Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2020, 23:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

http://www.dailymotion.pl/user/cykcykcy ... -0106_news

Wszystkie części :

http://www.dailymotion.pl/cykcykcykcykb ... 696e666f73

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 maja 2009, 9:10 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Witam
Czy ktoś z Was obejrzał może ten wywiad ? Gdyż miałem dosyć mocne wrażenie że kłamie , czasami nie mówił za dużo a za chwile nawijał na automacie nie mówiąc o informacjach tam podawanych , czasami podejrzanie pewnych..
ale nie jetem na tyle w temacie Andromeda Szaraki i t d by wyłapać jakieś ściemnione wizje .
I nie chodzi o te jego skaczace oczy, ciekawi mnie jakie zrobił poprostu wrażenie na innych .

na mnie zrobił całkiem sensowne wrażenie, mówił o nowym wymiarze, który w innych przekazach nazywany jest Nową Ziemią, o wielowymiarowości też dla mnie było z sensem. planuję obejrzec ponownie, ponieważ wiele uważam za prawdziwe. podzielę sie na gorąco po obejrzeniu, pierwszy raz ogladałam późno w nocy i oczy mi leciały, ale czułam, że chcę to w całości obejrzeć. Te jego "skaczące" oczy to mogą być z powodu wysokiej energii, czasami jak się doenergetyzuję, też mam mruganie nieopanowane, szczypanie i takie tam.
El

Ostatnio zmieniony 06 cze 2009, 10:06 przez Elżbieta, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

No tak , troche źle to ująłem , rzeczywiście gość nawija z sensem , mówi o tym o czym teraz sie mówi itd. tylko nie moge go jakos kupic , tak mi intuicja podpowiada jak patrze nań .. :)

wiesz co? najważniejsze to iść za swoja intuicją. Jak juz mi cieniutki głosik coś rzecze to go słucham, a na pewno biorę pod lupę. Czasami mnie nosi przez dłuższy okres i poznaję co mi nie nie grało (bo wszechświat jest usłużny i podrzuca następny zestaw pytań ;).

ale intuicja to dla mnie w tej chwili najważniejsze coś.
i jeszcze wiesz co? takich wieści "galaktycznych" jest teraz mnóstwo i nie wszystkie one w duszy grają, bo jak sami mówią, nawcielaliśmy się tu z różnych końców galaktyk, tośmy są różni bardzo. Więc trza słuchać siebie. Powiedziałam co wiedziałam. hawk
el

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Alex Collier poruszył wiele tematów, które również często później były poruszane przez Davida Icke. Padły również nowe określenia, opisujące Andromedanie, które trudno zweryfikować. Z konstelacji "Andromeda", wcześniej Lyra. Podczas wywiadu padają pojęcia : Jednego rządu światowego, reptillian. Mowa jest o hamowaniu naszego rozwoju do 4 wymiaru gęstości... Nie zgodne jest to, że reptillianie są istotami żyjącymi ponoć pod ziemią, a bardziej współczesne tezy głoszą, że są oni tylko istotami z innego wymiaru. Nie potrafią funkcjonować w tym wymiarze, co stawia pewne pytania odnośnie Colliera. Czy ktoś wie co się działo z nim później?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Collier dal kilka nowych wywiadow (w 2009) ostatnio, jesli ci o to chodzi.. poszukaj na YT

Awatar użytkownika

Fanalityk pisze:
Collier dal kilka nowych wywiadow (w 2009) ostatnio, jesli ci o to chodzi.. poszukaj na YT

Więc jednak jest jakąś postacią w światku kontaktów z nieznanym ;) .

Bardzo niesamowity wywiad... dokładnie zgadza się to ze stanem mojej wiedzy.
Mamy rok 1994 David Icke nie Istnieje...aktualnie mamy 2009 ...czy w jakimś momencie nie sądzicie że to :D odrobinę ta sama historia... 8-)
Fakt o braku księżyca potwierdzają legendy Zulusów. Opowiada o tym Credo Mutwa.
Ściągam jego nowy wywiad.

Wspomina też o książkę Bralmeya Bogowie Edenu. Też ją polecałem już klika razy na rożnych forach.
Obrazek

Fellow Craft * 2nd Degree

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy... bardzo ciekawy wywiad, mam prośbe osotatnio pojawił się nowy wywiad z Collierem, czy znalazłby się ktoś kto mógłby poświęcić troche czasu i przetłumaczyć wywiad, bede bardzo wdzięczny :)
oto link http://www.youtube.com/watch?v=UiOYMsUT ... playnext=1

Awatar użytkownika

tutaj wyklad A.Collier'a z 2008.. calkiem niezly (po angielsku)..

[google]-4699964251978020666[/google]

PS szukam jego wykladow pt "Series of Eight"

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Szkoda, że nie ma jakiegokolwiek wykładu Alexa, po polsku ( poza słynnym 1994 :P)
Jak ktoś, by kiedy przetłumaczył nowsze wykłady (lub znalazł), niech da znać. Pozdrawiam

http://exopolitics.org/collier-dsg1.pdf

Redmuluc pisze:
Wspomina też o książkę Bralmeya Bogowie Edenu. Też ją polecałem już klika razy na rożnych forach.
Obrazek

WYWIAD Z WILLIAMEM BRAMLEYEM
http://www.paranormalne.eu/wiat-tajemnic/2012-i-teorie-spiskowe/191-et-a-czarna-mier-rozmowa-z-wbramleyem
Cytuj:
William Bramley jest autorem kontrowersyjnej książki pt. ?Bogowie Edenu?, w której mówi o tajemniczych stworzeniach zwanych Strażnikami, którzy obecni są w naszej historii od niepamiętnych czasów. Wedle jego teorii, Ziemia jest ich własnością, zaś Strażnicy przez sieć tajnych stowarzyszeń wpływają na losy świata, sprowadzając na niego konflikty, w tym m.in. Czarną śmierć? Czy to możliwe? A może poglądy Bramleya to esencja teorii spiskowych?

http://www.bibliotecapleyades.net/vida_ ... h_Version_

http://www.youtube.com/watch?v=UiOYMsUT ... re=related
tu jest z kwietnia 2009
jakby ktoś zechciał streścić albo przetłumaczyć?
pozdrawiam

nie chce sie powtarzac ale naprawde zależy mi na tym wywiadzie z kwietnie 2009, czy znalazłaby się jakaś istota i przetłumaczyłaby go, byłbym bardzo wdzięczy, czekam już miesiąc :cry:

Prawda jest tylko kwestią formy O. Wilde

Awatar użytkownika

gacek pisze:
nie chce sie powtarzac ale naprawde zależy mi na tym wywiadzie z kwietnie 2009, czy znalazłaby się jakaś istota i przetłumaczyłaby go, byłbym bardzo wdzięczy, czekam już miesiąc :cry:

Ja również, był bym wdzięczny tej dobrej istocie za przetłumaczenie nowego wykładu... Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika

Spróbujcie uderzyć do użytkownika na youtube cykcykcykbum który to chyba przetłumaczył ten starszy wywiad , moze sie skusi :)

pozwole sobie dodać linka do listy odtwarzania na yutubie do tego wywiadu z pierwszego postu
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 4871922785
mi się zacinał na dailymotion

Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
Bardzo niesamowity wywiad... dokładnie zgadza się to ze stanem mojej wiedzy.
Mamy rok 1994 David Icke nie Istnieje...aktualnie mamy 2009 ...czy w jakimś momencie nie sądzicie że to :D odrobinę ta sama historia... 8-)
Fakt o braku księżyca potwierdzają legendy Zulusów. Opowiada o tym Credo Mutwa.
Ściągam jego nowy wywiad.

Obrazek

dobry stuff ;)
http://www.4shared.com/file/67530183/154def9a/William_Bramley_-_Bogowie_Edenu.html

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Witam serdecznie,

wywiady z Alexem Collierem oraz jego wykłady poruszyły mnie na tyle, że postanowiłem założyć polskojęzyczną stronę o nim. Tłumaczę na razie sam :bangheadwall: , ale jakoś to idzie. Na blogu dostępne są wszystkie znalezione przeze mnie linki do materiałów w wersji angielskiej, oba najbardziej znane wywiady(z 1996 i 2009 roku) z polskimi napisami, kilka wykładów po angielsku. Z ciekawostek jest wywiad na temat ojcostwa (Collier jest ojcem 4 dzieci) - nic o Andromedanach, ale też bardzo ciekawe i w podobnym klimacie, a niezbyt długi. Przetłumaczone na polski materiały będę stopniowo umieszczał na stronie, na którą już teraz serdecznie zapraszam.
http://www.andromeda2012.wordpress.com

Na koniec zwracam się z prośbą - jeżeli macie jakiekolwiek materiały nie wymienione na moim blogu, czy to w postaci plików czy też linków do stron www bardzo proszę o ich udostępnienie. Chętnie również je przetłumaczę i wrzucę na www. Jedyny warunek - ich pierwotnym źródłem musi być Alex Collier ;)

pozdrowienia dla wszystkich zainteresowanych tematem

:hejka:

Awatar użytkownika

Andromeda - powodzenia i WYTRWAŁOSCI w tworzeniu strony :). Im więcej takich stron tym lepiej.

Awatar użytkownika

Może by to przenieść do linków?
No i siemka, następny któremu się chce. POZDRÓWKA, wytrwałości!!!

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

Do linków już podałem odpowiednią informację. Tutaj też, bo dotyczy tego konkretnego wątku :)

linki do pełnej połączonej wersji:

Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/ufo-alex-collier-1994-pl-part3-rar-00058r1tj1062j6
http://www.przeklej.pl/plik/ufo-alex-collier-1994-pl-part2-rar-00058q8601062j6
http://www.przeklej.pl/plik/ufo-alex-collier-1994-pl-part1-rar-00058pcpf1062j6

Streszczenie przekazu Andromedan ze strony http://www.ukrytesprawy.org/przekaz.html

W odróżnieniu od Billy'ego Meiera, Alex Collier nie przedstawił do analizy żadnych zdjęć pozaziemskich pojazdów ani metali z innych planet - medialny reprezentant Billy'ego Meiera w USA, Michael Horn, uważa go za kontakt niewiarygodny. Według Colliera (i np. Stewarta Swerdlowa - który akurat chyba wie co mówi, choć jak wszyscy uczestnicy Project Montauk nie ukrywa, że został poddany praniu mózgu oraz pamięci) Szarzy (ang. 'Greys') pracują dla Smokoidów (? - ang. 'Draconians'), którzy są najstarszą rasą w naszej galaktyce i pierwszą, jaka osiągnęła poziom podróży międzyplanetarnych. Podbijanie innych systemów gwiezdnych uważają oni za swój obowiązek - ponieważ są bezpłciowi, a ich DNA się nie zmienia, uznają się za istoty najbardziej zbliżone do boskości i z tego powodu predestynowane do dyrygowania całą orkiestrą życia; ludzie według nich są obrzydliwi, ale smaczni - z tym, że padliny nie jedzą. Według Colliera w naszej galaktyce naparzanka pomiędzy ludźmi a gadoidami trwa już 3,5 miliarda lat. Na pewno wiele się działo i nie zmieściłoby się to w żadnym serialu, a z bieżących wydarzeń warto odnotować, że 600 tysięcy lat temu grupa gadoidów poszukująca minerałów oraz pożywienia, poproszona o czas do namysłu, zniszczyła trzy planety w systemie Lutni i Wegi (ang. 'Lyra & Vega'), który był kolebką rasy ludzkiej w naszej galaktyce - 50 mln ofiar; w tej wersji byli to pokojowi rolnicy, mistrzowie zgrania z ekosystemem i symbiozy z planetą, którzy nie za bardzo umieli się bronić. Wówczas nastąpiło nowe rozsianie formy ludzkiej po naszej galaktyce - ci wszyscy Plejaranie, Andromedanie itp., to są właśnie potomkowie uchodźców-kolonizatorów z konstelacji Lutni i Wegi, gdzie obecnie nie mieszka już żaden człowiek, taka destabilizacja; ale przynajmniej jak się rozpierzchli na wszystkie strony, to zasiedlili wiele nowych gwiazd, a np. na naszej Ziemi pobudowali prymitywnym ludom te wszystkie piramidy, kamienne kręgi na wierzchołkach siatki elektromagnetycznej globu itp. Gadoidy to supermistrzowie inżynierii genetycznej i cenią geny bardziej, niż złoto czy jakiekolwiek inne bogactwa - stąd bierze się ich specyficzny punkt widzenia na inne formy żywe, którymi najłatwiej im manipulować właśnie za pomocą modyfikacji genetycznych, co robią też z nami. Z tym, że u nas to wszystko poszło trochę inaczej, gdyż Atlantowie to były takie jakby czarne owce wśród kosmicznych ludzi, galaktyczni nawiedzeni o wybujałych ego, a "węże" czy "smoki" z (Le)Mu(rii) - imperium położonego tam, gdzie po dziś dzień mają kult smoka (Chiny, Indonezja, te okolice) - dawno temu również były zdane raczej na siebie, ponieważ ta część galaktyki nie była jeszcze wtedy zaplanowana do podboju przez rasę Alpha Draconians. Po dłuższej rzeźni doszło w tej sytuacji do procesu pokojowego, w ramach którego inżynierowie genetyczni stworzyli na Ziemi rasę stanowiącą mieszankę ludzkiej i gadoidziej - każdy człowiek na naszej planecie ma do dzisiaj pamiątkę po tym projekcie w genach: 10 procent gadzich i zarodek identyczny z jaszczurką przez pierwsze 2 tygodnie, kły, kość ogonową oraz łuszczącą się skórę, a także gadzią architekturę mózgu; stąd może bierze się też ów wieczny konflikt w człowieku jak gdyby dwóch natur, postaw - agresywnej i pokojowej; wersja Stewarta Swerdlowa dopowiada, że rasa hybrydowa została później reaktywowana w ramach planu gadoidów odzyskania kontroli nad naszym światem - zawsze dostawały od kosmicznych Ludzi baty, ale po zagładzie Atlantydy postanowiły ponownie spróbować swojej szansy, tyle że nie mogły tak po prostu wyjść na powierzchnię i się pokazać, wzbudzając przerażenie i czujność - toteż opracowały takie stworki, które mogą wyglądać jak ludzie i faktycznie w połowie nimi są, od tysięcy lat dobrze nadają się na królów itp. - według potomka szamanów z RPA Credo Mutwy, obojętnie w jakiej części Afryki się tubylców nie spyta, zawsze będą znali opowieści o przyczajonych w ciemnościach nocy wrednych jaszczuropodobnych stworach - trudno tu nawet mówić o legendach, u nich to raczej coś jak plaga: wychodząc z wioski po zmroku warto na wypadek spotkania z Czitałuji mieć przy sobie ostrze z pewnego drzewa (jakby może kłaniały się wzmianki o osinowym kołku..?)

Andromedanie są wysocy, ich skóra ma odcień lekko niebieski, w ich społeczeństwie osoby rudowłose to jednostki szczególnie wrażliwe na mądrość kosmosu i o zwiększonych mocach psychicznych. Książka Williama Bramley'a "Bogowie Edenu" (ang. 'Gods of Eden') jest w 80% prawdziwa (a te 20% niecelne to wątek o Jezusie Chrystusie). Obecnie Szarzy budują na Ziemi podziemne bazy niezniszczalne przy użyciu naszych broni. 109 wytypowanych przez wojsko osób, które w ramach wymiany miały polecieć na ich planetę w systemie Zeta Reticuli, w rzeczywistości zostało przez nich poddanych eksperymentom w bazach na Księżycu i Phobosie - Szarzy ciągle kłamią, jeszcze więcej niż ludzie. Ich taktyka wcale jednak nie jest kosmiczna: po prostu starają się napuszczać swoich wrogów nawzajem przeciwko sobie, tj. w tym wypadku ludzi przeciwko ludziom. Gigantyczne obiekty widywane przez astronomów XIX wieku to były często statki Drakonian, niektóre wielkości krajów. Kosmiczni Ludzie bronią obecnie naszego układu przed tymi nieproszonymi gośćmi, starając się utrzymywać blokadę parę orbit dalej - dochodzi do starć i są straty po obydwu stronach. Jeżeli te 'Smokoidy' tu przylecą, to już nigdy się ich nie pozbędziemy - są bardzo zaawansowane technologicznie i praktycznie nie da się ich 'wykurzyć'; oficjalnie one nadlatują w odpowiedzi na wołanie o pomoc wysłane w kosmos przez ziemskie władze w związku z panoszeniem się Szarych, więc to nie inwazja, tylko przybycie na zaproszenie - to jest taki przekręt w świetle galaktycznego prawa. Zarówno Szarzy, jak i Gadoidy (ang. ' Reptilians') posiadają mentalność ula czy roju: nie myślą jako jednostki, tylko jeden wielki telepatyczny organizm, nie ma w nich miejsca na wolną wolę ani na pomysłowość - to są ich słabe strony; inne to takie, że są bardzo czułe na światło, nawet zapałki - chociaż nie ma to jak flesze z aparatu; według innych relacji (z bitew w bazie pod Dulce w 1979 r.) Szarych można na moment zdezorientować, wymawiając komendy bez sensu, ale potem trzeba wpakować pół magazynka, gdyż posiadają oni morfologię roślin i potrafią biegać z dziurami w korpusie; Drakonianinowi - może wyglądać jak smok, demon, diabeł, człowiek-ćma (Mothman) albo dwunożny jaszczur, w każdym razie jest brzydki - najlepiej uciąć głowę, w innym razie ciosy mają sens tylko, jeżeli trafiają pod pachami bądź w środek brzucha - judo lub zapasy byłyby niezbyt fair, ponieważ one są sześciokrotnie silniejsze, nie mają kości tylko same mięśnie. I tak nie pokonamy tych Smokoidów, Szarych, Jaszczuroidów ani w ogóle żadnych Gadoidów za pomocą naszych myśliwców, rakiet czy bomb kasetowych - one są za bardzo z przodu technologicznie, tacy np. Szarzy funkcjonujący na samym dole ich hierarchii - 25 wieków przed nami, czyli to tak jak byśmy my posyłali czołgi i lotniskowce przeciwko armii Kserksesa. Ale są jeszcze inne rasy we Wszechświecie i również ci "źli" kosmici muszą stosować się do pewnych praw, które są w ogóle prawami kosmosu i karmy. Dlatego możemy zmusić ich, aby stąd odlecieli i opuścili na zawsze nasz świat, jeżeli tylko zdołamy wytworzyć atmosferę miłości i życzliwości, a w krajobrazie uczuć nie będzie strachu ani nienawiści - wtedy podwyższy się wibracja całej planety i dla nich ta ziemia będzie niczym wroga pustynia, środowisko nie do zniesienia - oni potrzebują tych złych uczuć, w pewien sposób się nimi żywią, to jest w ogóle ich pasmo, atmosfera domu rodzinnego, przyjazne warunki; ale jest ich tu póki co dużo mniej w porównaniu z nami i to my decydujemy o emocjonalnym pejzażu planety. Tymczasem jak na razie to niestety jest na tej zasadzie, że ludzie rządzący tym światem wyprzedają nas gadoidom, licząc na zachowanie uprzywilejowanej pozycji po ich triumfie - to nie jest tak, że oni nas podbijają, tak nie mogą zrobić, to nasi właśni ludzie, Ziemianie, sprzedają jedni drugich, realizując ich politykę, taktykę zwiększania kontroli i dezinformacji, np. decydując o medialnym obrazie tego świata. Z tym, że dla równowagi trzeba dodać, że niektóre osoby wydające dużo decyzji bądź rozkazów są już tak zaimplantowane przez Szarych, że stanowią część ich zbiorowej świadomości i według Andromedan nie ma sensu dalsze rozważanie ich jako jednostek ludzkich. A zaczęło się tak niewinnie - Szarzy w 1954 r. ledwo zamachali przynętą, paroma technologiami dla nas nie z tej Ziemi, a Amerykanie od razu łyknęli, spławili tych dobrych kosmitów, co nie chcieli im pokazywać nowych broni i dla pokonania innych ludzi, Rosjan, narazili przyszłość całej planety, jak to teraz wychodzi - bo tacy np. Andromedanie mają w tej chwili jak gdyby związane ręce, żeby nas z tego wyciągać, skoro USA podpisały oficjalny traktat z Szarymi - w tej sytuacji nie bardzo mogą ich stąd wyrzucać, skoro to goście naszych władz; dlatego farmerzy znajdują i nadal będą znajdować krowy bez kropelki krwi, których wnętrzności nie tykają kojoty, wilki ani żadne inne wszystkożerne.

Jedzenie mięsa obniża wibrację, a im jest ona niższa, tym gorzej dla nas, a lepiej dla gadoidów - to one nauczyły naszych przodków jeść mięso. W naszej galaktyce są jeszcze 22 planety, gdzie świadomością mieszkańców manipulują Szarzy lub Gadoidy - ale na żadnej postęp duchowy nie zatrzymał się aż tak zupełnie, jak u nas. Pomimo tego Andromedanie uważają mieszkańców Ziemi za ..."wysoko urodzonych", ponieważ mieszanka DNA z wielu różnych światów daje nam możliwości, jakich nie posiadają ludzie z innych gwiazd, a także niezwykle bogatą gamę uczuć - gdzie indziej ludzie nie doświadczają tylu emocji ani nie przeżywają ich tak silnie. Plejaranie odlecieli, ponieważ tak średnio im szło i ciążyły karmiczne związki z Ziemią (zamierzchła przeszłość - plejarańscy kolonizatorzy i "bogowie" spod piramid), nie za bardzo też potrafili dogadywać się z ziemskimi władzami. Andromedanie przejęli "orbitalną wartę" w 1980 r. i relacjonują, że jest tu jeszcze około 170 różnych ras przybyszy, które w rozmaite sposoby i na różnych poziomach komunikują się z mieszkańcami naszej planety, w sensie służenia radą oraz natchnieniem - ale jest też kilka frakcji obcych-ludożerców itp., które mącą w drugą stronę i manipulują na całego, zwłaszcza reprezentantami władz; losy świata ważą się obecnie w USA, zupełnie jak na filmach.

W szerszej perspektywie historycznej nasza planeta jest swego rodzaju eksperymentem, w którym zaklęta została nadzieja pokoju - ten konflikt trapi galaktykę od dosłownie setek tysięcy lat; Ziemię umyślnie zasiedlono różnorodnymi formami życia z niezliczonych światów, może chodziło o taki jak gdyby wszechświat w pigułce. Na innych planetach pamięta się poprzednie wcielenia i gdzie właściwie zmierzało się jako dusza; na Księżycu jest zainstalowana jakaś aparatura, która kasuje tę pamięć u nas - to sprawka Szarych albo bezpośrednio Gadoidów. Po śmierci faktycznie ogląda się film, ale to nie jest tak, że ktoś Cię osądza - każdy się sam osądza.

Jak dla mnie ten wywiad jest rewelacyjny a Alex całkowicie wiarygodny. Nie zwracajcie uwagi na "wywracanie " oczu, tylko na treść a przede wszystkim energię, którą przekazuje ten człowiek. Jego zaangażowanie i pasja nie są udawane. Te "oczy" to kwestia łączenia się ze źródłem informacji, taki channeling na żywo, dostępne dla osób o otwartych nadzmysłach. Nie wszystko można mieć w banku pamięci pod ręką, przy takiej transmisji człowiek wyłącza niektóre funkcje ciała fizycznego, jest jakby medium. W zalezności od stopnia transmisji ( channelingu) świadomość "tu i teraz" może być chwilowo nawet zawieszona. On w niektórych momentach wyraźnie "channelinguje", to wtedy gdy mówi bardzo szybko, trochę jak automat. Co nie oznacza, że tym automatem jest, po prostu wtedy używa ciała jako kanału informacji. To trochę tak, jak powiadał Obi Wan Kenobi ze Star Wars: "Moc kontroluje ciebie, ale wykonuje też twoje polecenia".
Kolejny wywiad z 2009 pokazuje człowieka, który nieźle dostał po tylku, odebrał masę cisów za to co robił.
Na początku, niby w żartach mówi, że Alexa już nie ma, jest tu jego brat, Chester. I to prawda. Alex, a raczej teraz Chester, uciekł niestety w alkohol, co widać wyraźnie. Niech nikt go za nie potępia, jest po prostu człowiekiem, który nie wytrzymał ataków i wycofał się z gry. Wkurzony, zgorzkniały a jednak coś go pcha, aby powrócił do swojej misji, stąd ten nowy wywiad. Jestem pewien, że wkrótce pozbędzie się problemów, zrzuci z siebie negatywne emocje i znów zobaczymy Alexa. Na pewno tak będzie, bo to świetny facet, bez dwóch zdań. Przejściowe kłopoty tylko pokazują, że to po prostu człowiek, jak każdy z nas.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Aleks zdecydowanie różni się od oszołomów
i osobiście bardzo dużo ciekawych rzeczy poczułem w tle.
Jest to dla mnie autentyczna postać
i cokolwiek by o nim mówić
bardzo emocjonalnie i naturalnie - spontanicznie
podchodzi do tematu zadymy jaka tu jest
i chce zdecydowanie coś pomóc.

Wywiad z 2009 r. widziałem że był tłumaczony
- znalazłem w tekstach powyżej pytanie o to.
Tak tylko przypomnę, gdyż wątki Coliera
znalazłem już w kilku miejscach.

Bardzo cenny materiał i bardzo prekrojowy podsumuje.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W kwestii przedstawionego streszczenia:

Tak jak wspominał David Icke
znając mechanizm manipulacji
wiesz jak ja rozładować.

W tym streszczeniu nie bylo najwazniejszych inf.
Reptalianie manipulują Grupa Oriona
Grupa Oriona szarymi
Szarzy naszymi pseudo władcami ziemi w ciałach ziemskich

Zaimplementowane osoby przez szarych
sa rozpoznawane jako TERRANIE
nie jako ludzie już - mieszanka
która ma podgląd 1-1 i nasłuch ich wew sieci.

Co za tym idzie...
Wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem.

Każdy z nich jest na łańcuchu - i każdy chce się urwać.
Wystarczy im wskazać jak i pomóc
wykazać że są pionkami w grze i są wykorzystywani
i można ich potencjał właściwie ukierunkować.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]