Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 sie 2020, 4:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
Witam

Chciałbym się was zapytać czy znacie jakieś naturalne sposoby odczulania się na alergie ?
Wiem że niektórym pomaga terapia pyłkiem pszczelim ale to raczej tyczy się alergenów roślinnych.
Słyszałem również o biorezonansie ale tutaj mam dość mocne wątpliwości o skuteczności tej metody.

Pozdrawiam!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 paź 2016, 21:11 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Masz w ogóle mocne wątpliwości co do naturalnych metod.
Cóż poczytaj tedy trochę, może się rozjaśni:
czy-powinnismy-systematycznie-odrobaczac-t15239.html?hilit=czy%20powinni%C5%9Bmy#p197085
gronkowiec-zlocisty-t15746.html#p205525

Poza tym jest tu wiele tematów pokrewnych, nie ma potrzeby wyłuszczać tego osobno.
Ale to pańska decyzja, panie @duchs.

Nie ma takiej choroby jak alergia!
utleniacze (H2o2), przeciwutleniazce (wit.C) świetnie dają sobie z tym radę.
To kłopot ''bulgotania'' jelit od glifosatu.
Zmieniasz dietę, problem znika.
Przy rozroście candidy stosujesz metodę Bow1 lub Lasta, twój wybór..
Albo inny, mało skuteczny.

-- 17 paź 2016, 0:27 --

duchs pisze:
Słyszałem również o biorezonansie ale tutaj mam dość mocne wątpliwości o skuteczności tej metody.
Pozdrawiam!

Coś tam słyszałeś, poczytaj o Spooki2:
http://www.vibronika.eu/sprzet

Albo na forum:
spooky2-nowa-wersja-generatora-rife-t14386-210.html?hilit=zapper#p205549

Po prostu zanim wydam tysiąc złoty na jakieś urządzenie biorezonansem wolę się upewnić co do tej metody.
Z tego co czytałem skuteczność biorezonansu jest nie większa niż efekt placebo. A w którymś roku dostał nagrodę za najbardziej absurdalny wynalazek.

Co do picia wody utlenionej to również jest wiele negatywnych opinii. Ludzie w internecie udowadniają że stosowanie wody utlenionej nie daje żadnych rezultatów a wręcz może zaszkodzić.

Glifosatu nie zażywam gdyż kupuję mięso i warzywa na bazarze.

Nikt do niczego nie zmusza na szczęście ;)

Nikt nie każe nic kupować, badanie to niewielki koszt, około 100 zł.
Mój znajomy 30 lat męczył się z alergią, badanie podstawowe (aparat Bicom) + 2 zabiegi
i alergii nie ma, łączny koszt 300 zł.
Cytuj:
A w którymś roku dostał nagrodę za najbardziej absurdalny wynalazek.

Płacą za to ci przyznają nagrody Nobla. Mruga
Poczytaj trochę o tym więcej, Reinhold Voll esesman już Oświecimiu robił pierwsze doświadczenia.,
a w Europie jest około 40 tys. gabinetów elektroakupunktury, szczególnie w Rosji i Niemczech:
http://www.ensoel.pl/pl/gabinet/stosowa ... imitstart=

Podaję przykładowe linki do opracowań o H2O2:
http://echomatkibozejniepokalaniepoczet ... wakina.pdf
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... bgAA0EAVjA

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 6Y_ebhL8Tw

http://vibronika.eu/images/pdf/wodautleniona.pdf
I dziesiatki tysięcy artykułów w tzw. sieci.
Świetnie daje sobie radę z alergiami również, choćby pod postacią inhalacji:
http://weeksmd.com/2009/11/anti-viral-h ... lizer-kit/
http://drsircus.com/medicine/sodium-bic ... bulization

Cytuj:
Ludzie w internecie udowadniają że stosowanie wody utlenionej nie daje żadnych rezultatów a wręcz może zaszkodzić.

Proszę przedstawić taki dowód, ja mam inne doświadczenia, swoje, pozytywne i nie tylko ja.
Wszystko może zaszkodzić, wszystko jest kwestią dawki.

Cytuj:

To żadna ochrona przed glifosatem (pasze), musisz uzupełnić wiedzę.

I dr Clark:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 4163,d.d24

http://www.vibronika.eu/images/pdf/rakiraktrzustki.pdf

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

duchs pisze:
Po prostu zanim wydam tysiąc złoty na jakieś urządzenie biorezonansem wolę się upewnić co do tej metody.
Z tego co czytałem skuteczność biorezonansu jest nie większa niż efekt placebo. A w którymś roku dostał nagrodę za najbardziej absurdalny wynalazek.

Co do picia wody utlenionej to również jest wiele negatywnych opinii. Ludzie w internecie udowadniają że stosowanie wody utlenionej nie daje żadnych rezultatów a wręcz może zaszkodzić.

Greg2015 ma rację. Jak myślisz , że na bazarze specjalnie dla Ciebie hodują warzywa bez pestycydów to życzę szczęścia, najlepiej jak znasz tych hodowców i umówisz się, że zapłacisz im więcej , ale za warzywa, które oni uprawiaja dla siebie , ja tak zrobiłąm i mam robaczywe, ale tam jest najlmniej świństwa. Ja warzywa i tak moczę w occie , pozbywam się ewentualnych pestycydów. :tak:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

warzywa na bazarze sa neistety sztucznie nawozone i pryskane, bo oni z tego zyja, chyba ze kupujesz od swiadomego rolnika, ktory nie truje siebie i swojej rodziny i klientow,
od dawna wiadome jest ze rolnik ma swoje warzywa i te na handel, ostatnio mi taksowkarz ze wsi rolnik opowiadal jak jesgo sasiad rolnik od 30 lat sprzedajacy na bazarku pryska chemia warzywa a za 2 dni to laduje na bazarku. takze wiesz :) glifoastu nie widac, wazna jest twoja wiedza i swiadomosc i radze isc raczej w tym kierunku, chyba ze wolisz pierac sie na obiegowych opiniach :))

Cytuj:
Dezynfekcja produktów żywnościowych wg dr Clark:

Sterylizujcie każdą rzecz przed lub po przygotowaniu. wystarczy zrobić to raz.
Korzystajcie z płyty kuchennej, a nie kuchenki mikrofalowej, by zachować wit.C i german.

1. Dezynfekcja płynem Lugola

*1 kropla płynu Lugola
*1litr wody

Napełnić zlew lub miskę odmierzoną ilością wody. Zaznaczcie jej poziom kreską, żeby nie musieć jej
mierzyć następnym razem.
Dodać płyn Lugola (1 kropla na litr). Zanurzyć sałatę lub szpinak, tak by liście były dobrze zamoczone, na minutę.
Można je potem spłukać.
Nie zostawiać wody do późniejszego użycia- traci swoją moc.

2. Dezynfekcja cysteiną z solą

*1/8 łyżeczki proszku cysteiny
*1/8 łyżeczki soli
*1 litr wody

Zamieszać do rozpuszczenia.
Zanurzyć produkty rolne na 5 minut.
Nie ma potrzeby płukania.
Kiedy cysteiny z solą używa się do sterylizowania napojów, np. mleka lub soku, te szybko zaczynają pachnieć
siarką, więc należy szybko je zużyć.

3. Dezynfekcja HCl (kwas solny)

1-2 krople HCl (5%) na pół szklanki wody.

Dobrze wstrząsnąć.
Pozostawić w nim żywność na parę minut.

4. Dezynfekcja światłem o pełnym spektrum

*Wilgotna żywność wymaga 5 minut, sucha żywność wymaga 20 minut.
Należy ją umieścić blisko żarówki.

Fragment:
Do niektórych potraw można dodawać sok cytrynowy i ocet. Najpewniejszym sposobem
jest rozpuszczenie 1 łyżki stołowej w szklance wody razem z łyżeczką miodu. Daje to wodzie
słodko-kwaśny posmak, poprawiając jej walory smakowe.
Świeży sok z cytryny lub ocet i łatwy w użyciu dozownik z miodem powinny się zawsze znajdować na stole.
Sproszkowana witamina C (1/4 łyżeczki) jest innym przydatnym kwasem w przypadku, kiedy dwa pierwsze nie wystarczą.

Z: ”Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark”

Alergiczny nieżyt sienny

• Po 50 g - ziele fiołka trójbarwnego, ziele świetlika, ziele dziurawca, ziele skrzypu polnego, ziele tasznika, owoc kolendry, liść pokrzywy, ziele bylicy, kora kruszyny, ziele bukwicy, kłącze perzu.
Pić 3 razy dziennie po 1 szklance 20 minut przed posiłkiem. Objawy alergiczne tego rodzaju występują w okresie kwitnienia drzew w postaci kataru nosa, kaszlu, zadyszki. Dobrze robi spacer nad morzem lub przynajmniej spacery wieczorem na świeżym powietrzu. Zażywać często kąpieli.
Zastanwiam się tylko jak to rozumieć po 50 gram każdego z ził i co zmieszać to czy każde odzielnie?
Jest podane 11 ziół czyli 550 gram ziół ?

źródło: http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/weba ... omlecz.htm
stronę znalazł Greg

Alergiczny nieżyt sienny

• Po 50 g - ziele fiołka trójbarwnego, ziele świetlika, ziele dziurawca, ziele skrzypu polnego, ziele tasznika, owoc kolendry, liść pokrzywy, ziele bylicy, kora kruszyny, ziele bukwicy, kłącze perzu.
Pić 3 razy dziennie po 1 szklance 20 minut przed posiłkiem. Objawy alergiczne tego rodzaju występują w okresie kwitnienia drzew w postaci kataru nosa, kaszlu, zadyszki. Dobrze robi spacer nad morzem lub przynajmniej spacery wieczorem na świeżym powietrzu. Zażywać często kąpieli.
Zastanwiam się tylko jak to rozumieć po 50 gram każdego z ziół i co zmieszać to czy każde odzielnie?
Jest podane 11 ziół czyli 550 gram ziół ?

źródło: http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/weba ... omlecz.htm
stronę znalazł Greg

Po 50 g na całą kurację, mieszasz zioła i po łyżeczce na szklankę, aż do żużycia.

Alergicy mają nie tylko zatkane drogi żółciowe, jak twierdzi dr Clark, ale są często zarażeni owczą motylicą wątrobową Fasciola hepetica.
Przyczyną tej sytuacji może być często spotykana alergia na wełnę i lanolinę, np. w kosmetykach.
Niewielka ilość tych pasożytów będzie prawie niezauważalna, ale z czasem większa ich ilość przedostaje się do jelit i może spowodować najgorsze typy alergii. Więcej na temat kuracji oczyszczającej organizm z pasożytów i ich toksyn:
http://www.vitanatural.pl/Kompleksowe%2 ... 0organizmu

Bez oczyszczenia kompleksowego organizmu (jelita, nerki, wątroba) walka z alergia będzie nieskuteczna.
annai2 pisze:
Działają jedynie tabletki antyhistaminowe.

To tylko maskuje objawy.

Szczegóły tutaj:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... UdCcmRu_Ug

Greg2015 akurat leki antyhistaminowe nie tylko maskują objawy ale również nie pozwalają na tworzenie się stanów zapalnych w organizmie które są wywołane przez układ immunologiczny.
Ja mam alergie na roztocza właśnie ale również na pyłki traw, zboża, brzozę.
Nie mam natomiast alergii na wełnę ani lanolinę.
Czytałem trochę o podejściu medycyny alternatywnej do kwestii alergii i mówi ona że przyczyną alergii są pasożyty.
Chciałbym żeby to była prawda ale niestety to chyba tylko jakiś wymysł który ma na celu wciskanie różnorakich olejków i preparatów oczyszczających.

duchs pisze:
Greg2015 akurat leki antyhistaminowe nie tylko maskują objawy ale również nie pozwalają na tworzenie się stanów zapalnych w organizmie które są wywołane przez układ immunologiczny.
Ja mam alergie na roztocza właśnie ale również na pyłki traw, zboża, brzozę.

Przeczytaj Clark i Siemionową, bo nie wiesz o czym mówisz.
Cytuj:
nie pozwalają na tworzenie się stanów zapalnych w organizmie które są wywołane przez układ immunologiczny.

To nie układ tworzy zapalenia, ale pasożyty atakują układ, układ się broni i alarmuje stanem zapalnym.

Nie musisz niczego kupować, zioła i nalewki możesz zrobić w domu.
Porównaj cenę ziół i ''leków'' antyhistaminowych i odpowiedz sobie kto komu kit wciska.

Hmm w pierwszym linku który wstawiłeś czytam.

"Prof. Valeria Szedlak-Vadocz opracowała wiele nowoczesnych suplementów naturalnych opartych o najnowsze badania naukowe m.in. Paraprotex, który jest podstawowym suplementem w kuracji oczyszczającej."

Okej paraptotex mi pomoże wpisuje w google ten cudowny lek.
Parapotex - cena 122 zł.
Faktycznie same zioła i nalewki a cena tego leku normalna wcale nie z kosmosu.

Jesteś jakiś ułomny ?

Akurat ten wynalazłeś.
Zrób sobie ''paraprotex'' w domu za 5 zł.
Przeczytaj skład i wymieszaj!!

Nie muszą być te składniki, podałem dziesiątki linków do Clark i Siemionowej.
Wyjdź z tej apteki, bo sobie krzywdę w końcu zrobisz :język:

Nie znam dr Valerii.

Wstawiłeś link w którym polecają ten lek więc albo nie czytasz linków które wstawiasz albo sam jesteś ułomny.

Druga sprawa to nie jestem jakimś małym chemikiem żeby sobie samemu skomplikowane leki tworzyć.

Dokładny skład jednej tabletki:
Owoc Rangon creeper - 150mg
Komosa piżmowa - 100mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - 50mg
Żywica z balsamowca mirra - 50mg
Olej goździkowy - 50mg
Ekstrakt z kory Pau d'Arco - 50mg
Orzech czarny - 37,5mg
Olej z orzecha włoskiego - 37,5mg
Ekstrakt z nasion grejpfruta - 25mg
Czosnek - 12,5mg

Właśnie w tym tkwi Twój problem jedyne co potrafisz robić to wklejać różne linki albo cytować.
Najśmieszniejsze w tym jest to że nawet tego nie czytasz.
Ubaw po pachy na tym forum z Tobą;)

duchs pisze:
Ubaw po pachy na tym forum z Tobą;)

Człowieku mieszkasz w Polsce i berberysy, ekstrakty z grej-fiuta, ani owoc rangon nie są potrzebne.
Mamy wrotycz, glistnik, piołun, perz, rdest i inne.
Te reklamówki specyfików są wszędzie, nie oglądam reklam, robię własne nalewki za grosze.
Ty masz używać mózgu, jak widać nie jest to proste.
Przeczytaj Siemionową, Clark, co polecałem kilkadziesiąt razy, będziesz wiedział o czym mówię.

A jak nie chcesz czytać, to nie zawracaj mi 'doopy' miłośniku miłośnika formaldehydu. :język:
Tobie się nawet czytać nie chce.

Jakoś inni potrafią wyciągać właściwe wnioski, manipulancie.
Nie chcesz nie czytaj, nie kupuj, nie stosuj, pisałem to już, starczy.
Ale jak będziesz mącił, będzie reakcja.

Tu jest link, jak robić, jak podawać, kopalnia wiedzy ziołowej:
http://www.rozanski.ch/fitoterapia1.htm

I ta strona:
http://rozanski.li/

Cytuj:
Czytałem trochę o podejściu medycyny alternatywnej do kwestii alergii i mówi ona że przyczyną alergii są pasożyty.
Chciałbym żeby to była prawda ale niestety to chyba tylko jakiś wymysł który ma na celu wciskanie różnorakich olejków i preparatów oczyszczających.

Ot cała filozofia @duchsa. mizeria i brak logiki.
Zrób sobie miesiąc kuracji piołunem, wskaźniki się poprawią na pewno :język:

To ty wstawiłeś link w którym polecają ten specyfik, następnie zaproponowałeś żebym zrobił sam a teraz masz pretensje że w Polsce to nie trzeba takiego tylko inny.
Nie płacz już tylko naucz się czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia;)

I to nie jest reklamówka tylko to jest cały artykuł w linku który podałeś o tym suplemencie i innych jakie to one cudowne i jak pomagają w oczyszczaniu organizmu.
kolejny raz pokazujesz swoją głupotę ;)

duchs pisze:
następnie zaproponowałeś żebym zrobił sam a teraz masz pretensje że w Polsce to nie trzeba takiego tylko inny.
Nie płacz już tylko naucz się czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia;)

Cały czas wszystkim proponuję (nie tylko ja) robienie swoich mieszanek ziołowych, prostych, tanich
i łatwo dostępnych.
Natomiast poddajesz pod wątpliwość te metody jako z gruntu niewłaściwe:
Cytuj:
i mówi ona że przyczyną alergii są pasożyty.
Chciałbym żeby to była prawda ale niestety to chyba tylko jakiś wymysł

Nie ruszysz do przodu z takim podejściem ani na krok ani nikt inny.
Masz link do fitoterapii Dr Różańskiego, wszystko tam znajdziesz.
''ROŚLINY LECZNICZE i ich praktyczne zastosowanie'' prof. Ożarowskiego i Jaroniewskiego
można ściągnąć z chomika np. - świetne opracowanie.
Cytuj:
Właśnie w tym tkwi Twój problem jedyne co potrafisz robić to wklejać różne linki albo cytować.

To nie jest problem, robię to z rozmysłem.
Mnie możesz kontrować, ale doktorów i profesorów już nie tak bardzo.
Dlatego linkowanie do klinicznych doświadczeń jest tak ważne..
Dzięki temu może kiedyś coś zajarzysz.
Lubię podlinkowane wypowiedzi, wkleiłeś tylko jak na razie dwa monologi szefa :język:

W tym linku (pdf), na str. 113, 114 są podane przyczyny alergii i sposoby jej likwidacji:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 8859,d.bGg

Ciekawa strona dla alergików:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... V-u7XwwG0Q

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Nie chciałbym być posądzony o reklamowanie czegoś ale znam doskonały sposób na wszelkie alergie, absolutnie wszystkie. Nie spotkałem się z przypadkiem że po wdrożeniu terapii alergia nie ustąpiła.
Niestety do tego potrzeba dobrych olejów tłoczonych na zimno z odpowiednich surowców oraz dobrego oleju kokosowego, a jak je zdobyć pozostawiam ten problem Wam.

Wskazówki dotyczące każdego przypadku.

• Rezygnacja z kwasów tłuszczowych trans, utlenionych i uwodornionych tzn. zero margaryn, frytur, olejów ze sklepu (absolutnie wszystkich w tym oliwy z oliwek również tej super, ekstra wirgin itd.)
• Rezygnacja z olejów tłoczonych na zimno również z siemienia lnianego i innych z tego powodu, że często oleje te tłoczone są z niewłaściwych odmian lub w zbyt wysokiej temperaturze.
• Dozwolone tłuszcze to: prawdziwe masło, smalce jw. i oczywiście OK Diamond.
• Unikanie w miarę możliwości glifosatu (randap)
• Unikanie ryb hodowlanych a szczególnie łososia norweskiego i pstrąga
• Absolutny zakaz spożywania czekolady z dodatkiem E476
• Osoby po 35 roku życia TMG przez 3 miesiące w roku 3x1 500mg
• Osoby po 50 roku życia TMG przez 6 miesięcy w roku 3x1 750/500mg (zależnie od wagi pacjenta)
• W miarę możliwości niemieszanie białek podczas jednego posiłku np. niewskazane jest jedzenie jajek z mięsem, sera z mięsem, mięsa z motylkowymi itd.
• Unikanie wszystkich słodzików w tym cukru brzozowego oraz syropu fruktozowo-glukozowego
• Absolutny zakaz spożywania wszystkich wzmacniaczy smaku ponieważ wszystkie one są ekscyto-toksynami. W skrócie to neurotoksyny.
• Spożywanie soli kłodawskiej kamiennej, morskiej lub himalajskiej (nie unikanie jej)
• Wskazane jest jadanie ziemniaków odgrzewanych np. na OK zamiast świeżo gotowanych.
• Sok ze świeżej kapusty
• Parzenie siemienia lnianego
• Częste spożywanie buraczków

Dodatkowo w przypadku problemów hormonalnych (tylko w takiej sytuacji) trzeba zastosować preparat, który sam opracowałem i wykonałem. Skoro ja mogłem to zrobić to inni też mogą.
Gdyby po kilku dniach stosowania preparatu wystąpiła senność dołożyć trzeba płyn Lugola w ilości kilku kropli dziennie przez kilkanaście dni.
Skład preparatu:
1. N – A – L – Tyrozyna
2. Tauryna
3. Trimetyloglicyna
4. Witamina C (naturalna z aceroli)
5. Ekstrakt Maitake
6. Ekstarakt z jagody Maqui
7. Ekstrakt Tribulus
8. Ekstrakt Mauira Puama
9. Ekstrakt Morwa biała
10. Ekstrakt Jagody Acai
11. Ekstarakt Moringa Oleifera
12. Ekstrakt Różeniec
13. Ekstrakt ze s kórki czerwonych winogron
14. Ekstrakt z pestki winogron
15. Ekstrakt z borówki Czarnej
16. Ekstrakt Borówka Amerykańska
17. Ekstrakt Gorzka pomarańcza
18. Ekstrakt Ashwagandha
19. Wyciąg Gynostemma
20. Wyciąg Cordyceps
21. Miód z leśnych malin (może być spadziowy)
22. Woda

Jak pozyskać te ekstrakty?
Nasze zioła-chwasty są poważną alternatywą.

poszukaj sobie w google leniuchu ;)

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Bow1 pisze:
Wskazówki dotyczące każdego przypadku.

• Rezygnacja z kwasów tłuszczowych trans, utlenionych i uwodornionych tzn. zero margaryn, frytur, olejów ze sklepu (absolutnie wszystkich w tym oliwy z oliwek również tej super, ekstra wirgin itd.)
...
• W miarę możliwości niemieszanie białek podczas jednego posiłku np. niewskazane jest jedzenie jajek z mięsem, sera z mięsem, mięsa z motylkowymi itd.

Dobre wskazówki, nie wiem tylko o co chodzi z oliwą z oliwek, a co do białek to jeszcze lepiej jeść jeden rodzaj na dobę.

Taki miks ponad 20 składników to myślę że może nawet zaszkodzić. Nie będziemy wstanie nawet wychwycić czy któryś nam przypadkiem nie szkodzi. Lepiej synergii szukać po przetestowaniu składników pojedynczo.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Piorun pisze:
Lepiej synergii szukać po przetestowaniu składników pojedynczo.

Tak właśnie jest,
odnośnie oliwy masz odpowiedź tylko trzeba troszeczkę poczytać
http://www.bow1.pl/viewtopic.php?f=5&t=3#p10

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]