Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 gru 2021, 17:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Vrill pisze:
Nic się nie wydarzy, jeśli MY SAMI nie damy na to przyzwolenia.

nie jest dokładnie tak, ponieważ w każdym działaniu jest 5 czynników:
- materia kosmosu
- czas
- reakcje wcześniejszych akcji, karma
- my, nasz wysiłek i pragnienia
- Duch Kosmosu - Absolut
dlatego nasze działania, myśli i pragnienia to tylko 1/5 z rzeczywistości która się manifestuje przed nami.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 wrz 2015, 21:09 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Witam wszystkich! Kilka dni temu mój znajomy pokazał mi bardzo ciekawy patent ściśle powiązany z tą datą, wyjaśnię o co konkretnie chodzi.
Jeśli macie zainstalowany na komputerze program Google Earth to wpiszcie w wyszukiwarce datę: "9/23/2015" (bez cudzysłowu).
Program nakieruje was na CERN Recruitment Service.
Sprawdźcie sami! ;)

Obrazek
Czy nie wydaje wam się to podejrzane?

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

wtajemniczony528 pisze:
Witam wszystkich! Kilka dni temu mój znajomy pokazał mi bardzo ciekawy patent ściśle powiązany z tą datą, wyjaśnię o co konkretnie chodzi.
Jeśli macie zainstalowany na komputerze program Google Earth to wpiszcie w wyszukiwarce datę: "9/23/2015" (bez cudzysłowu).
Program nakieruje was na CERN Recruitment Service.
Sprawdźcie sami! ;)

Obrazek
Czy nie wydaje wam się to podejrzane?

Ty to jestes wtajemniczony... Ale z pewnością nie w to jak działa Google hah.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

^^@Windu - a nie lepiej koledze @wtajemniczonemu528 napisać, że temat tutaj wałkowaliśmy już kilkadziesiąt postów temu w sprawie mapy w goglach?
Nie poczytał postów -- znalazł info w sieci i zamieścił. My tu omawialiśmy moduł zwykły, on poszedł w wersję pro :D i chwała mu za to.

Zauważ, że każdy ma swój czas na przyswojenie pewnych informacji.
Na tym forum są ludzie wiedzący o pewnych rzeczach już od dawna i piszący o nich, a niektórzy się dopiero zbudzają i zaczynają podążać za głosem intuicji - więcej wyrozumiałości dla kolegi świeżego w "branży".
:zęby: :uścisk: :spoko: :spox:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam! Śledzę wątek od początku sierpnia, postanowiłem założyć konto aby dodać informację która mnie zaintrygowała i zaniepokoiła. Co więcej zaistniała sytuacja wydaje się projektem pokrewnym do działań wojsk oraz sił specjalnych USA.

Putin sprawdza gotowość rosyjskich żołnierzy. Ogłasza alarm bojowy
Prezydent Rosji postanowił sprawdzić gotowość swoich żołnierzy. Władimir Putin ogłosił niezapowiedziany alarm bojowy dla wojsk okręgu centralnego. Ćwiczenia potrwają do 12 września.

Rozkaz głównodowodzącego przekazał minister obrony Siergiej Szojgu. Szef resortu uściślił, że oprócz Centralnego Okręgu Wojskowego w manewrach mają wziąć udział wojska desantowe, lotnictwo i jednostki transportowe innych okręgów.

To kolejny tego typu alarm ogłoszony przez Władimira Putina. Od początku kryzysu ukraińskiego i ochłodzenia kontaktów Moskwy z Zachodem, podobne manewry odbywały się już we wszystkich okręgach, a kilkakrotnie stawiano w stan gotowości bojowej część okręgów jednocześnie.

Na krytykę ze strony NATO rosyjskie ministerstwo obrony odpowiadało, że to wewnętrzna sprawa Rosji, co robi jej armia.

Władimir Putin chce koalicji do walki z ekstremizmem

Prezydent Rosji Władimir Putin chce międzynarodowej koalicji do walki z ekstremizmem. Taką zapowiedź złożył w kuluarach szczytu Wschodniego Forum Ekonomicznego we Władywostoku.

Rosyjski przywódca zadeklarował, że rozmawia w tej sprawie z "amerykańskimi partnerami", w tym telefonicznie z prezydentem USA Barackiem Obamą, a także miedzy innymi z przywódcami Turcji, Arabii Saudyjskiej i Jordanii.

- Razem chcemy utworzyć pewnego rodzaju koalicję do walki z terroryzmem i ekstremizmem - mówił Putin.

Pod koniec sierpnia Władimir Putin zapowiedział podobną inicjatywę na mniejszą skalę - wspólnie z prezydentem Egiptu i do walki z Państwem Islamskim. Zapowiadał też, że włączy do tamtej koalicji Syrię.

Awatar użytkownika

Zgadza się bartek_pl - ale mi chodziło o jakieś oficjalne, mainstreamowe źródła potwierdzające to, objaśniające niewtajemniczonym w czym rzecz. Bo szefowa MFW skądś się tego nauczyła, a skoro nie jest [tzw.] okultystką i zakłada, że my też to znamy (powinniśmy znać), to musi być jakieś źródło, teoria itd... - przynajmniej logika tak podpowiada.

Czemu służy takie redukowanie, jakie to ma znaczenie - bo matematycznie wydaje się to pozbawione sensu, przynajmniej wg. szeroko znanej matematyki.
Inną sprawą jest numerologia, astrologia, gematria itd... - nie darmo nie nauczają tego w szkołach.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witajcie. Jestem całkowicie nowy, ostatnie trzy dni poświęciłem na przebrnięcie przez wątek ( przeczytałem absolutnie wszystkie posty aż mózg mi się zlasował).. Jako że nawiązujecie w postach do różnych filmów, znalazłem takie coś: pamiętacie może film "Kosiarz umysłów" (The Lawnmover Man) z 1992 roku? W filmie tym podczas gdy Jobe gra w symulację jakąś (kojarzy mi się ta symulacja z LHC, nie wiem czemu..), to gra kończy się wynikiem 59250 ( w tym momencie da się słyszeć GAME OVER).. Cała scena jest w 24:37 minucie filmu (film dostępny na cda.pl, także gdyby kogoś interesowało, to może zerknąć).. Pewnie to nie związku z tematem, ale postanowiłem się tym podzielić.. Ciekaw jestem co Mirek o tym sądzi?

Wynik ten "działa" tak:
5+9+2+5+0=21 => 2+1=3

Ja to rozumiem tak: 5 to rok, 9 miesiąc, 25 dzień.. tylko to "0" mnie myli, bo w systemie zerojedynkowym 0 oznacza fałsz, kłamstwo.. Niemniej ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń..
Swoją drogą, podoba mi się to forum.. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Mnie te redukowanie się skojarzyło jednoznacznie - z redukcją tzw długów i zaciągniętych wierzytelności.
Było już w temacie o żydowskim święcie "szmita" http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/63846-czy-szmita-wyznacza-kolejny-krach-na-rynkach-finansowych, które przypada na omawiany okres w połączeniu z zaćmieniem księżyca i to jeszcze krwawym - więc analogia nasunęła się samoczynnie.
Co do numerologii, to polecam ten filmik z Porozmawiajmy TV:

Numerologia, Słowianie i wibracje liter - Małgorzata Brzoza
phpBB [video]

https://www.youtube.com/watch?v=--qdZ_0EEWo

Pani Małgosia rzeczowo mówi o numerologi ale też i o tradycji Słowian, może w tym temacie to mało powiązane, ale można powyciągać kilak istotnych kwestii w rzeczonym temacie odnośnie liczb.

Awatar użytkownika

etznab pisze:
^^@Windu - a nie lepiej koledze @wtajemniczonemu528 napisać, że temat tutaj wałkowaliśmy już kilkadziesiąt postów temu w sprawie mapy w goglach?
Nie poczytał postów -- znalazł info w sieci i zamieścił. My tu omawialiśmy moduł zwykły, on poszedł w wersję pro :D i chwała mu za to.

Zauważ, że każdy ma swój czas na przyswojenie pewnych informacji.
Na tym forum są ludzie wiedzący o pewnych rzeczach już od dawna i piszący o nich, a niektórzy się dopiero zbudzają i zaczynają podążać za głosem intuicji - więcej wyrozumiałości dla kolegi świeżego w "branży".
:zęby: :uścisk: :spoko: :spox:

Szczerze mówiąc średnio mnie interesowała ta cała rzekoma "data illuminatów", nie przeczytałem tematu uważnie i nie zauważyłem, że sprawa Google była już poruszana, przepraszam. Chciałem się tylko podzielić tym, co zostało mi pokazane. :)
Co do mojej "świeżości" to wcale tak nie jest, o większości spraw poruszanych na tym forum wiem od dawna, dowiadywałem się o nich samodzielnie z różnych źródeł obserwując przy tym "zewnętrzną rzeczywistość", po prostu rzadko kiedy się tutaj udzielam. ;)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Bardzo dziwi mnie, że kolejne tajemnicze daty cieszą się tak dużą popularnością. Kilka końców świata, a teraz tajemnicze wydarzenie związane z wypisaną w temacie datą. Oczywiście nie można być w pełni pewnym co do braku słuszności tej tezy, ale strasznie zdziwiłbym się gdyby coś się wydarzyło.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Moim zdaniem na tę chwilę jest to najciekawszy wątek w całym polskim internecie poświęconym teoriom spiskowym itd. (szkoda, że - przynajmniej w polskim internecie - społeczność po pamiętnym 2012 r. mocno się wykruszyła).

Uważam, że czytanie o takich teoriach jest użyteczne, bo przygotowuje mentalnie na najgorsze - to może oczywiście okazać się zupełnie nietrafione, jak wiele poprzednich przewidywań, ale przynajmniej nie będzie się kompletnie zaskoczonym w razie czego :P poza tym takie podejście uczące bierności to wg mnie trochę bezsens - to tylko kolejny argument, jakim elity usypiają ludzi zniechęcając ich do działania - prawdą jest, że władza elit opiera się w dużej mierze na dwoch filarach:
1. piramida kłamstw
2. bierność, uśpienie mas, które dają się prowadzić jak tępe barany

i jeśli będziemy się zgadzać na propagandę bierności, to nigdy się nie ockniemy, nawet w najbardziej krytycznym momencie, kiedy będą wszystkie struny już tak do granic napięte (wiele znaków wskazuje, że możemy być właśnie na skraju tego krytycznego momentu), że masowe przebudzenie społeczeństwa byłoby jak najbardziej realne. Wówczas przez takie podejście grupa, ktora sama ma największy potencjał "przebudzający" czyli osoby siedzące w temacie, która jak najbardziej nadawałaby się do poderwania mas, będzie sama sparaliżowana.

Perfect Master * 5th Degree

Gdzie indziej na forum piszą, że 500 dni francuskiego ministra do chaosu klimatycznego dotyczy tego http://tegoaction2015.org/ http://www.climateweeknyc.org/events/under-one-sky

Awatar użytkownika

Jak już była mowa o iluminacji (!) bogini Kali na drapaczu chmur to dodam coś w temacie chociaż osobiście uważam, że sugerowanie się tym jest błędne. Robili show i coś musieli wyświetlić. Należy też wspomnieć że nic tak nie daje do myslenia ludziom jak potężny kataklizm czego byliśmy świadkami w Nepalu podczas serii trzęsień ziemi. Niezależnie czy to było dziełem inżynierii ludzkiej czy raczej wspomnianej bogini, to przyniosło skutek i bezsensowne zabijanie zwierząt podczas ofiary Gadhimai zostało zatrzymane. Jeżeli będzie jakieś bigbum, ja stawiam na bum w finansach.
Wracając do Mata Kali to link do artykułu co tam hindusi wymyślili na muslimów i kitajców, co bym im bombkami nie pscyli.
Cytuj:
India to have the World's Deadliest Technology

http://www.defencenews.in/defence-news-internal.aspx?id=YgCWuNVimy8%3D

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Mirek pisze:
Myśli mają wpływ (wszystko co stworzył człowiek na początku było myślą), ale nie tak to działa, że mówiąc i pisząc, będziemy to wzmacniać, więc najlepiej nie skupiać uwagi na negatywnym wydarzeniu/informacji, żeby tego "nie karmić", bo to są właśnie New Age'owskie glupoty

A kto mówi żeby zamykać oczy na zło tu i teraz ? Właśnie to NIE !!! Myśl : nie będzie tak-nie zgadzam się - nie jest to właściwe - jest w moim mniemaniu ważne.Nie ma co chować głowy w piasek.Syfu jest pełno w tym świecie i trzeba pracować sobą aby było go jak najmniej.Oczywiście pamiętając czym jest ten świat.
Uważność . Od spraw 'wielkich" do 'malutkich" myśli.I nie tylko "w głowie" ale i w codziennym "szarym życiu.

Nie wkur...ć się jak ktoś zajedzie drogę.Nie zdominować.Ustąpić jak ktoś zachowuje się jak wariat.Podnieść śmieci.Nie kłamać...Nie odurzać się.Widzieć i pomagać. I znaleźć na to swoją drogę odpowiednią dla tego ciała i umysłu.

Rezonujemy jak kamertony/kamerton.

Zostaw boga,jedno czy new age a nawet nie wiem.Robić swoje bez zastanawiania się zanadto.:)

Awatar użytkownika

Odnośnie tańczącego Siwy przed Cernem i obaw z tym związanych:
Cytuj:
New technology always brings out the nut conspiracy theorists, its just a statue in front of a technology building that's all it is.
Did you know that when the electric light bulb was discovered in the 1880s people were afraid that ''electricity'' would open portals into other ''demonic'' dimensions, it was big news back then, people were scared of this new technology called ''electricity'' and many believed it would allow demons to enter into our realm. They were afraid when electricity was also discovered, electricity could mysteriously move dead bodies, it sent shivers down peoples back, many back then said ''electricity'' is the work of the devil
Did you also know that when the Wright brothers first flew a plane in 1903 the Catholic news paper said it was the work of the devil and if ''God'' meant for men to fly he would of given us wings.
There is so much nonsense superstition around where people find verses in scripture to back up their fear and ignorance. The Large Hadron Collider has given us the internet it is no worse than the discovery of electricity or the airplane. Now don't get me into what fools and conspiracy theorists claimed when ''television'' was discovered

http://www.quora.com/Why-is-there-a-Nataraj-statue-at-CERN
Cytuj:
In the Hindu religion, this form of the dancing Lord Shiva is known as the Nataraj and symbolises Shakti, or life force.

Jestem nowy na forum, chociaż wątek śledzę już od dłuższego czasu, a tematami illuminati i innych końców naszych czasów i przepowiedni interesuję się od dawna.

Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności zastosowania jej w tematyce przez użytkownika MIREK.

Poniżej załączam ciekawe znalezisko, a chodzi mianowicie o symbol CERN. Jak słusznie ktoś wcześniej zauważył, zawiera on połączone liczy 666. Czy ktoś może badał ten temat głębiej? Czy może to być ewentualnie jakaś wskazówka? Poniżej link z logiem.

https://en.wikipedia.org/wiki/CERN

Entered Apprentice * 1st Degree

A czy nie powinniśmy obawiać się zagrożeń związanych z klimatem?

Światowa Organizacja Meteorologiczna (WMO) przestrzega, że aktualnie występujące zjawisko El Niño może okazać się jednym z najsilniejszych w historii. Jego apogeum przypadnie na okres od października do stycznia. Destrukcyjna siła tegorocznego El Niño może być tak wielka, że została nazwana przez naukowców z NASA Godzillą. http://losyziemi.pl/wmo-ostrzega-aktualnie-wystepujace-el-nino-moze-okazac-sie-jednym-z-najsilniejszych-w-historii-apogeum-wystapi-od-pazdziernika-do-stycznia#more-43558

Przestrzegają też przed trzęsieniem ziemi w tamtym rejonie
http://beforeitsnews.com/paranormal/2015/09/mainstream-has-just-issued-catastrophic-warning-massive-earthquakes-and-tsunamis-now-confirmed-as-all-major-news-networks-report-of-mega-quake-to-soon-destroy-u-s-pacific-northwest-videos-proph-2495834.html

A także Już połowa superwulkanów świata wykazała aktywność sejsmiczną
http://losyziemi.pl/juz-polowa-superwulkanow-swiata-wykazala-aktywnosc-sejsmiczna

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Obrazek

Screen z dzisiejszej premiery nowego utworu Zeusa

ZEUS - Zgłupiej (feat. Justyna Kuśmierczyk)
phpBB [video]

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika

Ciekawi mnie, że nikt tu z was nie wspomniał o potężnym impulsie elektromagnetycznym jaki przeszedł przez całą ziemie w dniach 1-2 września. Impuls został zarejestrowany przez wiele urządzeń i być może zapowiada on coś większego co do dopiero do nas przybywa.

Cytuj:
W trybie ekspresowym, na niecałe 24 godziny przed wydarzeniem, Kierownictwo Lotów poinformowało depeszą telekomunikacyjną (tzw. NOTAM), że od godz. 1.00 w nocy 1 września do północy 2 września, wschodnie wybrzeże USA od Virginii do Florydy (rozszerzono to aż do Nowego Jorku), do 200 mil wgłąb oceanu, będzie zamknięte dla lotów pasażerskich. Nie podano dokładnie o co chodzi, była tylko mowa o „aktywności wojskowej”, która spowoduje że niektóre z urządzeń pokładowych mogą nie działać. Blokada dotyczyła także najbardziej ruchliwych korytarzy lotniczych w USA. Krążą też informacje, że w tym czasie zamknięto CERN.

Obrazek

Oczywiście wzbudziło to czujność badaczy anomalii pogodowych i elektromagnetycznych, w tym dwóch najbardziej znanych, publikujących swoje obserwacje m.in. na „YouTube” na kanałach „Dutchsinse” i „BPEarthWatch”. Badacze doczekali się sensacji. Otóż, korzystając z publicznych animacji radarowych Morphed Microwave Background Imagery (MIMIC TPW), na stronie Uniwersytetu Wisconsin-Madison – „Space Science and Engineering Center”, zaobserwowali olbrzymi puls mikrofalowy, który praktycznie objął cały glob ziemski. Puls rozpoczął się już 31 sierpnia wieczorem, a jego szczyt nastąpił o 1 w nocy 1 września. Anomalie elektromagnetyczne zaobserwowano przypadkiem przy pomiarze opadów.

Obrazek

1 września, podczas swojego pobytu na pustyni Atacama w Chile, astronom-amator Yuri Beletski zrobił niezwykłe zdjęcie Drogi Mlecznej. Niebo świeciło na czerwono, co było bardzo dziwne, bowiem światło odbijające się od atomów tlenu na wysokości 90-100 km powinno mieć kolor zielony. Kolor czerwony może być wynikiem obecności molekuł wodorotlenowych OH, które znajdują się w atmosferze na wysokości 85 km. Beletski twierdzi, że dziwny kolor i kształt mógł być wynikiem działania fali grawitacyjnej.

Obrazek

Co więcej, mimo że od początku września aktywność słoneczna spada, Czech Martin Popek, także 1 września, zrobił zdjęcie tzw. atmosferycznych duszków zwanych też spritami, które wystąpiły ponad chmurami burzowymi.

Jakie mogło być pochodzenie wielkiego pulsu elektromagnetycznego? Jedną z opcji jest Słońce, które wysyła wielkie fale energii, przez które Ziemia co jakiś czas przechodzi. Ostatnio Słońce było bardzo aktywne, 2 września zaobserwowano wielki rozbłysk jednak skierowany nie w stronę Ziemi. Potwierdzałyby to obserwacje norweskiego Polarlightcenter, a także CERN-u w Szwajcarii, gdzie pomiary prądu gruntowego (tzw. prądu Halla) wykazały wielkie fluktuacje – rozpoczęło się to 2 września ok. godziny 21:43.

Obrazek

Dutchsinse przyznaje, że po raz pierwszy widzi puls o takim zasięgu. Pierwszy i największy puls nastąpił na Oceanie Spokojnym równo w połowie pomiędzy zachodnim wybrzeżem USA i Japonią. Pojawił się też pomiędzy USA i Europą oraz na Oceanie Indyjskim w pobliżu Indii i sięgał aż do Nowej Zelandii i Australii, gdzie niemal natychmiast rozproszył wir huraganu (sic!). Dutchsinse obawia się, że skutkiem tego pulsu mogą być nie tylko anomalie pogodowe, ale i wielkie trzęsienie Ziemi, być może w okolicy Nowej Zelandii. (…)

z: http://wolnemedia.net/ezoteryka/przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jeden z użytkowników serwisu wykop.pl doszedł do dosyć sensownych (tak mi się przynajmniej wydaje) wniosków, że USA zaatakowały Chiny bronią typu EMP (electro magnetic pulse). I te wcześniejsze eksplozje w Chinach... Wcześniej wspomniano, że może dość do przebiegunowania planety i broń tego typu chyba jest dobrym na to sposobem...

To ja dorzucę krótkie info o Słońcu też. Na forum Losy Ziemi zauważono, że właśnie na Słońcu powstała duża dziura koronalna naprzeciwko Ziemi.
http://forum.losyziemi.pl/forum/viewthread.php?thread_id=44&pid=49385#post_49385

Do divinorum - jak będziesz szukać 23 to znajdziesz wszędzie. Jak będziesz szukał innej liczby to też prawdopodobnie tak będzie. Bez przesady.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Pozwolę sobie wyrazić jeszcze moją małą, nic nieznaczącą opinię

Studiuję ten wątek od 2 dni (jestem dopiero w połowie 4 strony :D) i to wszystko jest niepokojące i martwi mnie (już mam silne postanowienie kupić broń jeśli przetrwamy okres 23-28 ;)), ale... jestem agnostykiem i patrzę na to jednak ze zdrową dawką sceptycyzmu szczególnie, że - jeśli uznamy to za faktyczne wydarzenie religijne dla chrześcijan - wizja wniebowstąpienia tylko prawdziwych chrześcijan jest zwyczajnie nieuczciwa dla zwykłych dobrych ludzi - żydów, muzułmanów agnostyków jak ja czy ateistów.

Wydaje mi się, że nie nic tak naprawdę nie wiemy o Bogu, ale jeśli on jest naprawdę naszym dobrym ojcem stworzycielem to jedną rzeczą jakiej by nie zrobił to zostawienie garstki dobrych ludzi na ziemi by doświadczyli piekła tylko dlatego bo nigdy w niego nie wierzyli bądź poddawali jego istnienie w racjonalną wątpliwość.

Co mnie martwi naprawdę to... sytuacja ekonomiczna i polityczna świata. Widać, że wprowadzenie olbrzymich ilości muzułmanów ma na celu zdestabilizowanie sytuacji w Europie i można mówić, że wojny domowe na tle religijnym będą faktem w nadchodzących latach. Pytanie tylko czy np. Amerykanie nie zaplanowali czegoś poza tym bo obecny problem emigrantów to ich sprawka.

Jeszcze pozostaje kwestia tego, że "wielcy" rządzący tego świata mogą wierzyć w te wszystkie okultystyczno-numerologiczne rzeczy i dążyć do realizacji bardzo złych rzeczy... cytując klasyka "Ludzie ludziom zgotowali ten los"

Chyba chciałem to napisać by uspokoić samego siebie, huh :)

Witam, śledzę od jakiegoś tygodnia ten temat, przeczytałem wszystko i wydaje się to wszystko niestety wielce prawdopodobne. Chciałem dorzucić jakąś cegiełkę od siebie, szperając po necie natrafiłem na ciekawy artykuł dotyczący papieża, który w tym miesiącu ma podobno wraz z ONZ wprowadzić "nowy uniwersalny program" dla ludzkości. Może te wszystkie przypadki sprowadzają się do tego, kto wie.

Pełny artykuł: http://www.prisonplanet.pl/polityka/age ... p182593966

Po raz pierwszy widzę na oczy ten portal i nie wiem czy jest godny zaufania, ale jednak postanowiłem się tym podzielić, robicie wielką robotę chłopaki, dziękuję, gratuluję i życzę powodzenia w dalszej walce.

Awatar użytkownika

cassir pisze:
Wydaje mi się, że nie nic tak naprawdę nie wiemy o Bogu, ale jeśli on jest naprawdę naszym dobrym ojcem stworzycielem to jedną rzeczą jakiej by nie zrobił to zostawienie garstki dobrych ludzi na ziemi by doświadczyli piekła tylko dlatego bo nigdy w niego nie wierzyli bądź poddawali jego istnienie w racjonalną wątpliwość

Bóg jest zyciem i śmiercią, nie ma najmiejszego powodu aby utrzymywać przy życiu osoby dążące do zagłady ludzkości. W odpowiednim momencie za pośrednictwem sił natury unicestwia tysiące ludzi (trzęsienia, tsunami) lub też wynajmuje dyktatorów i szaleńcow którzy to robią będąc przekonanymi że realizuja swoje plany. Ostateczny powód to jest usunięcie z Ziemi niechcianego elementu, jak też karmiczne reakcje za zabijanie zwierząt, ludzi w łonach i niszczenie natury.

cassir, masz rację co do tego, że Amerykanie doprowadzili do tej sytuacji, jaką mamy aktualnie. Zaznaczam jednak, że wszystko co się aktualnie dzieje na świecie - podobnie jak wydarzenia I i II wojny światowej - zmierzają do realizacji żydowskich pragnień jako narodu wybranego. I wojna światowa miała za zadanie przygotować ludzkość na wojnę globalną, nie znaną tamtym czasom i utorować przez Traktat Wersalski upodlonym Niemcom szansę na odegranie się podczas II wojny światowej. Z resztą jedna z Wielkich Szmit przypada na 1918 rok - zakończenie I wojny światowej. II wojna światowa była narzędziem do utorowania proklamacji Izraela przez wytworzenie pojęcia holokaustu i martyrologii "narodu żydowskiego". Zauważcie, że "antysemityzm" - skutek holokaustu żydowskiego - , jest aktualnie bronią w rękach Izraela i ktokolwiek sprzeciwi się woli Izraela zaraz przyklei się mu plakietkę "antysemita", a to w tamtych kręgach to tak jakby trochę "smierdzieć" w perfumerii.

Co do obecnych wydarzeń związanych z imigracją, a właściwie zalewaniem nas falą hord przybyszów nieznanego pochodzenia tak religijnego jak i etnicznego, a nawet niekiedy państwowego, to wszystkie te wydarzenia są wyreżyserowane i idealnie odgrywane od 2001 roku. Wojna przeciwko Afganistanowi rozpoczęła się już na początku października 2001 roku - zaledwie niecały miesiąc od WTC. Zastanawiające? Jakby zaplanowane? Później przyszedł czas na Irak. Obalenie Iraku już zdestabilizowało region, a to był dopiero początek "szerzenia demokracji". Później wiosna ludów i upadek rządów krajów północnoafrykańskich i próba obalenia Assada w Syrii, która się po dziś dzień nie udała i całe szczęście. Jak wiadomo te już setki tysięcy imigrantów nieznanego pochodzenia są tutaj po to, aby nas zdestabilizować. Destabilizacja w połączeniu z innymi wydarzeniami (np. krach gospodarczy), będzie wspaniałym powodem do tego, aby znaleźć kozła ofiarnego w postaci tych "imigrantów" i walczyć z nimi na naszym kontynencie, kosztem naszego życia i majątku państw europejskich. Na koniec za pewne wygramy tę wojnę i popędzimy muslimów pod sam Damaszek z pomocą wujka Sama z USA, ale kosztem zrujnowanej gospodarki wojną i potrzebą kasy na inwestycje w odbudowie. Kto na tym skorzysta? Raz Izrael, którego kraj pewnie w ramach stabilności światowej będzie rozciągał się na dzisiejsze Irak i Syrię. Dwa skorzystają USA - jak zwykle - po pierwsze na pożyczkach w trakcie wojny, a później na odbudowę zniszczeń.

Machina wojennego biznesu działa i od dekad jest niezmienna. Gospodarka USA kuleje i USA muszą wywołać wojnę dla resetu. My, Europejczycy jak zwykle pokryjemy własnym życiem i majątkiem potrzeby wujka Sama, aby jego dzieci mogły spokojnie popijać frytki colą, w czasie, kiedy nasze, europejskie dzieci będą jadły suchy chleb popijając go wodą. Pamiętajmy, że Bóg wybrał tylko jeden naród, a mu mamy mu służyć!

To wszystko to moje przemyślenia w wielkim skrócie. Sytuacja geopolityczna w połączeniu z historią zdaje się potwierdzać przypuszczenia.

Przychodzi mi pewna myśl na wrzesień i tą asteroidą.

Wszyscy znamy wydarzenia z WTC było to kontrolowane wyburzenie pod pretekstem ataku samolotem ale do rzeczy:
wszędzie widzimy wzmiankę o asteroidzie no więc główkując doszedłem do wniosku że mogą spreparować taką katastrofę podobnie jak w wtc gdzieś na oceanie zdetonują potężną bombę która zrobi wielkie tsunami i zaleje wybrzeża do tego Haarp i trzęsienia ziemi a w telewizji puszczą spreparowane rzekomo nagrane przez jakiś rybaków czy innych na łodziach moment przelotu i uderzenia niby głupie rozumowanie ale jestem bardziej przekonany do takiej akcji niż coś z "kosmosu". Oni potrafią wszystko zrobić a my wiemy zaledwie ułamek tego co potrafią wyczyniać za cuda.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Nie wiem czy słyszeliście o przepowiedni BENJAMINA SOLARIEGO PARRAVICINIEGO. A mianowicie w kontekscie wizyty papieża w USA oraz tego że niedawno papież uznał za dopuszczalną aborcję:

"Papiestwo będzie miało nowe prawa. To, co wczoraj było złe, już dłużej takie nie będzie. Stanie się nieformalnie protestanckie. Protestanci staną się nieformalnie katolikami. Papież uda się w długie pielgrzymki z dala od Watykanu i przybędzie do Ameryki. Tymczasem ludzkość upadnie" (1938)

Inny filmik o 500 dniach, którego tutaj chyba jeszcze nie było:

Climate Conference in 2015 Laurent Fabius 05/14/2014 September 23rd
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Jestem całkowitym świeżakiem na forum, ale temat śledzę już od pewnego czasu i jak już ktoś przede mną napisał od nadmiaru informacji głowa pęka. Tak czy inaczej zamierzam śledzić wątki do samego 23... Co do filmiku powyżej i generalnie sprawy 500 dni P. Laurenta Fabiusa ja znalazłam w sieci (na jednej jedynej polskiej stronie) taką informację:

Cytuj:
Przemawiając w poważnym tonie Laurent Fabius pytał o przyszłość całej ludzkości. To wtedy Fabius, z nieco nadętym angielskim, wyszedł ze stwierdzeniem: „Mamy 500 dni, aby uniknąć chaosu związanego z klimatem”. Następnego dnia w Zgromadzeniu Narodowym, minister dodał do swojej historii o 500 dniach, stwierdzenie, że „przyszłość ludzkości jest stawką w tej sprawie”.
Oznacza to, że Laurent Fabius ma nadzieję pracować dalej nad tym, aby znaleźć wiążącą umowę międzynarodową i uniknąć powtórzenia fiaska z Kopenhagi w 2009 roku, podczas szczytu COP21, który odbędzie się w Paryżu w dniach od 30 listopada do 11 grudnia.
W maju 2014 roku, minister spraw zagranicznych Francji chciał pokazać opinii publicznej, że rozpoczęło się odliczanie. 566 dni oddzielało 13 maja z 2014 roku do 30 listopada 2015 roku, ale zaokrąglono je do liczby 500 dni, aby liczba ta bardziej zapadła w pamięci wszystkim ludziom.

Francja rzeczywiście jest gospodarzem COP21 w grudniu tego roku, także ten wątek trochę mnie zbija z tropu, bo sama nie wiem czy te 500 dni to jakiś "ukryty przekaz" Fabiusa, czy zwyczajnie sprytne dokładanie przez ludzi kolejnej cegiełki do tematu 23.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witajcie,

również od paru dni śledzę ten temat, może to Was zainteresuje:
w filmie Tropico Lany Del Rey są bardzo ciekawe słowa (od minuty 9:51), pokazują co może się wydarzyć tego dnia

phpBB [video]

"And so, from being created in His likeness,
to being banished for wanting to be too much like Him,
We were cast out.
And the Garden of Eden transformed into the Garden of Evil:
Los Angeles. The city of Angels.
The land of Gods and Monsters .
The in-between realm where only the choices made from your free will
will decide your's souls final fate.
Some poets called it the entrance to the underworld but on summer nights it could feel like Paradise.
Paradise lost."

po wypowiedzeniu tych słów na niebie pojawiają się pioruny..

cały ten film mówi o Człowieku i drodze jaką przebył od powstania świata do zagłady,
zastanawia mnie kim jest John (Bóg) do którego modli się Lana na samym początku, Stworzyciela, czyżby Rockefeller?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]