Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 10:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

No i proszę ,Adolf do więzienia .....

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 lis 2016, 0:03 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Ale ciekawe czy wyrok w zawieszeniu czy nie.

Awatar użytkownika

prawo PISowskie znowu daje dupy, starych ludzi na lata do więzienia za stare pistolety z II WŚ a złodzieje miliardów z PO na wolności dobrze się bawią. Duda to jest chyba tylko na pokaz prezydentem a decyzje kto inny podejmuje za niego.

Cytuj:
Duda to jest chyba tylko na pokaz prezydentem a decyzje kto inny podejmuje za niego.

A myślałeś że co?

assun pisze:
prawo PISowskie znowu daje dupy, starych ludzi na lata do więzienia za stare pistolety z II WŚ a złodzieje miliardów z PO na wolności dobrze się bawią. Duda to jest chyba tylko na pokaz prezydentem a decyzje kto inny podejmuje za niego.

Poważnie wierzyłeś w jakieś zmiany? Przecież okrągłostołowe bagno kryje siebie nawzajem. Sloganów, że "wsadzą Tuska" czy innych używają, by bydło im wierzyło i mieli ich poparcie. Jakby byli inni to w pierwszy dzień po zaprzysiężeniu wyczyściliby wszystko. Zamiast tego ważniejsze dla nich jest obsadzenie każdej spółki skarbu państwa swoimi kolesiami. Poza tym PiS nie mógłby istnieć bez PO. Co oni wtedy, by zrobili? Kogo, by obwiniali za całe zło? Ich życie straciłoby sens.

Awatar użytkownika

Ja głosowałem na Kukiza a o każdej partii będę pisał źle(jeśli zasłuży) jeśli nawet nie wierzyłem bo chcę żeby przeczytali ci co wierzyli. Na Pejsie też ich obsmarowuję bo się należy.
PIS czyli prawo i sprawiedliwość co oznacza 3000zł kwoty wolnej dla obywateli i 30000zł
kwoty wolnej dla posłusznych partyjniaków w nagrodę wybranych na posłów. Trzeba pisać o ich "prawie i sprawiedliwości" ,ludzie niech czytają i myślą.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Obrazek

Morawiecki odniósł się do utrzymania kwoty wolnej od podatku dla parlamentarzystów na poziomie 30 451 zł.
- Posłowie wykonują bardzo ciężką pracę i od 20 lat nie mieli regulacji wynagrodzenia - zaapelował.

Sprawiedliwość wg partii Prawo i Sprawiedliwość znaczy co znaczy, ale nie dotyczy wszystkich.

Co do pana Kudlińskiego wielka szkoda i tak samo dla wszystkich skazanych osób - wyrok bez zawieszenia dla osób w takim wieku jest hańbą zważywszy na cały charakter sprawy.

Super filmiki. Zainspirowałem się nawet do eksperymentu z przechowywaniem świeżych kurzych jaj w soli. W ten sposób mam jajka kurze mające już niemal 9 miesięcy ;) które prawdopodobnie są nadal zjadliwe.

Cytuj:
jajka kurze mające już niemal 9 miesięcy ;) które prawdopodobnie są nadal zjadliwe.

To jeszcze ich nie próbowałeś? Ja swoje posoliłem, po jakichś 3 miesiącach mam zamiar spróbować, czy w ogóle jest sens trzymać dłużej.
Cytuj:
Morawiecki odniósł się do utrzymania kwoty wolnej od podatku dla parlamentarzystów na poziomie 30 451 zł.
- Posłowie wykonują bardzo ciężką pracę i od 20 lat nie mieli regulacji wynagrodzenia - zaapelował.

To są parszywe złodzieje. Połowie narodu który zarabia 10 razy mniej od tych złodziei dają kwotę wolną 3000 a sobie 30k. W głowie mi się to nie mieści, nie ze względów kwotowych ale z powodu bezczelności i arogancji tych łajdaków.

Awatar użytkownika

assun pisze:
Ja głosowałem na Kukiza a o każdej partii będę pisał źle(jeśli zasłuży) jeśli nawet nie wierzyłem bo chcę żeby przeczytali ci co wierzyli. Na Pejsie też ich obsmarowuję bo się należy.
PIS czyli prawo i sprawiedliwość co oznacza 3000zł kwoty wolnej dla obywateli i 30000zł
kwoty wolnej dla posłusznych partyjniaków w nagrodę wybranych na posłów. Trzeba pisać o ich "prawie i sprawiedliwości" ,ludzie niech czytają i myślą.

Oj assun , ja tez głosowam i co ???? nie warto było . Kukiz to ciepłe kluchy i chorągiewka , myślałam ,ze ma jaja .

Pamietasz co rzekł ? że w razie niepowodzenia swoje głosy odda na PiS...Co tym pokazał ? Jak czuli się Ci, którzy głosowali na niego i inne ugrupowania, tylko dlatego aby Pis nie przeszedł ...

Oni wszyscy z jednego koryta jedzą. Każdy kto dostanie się do tego cudownego koryta przepadł. Polityka to świetny BIZNES . U koryta zapomina się o wszystkim ,dopóki ma się je pełne .

Awatar użytkownika

Indianka - ja go nie skreśliłem ,robi co morze a mało może bo jest sam przeciwko wszystkim partiom ,PIS też broni przede wszystkim partyjnych przywilejów nawet jeśli są niekorzystne dla obywateli. Jego projekty lądują w koszu a stworzył ich najwięcej, jego zadaniem jest w takiej sytuacji upublicznianie partyjnych nieuczciwości względem obywateli i kraju.
Dzięki niemu ludzie powinni więcej wiedzieć o partyjnych gierkach w Sejmie co powinni wykorzystać przy wyborach.
Czy go kupią? Nie wiem , mam nadzieje że nie bo co nam wtedy zostanie.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Indianka pisze:
Oj assun , ja tez głosowam i co ???? nie warto było . Kukiz to ciepłe kluchy i chorągiewka , myślałam ,ze ma jaja .

Dokładnie. Też się rozczarowałem, dałem mu kredyt zaufania ('zaryzykowałem'), ale zawiódł.

Indianka pisze:
Pamietasz co rzekł ? że w razie niepowodzenia swoje głosy odda na PiS...Co tym pokazał ? Jak czuli się Ci, którzy głosowali na niego i inne ugrupowania, tylko dlatego aby Pis nie przeszedł ...

Serio tak powiedział? :shock: Umknęło mi. A wcześniej (przed wyborami prezydenckimi) wielokrotnie podkreślał, że zdobyte głosy nie należą do niego, tylko do "jego wyborców".

assun pisze:
ja go nie skreśliłem ,robi co morze a mało może bo jest sam przeciwko wszystkim partiom

Jakieś przykłady, konkrety? Pasowało by przyjrzeć się bliżej temu co robi, bądź czego nie robi, tylko najlepiej w innym wątku mu poświęconym.

Awatar użytkownika

skulldragl pisze:
Cytuj:
jajka kurze mające już niemal 9 miesięcy ;) które prawdopodobnie są nadal zjadliwe.

To jeszcze ich nie próbowałeś? Ja swoje posoliłem, po jakichś 3 miesiącach mam zamiar spróbować, czy w ogóle jest sens trzymać dłużej.

Jedno próbowałem po około 3 miesiącach i było dobre. Mam jeszcze 3 i wezmę jedno na dniach i sprawdzę.

Cytuj:
Jedno próbowałem po około 3 miesiącach i było dobre. Mam jeszcze 3 i wezmę jedno na dniach i sprawdzę.

Znaczy się nie było widać różnicy w porównaniu do świeżego, smakowało jak byś jadł świeże?

Awatar użytkownika

Tzn przyznam się, że go nie zjadłem ale rozbiłem nieugotowane i nie śmierdziało - kot zjadł i nie narzekał, a więc zakładam że było dobre :P Gdyby zaczął się proces gnicia to zapewne by śmierdziało od razu.

Mogę zaraz jedno ugotować i sprawdzić jeśli jesteś ciekawy :P

Awatar użytkownika

Tzn przyznam się, że go nie zjadłem ale rozbiłem nieugotowane i nie śmierdziało - kot zjadł i nie narzekał, a więc zakładam że było dobre :P Gdyby zaczął się proces gnicia to zapewne by śmierdziało od razu.

Mogę zaraz jedno ugotować i sprawdzić jeśli jesteś ciekawy :P

Edit:

Gotuje się. Jajko jest bardzo lekkie unosi się na wodzie, pewnie straciło z 90% swojej masy czyli wody. Ale jeśli poza tym się nie zepsuło to wartości odżywcze tj białko nadal tam jest ;)

Cytuj:
Gotuje się. Jajko jest bardzo lekkie unosi się na wodzie, pewnie straciło z 90% swojej masy czyli wody. Ale jeśli poza tym się nie zepsuło to wartości odżywcze tj białko nadal tam jest ;)

A to ciekawe, że się unosi. No ja też własnie jem 4 jajka na miękko.

Awatar użytkownika

Ok, po ugotowaniu na twardo i rozbiciu jajko było całkowicie wyschnięte, było jak guma. Nie śmierdziało zbukiem, ale każdy pozna że nie było to coś nadzwyczaj świeżego. Nie zdecydowałem się coś więcej niż mała degustacja, jednak gdybym głodował i nie miał nic innego to bym nie wybrzydzał. Nie sądzę bym miał się od tego rozchorować

Ogólnie eksperyment uznaję za udany, takie 9 miesięczne jajko po wyschnięciu dalej nie powinno się psuć. Jednak zdecydowanie lepiej wprowadzić zwykłą rotację zapasu tak by jaja nigdy nie były starsze niż np miesiąc.

To kiepsko, ja jeszcze smarowałem olejem lnianym, ciekawe czy będzie różnica w porównaniu do tych z soli. Ja sprawdzę po 3 miesiącach.

Awatar użytkownika

Olej lniany to słaby wybór bo on bardzo szybko jełczeje. Ale być może jeśli olejem się posmaruje to mniej wyschną.

LamConcept pisze:
Olej lniany to słaby wybór bo on bardzo szybko jełczeje. Ale być może jeśli olejem się posmaruje to mniej wyschną.

No właśnie nie mogłem znaleźć żadnego innego. Niby powinien być jakiś mineralny czyli jaki? Mogłem wsadzić też jajko zwykłe niczym nie posmarowane, ani do soli nie włożone co by porównać.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ukryta armia kanclerz Merkel
phpBB [video]

tak poniekąd mowa o parchach

zbieżnośc masakryczna jakaś?
kwestia-zydowska-dyskusja-ogolna-t4006-390.html
,
pomiędzy wschodnim młotem a zachodnim kowadłem

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]