Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 03 kwie 2020, 10:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Polecam obejrzeć straszne ale prawdziwe.

phpBB [video]

przy okazji witam .:)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 kwie 2012, 23:16 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

ciekawe w ilu tych dziwnych zjawiskach bierze udział człowiek :zły:

Zaczynam sie bać takze tym ze od jakiegos czasu zamiast kwadrat które tworzyły gwiazdy teraz jest trójkątem a ksiezyc dziwnie sie pojawia nie tak jak kiedys tak jakbym widzial nowe gwiazdy których jeszcze nie widziałem na oczy.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Damrar1, mam tak samo, nocą mam idealny widok z okna na Księżyc i gwiazdy go otaczające. Co do gwiazd zastanowiło mnie, że ich układ jakby się zmienił, nie robiłem żadnych notatek odnośnie ich położenia i liczby, ale każdego wieczoru obserwuję niebo i ostatnio zaobserwowałem pewną zmianę, nie jestem w stanie dokładnie jej opisać, ale jeśli dzień w dzień obserwujesz gwiazdy to automatycznie się orientujesz że coś się zmieniło, u mnie tak właśnie jest. A co do księżyca to od dawna widzę anomalie zarówno pod względem położenia na niebie (nieraz każdego dnia jest inne o tej samej porze, i to z dużą różnicą odległości, nie wiem czy to normalne ale myślę że nie, nie w tak krótkim odstepie czasowym i tak nagminnie), jak i cienia na niego padającego (kiedyś cień wygląał tak samo i zmieniał się tak samo, dzisiaj co rusz jest inaczej położony - od góry, od boku, od dołu, kiedyś z pewnością tak nie było), i ogólnie mam wrażenie że położenie "plam" na nim się zmieniło. Jeśli ktoś doszedł do podobnych wniosków, niech podzieli się tym w temacie. A co do filmu bardzo ciekawy, polecam kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/2011MESSAGE?feature=g-user-c, są na nim regularnie wrzucane filmy z anomaliami na świecie i różnymi zadziwiającymi zjawiskami, naturalnymi również. Pozdrawiam

Ja mam komputer przed oknem i zawsze sobie patrze na gwiazdy i księżyc koło księżyca zawsze była widoczna taka gwiazda dosłownie obok księżyca dziś jej nie ma wytłumaczy mi to ktoś i dziś księżyc się do mnie nie uśmiecha.
zazwyczaj było łudzenie ze ma oczy i buźkę dziś nie mam tego złudzenia.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Witaj Damram1

W historii naszej matki ziemi wiele juz sie wydarzylo zlego i dobrego. Z pewnoscia cos jest nas rzeczy i to nie jest przypadek, trzymajmy reke na pulsie i wzbogacajmy nasza wspolna globalna swiadomosc . Warto pamietac o serwowanej informacji i dezinformacji a slowo weryfikacja czasami ma nowe odkrywcze znaczenie. Powodzenia brachu i zyj bez strachu.

Awatar użytkownika

Damram1, co do gwiazdy o której piszesz to mogła być Wenus, przez ostatni okres była blisko księżyca, dzisiaj jest już o wiele dalej na wschód od niego. Byłem przed chwilą obserwować niebo, i nie dośc że upewniłem się co do tego że w położeniu gwiazd i ich liczbie z całą pewnością są zmiany, to zaobserwowałem dwa lecące jeden za drugim punkty na niebie, które chwilę przed tym jak zniknęły, błysnęły bardzo jasnym światłem, coś fantastycznego. Jestem pewien że czekają nas duże zmiany, o ile nie wierzę w ludzkość, która jest pogrążona w zbyt głebokiej hipnozie i kłamstwie, o tyle wierzę w Uniwersum i jego ład oraz ciągłą zmianę i ewolucję, i w to że nie jesteśmy sami, co potwierdzi się mam nadzieję w niedalekiej przyszłości.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]