Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 15:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Lista odtwarzania

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 sie 2009, 5:58 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Długo czekałem na ten wywiad, dziękuję za dodanie wywiadu na YT :D :D :D

Awatar użytkownika

Alex ciekawie opowiada, wciągają mnie zawsze takie historie :)

Awatar użytkownika

Dokładnie :D :D :D

dziękuję jak nie wiem co za tlumaczenie
promyczki

Grand Elect Mason * 14th Degree

poprzedni wywiad był dużo ciekawszy :roll: :P ale i tak podobał mi się etap o atlantydzie i takim "porcie" statków UFO tam zrobionym 8-)

Dziekuje bardzo,czekalam i sie doczekalam:))))

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

??? :? ???

Ja powiem tylko, że facet jest "zajebiaszczo" inteligentny, i yyy, to naprawdę ciekawie musi wyglądać takie przeciąganie Ziemi w pojedynczym biustonoszu z lycry...

Qurde a ja myślałem że... ech... a to takie proste!

Alex najwyrazniej znowu odstawil leki ;)

Ja myślałem ,że facet dawno wącha kwiatki od spodu za rewelacje z lat 90ych a tu miła niespodzianka :) Cieszę się bardzo, że nadal w formie.

Cytuj:
Ja powiem tylko, że facet jest "zajebiaszczo" inteligentny, i yyy, to naprawdę ciekawie musi wyglądać takie przeciąganie Ziemi w pojedynczym biustonoszu z lycry...

Qurde a ja myślałem że... ech... a to takie proste!

Odbieram to ,iż nie wierzysz Jazo w możliwości "inżynierii planetarnej" tzn. że możliwe jest przemieszczanie planet po orbitach i przestrzeni a nawet tworzenie całych układów planetarnych. Ja wiem ,że to tylko kwestia wiedzy i technologii, inteligentne istoty to potrafią :)

songohan pisze:
Ja myślałem ,że facet dawno wącha kwiatki od spodu za rewelacje z lat 90ych a tu miła niespodzianka :) Cieszę się bardzo, że nadal w formie.

Obejrzałem i muszę to powiedzieć i pewnie się to Wam nie spodoba. Alex jest "cienki bolek", po co ten wywiad po 16 latach, co niby chciał Nam takiego ważnego powiedzieć, czego byśmy już nie wiedzieli ? Spalił się i wycofał już dawno, nie ma ochoty na nic za wyjątkiem drinków i domowej atmosfery. Oczywiście mówienie tego w latach 90 to kaskaderstwo i te wywiady były naprawdę bardzo ciekawe. Ten zupełnie nic nie wnosi, dlatego pytam po co ?
Nie może mówić o tym, o tamtym nie chce, o tamtym nie wie, wkurzająca autocenzura. Rozumiem to w 1995 ale teraz? Niby co mogą mu takiego zrobić ? skoro i tak się wycofał na wiele lat. Mając łatkę "świra" nie powinien mieć raczej oporów w ujawnieniu bardziej egzotycznych i odrobinę ciekawszych informacji. Aktualnie nawet nie ma odwagi wymówić słowa "Draco" czy "Illumianti" i używa jakiś idiotycznych eufemizmów jak "Program"
Andomedanie jednak nie potrafią dobierać swoich współpracowników, wybrali mięczaka. Mądrze gada, ale my też tak umiemy. Na szczęście mamy ludzi o wiele bardziej zdeterminowanych i odważniejszych niż On, jak Icke czy Jones, Everard i wielu wielu innych. Są to ludzie którzy nie cofną się przed niczym aby dotrzeć do prawdy.
Dziękujemy Panu Collierowi za toast i mówimy "spadaj" za wkład w rozpowszechnianie jakże skąpych i mało istotnych informacji. Takie odnoszę wrażenie. Facet ma armatę za plecami a strzela z procy... :D :lol:

Niedługo będziecie mieli okazje porównać jego informacje wobec odwagi Duncana O'Finioana - "Żołnierz Ostateczny" który to udzielił wywiadu dla Projektu Camelot. Dlatego twierdzę że Collier to zwykły mięczak. 8-) I nie mam tu na myśli siły fizycznej ale jego odwagę w mówieniu prawdy i ujawnianiu informacji.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Obejrzałem i muszę to powiedzieć i pewnie się to Wam nie spodoba. Alex jest "cienki bolek"

Brawo Redmuluc!
Podobnie wypowiedziałem się na Prawda2. Tyle, że ja zwróciłem uwagę na New Age'owski emblemat, który pan kaznodzieja Collier nosi na szyi. :)

Bardzo mnie zainteresowało to co piszesz o tym nowym wywiadzie dla camelotów. Uchyl rąbka, proszę, o co chodzi? Kto to jest i o czym mówi?

Lech

Aleś się redmuluc przejechał po Alexie, suchej nitki na nim nie zostawiłeś :lol: Fakt, że niczego nowego ten wywiad nie wniósł, ale Colier ciekawie opowiada, więc się nie nudziłem. Trochę stanę w obronie jego nieobecności przez tyle lat. Być może czegoś się przestraszył, lub przed czymś ugioł - jest tylko człowiekiem (mam nadzieję :lol: ) i może rzeczywiście nie jest tak odważny jak Everald , Icke i Jones. To ,że nie użył słów Illuminataci czy Draco tylko Program, nie skreśla go według mnie. Mamy informacje od wielu osób, które które działały po drugiej stronie. Każda z tych osób miała dostęp tylko do części ukrytej prawdy i na swój subiektywny sposób opisuje rzeczywistość. Ale faktycznie na niektóre pytania nie chciał odpowiadać nawet teraz. Może wątpliwości Macieja55 co do "dziwnych oczu Alexa Collier" w wywiadzie z 1994r były uzasadnione?

No to dawaj jak najprędzej redmuluc tego Camelota z Żołnierzem Ostatecznym, niech że i ja poznam tego odważnego Duncana :)

songohan pisze:
Aleś się redmuluc przejechał po Alexie, suchej nitki na nim nie zostawiłeś :lol: Fakt, że niczego nowego ten wywiad nie wniósł, ale Colier ciekawie opowiada, więc się nie nudziłem.

Nie koniecznie, gość słusznie i mądrze prawi ale jego postawa nawet teraz jest po prostu śmieszna, kryguje się na każdym kroku i kluczy jakimiś dziwnymi drogami. Wywiad z 1995 - konkret. Facet ma dostęp do naprawdę niewiarygodnych informacji....i częstuje nas tym co my sami wiemy...nic nowego, za wyjątkiem paru drobiazgów.

Może przesadziłem ale wkurza mnie taka postawa, innymi słowy Andomedanie sobie tylko z nim gadają, on nam nie chce nic powiedzieć bo siedzi w domu i ściemnia po latach. Wybór mocno nietrafiony, a niby tak nas dobrze znają a informacji nie umieją "sprzedać" bo wybrali zwykłego mięczaka.

Są ludzie który ujawniają naprawdę wgniatające informacje bez żadnych wymijających odpowiedzi w stylu "proszę inne pytanie". Duncana O'Finioana - "Żołnierz Ostateczny" to przykład do jakiego stopnia są zaawansowane tajne projekty. Jest on wyszkolonym wszechstronnie żołnierzem , wyszkolonym nie tylko fizycznie ale i parapsychicznie do walki z obcymi (coś jak X-COM z gry UFO) Potrafi rzucić człowiekiem o ścianę za pomocą telekinezy. Uczestniczył w misjach na Marsa i Księżycu. Byli szkoleni (skrajna MK-ULTRA czyli Projekt TALENT) nie tylko psychicznie, ale posiadali zaawansowane technologie umożliwiające np przechodzenie przez ściany. Odzyskał pamięć dzięki wypadkowi samochodowemu, został wtedy odsłonięty wszczep mózgowy który mu usunięto. Opowiada jak był wybrany, trenowany i torturowany aby stał się doskonałą walczącą maszyną, łączącą fizyczna siłę z nadzwyczajnymi zdolnościami umysłowymi psychicznego szpiega.

Cytuj:
W 1986 byłem w Sedona w Arizonie z przeuroczą grupą kobiet na wycieczce w stylu New Age. Podczas lunchu w małej kafejce z jedną z pań, zauważyłem jedynego klienta w tym lokalu, który obiadował w samotności, wiec zaprosiłem go by przyłączył się do nas. Ralph był byłym agentem IRS, który jak się okazało, jest bardzo zafascynowany zjawiskiem UFO. Kiedy nasz przyziemny posiłek i nieziemska rozmowa dobiegały końca, zaprosił mnie aby, gdy już wrócę do miasta, odwiedził go w jego domu w Malibu w Kalifornii. Okazało się, że Ralph nie tylko był w posiadaniu sławnego ?Contact from the Pleiades? Volume 1?, ale miał również? ?Volume 2? oraz ?Contact Notes? /?Notatki z kontaktów?/, ponad 1800 - stronicową kopię dokumentu, o którego istnieniu wcześniej nie wiedziałem.

?Contact Notes? były dosłownym tłumaczeniem rozmów Meiera z jego domniemanymi plejadańskimi (1) gośćmi. Transkrypcja była co nieco pisana łamanym angielskim, przełożona z niemieckiego - szwajcarskiego. Każdy kontakt zawierał datę, wszystkie zdania były ponumerowane jednakże ta lektura wymagała aby się jej całkowicie poświęcić. Ralph, którego nazwisko brzmiało Amagran /lub podobnie, to już ponad 12 lat/ był wielkim entuzjastą przypadku i hojnie pożyczył mi cały przekład.

Zostaliśmy przyjaciółmi i okazjonalnie spędzaliśmy razem wieczory za jego domem na wzgórzach, obserwując Pacyfik i szukając UFO na rozgwieżdżonym niebie. Większość tego czasu spędziliśmy ekscytując się, bardziej chyba niż ktokolwiek przedtem, nadlatującymi Cesnami i mewami. To było jak rzut monetą jak dla kogoś kto miał w tamtym czasie tak bujną wyobraźnię jak ja. Jednak wyobraźnia Ralpha okazała się dużo bardziej wybujała. Mój znajomy zmienił bowiem niespodziewanie imię na Alex Collier i ogłosił, że jest już od długiego czasu, kontaktowcem Andromedan. Widocznie Andromedanie powiedzieli mu strasznie dużo tych samych rzeczy, które Plejadanie przekazali Meierowi, i które on nagle zapamiętał. Co za zbieg okoliczności

http://wolnemedia.net/?p=943

Mason33: eee lol? :o

a mnie sie ten wywiad podobał bardziej niż ten z 1994, bo facet ewoluował, rozwinął się, stał się krytyczny wobec wieści podawanych przez jakichś tam Andromedan. Nie jest dla mnie ważne, czy on się wogóle kontaktuje, zasymilował pewne treści i chociaż napitku sobie nie żałowal, to bylo w tym wywiadzie więcej człowieka, zbliżającego się do swojej prawdy.
Myslę sobie, że David robi dokładnie to samo - przepuszcza info przez siebie, transformuje się nieustająco więc ma szanse dotrzeć do prawdy, nawet gdyby zmienił swoje informacje to i tak dla mnie jest gucio iść z nim w jednym szyku (nawet tylko poczytując to, co dobrzy bogowie przetłumaczą). Ja po swojemu wysyłam wdzięczność jednemu i drugiemu, bo oni sią stają. Dlaczego neandertalczycy wymarli? bo się nie zmieniali! A oni i owszem.
promyczki dla wszystkich

Wszystkich zainteresowanych opowiesciami Alexa Colliera zachecam by poswiecili raczej wiecej uwagi Billowi Meierowi, ktorego fenomen byl inspiracja dla wybujalej wyobrazni Colliera...Meier zrobil nawet zdjecia swoich kontaktow...Ponizej Asket z Plejad:
Obrazek

Wydana w Polsce ksiazka "Ufo z Plejad" przyblizajaca postac Meiera:

http://www.sm.fki.pl/Billy_Meier/Billy_ ... z_plejad_8

Dawno temu czytywałam Meiera i niestety nie pociągał mnie, by poczytywać go dalej. Z tego co wyczytałam, wielkie zmiany w jego info nie zaszły, więc osobiście nie wracam do BM.
El

Mason33!
Podaj mi proszę jeden merytoryczny przykład gdzie Colier "zrzyna" z Meyera.
Powiedz od razu że nie zapoznałeś się z jego twórczością - Meyer przy nim to dezinformator rzucający jakimiś ogólnikami.
Colier odwalił kawał dobrej roboty, jego "zeznania" pokrywaja się z danymi z Projektu Montauk i są kopalnia wiedzy na temat UFO i naszej przeszłości.
Oberzałem wywiad i nie uwazam Coliera za cieniasa.
Może dlatego że znam jego prace z lat 90-tych, do których właściwie nie ma co dodawać - pusty Księżyc, reptilianie, geny 11 wymiarowej rasy Paa Taal u ludzi, międzygalaktyczne spotkania w galaktyce Andromedy i roszczenia różnych ras wobec Ziemii.
Wywiad z 2009 jest wołaniem do zwykłych ludzi w USA - niekoniecznie do badaczy UFO i międzygalaktycznych spisków - Colier mówi prostymi słowami, pokazuje swoje człowieczeństwo i nie wyjeżdża na dzień dobry z pustym Księżycem (jak w 1994) - myślę że po prostu poszerzył w ten sposób docelowe grono odbiorców.
Nie podobało mi się jego gadanie o odbiciu od równika galaktyki - ale każdy może mieć momenty pomroczności :D
pozdrawiam

Linki do pełnej posklejanej wersji.

Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/ufo-alex-collier-2009-pl-part1-rar-0005914ki1062j6
http://www.przeklej.pl/plik/ufo-alex-collier-2009-pl-part2-rar-0005917ql1062j6
http://www.przeklej.pl/plik/ufo-alex-collier-2009-pl-part3-rar-0005918hb1062j6

Nie rozumiem tych z Was, którzy mówią " ten jest autentyczny, bo ma nawet zdjęcia". Ten drugi mniej, bo tylko gada i jeszcze np.oczy mu się wywracają, co jest podejrzane. Mam wrażenie, że to forum nie powinno koncentrować się na tym, czy "ufo jest, lub go nie ma".To chyba wiemy, że jest, prawda? Co z tego, że Billy ma zdjęcia? Niech sobie i ma milion prawdziwych. Chodzi o to , JAKIE TREŚĆI przekazuje kontakt a nie o to, czy zdjęcia są dobre i ostre lub czy w ogóle są.

Sławomir pisze:
Nie rozumiem tych z Was, którzy mówią " ten jest autentyczny, bo ma nawet zdjęcia". Ten drugi mniej, bo tylko gada i jeszcze np.oczy mu się wywracają, co jest podejrzane. Mam wrażenie, że to forum nie powinno koncentrować się na tym, czy "ufo jest, lub go nie ma".To chyba wiemy, że jest, prawda? Co z tego, że Billy ma zdjęcia? Niech sobie i ma milion prawdziwych. Chodzi o to , JAKIE TREŚĆI przekazuje kontakt a nie o to, czy zdjęcia są dobre i ostre lub czy w ogóle są.

Ja wcale nie mam pewnosci ze ufo rozumiane jako statki obcych przybywajacych z innych planet i odwiedzajace Ziemie istnieje. Jest wiele watpliwosci i sa rozne mozliwosci:

-obcy owiedzaja ziemie i utrzymuja kontakty z rzadami

-istnieje zycie na innych planetach ale nikt jeszcze do nas nie dotarl

-zycie istnieje tylko na Ziemii

-obcy wcale nie sa mieszkancami innych planet ale bytami z innych wymiarow

-caly temat obcych jest rzadowa mistyfikacja od lat podsycana w mediach prowadzaca do spreparowania w przyszlosci falszywej inwazji

Kazda z opcji jest dla mnie akceptowalna. Jezeli mialbym oceniac wiarygodnosc obcych na podstawie poziomu lizania ziemskich tylkow w channelingach to nie ide na to.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

ja swoje konsekwentnie będę powtażał

jeśli ktoś chce się przekonać jak jest
niech pracuje ze swoim umysłem
rozwija go

wówczas sam będzie wiedział - jak jest
będzie miał prywatne doświadczenia

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]