycji z panem Gerald'em Celente ( lub w ogóle "czytając" rzeczywistość w USA) wnioski są takie iż bez Alexa czy kogokolwiek innego , istnieje 90% prawdopodobieństwo iż zamieszki na ulicach , agresja , pretensje do rządu , łamanie prawa , przemoc itd jest nieuniknione przez kryzys jaki ich dosięgnie .

Czwarta z czterech części wywiadu , podsumowywująca z leksza reszte :
phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mikołaj Rozbicki pisze:
Generalnie jestem bardzo bardzo oczarowany wysokim poziomem dyskusji na tym forum. Zmierzamy w podobnym kierunku i czuję się z Wami jak u siebie... :D tylko brakuje mi Takich Was na żywo w okolicy hlip:( POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!!

Mi też się to bardzo podoba w tym forum. Szkoda tylko, że jest mało aktywnych użytkowników, ale lepsza jakość niż ilość :)

Maciej55 pisze:
(...) Wreszcie trzy , po przesłuchaniu audycji z panem Gerald 'em Celente ( lub w ogóle "czytając" rzeczywistość w USA) wnioski są takie iż bez Alexa czy kogokolwiek innego , istnieje 90% prawdopodobieństwo iż zamieszki na ulicach , agresja , pretensje do rządu , łamanie prawa , przemoc itd. jest nieuniknione przez kryzys jaki ich dosięgnie.

Maciej55 zwróć na dalekosiężny plan realizowany od wielu dekad:

Alberp Pike pisze:
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasa oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm

kto może go zrealizować? tylko i wyłącznie ci, którzy trzymają łapę na politycznych decyzjach oraz mają w garści system bankowy i wszystko inne np. edukację etc. Zawsze jednak potrzebują też kogoś kto będzie ich tubą propagandową (świadomą czy też nie). Kto doprowadził i poprowadził do różnych rewolucji w Europie? zawsze jest ktoś taki, niby nie wiadomo skąd i za czyje działający. Społeczeństwa są tylko nieświadomymi pionkami w tej grze. A kto gra elitami ??? sami z siebie tego wszystkiego nie wymyślili, mało tego, pewnie do końca będą uważać, że pochodzi to od nich samych - a tak NIE JEST.

p.s. napisałem prawie jak jurek w komentach na fn :lol:

Awatar użytkownika

Z leksza nie łapie jaki jest konkretny wniosek co do stanowiska ej dżeja w tym planie :)

Bo lepiej by ludzie byli poinformowani i świadomi , poza tym fani czy tez słuchacze Alexa nie będą robić zamieszek czy czegoś takiego .. tak mi sie wydaje.

W jednej z audycji gdy to właśnie twórca Zeitgeista jest na łączach , Alex jasno broni swojego stanowiska jako wierzącego w Boga oraz w dobro i zło .
Natomiast ten autor Zeitgeista mówi o podstawach społeczno edukacyjnych które sa podstawą zachowań ludzkich , nie samo dobro czy zło które w jego mniemaniu nie istnieją jako takie ..

Żeby nie było, że kojarzę to z Alexem ale g.w. bush też "wierzy w boga", tyle, że innego; krwiożerczego.

Awatar użytkownika

Tak i bardzo dziwnie wygląda gdy to powtarza w przemówieniach :D :twisted:

Awatar użytkownika

phpBB [video]

A jednak zdrajca ;) :lol:

Awatar użytkownika

Mnie najbardziej wkurza jego nerwowość. Nawet na tym tym filmie nie może się powstrzymać, w pewnym momencie od uniesienia głosu.
phpBB [video]

Stary - jak dla mnie to całkiem normalne...oczywiście że najlepiej być jak buddyjski mnich i ciągle się uśmiechać do świata niezależnie co się dzieje, ale tacy jesteśmy - jesteśmy ludźmi i mamy emocje...Ja go naprawdę rozumiem - jemu zwyczajnie zależy by ludzi ostrzec - widzi niebezpieczeństwo, wie że niewielu go słucha i jest czasem zdeprymowany....ja też czasem mam ochotę wykrzyczeć to wszystko....TAKI ZWYCZAJNIE JEST ALEX JONES i niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie miewa takich emocji. Mówcie co chcecie ale my poznaliśmy tak wiele tajemnic tego świata, że czasem starając się ludziom to wytłumaczyć i widząc ich ignorancję zaczynam być bardzo sfrustrowany...są takie momenty, bo chce się coś zrobić i pomóc im samym i nam zarazem a tu ściana....Zrozum go po ludzku - on temu poświęcił kawał swego życia. Jest inny niż David, bo to... Alex:) zwyczajnie.

Poza tym jest wiele jego spokojnych i wyważonych opinii i wyrwanie z kontekstu tego akurat przemówienia może komuś zasugerować, że to jest jedynie kolejny świr. Z pewnością media głównego nurtu ten właśnie fragment by wybrały by go opisać zamiast tysięcy innych minut spokojnego informowania. Poza tym naprawdę - Alex się zmienił zobaczcie co kiedyś mówił o Davidzie Icku - jak go dezawuował a teraz sam przyznaje że poza 5 - zmysłową konspiracją jest coś jeszcze - sprawdźcie sami jak Alex ewoluuje...zwyczajnie się uczy i dorasta...

http://www.youtube.com/watch?v=r2VJsxEZ-54

nietety po angielsku:)

Awatar użytkownika

Dokładnie , czepianie sie takich szczegółów wg mnie jest dziwne .
To tak jak w kwestii Davida Icke mówienie że np. jest szalony albo coś tylko dlatego że przytacza historyczne fakty istnienia innej rasy pośród ludzi . Nie patrząc na najważniejsze rzeczy o których mówi , to zwykła modna pośród nas :) ignorancja .

Dlatego to że Alex sie denerwuje ... to raczej dla mnie normalne , temperament ma facet i tyle .
Fajnie że chłopaki sie rozrastają będą robić więcej filmów , zbierają kase , planują cały czas rozszerzać zasięg informowania . Myśle że mają duże szanse wejść lub chociaż zachaczać o mainstream , NWO nie jest w stanie nonstop zamykać ludziom ust .

phpBB [video]

Co zawsze mnie zastanawia to to , ze mają 45000 widzó na youtube a film widzi pierwszego dnia tylko 300 . Nie wiem może mało ludzi klika w pierwszy dzieńa może mają zarzucony jakiś "ogranicznik" .

SUPER! Jestem z nich dumny i trzymam kciuki! Kurka czemu u nas nie ma takiej grupy ludzi?! Zawsze marzyłem by to robić...cokolwiek przeciw NWO ...wojna informacyjna.....

Coś w temacie:

"
I pamiętajcie teraz, że próbujemy tu obejść ten mały dziecinny dylemat
David Icke kontra Laurence Gardner, którzy muszą mówić
To są ci dobrzy kolesie, a to Źli kolesie To białe kapelusze, a to czarne kapelusze.
I nie mieszajcie ich." To jest o wiele bogatsze niż to,
Nie jest tak, że David Icke czy Laurence Gardner się mylą.
Chodzi tylko o to, że nikt nie chce zrobić dialektyki która mówi:
DLACZEGO potrzebujemy soków tej potężnej reptiliańskiej rodziny,
smoczego jaja, zasianego tutaj w celu uzyskania siły,
której potrzebujemy do podniesienia soków idących w górę kręgosłupa,
by stworzyć "oczny ząb", który przebije się przez smocze jajo który wyciągnie nas z Matrixa.
Membrana jajka jest dosłownie ograniczeniem szybkości do prędkości światła,
która rozciąga kokon wokół wszystkich ludzkich aktywności.
Można powiedzieć, że z tej perspektywy jedyną rzeczą, która kiedykolwiek
wyłoni się z planety jest to, co może być ściśnięte wystarczająco mocno
by przy użyciu DNA i "błogich gruczołów", przekroczyć prędkość światła.
"
27min filmu Eggx Files

Nie kapuję zbytnio:):):) Możesz to jakoś przełożyć na bardziej prosty język? Człowiek całe życie się uczy:)

Awatar użytkownika

Hmmm, ciekawa gadka.
IMHO prawda jest taka, że Prawdy Ostatecznej za szybko nie odkryjemy (chyba, że Fredom Of Information Act zmniejszy czas oczekiwania na otwarcie akt). Spiski są jak labirynt, jak ktoś już wspomniał, można się pogubić. Świetnie opisał to wiecznie żywy RAWilson - "poszukiwanie Prawdy zaprowadziło mnie do kosmicznego wesołego miasteczka, pełnego podwójnych agentów, tajnych stowarzyszeń, tajnej symboliki..." a dalej zapomniałem. Ostatnio czytałem na INFRZE, że wyszły dokumenty na temat Adamsky'ego, że był agentem CIA. Icke w "Rewelacjach Matki Ziemi" (no, nie sam David, ale jego rozmówczyni) twierdzi, że Sitchin jest opłacany przez illuminatów... Czasem ten kto najgłośniej krzyczy kieruje rozmowę na inne tory NA ZLECENIE.

Osobiście bardzo często mam wrażenie, że Alex styka się z czymś, czego do końca sam nie rozumie, nie jarzy istoty zjawiska. Szczególnie ukłuło mnie to w "Dark Secrets Inside Bohemian Grove".

EDIT: rzućcie okiem na ten artykuł. Jest wspomniane szeroko na temat manipulowania i wykorzystywania (dez)informacji.
http://www.paranormalne.eu/fenomen-ufo/ ... strofy-ufo

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

Mógłbys wyjaśnić kim jest Adamsky ?

Awatar użytkownika

Sonial13 pisze:
Icke w "Rewelacjach Matki Ziemi" (no, nie sam David, ale jego rozmówczyni) twierdzi, że Sitchin jest opłacany przez illuminatów...

No, bo Nibiru to dezinformacja mająca na celu odciągnięcie uwagi od prawdziwej sytuacji na świecie :) Chyba w Big Picture o tym mówili.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]