Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 30 wrz 2016, 22:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Perfect Master * 5th Degree

Ostatnio analizowałem karty lluminati dostrzegłem że na większości widnieje symbol 9 23 jak wiadomo jest to z pewnością nawiązanie do daty (podobnie jak z 9/11) Wklepując datę 23.09.2015 znalazłem masę filmików na ten temat i co ciekawe wszystko wskazuje że we wrześniu będzie wielkie wydarzenie i nie jest to związane z Tomorrowlandem bo to jest przykrywka moim zdaniem. Na filmikach mówią o katastrofie na skalę globalną (niby asteroida po raz kolejny) ja sądzę że coś się wymknie spod kontroli bądź Haarp pokaże swoją potęgę w postaci tsunami czy Trzęsień ziemi ale z większą siłą niż na Fukushime. Całkiem możliwe że pojawi się"nowa" technologia lub odkryją coś niezwykłego "co jest już od dawna" lub też wyjawią Ludzkości co nie co.
Od Religijnej strony ponoć otworzą się wrota/brama co można było zaobserwować na całym świecie w 2014/2015r w postaci anomalii pogodowych, wszelakich orbów, czy pomarańczowych poświat w nocy.

Filmik jest w 4 częściach wart obejrzenia:

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Co o tym sądzicie ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 maja 2015, 16:33 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Na początku wydało mi się, że to kolejny Bullshitowy temat....

Ale powiem, że huh... filmiki robią naprawde wrażenie jak mało co ostatnio.
Albo ktoś poświęcił wręcz masakrycznie dużo czasu by poznajdywać te smaczki posklejać je razem.
Jeśli miał by być to przypadek, to ktoś to nieźle zmontował by udowodnić swoją tezę.
Wyszło naprawdę imponująco, bo by coś takiego skleić z przypadkowych fragmentów trzeba
by było siedzieć miesiącami nad doborem samych materiałów.

Albo coś rzeczywiście jest na rzeczy. Generalnie to definitywnie jedne z bardziej ciekawych filmów
którą ostatnio oglądałem.

Przez przypadek(no ta...zawsze przypadek) dostałem jeszcze od znajomego z USA jeden filmik.
Podkleje go tak szybko jak tylko go znajde, bo gdzieś mi się zawieruszył w historii.

Jeśli ktoś się jeszcze wacha to naprawdę polecam objerzeć. Jest to dośc...intrygujące

Provost and Judge * 7th Degree

Jak dla mnie już samo takie coś, jak "karty iluminatów" jest masakrycznie niedorzeczne :) Tajne stowarzyszenie działające od setek, jak nie tysięcy lat wydaje obrazki, na których przedstawia katusze, które zada swoim niewolnikom. Warunkiem ich istnienia jest absolutna dyskrecja, a jednak mimo to wydają karty, dzięki którym niewolnicy mogą odkryć, że oni naprawdę istnieją, jeżeli obrazki z tych kart zaczną się sprawdzać. Gdyby to była prawda to byłby to dla nich strzał w stopę. A mówienie o jakimś tam "prawie przyzwolenia", czyli że niewolnicy muszą nijako na tortury wyrazić zgodę (w jakiś niebezpośredni, dziwny niby sposób, czyli samą świadomością nadchodzących tortur), już zupełnie do mnie nie przemawia i jest jak dla mnie dziwnym, wymuszonym tłumaczeniem. Czy jakiekolwiek wydarzenie z tych kart potwierdziło się JASNO I KLAROWNIE BEZ NACIĄGANYCH INTERPRETACJI OBRAZKÓW? Nie słyszałem...

A co do tych niby zakodowanych dat w tych różnych filmach, to myślę, że chodzi po prostu o stworzenie kolejnego 2012 itp. Tzn. cwaniaczki z holywoodu, którzy są iluminatami lub są na ich bezpośrednich usługach, chcą wcisnąć nam kolejną, gównianą, newageowską datkę, żebyśmy mieli czym zawracać sobie głowę i się bać. Wygląda to podobnie do tych dziesiątek dat aktów terrorystycznych, komet eleninów, nibirów i innych dat przeróżnych dramatycznych wydarzeń, które się nigdy nie sprawdziły, a o których były niebotyczne awantury w internecie. Przyjdzie ten 23 09 znów nic się nie stanie i w kolejnych filmach zobaczymy datę 15 07 i znów się zacznie jazda w internetach... W końcu, przy którymś tam kolejnym filmie ze zgrozą odkryjemy, że oglądamy go... ale już zza krat, skuci żelaznymi kajdanami...

Intendant of the Building * 8th Degree

Powiem Wam co zdarzy się między 23 a 28 września 2015- będą moje urodziny hehehe :D

A tak na poważnie, jeżeli coś się wydarzy to lepiej nie nastawiać się na wybuchy jak u Bay'a.
Ostatnio przy przepowiedniach na 2012 (nawet była dokładna data 21.12.12) też było o 'wybuchach', końcach i tego typu rzeczach. Żadne wielkie iluminackie ufo nie pierdyknęło z kosmosu, więc ludzie stwierdzili, że to bullshit.
Ale mało osób zauważyło, że np w tym okresie (to nie hollywood żeby wszystko działo się w ciągu 2h) większość ludzi na świecie mogła usłyszeć np te dziwne 'trąby'. Sama byłam świadkiem tych dźwięków i to 2-3 miesiące przed zrobieniem z tego sensacji w internecie. Dwie noce pod rząd słyszeliśmy z chłopakiem dźwięk, którego źródło było trudno określić, tylko tyle, że to 'gdzieś daleko'.
Na topie stały się też odkrycia o tym, że Droga Mleczna jest w kolizji z inną strukturą, albo to, że obecnie US 'wychyla się' poza oś naszej galaktyki i (za milion lat:P) będziemy narażeni na zabójcze promieniowanie.
Już nie wspomnę o tych wszystkich 'przebudzeniach', wypłynięciu do mas informacjach mniej lub bardziej prawdziwych (iluminaci, Reptilianie, papież zrobił zlot nt chrztu kosmitów, globalny rząd, trucie ludzi, wszelkie polityczne przepychanki, Ukraina-Rosja, 'czarny papież' pajac franciszek ikona mediów itd).
Patrząc na całość jak na proces, to faktycznie nastąpiły gigantyczne zmiany. Być może zapoczątkowała to informacja o 'końcu świata', ale nikt nie wpadnie na to, że sama informacja mogła być jedynie 'zapalnikiem'.

Tak więc generalnie obstawiam, że COŚ może zacząć się dziać. Nie spodziewam się niczego gwałtownego (bo w historii tej planety takich momentów było 0,000000000000000001%), pewnie będą to rzeczy ledwo zauważalne, ale ważne- kto to wie ile się zadziało poza naszym obszarem ''mogę to znaleźć w google'' :)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Globalna katastrofa - KONKRETNA- to było by zbawienie w obliczu tego co już następuje obecnie i to co mają w planach. 99% ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ jest przekazywanych językiem uniwersalnym- symbole- i zgodnych z zasadą przekazu i przepływu informacji we wszechświecie.

Ile osob zwróci świadomie UWAGĘ na przekaz? ilu jest zdolnych PRAWIDŁOWO ODPOWIEDZIEĆ ?

Polaryzacja +/-, 0 i 1, otwieram/zamykam, przepuszczam/odrzucam, itd - tu mała dygresja językowa: "CHCĘ"/"TAK"= "PRZYJMUJĘ"/ZGADZAM SIĘ" ale już słowo- "NIE CHCĘ"= CHCĘ !!!!!!

-taki haczyk który może jakiś językoznawca wyjaśnił by głębiej bo ja to wiem intuicyjnie i z praktyki. Doskonały przykład odzwierciedlający podział komunikacyjny- podświadomość mówiąca np NIE a świadomość mówiąca TAK.... i jak tu się z takim osobnikiem komunikować :lol:

Chcesz być oszukiwany? ODPOWIADASZ SPRZECIWEM - NIE !!!! i tyle...NIC WIĘCEJ!! ( wybijcie w tym wypadku z głowy "+" czyli - "TAK") Te dwie intencje TO FUNDAMENTY INTERAKCJI, DWA FILARY TEGO WSZECHŚWIATA. INDYWIDUALNIE Obie potrafią polaryzować całe biopole- odpowiednio do sytuacji- jak w komórce. Zresztą język mentalny jest sam w sobie ograniczony- "TAK" I "NIE" MOŻNA POCZUĆ BEZPOŚREDNIO W SWOIM POLU- ale to inny temat.

Tak więc pech dla "ludzkiej cywilizacji" że nie ma otwarcie do kogo mówić na poziomie świadomym...ICH rozwiązaniem jest informowanie podświadomej części populacji, która nie ma jednak kontaktu ze świadomą częścią, więc IM to nie zaszkodzi i formalność wypełniają( naginają moim zdaniem) bo i tak większość nawet nie zajarzy co się jej mówi - zasada zostaje jednak spełniona, informację przekazano i przyjęto(przez podświadomość) i... zaakceptowano- skoro nie ma sprzeciwu, to ? - jest akceptacja...

W ostatecznym rozrachunku równie dobrze mogą wyjawiać "sekrety" rybce z akwarium albo kurczakom w kurniku, być może jak z akwarium zacznie się wylewać woda albo kurnik palić to otrzymamy jedyną możliwą reakcję – STRACH POŁĄCZONY Z NIEZROZUMIENIEM TEGO CO SIĘ DZIEJE.

ONI znają te zasady i wszystko niemal perfekcyjnie jest zgrane z astronomicznymi układami- i nie ma to NIC wspólnego z wróżbitą mąciejem tylko synchronizacją różnych wzajemnie oddziałujących pól- czy to planet czy gwiazd. Dlatego zawsze trzeba patrzeć na te wszystkie „zapowiedzi” przez pryzmat różnych cykli planetarno gwiezdnych I SYMBOLICE jakiej używają.

Cytuj:
Gdyby mieli taką wiedzę o nadciągającej wielkiej katastrofie globalnej - jak myślicie, podzielili by się z nami?

Gdybym ja to rozgrywał od strony wroga- to na pewno poprzedzającym wydarzeniem tego typu "katastrofy" było by prewencyjne wprowadzenie na ulice wojska/policji(obecnie róznica tylko w kolorze munduru) ale pod zupełnie innymi pretekstami niż samo wydarzenie kulminujące o którym nikt nie wspomni. Będzie taki chaos że niemal nikt nie będzie wiedział w pewnym momencie co się dzieje bo będzie zbyt wiele rożnych pobocznych wydarzeń.

Ok, Mirek, poczytałem o tych kartach dogłębniej i o nalocie służb na ich twórcę... I mając na uwadze wrzucone przez Ciebie karty stwierdzam, że coś w tym może być, aczkolwiek nauczony doświadczeniem (2012, eleniny, nibira itp.) mimo wszystko zachowuję swą sceptyczność i czekam na nadejście owych dni, aby powiedzieć "a nie mówiłem, że gówno z tego będzie?"... :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Matroth pisze:
W wydaniu 2011 economist magazine jest smok

Co do tego smoka, to skojarzył mi się z nuklearną katastrofą, z którą ludzie walczą w morzu i na lądzie (na brzegu). To takie moje skojarzenie - nie wiem, czy słuszne, ale sądzę, że bardzo prawdopodobne. Ktoś zadał sobie trud zrobić graficznie tego smoka i umieścić na okładce - na pewno coś on oznacza. Nie jest malutki, zajmuje na niej trochę miejsca i do tego akurat na wydaniu z 2011 roku.

Obrazek

Jest nawet coś takiego jak "dragon reactor".

Znalazłem też artykuł (po angielsku) o "Dwugłowym Smoku", który zstąpił do ziemskiej biosfery w Fukushimie:
http://www.japanfocus.org/-Fujioka-Atsu ... ticle.html
ale powiem szczerze, że tylko pobieżnie się zapoznałem, nie zagłębiałem się...

Spotkaliście się może z taką symboliką - smoka symbolizującego nuklearne... (zagrożenie, atak)?

Nie ciekawie to wszystko wygląda.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Należałoby poszukać informacji o innych tego typu datach. 23.09 może być zwyczajną zmyłką, aby kiedy naprawdę coś nadejdzie, nawet najlepsi ludzie rozszyfrowywujący dzieła illuminati nie mieli o tym pojęcia, bo "2012, 2015, 20XX ..".

To już nikogo nie dziwi;

Czy Pentagon przewidział ostatnie niszczycielskie trzęsienie ziemi w Nepalu? Osiem miesięcy temu amerykańscy żołnierze przeprowadzili w tym kraju ćwiczenia, których scenariusz do złudzenia przypominał przebieg późniejszego kataklizmu. O sprawie pisze serwis War is Boring.

więcej poniżej

http://wiadomosci.wp.pl/kat,50352,title,Pentagon-przewidzial-trzesienie-ziemi-w-Nepalu-Juz-wczesniej-sie-do-niego-przygotowywal,wid,17521769,wiadomosc.html

Awatar użytkownika

Produkują te łamigłówki, by podsycać ciekawość i chęć tropienia u takich właśnie amatorów... To odwracanie uwagi, rzucanie prowokacji, by potem móc powiedzieć coś w stylu "Naoglądał sie filmów (w tym przypadku: kart) i teraz wierzy w spiski". Nie widzicie tego, że jest to taki celowy zabieg???

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Jeśli rzeczywiście miałoby być coś 23 września to czemu na pewno 2015 roku?

Entered Apprentice * 1st Degree

Ten smok nad którym tu dumacie to oczywiście Lewiatan, wąż starodawny, diabeł, szatan

Obrazek

9 I został strącony wielki Smok,
Wąż starodawny,
który się zwie diabeł i szatan,
zwodzący całą zamieszkałą ziemię,
został strącony na ziemię,
a z nim strąceni zostali jego aniołowie.
10 I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: «Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego
i władza Jego Pomazańca,
bo oskarżyciel braci naszych został strącony,
ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym.

Ap. św. Jana 12, 9-10

Jest to wszystko mega interestujące.
Dużo rzeczy sprawdza się z apokalipsy Jana. Dziwnie dużo.
Książeczka w której są wskazówki, czy też chrześcijaństwo to jednak "prawdziwa" religia ?

Jeśli sławetny 23 września jest prawdą, to może chodzi o 2017 r?
http://strefatajemnic.onet.pl/apokalips ... ian/tsx1ts
"23 września 2017 roku dojdzie również do niespotykanego układu planet, który może bezpośrednio kierować w stronę Biblii. Jest w niej napisane o kobiecie odzianej w Słońce i Księżyc pod jej stopami z koroną na głowie, z 12 gwiazd. Właśnie tego dnia, będzie można zaobserwować taki układ na niebie."

Jescze byłoby bardziej ciekawie jakby to było data z tej gazety, która się pojawiła w dużej ilości filmów z Hollywood.

Intimate Secretary * 6th Degree

Mirek pisze:
Czyli, że wg ciebie chodzi o to by zarobić trochę kasy na jakimś durnym filmie?

Trochę kasy?
Sony zdecydowało się wyłożyć pieniądze na film, czego pewnie nie żałuje,
bo "2012" zarobiło już 650 mln dolarów na całym świecie i powinno bez problemu dojść do 700 mln dolarów.
100 mln z tej kwoty trafi do kieszeni Emmericha, który tym sposobem pobije w rankingu najbardziej obrotnych hollywoodzkich reżyserów, w tym Michaela Baya.

Nie twierdzę, że Hollywood puściło plotkę w eter, by później na tym zarobić, lecz ktoś mądry wykorzystał temat "2012", kiedy cały świat o tym trąbił i jak widać, był to dobry pomysł.

A ile potrzeba czasu i energii, by stworzyć bzdurną historyjkę, która następnie okrąży cały internet i pobudzi wyobraźnię paranoików?
Bardzo niewiele.
Wystarczy stworzyć film z wyssanymi z palca informacjami i wysłać na Youtube-a, dodać jakieś źródło w postaci przepowiedni wizjonera, o którym nikt jeszcze nie słyszał, następnie napisać kilka słów na forum godlikeproductions, abovetopsecret i disclosetv... i pozwolić historii żyć własnym życiem. Paranoicy są głodni takich sensacji.

Cytuj:
Czy żeby ogłupić ludzi?

Jeśli z ogłupiania ludzi jest kasa, to i owszem.

Cytuj:
Tak było z 2012, ale teraz tak nie jest, bo ile osób interesuje się tym tematem np. w Polsce - kilkadziesiąt, może z dwieście śledzi temat? W mediach, w tv, w Hollywood, nawet na forach... wszędzie cisza o 2015 roku.

Mirek, Ty chyba z jakiegoś ograniczonego internetu korzystasz.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak pisałem wyżej, o 2012 roku było więcej informacji w sieci, ponieważ duże grono paranoików łyknęło bajeczkę o końcu świata. Jednak tym razem ludzie mają w dupie wszelkie końce świata, kosmitów, jaszczurki i inne brednie. Po 2012 roku opadły emocje i zrozumiano, że szkoda czasu na bzdury.
Drugi raz nikt nie chce robić z siebie idioty.

Powiem tak, na 100% w tym roku nie będzie końca świata, ataku kosmitów, upadku asteroidy do Oceanu Atlantyckiego, wybuchu III wojny światowej itp. wydarzeń :D
Być może elita coś tam sobie zaplanowała na wrzesień i modły odprawią albo złożą w ofierze jakąś dziewkę 8-) ale nic, co by miało większy wpływ na nas szaraków, się nie wydarzy.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam Wszystkich. Żeby ostudzić trochę emocje „zapodam” Wam coś, nad czym głowiłem się jakiś czas temu (choć nie myślałem, że znajdzie swoje miejsce właśnie tutaj). Zwyczajnie zaciekawił mnie ten artykuł oraz podejście (trochę bliskie paranoi a wcale nie jest to drwina) piszących w nim osób.
Na wstępie objaśnienie mojej postawy – liczby to tylko liczby a matematyka i wynikające z nich czasem zawiłe prawa mogą być pożywką dla pewnych grup ludzi. „Nic nie jest tak intrygujące jak tajemnica” – oto chyba kwintesencja wszelakich tajnych stowarzyszeń. Kończąc wstęp – czy 23 może być wybrana do jakiegoś wcześniej ustalonego mniej lub bardziej ważnego wydarzenia? Oczywiście, że tak. Uważam jednak, że nie ma tu żadnej ukrytej magii i przychylam się do opinii – to my ludzie nadajemy takie lub inne znaczenie zjawiskom nas otaczającym.

Teraz sedno mojej kwestii – pewien ciąg liczbowy (jest tam również liczba 23)
1 12 23 34 45 56 67 78 89...

Pamiętacie „lustrzane odbicie” liczby 23? Jest to oczywiście liczba 32 a różnica pomiędzy nimi wynosi 9 (moja ulubiona cyfra!). W powyższym ciągu (właściwie to jego początkowej części) mamy wszystkie liczby (pomijając 1) , które po dodaniu 9tki dadzą „lustrzane odbicie”. Pozostałe inne liczby (spoza ciągu) muszą być dodane do wielokrotności 9tki. Przykład 24+9+9=42; 25+9+9+9=52. Szybciej sprawdzić to można tak: bierzemy np. 72 od niej odejmujemy lustro 27 i wychodzi 45 a 45 to nic innego jak 5 razy 9.
Powie ktoś dobra ale co z tego? Przecież każdy może sobie napisać taki ciąg liczb. Sęk w tym, że mi on „wyszedł” nie od tak tylko stosując pewne założenia i algorytm. Podpowiem wam tylko że punktem wyjścia jest cyfra 9. A jeśli przypatrzycie się jeszcze raz na pierwsze liczby ciągu to zauważycie tam stały skok o.... i dlatego właśnie warto się tym „zabawić” :)

Powiem jeszcze, że analiza ta jest autorska i nigdzie nie publikowana (mało tego – skąpo w google na ten temat) więc będzie to również test czy uda się to komuś z Was rozgryźć. Tak więc skąd ten ciąg? Powodzenia i miłej zabawy matematycznej :)
Pozdro

Pokaż Uwagi moderatora

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

W kwestii cyfr, liczb i numerologii, to ta pani Małgorzata Brzoza, porusza tu ten temat:

https://youtu.be/--qdZ_0EEWo

A propos 'dziewiątki' to u SŁOWIAN spełniała ważną funkcję, gdyż to podstawa kalendarza dziewięciodniowego, z którego złożony był tydzień - kalendarz na stronie:
http://ag.108.pl/index.php po prawej stronie.
W tym też czasie dla SŁOWIAN wedle tego kalendarza, rozpoczyna się nowy rok (przesilenie jesienne), tak samo zresztą jak u Izraelitów.

Sam fakt informowania o swoich poczynaniach, jest zagrywką typową, bo za każdym razem się to dzieje, więc brak tu powodów do zdumienia.
Jak podają inne źródła, od marca trwa wielka zmian świadomości, która się ma zakończyć na jesień, w listopadzie - być może, że tracący wuadzę - brzytwy się chwytają, przed nieuniknionym, które właśnie się dzieje i zacząć się ma od naszego kraju właśnie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Może ciut pomogę w tej układance,a sam nie potrafię po całej treści załapać innego punktu odniesienia:

Cytuj:
1 września – Mabon – dzień ofiary z człowieka

Od tego dnia aż do 31 pazdziernika bariera między światem materialnym a niematerialnym, wg. okultystów, robi się coraz cieńsza (najcieńsza w Samhain). Wg. nich jest to okres większej aktywności demonów, gdyż łatwiej jest im się wtedy manifestować.

22 września – Uczta równonocna

Rytuał seksualny.

23-30 pazdziernika – porwania, przygotowania do rytuału

https://radtrap.wordpress.com/2011/07/2 ... lluminati/
-
Cytuj:
......Poniżej przedstawię w dużym skrócie ich ideologię i to jak manipulują wydarzeniami, żeby odbywały się dokładnie w danym dniu.:
2/3 = 0.666
666 – 23 = 643 = 6+4+3 = nieszczęśliwa 13
666 + 23 = 689 = 6+8+9 = okultystyczna 23
a wiec odnośnie liczby 666, to był taki film z Jim Carreyem o tytule „number 23” z 2007 roku i to właśnie ten film kiedyś już dosyć dawno temu zainspirował mnie do „pobawienia się tą liczbą” , wydaje się że liczba 666 jest zakodowana w liczbie 23, więc po kolei liczbę 23 możemy kojarzyć z prawem synchroniczności, które mówi o tym, że jak jedno ciało wejdzie w reakcje z drugim ciałem, to sytuacja się powtórzy w przyszłości, ponieważ wymienili się energią. Jest to liczba która jest zakodowana we wszystkich wydarzeniach w których palce maczał Szatan, a żeby to udowodnić pozwólcie ze zreferuję wam tą sprawę i inne spostrzeganie liczby 666.

Nie uważacie że zbyt banalnym i szablonowym byłoby gdyby liczba 666 była zapisana co do konkretnej osoby lub zdarzenia w sposób bezpośredni?
dyskordiańskie „ prawo piątek” (2 + 3 = 5) a głosi ono że:

„Wszystkie zjawiska zachodzą piątkami, lub są podzielne przez pięć, ewentualnie stanowią którąś potęgę piątki lub też w jakikolwiek inny sposób – wprost lub nie – łącza się z liczbą pięć. Prawo piątek zawsze się sprawdza”
Czemu nieraz wychodzi 32? Ponieważ św. Piotra ukrzyżowano do góry nogami i odwrócony krucyfiks jest symbolem satanistów tak wiec liczba 32 jest odwróceniem 23.
Proszę wziąć pod uwagę, że niektóre wydarzenia dodawałem w taki sam sposób więc wręcz niemożliwym jest to ze mamy do czynienia z przypadkiem, mówię tutaj o 2 wojnach światowych są dodawane w taki sam sposób i tyle samo wychodzi.:
Co więcej, wszystko jest dodawane powiedzmy 2 sposobami: albo po kolei dodawane, albo całymi miesiącami lub dniami, więc nie można mówić, że naciągnąłem teorię do rzeczywistości, co innego jakbym pododawał w 20 różnych sposobów:
– Koniec kalendarza Majów: 2012 = 20+12 = 32 odwrócone 23
– Data urodzenia Adolfa Hitlera 20.04.1889 = 2+0+0+4+1+8+8+9 = 32 odwrócone 23
– Hitler zabił się w kwietniu 1945 roku = 4+1+9+4+5 = 23
4. 23 stycznia 1923 r. Hitler po raz pierwszy zwołał I kongres nacjonalistów i i 23 listopada tego samego roku próbował przejąć władzę – pucz monachijski
– Data Rozpoczęcia I wojny światowej: 28.07.1914 = 2+8+0+7+1+9+1+4 = 32 odwrócone 23
– Data zakończenia I wojny światowej: 11.11.1918 = 1+1+1+1+1+9+1+8 = 23
– Data rozpoczęcia II wojny światowej: 01.09.1939 = 0+1+0+9+1+9+3+9= 32 odwrócone 23
– Data zakończenia II wojny światowej ( w europie) 08.05.1945 = 0+8+0+5+1+9+4+5 = 32 odwrócone 23
– Data trwania rozbiorów polski od I do III = 23 lata wystarczy odjąć od daty podpisania III rozbioru datę podpisania I rozbioru 1795 – 1772 = 23 lata
– Zatoniecie Titanica: 15.04.1912 = 1+5+0+4+1+9+1+2 = 23
– Data „zamachu” na WTC = 11.09.2001 = 11+0+9+2+0+0+1 = 23
WTC = World Trade Center: podwójna 23
W = 23 litera alfabetu
T = 20
C – 3
W= 23
T+C = 23
Data rozpoczęcia wojny w Iraku = 20.03.2003 = 20+3 = 23 | 2 złączamy z 3 = 23 – podwójna 23
Oficjalna godzina rozpoczęcia inwazji na Irak 02:30 czasu UTC = 2 złączamy z 3 = 23
– Bill Clinton B= 2 litera alfabetu ; C = 3 | 2 złączamy z 3 = 23
– Juliusz Cezar zginął od 23 ciosów sztyletem
– Alfabet polski uwzględniając wszystkie litery ma łącznie 32 litery , odwrócone daje 23
– W alfabecie Greckim 23 literą jest litera PSI – w parapsychologi jest określeniem na wszystkie zjawiska paranormalne
– Liczbę PI w matematyce najdalej we wyliczeniach zapisujemy do 5 miejsca po przecinku co daje = 3.14159 = 3+1+4+1+5+9 = 23
– Jak spojrzycie na klawiaturę to cyfry 2 i 3 znajdują się nad literą „W” dokładnie pomiędzy , a litera „W” jest 23 w alfabecie = co nam daje podwójne 23
Co więcej litera W na górze ma 3 rogi i na dole 2 = 23
– USA przeprowadziły 23 próby jądrowe na Atolu Bikini
– Bomba atomowa spadła na Hiroszimę o godzinie 8:15 = 8+15 = 23
Data – 08.06.45 = 8+6+4+5 = 23
– Ziemia jest nachylona pod kątem 23.5
– Templariusze mieli 23 wielkich mistrzów
– Cykl ludzkiego biorytmu fizycznego trwa 23 dni
– Liczba zębów u dorosłego człowieka = 32 odwrócone daje 23
– Ludzkie ciało posiada 46 chromosomów ulokowanych parami, od każdego rodzica dziecko dostaje po 23
– Cykl menstruacyjny u kobiety trwa przeciętnie 28 dni 23+5 (2+3)
– znak pokoju V – czyli 2 palce u góry i 3 na dole = 23
– sabat czarownic odbywa się 23 czerwca
– Pożar podczas lotu TWA 800 wybuchł na miejscach 23 J i 23 K zginęło wtedy 230 osób, co więcej numer seryjny samolotu to N93119
9+3+1+1+9 = 23 co więcej N- 14 liczba alfabetu = 1+4 = 5 (2 + 3) czyli podwójna 23
– Zwrotnik raka i koziorożca szerokości północnej to 23,05 = 23 + 5(2 +3) czyli podwójna 23
– Temperatura zamarzania wody w skali Fahrenheita to 32 stopnie , odwrócone 23
– William Szekspir urodził się 23 kwietnia i zmarł 23 kwietnia
– piłka nożna 2 x 11 graczy + sędzia = 23 graczy
– Numer izotopu uranu używanego w bombach atomowych to U235
– Wanad jest 23 pierwiastkiem, W = 23 litera w alfabecie.
– zamach terrorystyczny w Oklahoma city miał miejsce 19 kwietnia = 19+4 = 23
– Data narodzin Georga W Busha – 6.07.46 = 6+7+4+6 = 23
B =2
U = 21 w alfabecie = 2+1
S = 19 w alfabecie = 1+9
H = 8
2+2+1+1+9+8 = 23
Co więcej inicjały byłego prezydenta USA to G W B
G – 7
W – 23
B – 2
7+23+2 = 32 odwrócone 23
– Obecny prezydent USA – Obama
O -15
B – 2
A – 1
M – 13
A – 1
15+2+1+13+1 = 32 odwrócone 23
– numer koszulki Jordana = 23
– ojciec Jordana zmarł 23
– Jordan finałowy mecz 04.16.03 = 4+1+6+3 = 23
– numer koszulki Davida Beckhama = 23
– numer koszulki Jermainego Dye = 23
– numer koszulki Shaquille O-Neala to 32 = odwrócone 23
– John F Kennedy został postrzelony 22 w 1963 r = 2+2+1+9+6+3 = 23
– Data śmierci Saddama Husajna 30.12.2006 = 3+12+2+6 = 23
– Gdybym szedł przez ciemną dolinę, zła nie ulęknę się – psalm 23
– Kurt Cobain urodził się w 1967 = 1+9+6+7 = 23 zmarł 1994 = 1+9+9+4 = 23
– zespół U2 = U = 21, 21+2 = 23
– statystycznie co 23 fala uderzająca o brzeg jest silniejsza
– szacuje się ze wielka piramida została zbudowana z około 23 tys bloków
– kariera Elvisa Presleya trwała 23 lata
– Słynny okultysta Aleister Crowley definiował liczbę 23 jako „ rozpad, separację, radość, nić, życie)
– 23 w kodzie telegraficznym oznacza przerwać linię
– We wzorcu DNA widać nieregularności w połączeniach co 23 sekcje
– w dyskordianizmie 23 jest symbolem bogini Eris
– Loża masońska w Nowym Yorku znajduje się na 23 ulicy. Adres loży w Stafford w Anglii to 23 Jaol Road
– 23 heksagram w I-Ching oznacza „chaos”, „rozpad”
– jeśli na klawiaturze telefonu wpiszecie „DEVIL” otrzymacie 23
D = jest pod cyfrą 3
E – 3
V = 8
I = 4
L = 5
3+3+8+4+5 = 23
– Natomiast jeśli wpiszecie „DIE GOD” otrzymacie również 23
D = jest pod cyfrą 3
I = 4
E = 3
G = 4
O = 6
D = 3
3+4+3+4+6+3 = 23
– Najbardziej popularna pozycja w łóżku 69, 69/3 = 23
– USA = U=21 | S= 19 | A=1| 2+1+19+1 = 23
– pentagon wybudowanie: 01.15.43 = 1+1+5+4+3 = 23
– pentagon liczba okien 7754 – 7+7+5+4 = 23
– po angielsku Snake – wąż – symbol szatana
S- 19
N- 14
A-1
K – 11
E– 5
1+9+1+4+1+1+5 = 23
– alfabet łaciński ma 23 litery
– stany zjednoczone wypowiedziały wojnę Niemcom 11 grudnia = 11+12 = 23
– Charles Manson jeden z najbardziej znanych morderców urodził się 12 listopada = 12+11 = 23
Jest wiele innych przykładów, ale teraz daję wam pole do popisu…
Chyba przyznacie mi , że liczba 23 jest bardzo urokliwa i wciągająca?

dalej/źródło:
http://historiazakazana.hvs.pl/kalendar ... lluminati/

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

dar66 pisze:
liczba 666 jest zakodowana w liczbie 23

Cytat cytatu szanownego kolegi z wypowiedzi powyżej:
„wydaje się że liczba 666 jest zakodowana w liczbie 23” – błędna interpretacja moim zdaniem bo wszystko zależy od tego jaki algorytm zastosujemy przy rozważaniu nad daną liczbą. Ja w obu na przykład widzę tutaj 9. Zresztą są one wszędzie :)
By potwierdzić to wezmę przykładowe liczby z tekstu powyżej:

666 to 6+6+6=18 to 1+8=9 (digital root DT)
13 to 13 odjąć sumę cyfr tej liczby czyli 4 = 9
23 to 23 odjąć sumę cyfr tej liczby czyli 5 = 18 a 1+8=9
2012 to 2012-5=2007 czyli 2+0+0+7=9
WTC 23203 to 23203-10=23193 a 2+3+1+9+3 to 18 a 1+8=9
No i jakaś przykładowa data 08.06.45 z różnymi wariantami:
8645–23=8622 a DT z tej liczby to 18
861945-33=861912 a DT z tej liczby to 27 a 2+7=9
19450608-33=19450575 a DT z tej liczby to 36 a 3+6=9

No i na koniec o 9tce też mógłbym tu wkleić nie mniej niż o 23ce.

Co do uwagi moderatora... jeśli jest to pytanie czy treść mojego postu wiąże się z tematem to myślę że tak – jest on przecież o liczbach w tym przypadku bardzo konkretnych czyli 9 i 23. Oczywiście Ty jesteś tu moderatorem więc to Ty decydujesz.
Dalej „jaka to niby zabawa?” no cóż, wyjaśniłem już wcześniej – znaleźć sposób by dojść do ciągu „brakujące dziewiątki” (moja robocza nazwa i od razu kolejna już podpowiedź).

Pozdrawiam

Przeskanowałem na stan dzisiejszy chyba wszystkie Filmiki na yt na temat tego września. Większość mówi o komecie która uderzy w ziemię. Niby nic wielkiego ale przypuśćmy że będzie większa od tej w Rosji może być nieciekawie. Znalazłem ciekawy komentarz pod jednym z filmików na temat "Oprysków" i to by miało sens po co ta kometa. Nie nakręcam się zbytnio akurat do tego komentarza ale dosyć ciekawa teoria do sprawdzenia

Cytuj:
sposob na to jest. poszukacie - znajdziecie. ocieplenie jest i to potezne. powodem jest uwolnienie przez pewną firmę babla metanu spod zatoki meksykanskiej kilka lat temu metan to gaz 30X bardziej cieplarniany od CO2. Metanu w postaci zestalonej zalega pierdyliard ton na dnach oceanow w okolicach lodowców. Problem jest nastepujacy: temoeratura sie podniosla, lodowce topnieja, woda sie ociepla, metan zaczyna sublimować z postaci stalej do gazowej, idzie w atmosfere - tam się woda az gotuje, serio.. i efekt cieplarniany się powiększa w tempie wykladniczym. Kiedy metanu się zbierze około 3% wszystko wezmie i pierdolnie slowem - spalimy się. To się stało kiedy 65mln lat temu meteor pierdolnal w ten sam babel matanu ktory przebiło nasz kochane BP. Kiedy tam zaczyna sie kolo lodowcow gotowac -walą opryski. problem w tym ze MŻ wykorzystuje te opryski aby oprocz ochlodzenia jeszcze coś tam nam dosypać.

Awatar użytkownika

^^ Z tym efektem cieplarnianym, to bym uważał, tak samo jak z ociepleniem - brak dowodów naukowych na powyższe i wykorzystywane jest to tylko do przykrywki działań z opryskami.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Na wstępie króciutko chciałbym się przywitać :)
Natrafiłem na taki link w internecie i kolejnym zbiegiem okoliczności widnieje w nim wrzesień 15'

http://beforeitsnews.com/space/2015/05/ ... 90604.html

Awatar użytkownika

Christine Lagarde; Illuminati Message Decoded
phpBB [video]

Widać twórcy filmów nie odpuszczają :D

Tomorrowland (2015)
Cytuj:
This is a story about the future...

... and the future can be scary.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Uhh... Przeczytałem obie strony i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem że chce się wam tak wszystko szukać i składać do kupy. Według mnie to wszystko to nie jest zbieg okoliczności, ale znając życie nic się nie wydarzy. Słyszałem że większość wierzy, że tego dnia będzie koniec świata..

Widać, że wiadomości pomału się rozchodzą :)

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejna-teoria-spiskowa-dot-konca-swiata-nastapi-juz-we-wrzesniu/jcnnf6

Awatar użytkownika

My tu o wrześniu a 15 czerwca zaczynają się największe manewry NATO w Polsce.

15.06.2015 / 15.06.15 / 1+5 = 6/6/6

1+5+6+1+5=18 1+8 = 9 - liczba zmiany

Sorki tak mnie nagle naszło :D

Witam po dłuższej przerwie

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale taka mała ciekawostka
Philadelphia train crash 9:23/Meteor in Russia 9:23 - warnings of what is coming on 9/23/15!!
phpBB [video]

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika

Emerald pisze:
Witam. Znalazłem ciekawy trop z serialu Simpsonowie - epizod nawiązujący do kataklizmu i zniszczenia USA i uwaga - sezon 24(!) epizod 9(!)

Dobra robota - też miałem poszukać czegoś ciekawego u Simpsonów, u których były podobne znaki sprzed 11 września przecież.

Emerald pisze:
Od 17:49 - Homer mówi "Uwaga, wypatrujcie nieoświetlonego słupka milowego ze znakiem "23" albo "36" jeśli go przegapimy, to już nie żyjemy"

Liczba 36 prócz tego, że redukuje się do 9 (3+6=9) jest również bardzo "znacząca dla okultyzmu".
36 = 13 + 23 Imienia Lucyfer nie ma w oryginalnym tekście Bibliimylił
Suma wszystkich liczb od 1 do 36 daje nam liczbę 666
36 można rozbić też oczywiście na 2x(6+6+6), zapisać: 6x6 i rozbić na 3 dwunastki
36+72=108 ("36 beneficial stars and 72 malefic stars, their sum gives the sacred number 108.")
Cytuj:
The word beast is used 36 times in the Revelation, the name of Satan, 36 times in the NT and the word faith, 36 times in the OT. The word fall is used 36 times in the Bible. In the NRSV, the word devil is used 36 times

Cytuj:
The Revelation of John contains 36 visions.

http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu36.php

Emerald pisze:
Możliwe też że chodzi o 2023 - Od 20:19 mały zombi mówi że jest głodny, na to stary mówi mu,żeby zjadł chipsy ziemniaczane, albo poczekał 10 minut i wtedy będzie mógł zjeść wszystkie mózgi świata. Hmm ten odcinek został wydany 6.01.2013 i jeśli przyjąć że te 10 minut to 10 lat, to od wydania tego odcinka wychodzi na 2023

Nie to bez sensu. W tym temacie było masę wskazówek na rok 2015, więc jeśli coś ma się stać 23 września, to raczej w tym roku, a nie 2023.

Rok 2015 jest 15-stym rokiem 3-ciego millenium. Liczba 15 - 1+5=6; a odwrotnością liczby 15 jest 1/15 = 0.0(6) czyli 0.0666...

Fruczak pisze:
Cytuj:
Poprawcie mnie jeśli się mylę...
Wenus to Satan/Lucyfer wspomniany w cytowanej wyżej Księdze Objawienia św. Jana

Oczywiście że się mylisz.
Imienia Lucyfer nie ma w oryginalnym tekście Biblii
Lucyfer został dopisany do Biblii w IV wieku w trakcie tłumaczenia jej z hebrajskiego na łacinę.

Wenus to nie Szatan,Saturn to Szatan.

Dzięki za tę uwagę, chociaż to nie jest takie oczywiste jak piszesz.

Nie byłbym jednak taki przekonany, że nie jest prawdą, że "Imienia Lucyfer nie ma w oryginalnym tekście Biblii" - sprawdź np. tu:
http://biblehub.com/hebrew/1966.htm
Ciekawe jest natomiast, że Google tłumacz tłumaczy to słowo na wzgórze, i w ang. też. (?)
Można by się tu sprzeczać, co to jest "oryginalny tekst biblii", co to znaczy - zdaje się, że nie ma czegoś takiego.

Myliłem się, ale tylko częściowo. Dlatego częściowo, że wygląda na to, że Wenus to rzeczywiście nie szatan, ale Wenus to Lucyfer. Plato też jasno o tym pisze:
Cytuj:
But before either the Old or New Testament, Venus was known as the “Morning Star.” Plato, who is thought to have been born in 428 b.c.e. and therefore predates the New Testament and some of the rewrites of the Old Testament, wrote in his work called Timaeus:

Time, then, and the heaven came into being at the same instant in order that, having been created together, if ever there was to be a dissolution of them, they might be dissolved together. It was framed after the pattern of the eternal nature, that it might resemble this as far as was possible; for the pattern exists from eternity, and the created heaven has been, and is, and will be, in all time. Such was the mind and thought of God in the creation of time. The sun and moon and five other stars, which are called the planets, were created by him in order to distinguish and preserve the numbers of time; and when he had made their several bodies, he placed them in the orbits in which the circle of the other was revolving — in seven orbits seven stars. First, there was the moon in the orbit nearest the earth, and next the sun, in the second orbit above the earth; then came the morning star and the star sacred to Hermes, moving in orbits which have an equal swiftness with the sun, but in an opposite direction; and this is the reason why the sun and Hermes and Lucifer overtake and are overtaken by each other.

Plato clearly here is speaking of Lucifer as being the actual planet Venus

Read more at http://www.beliefnet.com/columnists/ast ... WqrmScW.99

Co ciekawe Plato podobnie jak Velikovsky, twierdzi, że czas i niebo zostały stworzone jednocześnie - czyli zmiana obrotu ziemi/ilości dni w roku/kalendarza i układu gwiazd, planet nastąpiły jednocześnie.

Moja pomyłka wynikła też z tego, że chrześcijaństwo/Kościól nieźle namieszał, że Lucyfer to szatan.

Cytuj:
Christians who identify Lucifer with Satan or the Devil

Adherents of the King James Only movement and others who hold that Isaiah 14:12 does indeed refer to the devil have decried the modern translations.[80][81][82]

Treating "Lucifer" as a name for the devil or Satan, they may use that name when speaking of such accounts of the devil or Satan as the following:
- Satan inciting David to number Israel (1 Chronicles 21:1)
- Job tested by Satan (Book of Job)
- Satan ready to accuse the high priest Joshua (Zechariah 3:1-2)
- Sin brought into the world through the devil's envy (Wisdom 2:24)
- "The prince of the power of the air, the spirit that is now at work in the sons of disobedience" (Ephesians 2:2)
- "The god of this world" (2 Corinthians 4:4).
- The devil disputing with Michael about the body of Moses (Jude 1:9)
- The dragon of the Book of Revelation "who is called the devil and Satan" (Revelation 12:9;20:2)

They may also use the name Lucifer when speaking of Satan's motive for rebelling and of the nature of his sin

https://en.wikipedia.org/wiki/Lucifer

To mylenie wynika też stąd, że o Lucyferze i szatanie mówi się jako upadłych - porównajcie:
"a morning star fallen from the sky"
"I saw Satan fall from heaven like lightning. Luke 10:18"
Fall znaczy upadek, upadać, ale znaczy też jesień, której początek mamy przecież 23 września.

"Jedna z Ksiąg Biblii Szatana autorstwa Antona Szandora LaVeya została nazwana na cześć Lucyfera." (wikip.) - z tego zdania wynika pośrednio, że wg LaVeya Szatan to nie Lucyfer.

Czyli "wielki Smok, Wąż starodawny" (o którym było wcześniej w tym temacie) z Apokalipsy to szatan, ale nie Lucyfer/Wenus - dla przypomnienia:
Cytuj:
5-32 Michała i Wielki Smok
Objawienie 12, 7-9 : "I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem, a do walki wystąpił Smok i jego aniołowie, ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. "

http://www.realdevil.info/5-32pl.html

Co to może symbolizować? Myślę, że odpowiedź znajdziemy tutaj:
Cytuj:
The astrology of the Kabbalah reveals Satan, the Devil, is the Spirit of Saturn's Excesses, the Goaty Lord of the Rings, Lord of Materialism, Power and Worldliness

Satanizm to materializm - odwrócona gwiazda pięcioramienna, której najwyższe ramię oznacza ducha nad materią, w odwróconej to materia - 4 wierzchołki gwiazdy symbolizujące 4 żywioły są ponad duchem. Materializm to konsumpcjonizm, pogoń za pieniądzem ("bogiem" Mamonem), nadmierna promocja seksu, porno, orgii, rytuały seksualne, nacisk na wygląd, operacje plastyczne, transhumanizm, itd...

"The Gods, like Baal, of all pagan nations around Israel were all sexual idols."
źr: http://www.bibliotecapleyades.net/socio ... gica23.htm

Odnośnia Baala to znalazłem:
Cytuj:
Other connections to Satan can be found. Pike, writing about the pagan god Thor, reveals that "Thor was the Sun, the Egyptian Osiris and Kneph, the Phoenician Bel or Ba’al." [111] Bel (or Ba’al) was believed to be the "lord of the air" [112] as well as sun‑god [113] Remember also that the god Ba’al is a synonym for the Devil.[114] Ba’al; "had the body of a spider and three heads, those of a man, a toad and a cat." This god, under the name of Thor, is called; "the Prince of the Power of the Air."[115]

http://israelect.com/reference/WillieMartin/COM-3.htm

Czy może to mieć jakiś związek ze Spidermanem z okładki the Economist?

Tego dnia roku ukazał się 263-ci ostatni numer komiksu serii:

"The Final Chapter" – Part 3: "The Triumph of the Goblin"

Data wydania:
1998-09-23
http://marvelcomics.pl/series/index/id/ ... Spider-Man
http://marvelcomics.pl/comics/index/id/15507

Dużo ciekawych rzeczy jest w związku z ceremonią otwarcie i zamknięcia Olimpiady w Londynie 2012 ( Igrzyska XXX Olimpiady) - ostatnią przed omawianą datą:
http://www.trickedbythelight.com/tbtl/2 ... London.htm

Dzwon specjalnie zrobiony na tę imprezę, największy na świecie ważył ok. 23 tony (wikip.):
Cytuj:
The Olympic Bell, the largest harmonically tuned bell in the world,[34] weighing 23 tonnes, had been cast in brass under the direction of Mears & Stainbank by Royal Eijsbouts of the Netherlands, and hung in the Stadium.[35] It was inscribed with a line from Caliban's speech in The Tempest: "Be not afeard, the isle is full of noises".[36]

Na dzwonie jest inskrypcja:

William Shakespeare, The Tempest
“Be not afeard; the isle is full of noises,
Sounds, and sweet airs, that give delight and hurt not."

Grali tam m.in. kawałek
Sex Pistols - God Save The Queen - fragment przetłumaczony:
Cytuj:
Boże chroń królową
Ona nie jest ludzkim stworzeniem
Nie ma przyszłości
W angielskich snach

http://www.tekstowo.pl/piosenka,sex_pis ... queen.html
było już o tym tu: dziwne-teorie-davida-icke-a-artykul-wolne-media-t12827.html

"This is the way the world ends." -- headline on ceremony stage, from The Hollow Men, T.S. Eliot
tłumaczę Eliota:
Tak właśnie się świat kończy
Nie z hukiem ale z jękiem
.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]