Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2018, 19:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Wezwanie Czerwiec 2018 Działanie A - Podaj Dalej !!!!!!!

:czytaj:

Działanie A:

Akcja powszechna wstrzymania jakichkolwiek transakcji finansowych (gotówkowych i bezgotówkowych) w dniach 20.06-22.06.2018

Cel: powstrzymanie rządu i systemu od dalszego wyzysku Polski

phpBB [video]

JEŚLIŚ POLAK ,LECHITA STAN W OBRONIE SWEGO NARODU ZWŁASZCZA JESLI MOŻESZ TO ZROBIĆ POKOJOWO BY WYNIKŁO Z TEGO DOBRO. JEŚLIŚ PATRIOTA, A W SERCU TWYM LEŻY DOBRO TWEJ RODZINY, A WIĘC I NARODU PRZYSTĄP DO TEGO DZIAŁANIA I KOLEJNYCH PO NIM NASTEPUJĄCYCH. POLAKU ,LECHITO WIEC, ŻE TY JAKO JEDNOSTKA JESTES FILAREM WŁASNEJ WOLNOŚCI, A RAZEM Z RODAKAMI FILAREM RODU POLSKIEGO WNUKÓW LECHA . WIARA W OLNOŚC NIE W RELIGIĘ JEST TUTAJ PODTSAWĄ. CHWAŁA NAM WSZYSTKIM!!! CHWAŁA NARODDOWI POLSKIEMU!!! CHWAŁA KAŻDEJ ISTOCIE NA TEJ ZIEMI!! NIECH SIĘ STANIE!!! PODAWAJCIE DALEJ ,ZAPRASZAJCIE I ROZGŁASZAJCIE BY KAŻDY POLAK PODNIÓSŁ DUMNIE GŁOWĘ I ZATRZYMAŁ TĘ MACHINĘ ZNIEWOLENIA !!! POWTARZAM RZĄDY, BANKI, ELITY NIE MAJĄ PIENIĘDZY ONI ZYJĄ Z NASZEJ PRACY. WG KONSTYTUCJI RP TO NARÓD SPRAWUJE BEZPOŚREDNIĄ WŁADZĘ JAKO SUWEREN !!! OBUDŻ SIĘ POLAKU, LECHITO , OBUDŹ SIĘ BO JUŻ OSTATNIE TO DNI GDY PRZYCHODZĄ PO NASZĄ ZIEMIĘ , PO NASZĄ WOLNOŚĆ BY JĄ NAM ODEBRAĆ!!! JEŻELI KTOŚ Z JAKIEGOŚ INNEGO POWODU NIŻ ŻYCIE UZNA ,ŻE MA TO GDZIEŚ TO NIE JEST POLAKIEM , A TAKĄ SAMA ILUZJĄ JAK TEN SYSTEM. ZAPAMIETAJCIE!!! JAK ZNIKNĄ PIENIĄDZE TYLKO I AŻ WAM ZOSTANIE RODZINA I PRZUJACIELE BO TO NAJWAŻNIEJSZE BOGACTWO. JESLI ZATEM RODAKU ODWRÓCISZ SIĘ OD RODU ZOSTANIESZ SAM NA PASTWĘ OBCYCH JAKO NIEWOLNIK DO KOŃCA SWEGO ŻYCIA!!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 maja 2018, 19:21 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jerzy Zięba pobudził swoją energię i dał przekaz zupełnie inny od wcześniejszych :
jaki?
Jerzy Zieba w "Wagnerówce" - Wezwanie do zmiany systemu

O medycynie do 1:26:00 , od 1:26:00 Jerzy Zięba time.

phpBB [video]

Dlaczego w tym temacie bo świetnie pojechał w powyższym klipie tym co mówią ,że mają dwie lewe półkole i dwie lewe ręce i tańczą swój chocholi taniec i głoszą wszem i wobec: nie mogę , nie chcę , popieram bezwład, wspieram rezygnację , kocham apatię, wielbię rozgoryczanie, czuję niemoc i rozmamłanie , itp.itd

Wszystkim tym dedykuje poniższy klip, gdyż jaki tam jest cudny klimat !! : ta melancholia, te obrazy pustkowia , ta muzyka , te bity i basy, te piękne zachmurzone niebo, ta orzeźwiająca mgła. Cudeńko.

phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Akcja wstrzymania transakcji finansowych, dla mnie akurat nie stanowi najmniejszego problemu. Odpowiedź jest dość prosta; niewiele pieniędzy ,a co zatem idzie, oszczędne ich wydawanie. Oznacza to że zakupy robię rzadko, i jak już je robię ,to są one większe ,czyli trochę tak na magazyn. Takie moje określenie. Robię zakupy trochę hurtowe,czyli na zapas. A co do opłat to robię je jednego dnia ,wszystkie naraz
i odbywa się to przelewem. Staram się tak zorganizować aby nie przekroczyć ,terminu płatności. Żeby nie płacić odsetek. ( dlaczego dać im dodatkowy zarobek? ).
To nie jest w moim stylu. Zresztą moja emerytura jest na poziomie, ( pożal się boże,jeśli istniejesz ). Wszystko mam dopracowane i zorganizowane, tego wymaga moja sytuacja. Co do akcji,wyżej wymienionej ,całkowicie się zgadzam i zarazem ją popieram. W te dni ,na pewno nie dostaną ode mnie,ani grosza. Zresztą w pozostałe dni miesiąca,też za wiele nie otrzymają. Moje zakupy to cztery dni w miesiącu. Plus dodatkowo ,jeden wieczór na zrobienie opłat,to wszystko. Jestem samotną osobą ,wiec to przychodzi mnie bardzo łatwo. Pytanie zasadnicze,ilu się chętnych znajdzie aby wziąć w tym przedsięwzięciu udział? Dla mnie to jest drobiazg. Ale inni ,czy dadzą radę? Czy wytrwają? No, tego to nie wiem. Mam pewne wątpliwości. Ludzie stali się bardzo leniwi, i wygodni. Pytanie? Jaki skutek przyniesie ta akcja?
Pamiętam akcje,które odbywały się za komuny. Typu ,nie oglądamy dziennika telewizyjnego wieczorem. Ludzie wtedy całymi rodzinami wychodzili na dwór na spacer. Do dobrego tonu wtedy należało ,spotkać się ze znajomymi ,i pogadać na różne tematy ,( często polityczne ). To wszystko musiało się odbywać w trakcie ,
WIECZORNEGO-DZIENNIKA. Ale była radocha. Szczególnie na osiedlach. Tam się wszyscy znali,i nawet komuchy wychodzili na dwór. Ot tak żeby tylko nie podpaść,wobec sąsiadów. Takie to były czasy, łza się w oku kręci. Inna akcja,jaką pamiętam; to zapalanie świecy w oknie wieczorem. Całe domy, ulice były oświetlone. Mieszkałem wtedy w Szczecinie. Tacy byli wtedy ludzie. A dzisiaj?
Smutno to widzę. Jeden drugiemu jest wrogiem, tak udało im się ludzi poróżnić.
Mało nas zostało. A reszta siedzi przed telewizorem,i ogląda seriale. Czyli zespołowe nawijanie makaronu na uszy. A no pożyjemy,zobaczymy. Wypada mnie życzyć sukcesu,żeby się ludziska wreszcie obudzili. Żeby zrozumieli ,co się wyprawia.
Ten klip muzyczny oddaje atmosferę dzisiejszego dnia,chociaż tekst został dawno temu napisany. To wciąż jest aktualny. My Polacy mamy krótką pamięć. I nic nas nie może nauczyć, żadne wojny, żadne kataklizmy, kompletnie nic. Nasza pamięć się rozmywa, w natłoku telewizyjnego bełkotu. Smutne to wszystko. Pozdrawiam. :pisze:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Dla wszystkich "obudzonych" proponuję wysłuchać mojej audycji w temacie akcja wstrzymania transakcji finansowych, dzięki: Teoria Chaosu "Śpiący we śnie…"

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]