Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 6:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Fragment audycji z 1 lipca 2009 gdzie badacz NWO Alan Watt opowiada o planach elit, kontroli populacji, żywności GMO, aerozolach powietrznych i broni pogodowej.

phpBB [video]

Tłumaczenie od 2:08 do końca

Cytuj:
AJ: Alan Watt, proszę o komentarz:

AW: Jest jeszcze jedna technika, opisana w 1914 roku przez H.G. Wellesa który był propagandzistą Fundacji Rhodes'a i Fabian Society - dwóch wielkich graczy wspieranych przez rodzinę Astor i ich miliardy. On mówił o światowym mózgu, że ostatecznie wszystkie informacje będą kontrolowane przez światowy mózg, co doprowadzi do powstania nowej światowej kultury która będzie kontrolowana przez rządzących. Mówił oczywiście o superkomputerach itp.

AJ: W latach 20tych mówili także o dodawaniu fluoru do wody i szczepieniach które zrobią z ludzi zombie.

AW: Tak Julian Huxley pierwszy dyrektor UNESCO doradzał użycie tej techniki ale także zgodnie ze słowami lorda Bertranda Russela kolejnego kluczowego gracza, który był także członkiem MI5 i MI6 "użyjemy także igły by ludzie się dostosowali" Tak pisze we własnej książce "igła"

AJ: Rozmawiałem z dziennikarką WallStreet Journal zapytałem jej "wiesz, że fluorek sodu powoduje uszkodzenia mózgu i raka kości?" Przedstawiając ogólnodostępne źródła. Powiedziała, że wie ale "przecież elity tez to muszą pić" (tak jakby to było coś normalnego)
-Ale skoro to szkodzi, czemu to robią? Jej reakcja wskazywała że nie załapała... "Ale oni tez to muszą przyjmować" - Nie nie muszą, kiedy Jay Rockefeller gościł w tym mieście, jakieś 12 lat temu. Został przyjęty w klubie jachtowym. Gospodarz tego klubu zabrał ich na wycieczkę luksusowym jachtem, serwował tam najlepsze posiłki ale Jay Rockefeller i jego asystenci mieli własne jedzenie, pełne chłodnie jedzenia które podawali im ich słudzy, mieli własne wina, WŁASNĄ WODĘ (specjalna marka). I miał te specjalne opakowania Z PAPIERU, nie mogły być plastikowe, z sałatkami, jedzeniem... wszystko organiczne do bólu, hodowane na farmach będących własnością jego rodziny.
Potem poszukałem na googlu to o czym Ty sam mówiłeś, to samo z Księciem Filipem, widziałem w dokumencie o pałacu Windsorów. Ma swoje własne pola, swoje własne bydło, Pokazywali go w telewizji jak chodzi i sprawdza jakość ziarna na swoich farmach, upewnia się że nie ma nic GMO za murami jego zamku. Gdziekolwiek leci zabiera ze sobą zapasy pożywienia i wody.

AW: Zgadza się, jest artykuł w angielskiej prasie o tym, że książę Charles ma ok 80-100 farm, zwierzęta hodowlane, tysiące akrów organicznej żywności, wszystko czego potrzebują. Oni nie jedzą tego co my. Dodatkowo większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy ale te VIPy wierzą, że jesteśmy tak skażeni różnymi toksynami, że wszyscy wyżsi ranga oficjele wożą ze sobą własną zamrożoną krew, co opisywały kanadyjskie gazety jakieś 2-3 lata temu.

AJ: To było w USA Today Al Gore ma całą lodówkę własnej krwi, która jeździ za nim!

AW: Tak, bo wierzą że zostaliśmy już skutecznie zatruci i nie będą ryzykować transfuzji krwi od jednego z "nas". To jest ich standardowa procedura od jakiś 15 lat.

AJ: To wiąże się z firmą Bayer która świadomie wysyłała szczepionki z HIV i żółtaczką, miliony dawek! Świadomie co sami przyznali. I nie chodzi o to, że byli chciwi i ich to nie obchodziło, to był religijny sakrament, operacja mordowania wykonana z uwielbieniem...

AW: Zgadza się, społeczeństwo nie ma pojęcia jak zaawansowani ci ludzie są.
Na pytania o opryski aerozolami : "Jak mogą to robić, przecież sami to wdychają?" - Większość czasu ci ludzie spędzają w biurach, domach i pojazdach wyposażonych w filtry i klimatyzację.
Ponadto, to informacją która dostałem, posiadają przenośne urządzenia które działają jak dializa nerek, oczyszczają ciało z toksyn, i mogą byc noszone pod ubraniem, oczywiście urządzenie jest tak kosztowne, że nigdy nie będzie dostępne dla mas.

AJ: Są pewne miejsca w których nie pryskają tam elity spędzają większość roku.
Zajmijmy się "chemtrailami", przyznali że od połowy lat 90 trwają opryski, co mówi min. laureat nobla z 92 roku, to będzie w moim filmie. Zawsze powtarzamy chodzi o sole baru, tlenek aluminium. Elity uwielbiają "zabijać dwa ptaki jednym kamieniem" - jednym zagraniem osiągnąć wszystkie cele zmienić klimat i truć ludzi. A teraz mówią wprost, czytamy w mediach jak AP, Reuters, o tutaj WallStreet Journal dwa tygodnie temu: "Czas ochłodzić planetę" aerozolami i terraformowaniem a lista składników jaką podają jest taka o jakiej piszą prywatni badacze zajmujący się tym zjawiskiem...
Mówią "o tak robiliśmy to, ale to były tylko testy, teraz zaczniemy operacje na poważnie".
Ziemia jest obecnie 20% bardziej zaciemniona, a wszyscy klimatolodzy z którymi rozmawiałem mówią, że to co rozpylają prowadzi do ocieplenia klimatu. Przeprowadzałem wywiad z ojcem broni pogodowej Benem Livingstone, wiemy, że posiadają taką broń, 50 lat temu mogli tworzyć huragany co potwierdza Instytut Badań w Stanford.
Czy oni planują jeszcze większe susze i katastrofy? Aby zaoferować ich własne rozwiązanie problemu?

AW: Tak, w latach 70 największe kraje podpisały w ONZ międzynarodowe porozumienie, traktat o broni pogodowej, ludzie mogą to sami sprawdzić, w tym dokumencie piszą, że mogą wywołać lub pogłębić (W latach 70 XXw.!!)klęski powodzi, suszy itd przy zastosowaniu technologii HAARP i oprysków powietrznych.

AJ: Sekretarz obrony Cohen w 1997 w czasopiśmie "Army Times" potwierdza te słowa.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 lip 2009, 17:39 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

WIĘCEJ PLEASE!!!

Czy ktoś mógłby zrobić tłumaczenie ALL i wrzucić jako napisy do filmu?

Z góry dziękują jednojęzyczne tłumaki ;)

Elita ma co prawda własne uprawy bo przecież sami nie jedzą tego co "uprawiają" dla m(n)as ale to też jest krótkowzroczne. Skażenia docierają przez wodę, atmosferę (np. opary pocisków uranowych z Iraku podobnie jak chmura z Czarnobyla) etc. Chcąc niechcąc muszą się z nami męczyć; wszyscy jedziemu na tym samym wózku, który coraz bardziej skrzypi a za moment zacznie się rozlatywać nadżarty przez rdzę oraz chęć kierowania jedną kierownicą na wszystkie strony świata przez wielu "kierowców". Żeby chociaż kierunek był zgodny.

A co do własnej krwi żeby nie przetaczać od plebsu ciekawa sprawa - czyżby drgania krystaliczne naszej krwi były dla nich aż tak szkodliwe? (a może wręcz zabójcze?)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]