Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 paź 2020, 4:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Fragment programu z telewizji greckiej. U pani Pani Marii Papagiannidou stwierdzono w 1985 roku HIV. Przez długie lata zażywała AZT i wskutek tego miała silne objawy chorobowe. Sama się dziwi, że nie zmarła wskutek tych ciężkich dolegliwości. Jak przestała brać AZT objawy zaczęły ustępować...

phpBB [video]

http://waldek1984.info/2010/01/05/aids-naukowe-oszustwo/

:arrow: Wykop

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 sty 2010, 14:08 
VIP Member
Awatar

Maciej Trojanowski - chemik dawniej pracujący dla Monsanto oraz Roche - prowadzący Strefę11, ostatnio Strefę Tajemnic też zresztą zdjętą (jak widać komuś przeszkadza poruszana tematyka choć sposób w jaki była przedstawiana nie powinien skłaniać do tego).

Cytuj:
Stronę tę postanowiłem napisać z dwóch powodów:
pierwszy to prozaiczna potrzeba podzielenia się z sympatykami Strefy 11 wiedzą na niezwykle niejasny, zagadkowy i kontrowersyjny temat jakim jest domniemana zależność, a właściwie jej brak, między wirusem HIV
i chorobą znaną jako AIDS, drugi, o wiele moim zdaniem ważniejszy, choć uświadomiłem go sobie nieco później, to potrzeba przekazania ludziom dotkniętym AIDS i nosicielom, lub potencjalnym nosicielom HIV ważnych dla nich wiadomości, wiadomości, który być może zostaną przez nich wykorzystane w trakcie wysiłków mających na celu przetrwanie...

W świetle ostatniej kampanii promującej testy na HIV temat nabiera dodatkowego znaczenia.
Firmy farmaceutyczne są żywotnie zainteresowane nie tylko powszechnym przeprowadzaniem testów na obecność domniemanego wirusa HIV ale, co jest dla nich o wiele bardziej intratne, wprowadzeniem obowiązkowego leczenia nosicieli w tym także kobiet ciężarnych i noworodków.

Myślę, że niedługo będziemy świadkami tego typu kampanii.

AIDS - kontrowersje

http://zigzag.pl/jmte/aids_-_kontrowersje.htm

info:
Strona Macieja Trojanowskiego:
www.zigzag.pl/jmte

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Trochę powiem nie na temat (jak zwykle prawie..)

- Dla mnie pan Trojanowski

jest najlepszym gościem w zakładaniu okularów, oraz w ich zdejmowaniu, żeby móc je znów włożyć, a następnie zdjąć (bo trzeba je zdjąć żeby włożyć ponownie)))). Doprowadzało mnie to do pasji, zresztą nie tylko to w tym programie.

Awatar użytkownika

Powiem więcej,Trojanowski prowadził tak pełen teatralnych gestów,przekłamań,niedopowiedzeń i historyjek o duchach z których to nic nie wynikało program że żal d*&% ściska ale to był jedyny taki program i chciało się poczekać do późna żeby go obejrzeć,te pół godziny z przerwą reklamową jeśli się nie mylę!
Za to strona NDW była i jest pełna ciekawych tekstów,przynajmniej dla tych którzy mieli styczność jedynie z NDW dawniej.

http://www.ndw.v.pl/glowna.php

Miałem na myśli "AIDS" nie Troajnowskiego ale skoro już o nim mowa i jego słynnych okularach z uporem maniaka zakładanych i zdejmowanych w programie zapraszam na chwilę rozrywki z... Strefą 18 :D

http://davidicke.pl/forum/strefa-18-bezkrwawa-operacja-ani-mru-mru-t1400.html

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Oddzielić trzeba Trojanowskiego od tvnu i programu strefa 11. Program jaki był - każdy widział. Komercha tak śmierdząca, że aż śmiech mnie brał "dokumentaliści strefy 11 są na tropie...", ta przechodząca z teczkami w tle pani, telefonistki... Hehehe :lol: :lol: :lol:
Ale kiedyś czytałem dłuuugaśny wywiad z samym panem Trojanowskim, i byłem pozytywnie zaskoczony. Kolo jest niegłupi, tzn. niegłupio gadał (z wykształcenia jakiś biotechnolog), i interesuje się prywatnie zjawiskami "para", dociekać chce ich istoty. Omawiał to w kontekście Wosińskiego i jego ADR - 4 (pisałem na forum o tym wynalazku). Takich ludzi lubię: naukowcy interesujący się tematami nie do końca jasnymi, nie zamiatający ich pod dywan ("bo ich nie ma").
Zobaczmy jak będzie się rozwijał pan Maciej, może ma coś ciekawego do powiedzenia jako były pracownik tak "ciekawych" firm???

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]