Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 wrz 2021, 2:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13 wrz 2012, 9:20 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2010, 13:14
Posty: 226
Lokalizacja: Berlin / DE
Obrazek

Właśnie wyszły na jaw szczegóły trzymanego w ścisłej tajemnicy zamachu na stery Władzy dokonywanego przez koncerny. Jego zasięg, kompleksowość zatyka po prostu dech. Plan ten obejmuje wszystko - począwszy od wolnego Internetu aż po regulacje dotyczące ochrony środowiska. I pozostało nam zaledwie 4 dni aby go zatrzymać.

Wielki Biznes ("Big Business") ma nowy Plan aby napełnić swoje kieszenie: gigantyczny globalny Projekt zwołuje międzynarodowy Trybunał aby ten Plan przeforsować i ma on być trzymany w tajemnicy przez następne lata - nawet przed naszymi (narodowymi) władzami ustawodawczymi (czytaj: naszymi rządami). Plan ten - niczym Gwiazda Śmierci - atakuje nasze Demokracje. Przedstawiciele przemysłów: tytoniowego, naftowego i farmaceutycznego, jak również np Walmart oraz dalszych 600 lobbistów koncernów opracowało wspólnie ostateczny szkic Planu zawierający ograniczenia nakładane m.in na prawa dot. palenia tytoniu, tanich lekarstw i wolności wypowiedzi.

Za 4 dni kończy się dotychczasowa runda negocjacji - jednak fala protestów w naszych krajach może odebrać odwagę negocjującym i dotkliwie "dotknąć" te rozmowy. Zbierzmy milion podpisów przeciwko wrogiemu przejęciu przez Koncerny! Podpiszcie (gdzie: link pod tekstem) i opowiedzcie o tym swoim Przyjaciołom i Znajomym. AVAAZ będzie wyświetlał licznik podpisujących Petycję na ścianie dokładnie tego miejsca gdzie prowadzone są negocjacje - w ten sposób uczestnicy tych "negocjacji" będą widzieć w czasie rzeczywistym jak szybko eksploduje sprzeciw / powstanie przeciw temu Planowi.

http://www.avaaz.org/en/stop_the_corporate_death_star/?fp

Porozumienie które jest negocjowane pod nazwą TPP Trans-Pacific Partnership ma na celu ochronę "Inwestorów" przed jakąkolwiek prawną regulacją, nawet jeśli te regulacje dotyczyć będą interesów ogółu (nas wszystkich). Wersje Planu które wyszły na jaw ("wyciekły") pokazują iż podszywa się on pod środki ochronne mające na celowniku bezpieczeństwo powietrza i wody jak również ponownie wprowadza różne aspekty dot. ponownych ataków USA mających na celu wolny Internet (zniesienia wolności w Internecie).
Oprócz tego mają być niszczone wszelkie wysiłki dot. produkcji tanich odpowiedników leków (leki generyczne).
Jest jeszcze gorzej: prawodawcy (czytaj: nasze rządy) którzy się nie ugną przed TPP mają być poddani międzynarodowym sankcjom przez międzynarodowy Trybunał, gdzie Koncerny będą mogły je oskarżyć na mocy podpisanych już w tajemnicy układów (deals) z poprzednimi nawet rządami.

Nawet sami członkowie tych negocjacji podejrzewają tylko iż chodzi wyłącznie o "porozumienie handlowe które ma ułatwić inwestowanie i zyski dla wszystkich". Jednak szkic tego Planu który właśnie wyszedł na jaw stoi w konflikcie z tak wieloma środkami ochronnymi mającymi chronić obywateli, że staje się jasne że to Porozumienie "Handlowe" stawia zyski koncernów PONAD potrzebami wszystkich Ludzi.
To właśnie nie jest zaskoczeniem, gdy przypomnimy sobie że Plan ten pisany był przez prawie 600 lobbistów w tajemnicy, bez udziału przedstawicieli jakikolwiek grup (zwykłych) obywateli.

Jest jednak i nadzieja: Australia sprzeciwia się systemowi trybunału międzynarodowego, Nowa Zelandia chce utrzymać swoje regulacje dotyczące tanich leków.
Powszechny, publiczny sprzeciw który pokazałby jak wątpliwe jest uzyskanie poparcie dla TPP w naszych krajach mogłoby te rozmowy wykoleić ("wyrzucić z szyn"). Podpisz Petycję już teraz i prześlij link dalej - niech "delegowani" i lobbiści ujrzą falę protestów rosnącą: i to live!
(...)
pełni nadziei
Iain, Pedro, Laura, Ari, Emma, Lisa, Luca, Ricken i cały Avaaz-Team.

tłum. z wersji niem.: germanwatcher

http://www.avaaz.org/en/stop_the_corpor ... h_star/?fp

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 wrz 2012, 9:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 13 wrz 2012, 11:04 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 28 paź 2011, 10:07
Posty: 77
Bardzo dobre tłumaczenie, dzięki.
To jest właśnie to , co realnie dzieje się na świecie . Żadni Lightworkers, czy inni ET nie mają na to wpływu. LUDZIE mają wpływ, bo możemy (powinniśmy) podpisać sprzeciw.

Co więcej, Avaaz powinien złożyć w tej sprawie sprzeciw do Trybunału Praw Człowieka w Hadze , a może nawet przedsięwziąć inne środki prawne ,aby pokazać im , że ich działania są obserwowane przez wielką liczbę ludzi, którzy się nie zgadzają.
To jest prawdziwa próba sił.

Tak jak w kwestii ACTA, tak i teraz naszą siłą jest wyciąganie na światło dzienne takich spraw oraz ich nagłaśnianie.

System liczy na to, że przepchnie swoje po cichu ale się przeliczył.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 wrz 2012, 11:53 
Haha, co za strachliwe pionki tam siedzą i z daleka knują. Jakby to jakieś kosiory były to by frontalny atak przypuściły i wzięły
nawet co nie ich. Wot jednostrzałowcy co im się kiedyś pod dupami zapali i się osrają, a my tu zahartowani w bojach i trudach przez zusy, urzędy skarbowe, podwyżki, absurdalne prawa stajemy się coraz silniejsi i silniejsi. :DNa górę
   
 
 
Post: 15 wrz 2012, 12:50 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2009, 19:25
Posty: 785
Lokalizacja: Sopot
Płeć: mężczyzna
Rdzeniem naszego modelu organizacji jest nasza lista mailingowa (lista odbiorców poczty Avaaz), działająca w 13 językach. Po zapisaniu się do niej, będziesz natychmiast informowany o pilnych ogólnoświatowych problemach oraz możliwościach ich rozwiązania.


Problem - Reakcja - Rozwiązanie ?
Al Gore oraz walka z globalnym ociepleniem poprzez wymuszanie większych opłat za emisję dwutlenku węgla?
Olbrzymia organizacja ze świetnym marketingiem?
4 dni aby uratować świat jednocząc się pod sztandarem organizacji, o której nic nie wiemy?

Dla mnie to trąci false flag'iem - przypomnijcie wykłady Davida Icke, jeśli dawno go nie słuchaliście, i powiedzcie, że to nie wygląda podejrzanie.

Poniżej ciekawy artykuł na temat działalności Avaaz:
Cytuj:
AVAAZ a POLSKIE INTERESY

http://blogrysunkowy.nowyekran.pl/post/55689,avaaz-a-polskie-interesy

Jak to międzynarodowe organizacje chcą nam zrobić dobrze jakby tego co robi nam nasz rząd było nam mało i kogo tym razem lepiej ewentualnie wesprzeć.

Dostałem taką korespondencję od organizacji Avaaz. Dostaję dość często od kilku lat ale pierwszy raz nie tylko po angielsku lecz z tłumaczeniem na polski:


Drodzy Przyjaciele z Polski,

Dzisiaj, ministrowie ochrony środowiska państw UE spotkają się na posiedzeniu w sprawie wyznaczenia nowych celów redukcji emisji CO2. Polski rząd zapowiada, że zawetuje nowe propozycje. Przyszłość ochrony środowiska jest teraz w naszych rękach.

Stawką jest tutaj 50-procentowy wzrost progów europejskich w walce z emisją najniebezpieczniejszych substancji – posunięcie, które zmodernizowałoby naszą gospodarkę i sprowadziłoby naszą planetę na ekologiczne tory. Premier Donald Tusk wraz z ministrem środowiska Marcinem Korolec widzą nowe postanowienia zupełnie inaczej – planują skazać Polskę na nieprzyjazne środowisku paliwa kopalne i zapowiadają, że będą głosować przeciw próbom zwalczania zmian klimatycznych. Najwięksi gracze europejscy apelowali do polskiego rządu o rozważenie swoich racji. Teraz jeśli powtórzymy wspólnie wszystkie argumenty, być może uda nam się przekonać polski rząd by dołączył do innych państw, w walce o zmiany klimatyczne.

Premier Tusk jest ostatnio na bardzo niepewnej pozycji – poważne sondażowe czkawki, którymi odbijają się takie afery jak choćby ta ostatnia związana z ACTA, powodują że poparcie dla obecnego rządu cały czas spada. Premier, jak nigdy wcześniej, bardzo liczy się teraz z opinią publiczną - wyślijmy więc do Pana Premiera oraz ministra środowiska Marcina Korolec falę listów i wiadomości i przekonajmy ich, że warto odwrócić się od brudnej przeszłości energetycznej i spojrzeć w stronę czystszej przyszłości. Głosowanie odbędzie się za już za parę godzin – kliknij poniżej by wysłać wiadomość popierającą zwiększenie celu redukcji emisji CO2 do 30 proc.:

http://www.avaaz.org/en/tusk_lead_on_climate_pl/?vl

Międzynarodowy postęp w walce o ochronę środowiska jest cały czas niepokojąco powolny! Bez europejskiego przywództwa bylibyśmy jeszcze bardziej w tyle. Podczas zeszłorocznych spotkań ONZ, Europa prowadziła dyskusje z wyspiarskimi i najsłabszymi państwami świata w celu wypracowania dalszych planów ratowania Protokołu z Kioto i ustalenia mapy klimatycznej, którą moglibyśmy się posłużyć w ciągu następnych 3 lat.

Te nowe postanowienia są bezpośrednio związane z europejskimi ambicjami. W tym tygodniu możemy wspólnie zrobić kolejny krok w przyszłość. To kluczowe posunięcie w walce o naszą planetę zmusiłoby pozostałe kraje by spojrzały na ochronę środowiska z perspektywy przyszłych pokoleń, a nie jedynie z perspektywy własnego interesu. Zmiana stanowiska byłaby również z korzyścią dla Polski – zwiększenie naszego celu do 50 proc. uratowałoby spadające ceny węgla, i umożliwiłoby nowe inwestycje, takie jak budowa nowego gazociągu, dzięki któremu możliwe byłyby kolejne bilionowe projekty w zakresie nowej energii i technologii. Polska ma jeden z najbardziej przestarzałych systemów energetycznych w Europie. Ambitna polityka klimatyczna Europy pomoże nam unowocześnić naszą gospodarkę i dzięki temu wprowadzić ją na innowacyjny rynek przyszłości, gdzie będziemy konkurować z pozostałymi krajami europejskimi.

Premier Tusk może uparcie promować swój stosunek do ochrony środowiska – ale obecnie musi też bardzo uważnie słuchać głosów opinii publicznej. Wspólnie możemy wysłać rządowi jasne przesłanie – czas z powagą podejść do spraw ochrony środowiska. Zostały nam już tylko godziny – wyślij wiadomość do Premiera Tuska:

http://www.avaaz.org/en/tusk_lead_on_climate_pl/?vl

Walka o ochronę środowiska może się często wydawać zbyt żmudna, bezcelowa, ale za każdą inicjatywą, za każdym małym krokiem w dobrą stronę, kryje się początkujący ruch obywatelski, dążący do bardziej zdecydowanego działania na rzecz zwalczania zmian klimatycznych. Członkom Avaaz udało się uratować Protokół z Kioto na zeszłorocznych rozmowach klimatycznych ONZ i ośmielić Europę w jej planach nałożenia dodatkowych opłat za emisję dwutlenku węgla przez samoloty. Konsekwetnie stawialiśmy kolejne wyzwania następnym władzom, wspierając ochronę środowiska i nie pozwalając na proste przegrane. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, musimy się zjednoczyć i zwalczyć następne zagrożenia.

Z nadzieją

Iain, Alice, Antonia, Pascal, Stephanie wraz z całym zespołem Avaaz.Odpisałem na ten list - choć odpowiedzi pewnie i tak nikt nie przeczyta - zwłaszcza, że po polsku - sugerując naiwność, brak rozeznania w rzeczywistych zagrożeniach i uświadamiając czym grozi zgoda Tuska dla owych "nowych propozycji" dla przeciętnego Polaka. Wskazałem, że Polska podjęła się i spełniała normy czystości dużo wcześniej zanim inni podjęli jakiekolwiek działania oraz mimo zignorowaniu wszelkich norm przez USA czy Chiny. Zresztą, oto treść:

"Z przykrością muszę stwierdzić, że Państwa wiara w globalne ocieplenie, wiara we wpływ człowieka na zmiany klimatyczne a szczególnie poprzez CO2 jest nieskończenie naiwna, nie mająca nic wspólnego z prawdą oraz zgodna z propagandą korporacji i rządów, które pragną za jej pomocą osiągać ogromne korzyści kosztem biedniejących społeczeństw. Wasza polityka nacisku na Donalda Tuska jest skierowana przeciwko polskiemu społeczeństwu, przeciwko ludziom, którzy popadną w nędzę zupełną jeśli Tusk podpisze dalszą redukcję. Polska jako pierwsza wprowadziła w życie ostre normy ograniczające zanieczyszczenia ekologiczne na długo przed innymi. W mojej opinii całkowicie wystarczające a nawet więcej. Dziś wymaga się od Polski dalszych ograniczeń co jest wrogim zamachem ekonomicznym na zwykłych Polaków, zagrażającemu egzystencji już zbiedniałemu społeczeństwu. To wszystko w imię fałszywej ideologii i kłamliwej propagandy o szkodliwości CO2 dla naszej planety. O ilość CO2 nie martwią się tak wielkie państwa jak USA czy Chiny a Polacy mają zdychać z głodu żeby obniżyć coś co i tak jest niezbędne dla rozwoju życia na Ziemi. To co czynicie tym razem to zwykła głupota.

Pozdrawiam apelując o lepsze rozeznanie w sytuacji świata"

Jeśli nawet przeczytają to zrozumieją? Zmienią poglądy? Kim są ludzie związani z AWAAZ?

Zaangażowani ideowcy? Naiwni buntownicy? Autentyczny, oddolny, międzynarodowy ruch obywatelski? (A w ogóle skąd mają adres mojej skrzynki emailowej?)

Jest ich już podobno 13 milionów (Wikipedia) a ich celem jest zbieranie podpisów pod petycjami do rządów żeby wpływać na politykę w ważnych sprawach dotyczących zmian klimatu, korupcji, biedy, praw człowieka itp. Wzywają do sprzeciwu wobec ACTA, solidaryzują się z Oburzonymi i prześladowanymi "niby" Syryjczykami przez tamtejszy "reżim" tak samo gdy solidaryzowali się z Libijczykami przeciwko Kadafiemu, nieustannie walczą o "czystą" planetę i przeciwko globalnemu ociepleniu. Afiszują się na stronie głównej komentarzem Ala Gore o Avaaz… ( http://www.avaaz.org/en/index.php). Pomieszanie z poplątaniem podpowiada, że ludzie organizujący się w Awaaz to jeśli nie pożyteczni idioci - ofiary międzynarodowej propagandy (zapewne w znakomitej większości) to w takim razie wprost agenci wpływu tejże propagandy symulujący oddolne próby organizowania się społeczeństwa przeciwko zagrożeniom współczesnego świata. To znakomite narzędzie manipulacji pozwalające używać argumentu jakoby "lud tego pragnie". Trzeba na nich uważać.

_________________
Evolution - the greatest show on Earth !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 wrz 2012, 15:52 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
trzysz pisze:

Jest ich już podobno 13 milionów (Wikipedia) a ich celem jest zbieranie podpisów pod petycjami do rządów żeby wpływać na politykę w ważnych sprawach dotyczących zmian klimatu, korupcji, biedy, praw człowieka itp. Wzywają do sprzeciwu wobec ACTA, solidaryzują się z Oburzonymi i prześladowanymi "niby" Syryjczykami przez tamtejszy "reżim" tak samo gdy solidaryzowali się z Libijczykami przeciwko Kadafiemu, nieustannie walczą o "czystą" planetę i przeciwko globalnemu ociepleniu. Afiszują się na stronie głównej komentarzem Ala Gore o Avaaz… ( http://www.avaaz.org/en/index.php). Pomieszanie z poplątaniem podpowiada, że ludzie organizujący się w Awaaz to jeśli nie pożyteczni idioci - ofiary międzynarodowej propagandy (zapewne w znakomitej większości) to w takim razie wprost agenci wpływu tejże propagandy symulujący oddolne próby organizowania się społeczeństwa przeciwko zagrożeniom współczesnego świata. To znakomite narzędzie manipulacji pozwalające używać argumentu jakoby "lud tego pragnie". Trzeba na nich uważać.


Fajny debug trzysz!

Moje pierwsze odczucie kiedy przeczytałem o tym, że coś można zrobić z międzynarodową (tak od 1700 conajmniej ok.) i międzywymiarową (tak od co najmniej kilku tysięcy lat, myślę że ZNACZNIE więcej) konspiracją w cztery dni brzmiało: Ciekawe Jak?. :haha:

Natomiast kiedy dogrzebałeś się, że Awaaz wspiera ten cały burdel Al Gore'a z CO2 itd. to już na logikę wychodzi, że jest to próba false flag: "myślisz, że jesteś anty bo wspierasz jakieś modne Awaaz, a tak naprawdę jesteś za". Sprytne przekierowanie uwagi wielu nieświadomych.

Dla mnie to proste, ale wielu da się złapać.

Już wcześniej zauważyłem, że posty germanwatcher trącą nieco zbyt mocnym "działactwem", podburzaniem graniczącym z panikarstwem. Teraz jestem już tego pewny, że nie robi tego nieświadomie, podobnie jak Awaaz. Wcześniej myślałem, że po prostu jest zbyt zaangażowany, przekazuje info bez jego zbytniego sprawdzenia itd.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 wrz 2012, 22:29 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
Po nitce do kłębka dochodzimy do Public Citizen - organizacji pozarządowej, zrzeszającej prawników i specjalistów z róznych dziedzin, działających na rzecz interesu publicznego (jak sama podaje) . PC jako jedna z pierwszych weszła w posiadanie "tajnych dokumentów", następnie "zweryfikowała je jako autentyczne" (cyt. za http://www.citizen.org/documents/Leaked-TPP-Investment-Analysis.pdf), przeprowadziła analizę i opublikowała wnioski z niej płynące na swojej stronie. Część dokumentów TTP ujawnił Darrell Issa (republikanin, przewodniczący Komitetu Nadzoru) na swojej stronie http://issa.house.gov (dostęp do tekstu), a także organizacja Knowledge Ecology International (http://keionline.org/node/1091).

więcej o Public Citizen http://watchdog.org.pl/52,148,public_citizen_waszyngton_pierwsza_liga.html

Jedną z prężnych działaczek Public Citizen jest prawniczka Lori Wallach, znana z podejmowania ostrych działań i akcji w ramach ruchu alter- i antyglobalistycznego - tutaj je wypowiedź odnośnie TPP:

phpBB [video]


Lori wraz z innymi prawnikami z Public Citizen podjęła się analizy "dokumentów, które wyciekły"(http://www.citizen.org/documents/Leaked-TPP-Investment-Analysis.pdf), zamieszczając komentarz na stronie i rozpropagowała akcję przeciw TPP zachęcając społeczności do aktywnego działania, głównie w internecie.

Sama petycja Avaaz to efekt współpracy kilku organizacji (tj. np Public Citizen) tworzących przestrzeń dla "dążących do wolności", w której zainteresowani mogą wypowiedzieć się i "decydować". Bez wychodzenia z domu możesz mieć poczucie, że stawiasz czynny opór korporacjom, jesteś "żołnierzem na froncie wojny informacyjnej", bierzesz udział w czymś ważnym, decydujesz o tym, co się dzieje - wystarczy zarejestrować się na stronie, zapisać do listy mailingowej lub "polubić" na Facebooku - a specjaliści w tej kwestii dostarczą Ci problemów i sugerowanych przez siebie rozwiązań.

_________________
Każdy krok w kierunku poznania, każdy fragment wyodrębniony z całości przyrody jest tylko przybliżeniem całkowitej prawdy, czy raczej całej znanej nam obecnie prawdy. Właściwie wszystko, co wiemy, jest tylko przybliżeniem, ponieważ wiemy, że nie znamy jeszcze wszystkich praw.

R. Feynman, Wykłady z fizyki.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group