Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 wrz 2017, 21:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Agenda 2030
Post: 12 paź 2015, 22:47 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 11 cze 2010, 15:53
Posty: 478
Płeć: kobieta
Agenda 2030: W tym miesiącu ONZ z pomocą papieża wprowadza plan Nowego Porządku Świata.

Czy wiesz, że we wrześniu 2015 roku ONZ planuje wprowadzić "nowy uniwersalny program" dla ludzkości?

To zdanie nie pochodzi ode mnie, znajduje się ono w pierwszym akapicie oficjalnego dokumentu, który zostanie pod koniec tego miesiąca podpisany przez każdy kraj będący członkiem ONZ. Cała planeta będzie zobowiązana do pracy w kierunku 17 założeń zrównoważonego rozwoju i 169 konkretnych celów zrównoważonego rozwoju. Obecnie w amerykańskich mediach mamy niemal całkowity brak informacji na ten temat. Dokument ONZ obiecuje, iż plan ten "do roku 2030 przekształci nasz świat na lepsze", przy czym bardzo niewielu Amerykanów nawet słyszało o Agendzie 2030. Zamiast tego, większość z nas wydaje się mieć nadal obsesję na punkcie najnowszych plotek i paskudnych obelg, które rzucają nasi politycy. Jestem absolutnie zdziwiony tym, że coraz więcej osób nie jest w stanie zrozumieć, że Agenda 2030 jest czymś naprawdę wielkim. Kiedy ludzie w końcu zaczną się budzić?http://www.prisonplanet.pl/polityka/age ... p182593966Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

 Tytuł: Agenda 2030
: 12 paź 2015, 22:47 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 13 paź 2015, 11:02 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 818
Płeć: mężczyzna
Agenda 2030 - czeka nas kontrola internetu?
Cytuj:
W Stanach Zjednoczonych spotkali się światowi przywódcy. Pojawiła się również głowa Watykanu. Omawiano przyszłość ludzkości w nowojorskiej siedzibie ONZ. Głównym tematem rozmów była inicjatywa nazwana Agenda 2030. Jak donosi Washington Post, jedną z kwestii była oficjalne zalecenie roczęcia kontroli internetu.

Czym jest “Cyber-VAWG”?

Na spotkaniu pojawili się między innymi prezydent USA Barack Obama, prezydent Chin Xi Jinping, Francois Hollande z Francji, kanclerze Niemiec Angela Merkel, prezydent Iranu Hassan Rouhani, wspomniany już wcześniej papież Franciszek i inni. Trzydniowe spotkanie miało na celu promocję pewnych idei i poglądów, wśród których znalazły się propozycje stosunkowo nieznanej jednostki ONZ - Broadband Commission for Digital Development.

Komisja ta chce zapobiegać cyberprzemocy skierowanej w kobiety i dziewczęta nazwanej “cyber VAWG”. Opracowała w tym celu raport. Zgodnie z wnioskami raportu, prawie 3 na 4 kobiety są „wykorzystywane online” i kraje powinny rozpocząć kontrolę internetu, by zapobiec tej „pandemii”. Przedstawiono zalecenia dla rządów i firm zajmujących się usługami online, jak radzić sobie z tym problemem.

“Ciała polityczne i rządowe powinny wykorzystać swoje uprawnienia, w celu umożliwienia działalności tylko tym firmom telekomunikacyjnym i wyszukiwarkom, które nadzorują udostępniane przez siebie treści i ich dystrybucję.”

Innymi słowy, każdy post na Facebooku i Twitterze powinien podlegać moderacji, aby uniknąć “cyber-VAWG”. To i inne zjawiska mają być wystarczające do wycofywania licencji telekomunikacyjnych dla firm, które nie zastosują się do zaleceń komisji. Ciała prawodawcze mają otrzymać nowe uprawnienia, umożliwiające ograniczenie prywatności online, tak by prawo było zgodne z Agendą 2030.

Nieznana dotychczas komisja nie bez powodu opublikowała swój raport akurat teraz, podczas międzynarodowego spotkania liderów. Wiele krajów stosuje się do zaleceń ONZ w kwestii stanowienia przyszłego prawa. Inicjatywy takie jak Agenda 21 i Agenda 2030 są podpisywane przez kraje na całym świecie, a zalecenia regulacyjne jak to opisywane w tym artykule, często nie trafiają do wiadomości i wprowadzane są tylnymi drzwiami.

“Cyber-VAWG” jest kwestią, która ma ułatwić przyszłe restrykcje prywatności online, podobnie jak “terroryzm” jest wykorzystywany do tworzenia nowych agencji rządowych, które odbierają obywatelom prywatność.

Organizacja Narodów Zjednoczonych ma długą historię wpływania na rządy. Fakt, że raport opublikowano właśnie teraz nie jest przypadkiem. Wygląda na to, że globalna kontrola internetu zaczyna się cieszyć coraz większym poparciem wśród światowych liderów.

http://cointelegraph.pl/news/115372/age ... -internetuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 14 paź 2015, 14:26 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 23:43
Posty: 674
Lokalizacja: Londyn
Płeć: mężczyzna
Bardzo wazny krotki material moim zdaniem.

Brytyjski polityk Simon Parkes ujawnia globalny plan
phpBB [video]


PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 19 paź 2015, 13:30 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 818
Płeć: mężczyzna
Słowa kluczowe związane z Agenda 2030: TTIP, TPA, & TPP.

Cytuj:
poniedziałek, 12 października 2015
TPP: Teraz Przyjdzie Piekło
Autor: Zezowaty Zorro o 16:00 Etykiety: globalne ocieplenie, newsletter
-
Noooo... taki tytuł, że Hitchcock przysiada. Co będzie dalej? Wystraszonych od razu uspokajam, że koniec świata tymczasem po cichu odwołano, nie trafiła nas żadna kometa, za to świat pomyka dokładnie według wcześniej wytyczonych szlaków, tyle że dużo szybciej... Zwierzchnik największego, a właściwie głównego kościoła zachodu, jego wręcz fundamentu, odbył historyczną pielgrzymkę do USA, zwieńczoną starannie wypolerowanymi wystąpieniami w Kongresie oraz – co równie symbolicznie ważne – równolegle w ONZ. Zaprezentował tam program społeczny i duchowy, będący wierną kalką i miejscami uzupełnieniem wielkiego zamierzenia pt. Agenda 2030. O ile nie wiesz, o co chodzi, to masz liczne towarzystwo, liczone w miliardy. Zachęcam do zapoznania się bliżej z tym programem, organicznie wypływającym z tzw. Agenda XXI, która z kolei wychodzi naturalnie z programów ochrony środowiska, zapobiegania zmianom klimatu i kontroli urodzeń, rozpoczętych w latach '80 ubiegłego wieku. Całą, wielką plejadę tych programów można wywieść wprost z działań agend ONZ, kierowanych przez tak wybitne osobistości, jak Heinz Kissinger oraz Georgy Schwarz Soros. A ich założycielski fundament – wszystkich bez wyjątku – tkwi niczym kotwica w twardej skale zatoki portowej w raporcie Klubu Rzymskiego.

http://zezorro.blogspot.com/2015/10/tpp ... pieko.html

Cytuj:
TTIP to tylko element "Trójcy Traktatów-T". Wikileaks ujawnia dokumenty TISA

Cytuj:
TTIP-TISA-TPP, czyli Trójca Traktatów-T

Dziennik Internautów pod koniec maja zwracał uwagę na jeszcze inne tworzone w tajemnicy porozumienie międzynarodowe - TISA. Dotyczy ono współpracy handlowej w zakresie usług. O negocjacjach TISA mówi się rzadko, ale dotyczą one 51 państw, w tym 28 krajów Unii Europejskiej. Oczywiście w negocjacjach TISA uczestniczą także Stany Zjednoczone.

Należałoby też przypomnieć, że Stany Zjednoczone pracują nad bardzo kontrowersyjnym porozumieniem TPP. Akurat w tym porozumieniu Unia Europejska nie jest stroną. Negocjacje TPP toczą się pomiędzy USA a krajami z regionu Azji i Pacyfiku (takimi jak Australia, Chile, Japonia, Nowa Zelandia i in.).

Teoretycznie każde z tych porozumień jest osobną inicjatywą, ale mają one wiele punktów wspólnych. Wszystkie powstają w tajemnicy. We wszystkich porozumieniach uczestniczą Stany Zjednoczone. Dwa porozumienia (TPP i TTIP) mają różnych sygnatariuszy, ale TISA spina ich wszystkich jakby jedną klamrą. Dlatego nie od dziś uważa się, że w rzeczywistości mamy do czynienia z "Trójcą Traktatów-T", czyli z zestawem TTIP-TISA-TPP.

http://di.com.pl/ttip-to-tylko-element- ... tisa-52361

Cytuj:
Umowa TTIP pomiędzy Unią Europejską a USA będzie korzystna dla wielkich korporacji

Obrazek
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 27033.html

Cytuj:
Czy euro-oligarchowie sprowokują europejską wojnę domową ?Zablokować TTIP[Sądzę, że to jest ich celem dalszym, zgodnie z programem : “Solve et coagula”, więc trochę rzezi do zburzenia sie przyda.. MD]Le euro-oligarchie provocheranno la guerra civile?

http://www.maurizioblondet.it/le-euro-o ... ra-civile/

tłum RAM

Maurizio Blondet 12-10-2015(...)

W Berlinie, w zeszłą sobotę wyszło na ulicę około 250 tysięcy manifestantów aby zaprotestować przeciwko TTIP, czyli euro-amerykańskiemu traktatowi tzw. wolnego handlu, który został przygotowany w sekrecie przez globalistów europejskich i amerykańskie korporacje wielonarodowe. Jak powiedział Christoph Bautz należący do organizacji Campact, razem z innymi będącej organizatorem wydarzenia, była to "jedna z największych manifestacji ostatnich lat w Berlinie". Innymi promotorami byli: Attac, Greenpeace, czyli partie lewicowe, nie oczekujące zresztą zbyt dużego udziału osób uczestniczących.

Zupełną nowością był fakt, że razem z nimi w demonstracji wzięły udział także klasy średnie społeczeństwa, ci którzy głosowali lub głosują na CDU.

Podobna manifestacja odbyła się w Amsterdamie. (...)Kilka dni wcześniej, Komisja Europejska otrzymała 3,2 miliony podpisów obywateli żądających natychmiastowego zablokowania traktatu. Zgodnie z "normatywą" Unii, każdy obywatel może brać udział w wypracowywaniu polityk prowadzonych przez Komisję, poprzez prezentację projektu prawa oligarchom; musi on jednak zebrać milion podpisów. W 2014, formalna inicjatywa tego rodzaju została już raz odrzucona przez Komisję. Prawdopodobnie i ta zbiórka podpisów nie doprowadzi do niczego pozytywnego, jako że tego rodzaju żądanie znajduje się wg. Komisji "poza europejskimi ramami prawnymi". (...)Dlaczego należy zablokować TTIP?TTIP - Traktat o polityce wolnego handlu między Unią Europejską i USA (znany również jako TAFTA) nie będzie służył interesom Europejczyków , a jedynie interesom korporacji wielonarodowych.TTIP nie ma nic wspólnego z demokracją i państwem prawa: spółki wielonarodowe mogą zaskarżać państwa i żądać astronomicznych odszkodowań, jeżeli te państwa wprowadzą ustawy zmniejszające oczekiwane dochody spółek. Sprawy te nie będą rozpatrywane poprzez sądownictwo państwowe, a przez sądownictwo prywatne.TTIP otwiera drogę do prywatyzacji usług publicznych takich jak zaopatrzenie w wodę, system zdrowotny i szkolnictwo; faworyzuje dochody spółek, na szkodę społeczeństwa.TTIP jest zagrożeniem dla naszego zdrowia i środowiska naturalnego (to, co dozwolone jest obecnie w USA, zostanie się prawem również w Europie): umożliwi się fracking (shale gas), upowszechni organizmy genetycznie zmodyfikowane i żywienie zwierząt hormonami. Jeszcze bardziej wypchnięci na margines zostaną rolnicy wraz z ich produkcją, natomiast wzrośnie jeszcze bardziej w siłę tzw. przemysł spożywczy.TTIP jeszcze bardziej zredukuje prawa obywatelskie: internauci zostaną poddani jeszcze większej kontroli i nadzorowi niż to się dzieje obecnie. Dodatkowe zaostrzenie ochrony praw autorskich zmniejszy i tak już mizerny dostęp do kultury i nauki.TTIP, raz wprowadzony, jest praktycznie nie do odwołania; gdy dojdzie do jego przegłosowania w Europie, traktat nie podlega już więcej żadnym modyfikacjom ze strony polityków przy władzy, ponieważ wymagana jest zgoda wszystkich stron zawierających umowę, w odniesieniu do jakiejkolwiek propozycji jej zmiany. Tak więc, żadne z państw europejskich nie będzie mogło wycofać się z traktatu, jako że to Unia Europejska go podpisze, a nie poszczególne państwa.

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=47

Cytuj:
Lori Wallach

Dyktatura firm wielonarodowych

Czy można wyobrazić sobie sytuację, w której firmy wielonarodowe procesują się z rządami o to, że ich orientacja polityczna skutkuje zmniejszeniem ich zysków oraz żądają – i uzyskują! – szczodrą rekompensatę za to, że kodeks pracy lub ustawodawstwo w dziedzinie ochrony środowiska uniemożliwiają im osiągnięcie takich zysków, jakie mogłyby uzyskać, gdyby nie obowiązujące przepisy? Wydaje się to nieprawdopodobne, a jednak jest całkiem możliwe. Figurowało już w projekcie Wielostronnego Porozumienia w sprawie Inwestycji (MAI), które w latach 1995-1997 było przedmiotem potajemnych rokowań między 29 państwami członkowskimi Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) [1]. Jego kopia przedostała się jednak do wiadomości publicznej, co wywołało bezprecedensową falę protestów i sprawiło, że promotorzy tego projektu odłożyli go do szuflady. Po 15 latach powraca on triumfalnie w nowym opakowaniu.

Polecam całość: http://www.monde-diplomatique.pl/index.php?id=3_1Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 24 paź 2015, 9:09 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 11 cze 2010, 15:53
Posty: 478
Płeć: kobieta
W Szecji wlasnie zostaly wydane nowe banknoty. Na banknocie 1000 kr jest znak ONZ-tu i twarz sekretarza generalnego ONZ-tu Dag Hammarsjöld (juz niezyjacego). ONZ = nowy rzad szwedzki...?

http://www.riksbank.se/sv/Sedlar--mynt/ ... norssedel/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 06 lis 2015, 13:49 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 818
Płeć: mężczyzna
Wrzucam tu odkodowane 17 celów Agendy 2030 niestety po angielsku ale nieznający tego języka mogą skorzystać z tłumacza, który całkiem nieźle już sobie radzi - łatwo jest zrozumieć sens, chociaż niektóre wyrazy lepiej sprawdzić.

Cytuj:
Since these supposedly non-binding international agreements can sometimes be a bit tricky to decode, what with all the weaponized buzz terms and semantics games, we’ve prepared a handy dandy translator on the 17 new Agenda 2030 goals below.

Goal 1: End poverty in all its forms everywhere
Translation: Centralized banks, IMF, World Bank, Fed to control all finances, digital one world currency in a cashless society

Goal 2: End hunger, achieve food security and improved nutrition and promote sustainable agriculture
Translation: GMO

Goal 3: Ensure healthy lives and promote well-being for all at all ages
Translation: Mass vaccination, Codex Alimentarius

Goal 4: Ensure inclusive and equitable quality education and promote lifelong learning opportunities for all
Translation: UN propaganda, brainwashing through compulsory education from cradle to grave

Goal 5: Achieve gender equality and empower all women and girls
Translation: Population control through forced “Family Planning”

Goal 6: Ensure availability and sustainable management of water and sanitation for all
Translation: Privatize all water sources, don’t forget to add fluoride

Goal 7: Ensure access to affordable, reliable, sustainable and modern energy for all
Translation: Smart grid with smart meters on everything, peak pricing

Goal 8: Promote sustained, inclusive and sustainable economic growth, full and productive employment and decent work for all
Translation: TPP, free trade zones that favor megacorporate interests

Goal 9: Build resilient infrastructure, promote inclusive and sustainable industrialization and foster innovation
Translation: Toll roads, push public transit, remove free travel, environmental restrictions

Goal 10: Reduce inequality within and among countries
Translation: Even more regional government bureaucracy like a mutant octopus

Goal 11: Make cities and human settlements inclusive, safe, resilient and sustainable
Translation: Big brother big data surveillance state

Goal 12: Ensure sustainable consumption and production patterns
Translation: Forced austerity

Goal 13: Take urgent action to combat climate change and its impacts*
Translation: Cap and Trade, carbon taxes/credits, footprint taxes (aka Al Gore’s wet dream)

Goal 14: Conserve and sustainably use the oceans, seas and marine resources for sustainable development
Translation: Environmental restrictions, control all oceans including mineral rights from ocean floors

Goal 15: Protect, restore and promote sustainable use of terrestrial ecosystems, sustainably manage forests, combat desertification, and halt and reverse land degradation and halt biodiversity loss
Translation: More environmental restrictions, more controlling resources and mineral rights

Goal 16: Promote peaceful and inclusive societies for sustainable development, provide access to justice for all and build effective, accountable and inclusive institutions at all levels
Translation: UN “peacekeeping” missions (ex 1, ex 2), the International Court of (blind) Justice, force people together via fake refugee crises and then mediate with more “UN peacekeeping” when tension breaks out to gain more control over a region, remove 2nd Amendment in USA

Goal 17: Strengthen the means of implementation and revitalize the global partnership for sustainable development
Translation: Remove national sovereignty worldwide, promote globalism under the “authority” and bloated, Orwellian bureaucracy of the UN

And don’t forget the One World Religion under the One World Pope!


http://truthstreammedia.com/2015/09/25/ ... ent-goals/

Może ktoś zechce to przetłumaczyć?
Jeśli nie to sam postaram się to zrobić w wolnej chwili.

I w temacie:
Cytuj:
Rokowania między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską w sprawie utworzenia Transatlantyckiego Porozumienia w Dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP) toczą się ponad głowami obywateli. Potwierdza to obawy, że elity neoliberalne są zdecydowane przeobrazić świat wykorzystując szok wywołany kryzysem ekonomicznym. Na horyzoncie wyłania się projekt międzykontynentalnej dyktatury wielkich korporacji. Wielki rynek transatlantycki nie oznacza zniesienia ceł, bo tych już praktycznie nie ma między Europą a USA. Zniesione mają zostać tzw. bariery nietaryfowe. Co to takiego? Mianem barier nietaryfowych korporacyjna propaganda określa prawa pracownicze i związkowe, usługi publiczne i systemy zabezpieczeń socjalnych, emerytury i służbę zdrowia, standardy żywnościowe i normy ekologiczne, dobra wspólne i naszą prywatność. Kapitał chce je wyrzucić na śmietnik bo uznał, że przeszkadzają w osiągnięciu jeszcze większych zysków.

http://porozmawiajmy.tv/czym-grozi-wpro ... sds-i-ics/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 29 lis 2015, 11:14 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 lis 2015, 11:03
Posty: 1
Płeć: kobieta
Lokalizacja: śląskie
Cele Agendy 2030 w języku polskim, info ze strony Ośrodka Informacji ONZ w Warszawie:

Cel 1: Wyeliminować ubóstwo we wszystkich jego formach na całym świecie.

Cel 2: Skończyć z głodem, osiągnąć bezpieczeństwo żywnościowe i zapewnić lepsze odżywianie, promować zrównoważone rolnictwo.

Cel 3: Zapewnić życie w zdrowiu oraz promować dobrobyt dla wszystkich ludzi w każdym wieku.

Cel 4: Zapewnić inkluzywną i jakościowo dobrą edukację oraz promować uczenie się przez całe życie.

Cel 5: Osiągnąć równość płci i wzmocnić pozycję kobiet i dziewcząt.

Cel 6: Zapewnić dostępność wody dla wszystkich ludzi oraz zrównoważone zarządzanie wodą i infrastrukturą sanitarną.

Cel 7: Zapewnić wszystkim dostęp do stabilnej, zrównoważonej i nowoczesnej energii po przystępnej cenie.

Cel 8: Promować trwały, inkluzywny i zrównoważony wzrost gospodarczy, pełne i produktywne zatrudnienie oraz godną pracę dla wszystkich ludzi.

Cel 9: Budować odporną infrastrukturę , promować inkluzywną i zrównoważoną industrializację oraz wspierać innowacyjność.

Cel 10: Zmniejszyć nierówności w obrębie państwa i między państwami.

Cel 11: Uczynić miasta i ludzkie osiedla były inkluzywnymi, bezpiecznymi, odpornymi i zrównoważonymi miejscami.

Cel 12: Zapewnić zrównoważoną konsumpcję i zrównoważone wzorce produkcyjne.

Cel 13: Podjąć pilne działania zwalczające zmiany klimatyczne i ich skutki.

Cel 14: Chronić morza i oceany oraz wykorzystywać ich zasoby w zrównoważonych sposób.

Cel 15: Chronić, przywrócić i promować zrównoważone wykorzystywania ekosystemów lądowych, zarządzać lasami w sposób zrównoważony, zwalczać pustynnienie, zatrzymać i odwrócić proces degradacji gleby, powstrzymać straty w bioróżnorodności.

Cel 16: Promować pokojowe i inkluzywne społeczeństwa, sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi; zapewnić wszystkim ludziom dostęp do wymiaru sprawiedliwości; tworzyc efektywne, obywatelskie i inkluzywne instytucje na wszystkich szczeblach.

Cel 17: Wzmocnić sposoby implementacji Celów i odnowić światowe partnerstwo na rzecz zrównowazonego rozwoju.


- See more at: http://www.unic.un.org.pl/strony-2011-2 ... yRFkq.dpufNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 29 wrz 2016, 11:32 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 818
Płeć: mężczyzna
Właśnie w radiowej Trójce jest dyskusja o TTIP, które jest właśnie wprowadzane. Wiecie czemu negocjacje są tajne? W tajemnicy przed Amerykanami! :shock: Kolejny dowód na to, że mają ludzi za idiotów i niestety jest to prawda.

Do radia zadzwonił Aleksander Jabłonowski (jako jeden ze słuchaczy) i powiedział co o tym myśli, że to koniec narodu polskiego, bo będziemy wpieprzać tani syrop glukozowy zrobiony z pszenicy GMO tanio sprowadzany z Ameryki i chorować na cukrzycę. Wyzwał też rządzących Polską polityków od gnojków, na co prowadzący delikatnie zwrócił mu uwagę, by lepiej dobierał słowa. I tak powiedział bardzo delikatnie, ale wiadomo, nie mógł na antenie powiedzieć dosadniej. Ludzie dzwonią do radia i mówią, że nie mają pojęcia o tym co biurokraci unijni wprowadzają, nikt ich nie poinformował. W mediach "polskich" jest o tym niewiele, praktycznie cisza.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 29 wrz 2016, 15:29 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 193
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Mirek pisze:
Do radia zadzwonił Aleksander Jabłonowski (jako jeden ze słuchaczy) i powiedział co o tym myśli, że to koniec narodu polskiego, bo będziemy wpieprzać tani syrop glukozowy zrobiony z pszenicy GMO tanio sprowadzany z Ameryki i chorować na cukrzycę. Wyzwał też rządzących Polską polityków od gnojków, na co prowadzący delikatnie zwrócił mu uwagę, by lepiej dobierał słowa.

Ten program to "Za, a nawet przeciw", emitowany w radiowej Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 12:05. Będę musiał się lepiej przysłuchiwać następnym razem, a może uda mi się usłyszeć AJ ;) To teraz mamy TTIP oraz CETA.

Odnośnie zaś przedstawionych Celów Agendy 2030 należy zadać sobie pytanie: przy pomocy jakich środków to ma zostać osiągnięte? Jak dla mnie, to na odległość pachnie lewactwem i socjalizmem. Czyli oczywiście nie obejdzie się bez jeszcze większego ograniczenia wolności gospodarczej, politycznej oraz osobistej.

Podrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 06 paź 2016, 22:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1880
Aleksander Jabłonowski o CETA i kanaliach w Sejmie RP. PiS nas zdradził. Nowy gubernator w Polsce
:spoko:
phpBB [video]


Opublikowany 06.10.2016

Nowy generalny gubernator w Polsce. 300 posłów RP zdrajców i szubrawców co zagłosowali w Sejmie za CETA, która to pogrzebie naszą Ojczyznę.----------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 16 paź 2016, 9:32 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 224
Płeć: mężczyzna
Niestety te informacje i to co się obecnie dzieje budzi powód do bardzo dużego niepokoju. I jak tu teraz stawiać opór i umiejętnie sie organizować jak wprowadzają takie uchwały wyrafinowanym podstępem, że większe masy ludzi nie od razu się domyślą o co chodzi ? Jak była ACTA to owszem udało się odeprzeć tą szkodliwą uchwałę bo wiedziało się o co chodzi, ale tu to niestety większość lemingów obudzi się z ręką w nocniku, bo nie wie że CETA to koń trojański do wejścia TTIP, korporacji co zrobią co tylko chcą prawie w każdej dziedzinie życia. Najbardziej żal tych świadomych ludzi co będą wiedzieli co mają w zasięgu ręki: skażona woda, wszechobecna toksyczność w supermarketach, i będą w związku z tym szukać zdrowego jedzenia. A wiadomo że pod wpływem chwili łatwiej iść na kompromis.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 16 paź 2016, 10:52 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 98
Płeć: mężczyzna
Dużo daje do myślenia fakt, że PiS, PO i Nowoczesna jak jeden mąż popierają CETĘ I TTIP. Musi to im przynosić jakieś wymierne korzyści skoro są tak jednomyślni. W wielu kwestiach dotyczących obywateli kłócą się o pierdoły miesiącami, a tu proszę. Bez kłótni są ZA. Ich mocodawcy, którzy stoją nad nimi nakazali im to prowadzić, więc posłusznie to robią, a ludzi to ominie, bo główne partie nie kłócą się na temat tych umów przez co nie jest to nagłaśniane przez media, więc coś jest na rzeczy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 16 paź 2016, 12:25 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 329
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
wszelkie wyniki głosowania za CETA trzeba sobie zapisać i wydrukować, kiedyś partyjniacy przyjdą skomleć o głosy a wtedy patrzymy na listę i won ,bez dyskusji skreślamy i ludzi i całe partie, ja już tak zrobiłem z PO, SLD ,PSL, teraz sprawdzamy PIS i Kukiza. Wyniki same wyjdą , bez większego wysiłku.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 16 paź 2016, 12:50 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 98
Płeć: mężczyzna
Garstka to zapamięta, ale dobre i to. Nie wiem czy pamiętacie, ale przed ostatnimi wyborami do sejmu i senatu PiS stworzył stronę internetową z sylwetkami swoich posłów i senatorów z wykazem kto jak głosował w "ważnych dla Polaków" głosowaniach. Była to typowa tuba propagandowa, bo nikt na tej stronie nawet nie zająknął się o tym, ŻE WSZYSCY Z PiS-U GŁOSOWALI ZA TYM, BY Z POLSKIEGO BUDŻETU czyli notabene z pieniędzy, które wypracowują zwykli obywatele ciężką pracą PŁACIĆ ODSZKODOWANIA ŻYDOM I ICH RODZINOM w wysokości 5mln euro co miesiąc. Skandal, ale jeszcze wiele było takich cyrków. Na tej stronie przedstawili tylko głosowania w których wszyscy głosowali tak samo, ale nie miały te ustawy wielkiego wpływu na życie przeciętnego człowieka. Tak właśnie budują sobie legendę te oszołomy. Szkoda, że tak mało ludzi to widzi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 16 paź 2016, 22:02 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 224
Płeć: mężczyzna
Dla uzupełniania/ wzbogacenia tematu lepiej faktologicznie nagrany filmik z Jabłonowskim
phpBB [video]

Wracając do materiału największe zaskoczenie/rozczarowanie jest takie, że Marian Kowalski (wielki przywódca narodowców, co nieraz miał ciekawe antysystemowe wystąpienia jak mówił o szkodliwości Unii Europejskiej wprowadzającej imigrantów) sam jest szkodnikiem godzącym się na CETA/TTIP. Kurde wychodzi na to że nawet ci najbardziej prawi w polskich środowiskach antysystemowych są dezinformatorami fałszywcami... to jest najbardziej przykre.
A co do obecności wszechobecnej toksyczności to ciekaw jestem jak ci najbardziej świadomi znajdą sposób by unikać tego świństwa?
W Stanach gdzie jest wszechobecne GMO jakoś i tak znajdą się tacy ludzie co i tak żyją zdrowo na sportowo w pełni sił witalnych w harmonii z naturą. Więc jak nawet będzie jeszcze gorzej to i tak znajdzie się jakaś alternatywa.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 27 paź 2016, 22:08 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1880
Dr Zbigniew Kękuś - Kto nami rządzi? o CETA, TTIP, Morawieckim i Szydło. :spoko:

phpBB [video]


Włos się jeży, kto nami rządzi. W Polsce realizuje się politykę USA a nie Polską.

---------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 16 lut 2017, 20:49 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 224
Płeć: mężczyzna
No i wyszło szydło z wora jaki to jest Korwin, który głosował za CETA. Jak przychodzi co do czego to poznajemy się na ludziach, bo w końcu po czynach ich poznacie.
phpBB [video]

Czekam na jakieś demaskujące przedstawienie tego kim na prawdę jest JKM, który ponoć nazywa się Ozjasz Goldberg.

PS. spójrzcie na lajki pod filmikiem.... niestety ogół polskiego narodu jeszcze mocno daje się omamiać.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Agenda 2030
Post: 23 maja 2017, 11:25 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 640
ci to zrobią nowy porządek :mrgreen:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwaczna-ceremonia-z-donaldem-trumpem-w-arabii-saudyjskiejNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group