Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Za inspirację posłużyło:

- akcja klientów jednego z banków internetowych,
- akcja "pusty stadion"
i inne podobne

Mające na celu wymuszenie zmian niech będzie, że prokonsumenckich bo bez tego i tak się nie da na dłuższą metę ale przynajmniej można będzie ucywilizować warunki tzw. "życia" które jest już tylko nawiązaniem do wegetacji przynajmniej w naszym bantustanie, gospodarczym tygrysie świata a może nawet pogromcą kosmosu. :wacko:

Absurdalność naszego systemu gospodarczego bierze się z "produkcji" podaży pieniądza bezgotówkowego
w postaci państwowej piramidy finansowej o czym jest info podane w dziale "Publikacje" - "kasa z kapelusza..."

Do rzeczy, krótko i na temat ponieważ to my rozdajemy tu karty, dlaczego? jest nas ponad 30 milionów bezwolnych i ogłupionych owieczek, którego jeszcze tego nie wiedzą, że mogą przegonić jednego wilka w owczej skórze gdzie pieprz rośnie.

W ilości siła, więc...

:stop: Nie podoba się Wam, że w napojach firmy "x" znajduje się aspartam, po prostu nie kupuj, bojkotuj, uświadamiaj innych za pomocą choćby filmiku "rakotwórcza słodycz".

:stop: Nie podoba się Wam śmieciowe żarcie z sieci fastfood "x" - nie żryj, bojkotuj za jakiś czas zaczną "wytwarzać" coś lepszego może nawet zdrowszego albo upadną.
Ktoś chce pić i jeść pomimo tej wiedzy - jego sprawa, miażdżyca, atak serca, otyłość na własne życzenie, nic innym (nam) do tego ale dlaczego ja mam się truć a też czasem wolałbym z braku czasu zjeść coś na szybko ale dlaczego ma to być niezdrowe a nawet szkodliwe dla mojego styranego nerwami zdrowia ?

:stop: Telewizja i prasa piszą o pierdołach, d.. Maryni - NIE KUPUJ! nie wpierasz samo uschnie albo zaczną w końcu podawać wartościowe a przede wszystkim rzetelne informacje.

:stop: Nie akceptujesz sytuacji w której zarabiając 1000 zł masz kupić mieszkanie dla swojej przyszłej rodziny w cenie minimum 5000 zł / m2 co samo w sobie jest chore żeby tyrać na kredyt 25 lat, inne pytanie dlaczego minimum 5000 zł / m2 kosztuje metr przeciętnego mieszkania gdy czytałem raport jakiejś uczelni (niestety nie pamiętam gdzie) dot. maksymalnej ceny 1 metra który w/g szacunków powinien kosztować 2500 zł / m2 też niemało ale
o połowę taniej, masz przynajmniej szansę na własne mieszkanie "już tylko" po 12 latach tyrania czy też wolisz dokładać prezesowi banku na jego utrzymanki.
Dbasz o swój nomen omen interes czy jego ?

:stop: Za drogo = nie kupuj, bojkotuj, przeczekaj a nie jak szczur tylko dostosowuj się do chorej bo wymuszonej sytuacji, inaczej (w przeciwnym wypadku) nic i nigdy się nie zmieni bo Ty na to przyzwalasz i zgadzasz się.

Jeśli ma być normalnie to niech wszyscy się do tego przyłożą a nie tylko gaworzą, każdy z nas może wnieść choćby minimalną cegiełkę żeby przywrócić chociaż cień normalności.

:stop: Dosypują substancje konserwujące do żarcia, nie kupuj, wybieraj inne, w porozumieniu z np. działkowiczami hodujcie własne żarcie, przynajmniej nieco zdrowsze bo skażenie środowiska dotyczy również i ogródków działkowych.

Jeśli coś jest za drogie, niedobre, tandetne - nie kupuj, bojkotuj, nie wspieraj jeszcze dodatkowo swoim tyraniem a samo uschnie albo się zmieni i właściwie o to drugie najbardziej przecież chodzi, o więcej normalności o dostosowanie do realiów siły nabywczej ludzi, szczególnie u nas.

To jest jedyna "broń" której możesz użyć z uśmiechem na twarzy wiedząc z góry, że stosując ją już wygrałeś :cwaniak: :king:

Akcja czy pomysł nie są co prawda ani nowe ani odkrywcze ale zapomnieliśmy po prostu o jej skuteczności, dzień po dniu możemy oduczyć pazerności, oszustwa, wyłudzania, oszukiwania, okłamywania itp.
a sam system wyzysku licznych przez nielicznych posłać w daleki kosmos.

Polski przedsiębiorca płacący 800 zł na zus wlicza to co oczywiste w cenę towaru, który Ty kupujesz.

Przypuszczalna składka na "walkę" z globalnym ociepleniem 40 mld. zł czyli rocznie 1050 zł per capita,

Roczna wysokość "składki" zaciągniętego przez "państwo" kredytu (tylko same raty!) bez Twojej wiedzy i zgody
= 40 mld. czyli kolejne 1050 zł rocznie per capita.

Wojenka us-manów w Iraku i Afganistanie nie mniej, ipn i inne zbędne "instytucje" (prostytucje) to kolejne miliardy wyrzucone w błoto i dlatego dzięki pewnemu osobnikowi (ale nie o tym tu mowa) szpitale mają w ogóle jakiś sprzęt medyczny.

Po co komu takie "państwo" które służy tylko nielicznym kosztem licznych?

Czy teraz już wiesz dlaczego Twoje "apanaże" zamiast 3000 zł miesięcznie wynoszą jedynie ok. 1200 jałmużny?
i stać Ciebie jedynie na szałas za własne pieniądze pod warunkiem oczywiście, że uzyskasz kosztowne pozwolenie na zabudowę.

Coś się Tobie nie podoba - ZMIEŃ TO! nie czekaj, samo się nie zrobi ani nikt wiedziony miłością do Ciebie czy twojego portfela tego też nie zrobi jeśli Ty sam tego nie będziesz chciał zrobić.

Więc zrób to! czasem nie robiąc NIC = totalny bojkot!

"Głupcem jest ten kto twierdzi, że świat jest realny, ale jeszcze większym ten kto uważa, że nie istnieje" - buddyjskie

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 lut 2010, 22:18 
VIP Member
Awatar

myślę że prawie każdy z forumowiczów tak robi ja też nie biorę udziału w żadnych wyborach i nigdy nie brałem a reszty nie będę komentował szkoda niszczyć nadziei młodym.Tak trzeba!Tak trzymać!

W tego typu "akcji" biorę udział od kilku już lat, co najmniej od czasu kiedy stałem się świadomy tego co się dzieje
w otoczeniu. Ogólnie początki miały już miejsce - jeszcze - w latach 90 - tych.

Niepokorność wobec nienormalności mam we krwi... :cwaniak: :hura:

Trzeba przyznać, że skuteczność takich działań a raczej ich braku - choć oczywiście silnie zależna od ilości - jest ogromna. :king:

"Czy normanym jest dostosowywanie się do mocno chorego społeczeństwa?"

Rozmawiam z jakąś kobietą akurat w tzw. "przychodni" (typowe badania) a owa osoba w rozmowie oznajmia mi, że od 20 lat :!: cierpi na nerwicę której nabawiła się w... pracy. Mobbing i w ogóle stresowe warunki "pracy".

Awatar użytkownika

monster pisze:
Więc zrób to! czasem nie robiąc NIC = totalny bojkot!

I zacznij od wyłączenia komputera, bo możesz przeczytać taki tekst jaki powyżej umieścił szanowny tow. "Monster".

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Samo krzyczenie nie da za dużo.
Demonstracje można zmanipulować itp.

Pamiętajmy św. Ernesto Rafael Guevara de la Serna,
Obrazek
znany powszechnie jako Ernesto Che Guevara -

Każda rewolucja ma w sobie zalążek swojego upadku

To musi być przede wszystkim - REWOLUCJA ŚWIADOMOŚCI

Awatar użytkownika

Hakun pisze:
Samo krzyczenie nie da za dużo.
Demonstracje można zmanipulować itp.

To musi być przede wszystkim - REWOLUCJA ŚWIADOMOŚCI

Właśnie to mam na myśli, żadne krzyczenie czy demonstracje nic nie dają.

A to, że każda rewolucja pożera swoje dzieci to wiadomo od dawna :wacko:

Jedynie ignorując i bojkotując to co niewłaściwe (złe) można coś osiągnąć a czyniąc dobro jeszcze więcej.
:cwaniak:

"Głupcem jest ten kto twierdzi, że świat jest realny, ale jeszcze większym ten kto uważa, że nie istnieje" - buddyjskie

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Też to stosuję od dawna - szkoda tylko, że nas jest pewnie ze 3% max
co prawda więcej dziś się budzi nowych niż dekadę temu, ale ciągle mało..

Na pewno nie można odmówić skuteczności ale i często "słuszności" takiej idei, dokładając do "systemu" powoduje się jego trwanie i tak może być bez końca dopóki trybiki się nie zatrą albo zaczną samodzelnie myśleć.

Dałem wykład w kolejce odnośnie "globalnego ocieplenia" stojąc w hałdzie zlodowaconego śniegu :hura:

Lubię takie indywidulane "akcje" z bezpośrednim dotarciem - odbiorem na spokojnie, bo jak się okazuje wszyscy wszstko dobrze wiedzą, widzą i obserwują ale po prostu "boją się" wyrażać swoich myśli, wątpliwości na głos "bo co inni powiedzą" - wszechobecna tresura robi swoje (a miej w końcu swoje zdanie).

Albo inny (skrajny) przypadek gdy widzę, że ktoś tyra na majątek a ja nie muszę bo skupiam się na najpotrzebniejszych sprawach zamiast żyć ponad stan i pada "zarzut" w moim kierunku brzmiący mniej więcej:
"ty to masz dobrze, nie szarpiesz się, masz czas i wolną rękę" nie to co my, musimy tyrać na wszystko".

Odpowiadam z grubsza rzecz biorąc (ewentualnie z wyjaśnieniem gdy widzę choć cień szansy na dotarcie)
- skoro tak lubicie i musicie to trudno. Ja nie muszę bo tak nie chcę, gdyż nie potrzebuję gromadzić majątku
czy też mieć kredyt do spłacenia przez resztę "życia".
Szkoda tracić i marnować cenne życie na "pielęgnowanie" tego rzekomego dobrobytu na rzecz intelektualnego
i duchowego ubóstwa.

Zobaczylibyście agresję i wyraz twarzy takich zatwardziałych materialistów
:wacko:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

NarajanaJane pisze:
Też to stosuję od dawna - szkoda tylko, że nas jest pewnie ze 3% max
co prawda więcej dziś się budzi nowych niż dekadę temu, ale ciągle mało..

3% mało :)
och wystarczy
Greg Braden twierdzi w swoich pracach
że wystarczy pierwiastek kwadratowy z 1% populacji
ludzi myślących w tym samym kierunku
aby wprowadzić zmianę w życie :)

Wiemy jak mała garstka kręci kołem życia na planecie ziemia...
to nie o ilość gra się rozchodzi - a o technikę i determinację
z jaką to robimy.

timewave pisze:
Dałem wykład w kolejce odnośnie "globalnego ocieplenia" stojąc w hałdzie zlodowaconego śniegu :hura:

Wszystkie te akcje zsumowane dają mocny efekt
David Icke wspominał także - że każdy jego, nasz wykład, rozmowa
książka, post, artykuł - sumują się i to iż nagle ktoś coś po przeczytaniu
jednego słowa - rozumie - to nie do końca prawda...

POLE ZBIOROWE się tym powoli ładuje.

Piękna akcja - także żadnej okazji nie przepuszczam - na posłanie informacji. Pozdrawiam!

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Ułamek z 1%. hmm....
Nie wiem ile ten ułamek powinien wynosić ale tak na prawdę to nie istotne według mnie. Każdy ma znajomych i każdy zna chociaż jedną osobę, która zwróci uwagę na to co robimy.. wygeneruje myśli na ten temat, to energia..
Ważne, że ktoś działa.. ktokolwiek.. energia leci w przestrzeń, faluje, ulega nieskończonej ilości interferencji.
Istnieje wspólna świadomość (holodeck) i według fizyki kwantowej wszystko jest polem strun energii, hologramem.
Ciekawy wątek pojawia się w książce Rozmowy z Bogiem - Walsh'a, mówiący, że jest tylko jeden płatek śniegu.
Chodzi mi o fraktal. Jest on bardzo często eksponowany jako energia duchowości człowieka. Fizyka kwantowa sprowadza to do całego wszechświata. Film na temat najnowszej teorii o elektrycznym kosmosie pokazuje wszystko jako prąd elektryczny w postaci fraktali.
Podsumowując:
Zmiana jednego ogniwa w całym fraktalu powoduje zmianę w całej strukturze.
ułamek z 1% bezproblemowo WYSTARCZY :)
pozdrawiam

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

podsumowując - trzeba działać

falcon_millenmium pisze:
Ułamek z 1%. hmm....

A ja Cię witam serdecznie na forum. Cieszę się na ten procent.
Ja robię totalny bojkot przez cały czas...niezłe zamieszanie. :tak:

Awatar użytkownika

Mam ochotę zbojkotować swoje dotychczasowe życie, ktoś mi wcisnął przereklamowany bubel...

Jest to okolo 8tysięcy na cały glob. Pozytywne?

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Aż serce rośnie i łza się w oku kręci gdy czytam te posty.

timewave pisze:
Rozmawiam z jakąś kobietą akurat w tzw. "przychodni" (typowe badania) a owa osoba w rozmowie oznajmia mi, że od 20 lat cierpi na nerwicę której nabawiła się w... pracy. Mobbing i w ogóle stresowe warunki "pracy".

Praca to prymitywny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]