Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 sty 2020, 6:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Miałem poczekać tydzień i napisać po tej dacie jeśli coś się wydarzy, ale poszperałem trochę w necie, czy ktoś też na to wpadł i znalazłem, że owszem wpadł na to co ja, a nawet znalazł tego (wskazówek, poszlak) znacznie więcej... Postanowiłem w takim razie, że nie będę trzymał tego dla siebie... Wiem, że niektórzy nie lubią takich tematów, "wyliczanek" jak to nazywają, więc mam dla nich propozycję - niech nie czytają. Mi też nie wszystkie tematy tutaj się podobają, ale do rzeczy.

02.08.2016 mija 777 tygodni (5439 dni /7) od początku tego millenium w kalendarzu koptyjskim, który to początek rządzący okultyści (czy też to co za nimi się kryje) "uczcili" największymi zamachami terrorystycznymi wszechczasów, czyli 11-tym wrześniem i wysadzeniem WTC. Za tydzień 2 sierpnia mija też 314 dni (numer liczby pi) od głośno tu omawianej daty 23 września 2015 roku. W zwykłym roku (nieprzestępnym) 2 sierpnia jest 214 dniem roku (z tym że teraz mamy rok przestępny i jest 215 dniem). Od okultystycznej przemowy Lagarde, o której tu pisałem kilkukrotnie mija natomiast 930 dni - 93 jest numerem Thelemy, okultystycznej religii Aleistera Crowley'a. Natomiast 3 sierpnia jest 216-stym dniem tego roku (2016-tego, a zero się pomija, jak nas uczyła Lagarde).

Co jeszcze ciekawe moim zdaniem - wklejam po angielsku:
Cytuj:
If we include the end date it’s exactly 133 weeks (Pope John V died 1,330 years ago on 8/2) and there are 133 days between 8/2 and the Brussels Bombings of 3/22, the 82nd day of the year. Crowley’s manor burned down on 12/23, and that’s 322 days before 8/2.

Cytuj:
8/2 will also be 8 months 20 days after the Paris Attacks.

Cytuj:
The London Bombings came 10 years 11 months 6 days (1116) before the Pulse Massacre. Omar Mateen was born 11/16, the number we saw tattooed on Masters winner Danny Willett. Orlando Shooting =1116. Psychological Operations =1116. Notice that’s the mirror date of 9-11-01.

Now get this. From the London Bombings to our target date of 8/2 is 4044 days

Cytuj:
On a final note, there was a Bollywood film titled August 2 released on 21/12/12. August Second Twenty Sixteen =2112, a perfect synch with the release date. These numbers again connect to Crowley, died 12/1 and born 10/12.

źr: https://extracapsa.wordpress.com/tag/false-flag/

Obrazek

Z tym że ten bloger [prawdopodobnie] dorysował do zera kreskę, tak by była szóstka w dacie (tak by pasowało mu?):
Obrazek
oryginał:
Obrazek
http://www.pcgamer.com/plants-vs-zombie ... ming-soon/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 lip 2016, 12:18 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Mirek obudziłeś się już z ręką w nocniku odnośnie tych swoich wyliczanek? :lol:

Awatar użytkownika

Co jest, ormusu dziś nie zażyłeś? Nie oceniaj innych swoją miarą. Wiem, że Tobie może to wydać się dziwne, bo pewnie myślałeś, że wszyscy tak robią - ale ja nie używam nocnika, wyrosłem już dawno, czego życzę i Tobie. Ale widzę, że Ci w głowie ciągle dziecięce przepychanki, wyzywanki... Baw się w takim razie dobrze, ale beze mnie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co do tematu - na szczęście nic się nie wydarzyło, można wyrzucić do śmietnika moim zdaniem, by nie zajmował niepotrzebnie przestrzeni internetowej, chyba że moderatorzy uznają inaczej.

Inkognito zadał sensowne pytanie i jak zwykle brak konkretnej odpowiedzi :tak czy nie :twisted:
OMG jak długo jeszcze ?!

Awatar użytkownika

Pytanie czy obudziłem się już z ręką w nocniku nazywasz sensownym pytaniem? W takim razie inaczej rozumiemy definicje słów i komunikacja będzie bardzo utrudniona, o ile w ogóle możliwa.

Ty mi zarzucasz jak zwykle brak konkretnej odpowiedzi? Mam Ci znowu odświeżyć pamięć, kto nie udziela konkretnych odpowiedzi?

Ale o co chodzi tak w ogóle? Mam się przed wami tłumaczyć, że źle przewidywałem? Nie mam zamiaru wyobraź sobie. A rozmowy o nocniku są poniżej pewnego poziomu, do którego staram się nie zniżać. Chcecie to sobie pogadajcie o tym we własnym gronie, bo widzę macie wspólne zainteresowania.

Wpadliście napisać coś sensownego, czy tylko chcielibyście pokłócić się z kimś? I czy to jakaś zorganizowana akcja, czy tylko taki spontan?

Awatar użytkownika

To czekam na rzeczową, merytoryczną krytykę. Wówczas będę mógł się jakoś odnieść. Bo na razie nic takiego nie widzę, a jakieś słowne przepychanki i pyskówki mnie nie interesują. Jak dorośli ludzie chcą się w to bawić, to proszę bardzo, ale beze mnie.

Napisałem w pierwszym poście, to co napisałem, gdyż uważałem, że coś może się wydarzyć, że jest duże ryzyko/prawdopodobieństwo. Wiedziałem, że jak nic nie będzie, to znowu będą oskarżenia, że to jakieś śmieszne wyliczanki itp... Ale jakbym tego nie napisał, a coś by się stało, to przecież nikt by mi potem nie uwierzył, bo po fakcie, to każdy może sobie powiedzieć, że wiedział, czy też podejrzewał, że coś się wydarzy.

Wychodzę z takiego założenia, że duże znaczące ataki false flag są ze sobą w korelacji jeśli chodzi o daty itd... Przykładowo WTC 11/09, zamachy w Madrycie, Fukushima itp... Wymienione miały miejsce albo 11 września, albo z przesunięciem półrocznym 11 marca. Drugim założeniem jest, że są planowane z bardzo dużym wyprzedzeniem, przykładowo jak taka data pokrywa się jeszcze z jakimś wydarzeniem astronomicznym, szczególnym układem planet itp... Jest jeszcze pewnie wiele innych czynników, o których nie mamy pojęcia - co jest oczywiste, bo gdybyśmy mieli, wiedzielibyśmy dokładnie kiedy uderzą. Konkluzja jest taka, że w takim razie możliwe jest przewidzenie tego. Nie znaczy to, że jest to łatwym zadaniem, wręcz przeciwnie bardzo trudnym - zwłaszcza miejsce, bo z datą można trafić. Ostatnio mi się udało tu na forum odnośnie zamachów w Niemczech w szóstą rocznicę Breivika.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Tajne stowarzyszenia używają 360 dniowego kalendarza! Należy o tym pamiętać...

Bardzo dobrze rozwinął ten temat Keith Hunter, polecam się zaznajomić z pracami tego pana...

Entered Apprentice * 1st Degree

Jakby to powiedzieć, Mirku Twoje obliczenia są prawdopodobnie ok, z resztą dziś się jak mniemam wyjaśni. Jedną omyłkę popełniłeś, sam wspomniałeś że "0" się nie liczy, więc jak dla mnie, to dziś jest dzień z Twoich wyliczeń, zapewne dowiemy się wkrótce, czy jest szczypta racji :)
Mnie się mocno wydaje, że dziś coś będzie "na rzeczy" od kilku dni, dość mocno odczuwam ciszę, jakby przed burzą, a nawet jest dość duże przekonanie że jest ona ściśle związana z dzisiejszą datą. Przekonamy się :)

Chciałem ci tylko uzmysłowić,że coś z tymi wyliczeniami jest nie tak nie zastanawiałeś się może,że to tylko wymysł ludzki Mruga
Spróbuj wyliczyć sobie kilka kolejnych dat jak nic się nie stanie to chyba nie ma co iść w zaparte,że to jest prawdziwe.Jak dla mnie wszystkie te wyliczenia sprawdzają się już po fakcie(ludzie sobie dopasowują) jeśli ma to być coś warte to sztuką jest wyliczyć i ogłosić przed wydarzeniem.
Ja ormus kupiłem próbowałem na mnie nie działał podzieliłem się opinią i może dzięki temu inni nie wydadzą swoich ciężko zarobionych pieniędzy i potem nie będą rozczarowani efektami.

Awatar użytkownika

Inkognito pisze:
Chciałem ci tylko uzmysłowić,że coś z tymi wyliczeniami jest nie tak nie zastanawiałeś się może,że to tylko wymysł ludzki Mruga

Na pewno jest to czyjś wymysł, ktoś to wymyślił. Nie mam tylko pewności, że był to na pewno człowiek, wręcz zaczynam coraz bardziej w to powątpiewać - a im więcej się dowiaduję, tym bardziej w to wątpię.

Oska pisze:
Jakby to powiedzieć, Mirku Twoje obliczenia są prawdopodobnie ok, z resztą dziś się jak mniemam wyjaśni. Jedną omyłkę popełniłeś, sam wspomniałeś że "0" się nie liczy, więc jak dla mnie, to dziś jest dzień z Twoich wyliczeń, zapewne dowiemy się wkrótce, czy jest szczypta racji :)

W samych obliczeniach nie ma błędu, bo tego dnia minęło 777 tygodni, co było główną przesłanką, na której bazowałem. Także założenia były błędne, a nie obliczenia. "0" się nie liczy, gdy się bierze pod uwagę rok 2016 przykładowo - można go zapisać jako liczbę 216. To zupełnie inna sprawa, bo ja tylko policzyłem tygodnie i przyjrzałem się dacie jaką otrzymałem oraz poszukałem jeszcze innych przesłanek na potwierdzenie - znalazłem ale słabe.
Kompletnie nie rozumiem twojej argumentacji i sposobu myślenia/liczenia.

Claude mOnet pisze:
Tajne stowarzyszenia używają 360 dniowego kalendarza! Należy o tym pamiętać...

Bardzo dobrze rozwinął ten temat Keith Hunter, polecam się zaznajomić z pracami tego pana...

Wątpię w to. Kalendarz musi być zgodny z astronomią, ilością obrotów Ziemi wokół własnej osi i jej okrążeń wokół Słońca. 360-cio dniowy kalendarz był prawdopodobnie w starożytności, jak mówią stare podania, zanim nastąpiły jakieś globalne zmiany, jakiś kataklizm, który zmienił ruch obrotowy Ziemi.
A jak ten pan uzasadnia, jakie podaje dowody na ten postulat? Moim zdaniem bardziej prawdopodobnym jest, że oni używają kalendarz koptyjski, na co argumenty przedstawiłem w pierwszym poście zakładając temat i w innym podlinkowanym tam...
Mogą też używać jakiegoś kalendarza księżycowego, ale jakikolwiek używają - ilość dni w roku musi się zgadzać, inaczej kalendarz nie miałby sensu, gdyż nie byłby zgodny z rzeczywistością, z obserwacjami dni, pór roku itd...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wątpię w to. Kalendarz musi być zgodny z astronomią, ilością obrotów Ziemi wokół własnej osi i jej okrążeń wokół Słońca. 360-cio dniowy kalendarz był prawdopodobnie w starożytności, jak mówią stare podania, zanim nastąpiły jakieś globalne zmiany, jakiś kataklizm, który zmienił ruch obrotowy Ziemi.

To nie ma nic z tym wspólnego. To jak klucz i zamek. Kluczem jest np system magiczny a zamkiem jakiś element rzeczywistości na który patrzymy.

Niektórzy wolą rzucać kośćmi a inni grzebać we flakach ryby. Tak naprawdę wszystko może być zamkiem, ale to czy coś nim faktycznie się staje zależy tylko od klucza.

Numerologia to klucz. Kalendarz i alfabet to zamki. Majowie też mieli kalendarz, ale co z tego skoro klucze do rozpakowywania informacji mają tylko oni.

Więc albo używasz złego klucza czyli Numerologia w tej formie po prostu nie działa i nie "otwiera" żadnej informacji. Albo używasz dobrego klucza do niewłaściwego zamka. Może kalendarz musi mieć inną reprezentacje, albo pracujesz na złym alfabecie, nie działa z łacińskim ? Może powinienieś użyć hebrajskiego ?

Każda idea ma nieskończoną liczbe takich par kluczy. Jeśli dobierzesz je do siebie odpowiednio, to wynik będzie odzwierciedlać pewien uniwersalny porządek we wrzechściecie. To co dostaniesz będzie korelować z rzeczywistością.

Awatar użytkownika

Jeszcze raz wrócę do sedna nawiązując do tych słów, bo nie wszyscy chyba rozumieją:
Inkognito pisze:
Chciałem ci tylko uzmysłowić,że coś z tymi wyliczeniami jest nie tak

Na pewno coś jest nie tak, inaczej bym przewidział. Nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę, że wiem jak to robią, jak liczą. Próbuję tylko to rozgryźć. Chyba nikt niewtajemniczony nie wie, a wtajemniczeni nie powiedzą. Jedyne co pozostaje, to próbować to rozszyfrować. Jak to liczą, jakie naprawdę znaczenie ma ta cała ich numerologia - czy jest to tylko rodzaj ich wizytówki, podpisu (w co wątpię), czy coś więcej. Pozostaje nam szukać klucza do rozwiązania tej zagadki. Jest to rodzaj jakiegoś tajnego kodu dostępnego i widocznego wszystkim, ale niewielu dostrzega go w ogóle (patrzą ale nie widzą), a tylko nieliczni wtajemniczeni umieją go czytać.
Z tym, że Ciebie nie przekonam, bo Ty nie widzisz żadnej zależności, wierzysz w przypadkowość i może nawet (nie wiem) w jakichś terrorystów niepowiązanych z rządami, działających chaotycznie bez nadrzędnego planu. W takim razie nie mamy o czym rozmawiać, bo ani ja Ciebie nie przekonam do swych racji, ani Ty mnie. Nadajemy na zupełnie innych falach.

levibc pisze:
To nie ma nic z tym wspólnego.

Co nie ma z czym?
Kalendarz z astronomią? Z ilością obrotów Ziemi wokół własnej osi i jej okrążeń wokół Słońca? Bo o tym pisałem we fragmencie, który zacytowałeś.

-- 21 sie 2016, 12:37 --

Wkleję tu fragmenty artykułów po angielsku dla zupełnie nie obeznanych w temacie, dla nowych na forum mówiące o tym jakie znaczenie dla rządzących okultystów mają liczby, numery:
Cytuj:
“Numbers are a key to the ancient views of cosmogony – in its broad sense, spiritually as well as physically considered, to the evolution of the present human race; all systems of religious mysticism are based upon numbers. The sacredness of numbers begins with the Great First Cause, the One, and ends only with the nought or zero – symbol of the infinite and boundless universe”.
– William Wyn Wescott, p.15, The Occult Power of Numbers

Occultists worship numbers. They believe that numbers have inherent power and everything in the universe can be explained mathematically. Numbers are seen as the key of life and every letter of the alphabet is merely a symbol of a corresponding number. Our digitized world is the fulfillment of the kabbalists’ utopia where every thought and action can be assigned to numbers. You“cannot buy or sell” unless you have a social security number. A popular saying is “You’re just a number”. The Digital Paradise decreases our humanity by reducing humans to digits and paves the way for the Perfected Man, the socially-engineered Marxist man machine.

http://conspiracyresearch.blogspot.com/ ... rs-of.html

Już od 33 lat przed 11-stym wrześniem zapisywanym w Ameryce 9.11 (najpierw miesiąc a potem dzień), numer 911 był numerem alarmowym:
Cytuj:
Since 1968, the number 911 has been the emergency phone number for Americans to call when tragedy strikes. On 9/11/01 when tragedy struck, Americans were sent into a state of emergency over supposed Islamic “terrorists.” This 911 association with tragedy and danger is not new, nor is it mere coincidence.

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread337330/pg1

Ale ignoranci (i być może dezinformatorzy) będą utrzymywać, że to tylko głupie wyliczanki.

Zapewne przypadkiem wieżowce WTC płonęły akurat 99 dni (11x9):
Cytuj:
The World Trade Center fires burn continuously for 99 days, between September 11, 2001 and

December 19, 2001. The World Trade Center fire is the longest burning commercial fire in U.S. history.

http://www.greatdreams.com/trade_numbers.htm
a do wód Zatoki Meksykańskiej wyciekło ponad 666 tysięcy ton ropy, jak podaje Wikipedia, chociaż osobiście nie wierzę, by udało im się to tak zorganizować, by akurat tyle wyciekło, tak dokładnie to wyliczyć. No ale tyle podają, by wtajemniczeni wiedzieli czyja to robota.

Odnośnie Madrytu i powiązań z WTC 9/11 to wiedzieliście, że:
Cytuj:
On 3/11/ 2003 Madrid Train Blast kills 191 (911 - 11) the same day Larry Silverstein (WTC owner) bought sears tower valued at $911 million.

http://conspiracyresearch.blogspot.com/ ... rs-of.html
chociaż w ten zakup tego dnia za tę kwotę trudno mi uwierzyć, nie mogę znaleźć oficjalnych źródeł to potwierdzających.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Co nie ma z czym?
Kalendarz z astronomią? Z ilością obrotów Ziemi wokół własnej osi i jej okrążeń wokół Słońca? Bo o tym pisałem we fragmencie, który zacytowałeś.

Chodzi o to, że mapa to nie terytorium. Może ona odzwierciedlać rzeczystiwość, ale nie musi.
Baaa może być wiele takich intepretacji. To, że coś opiera się o rzeczywistośc, jeszcze nie znaczy, że jest zgodne z danym kluczem. W Babilonie rok był podzielony na 12 cyklów solarnych. Zresztą wiele kultur używało kalendarza solarnego. To przecież też jest oparte o astronomie, ale to już kompletnie inny system.
Może klucz numerologiczny będzie pasować do tego zamka ?

W numerologii jeszcze jest problem i nazywa się on relatywność jednostek. Podałeś, że wyciekło 666 tyś Ton ropy. Fajnie, nawet jeśli to prawda to dlaczego tony które są umowne ? A czemu nie np 21148633 galonów które są tym samym ? I co mówi wtedy mówi numerologia ? To samo co w przypadku Ton ?
wątpie.

Rozumiecie paradoks ? :drugged:

Klucz to nie wszystko, musi być jeszcze prawidłowy zamek. Inaczej wyjdą ci przypadkowe wartości i wrzechświat wyrzyga ci numerologiczne śmieci.

Analogia informatyczna jest tutaj bardzo trafna. Konkretny Interface jest używamy się do operowania konkretnym typem danych. Dla przykładu (2+2) to nie to samo co ("2"+"2") jedno da 4 a drugie 22.
Jedno dodaje do siebie wartości a drugie skleja "znaczki".

Albo prościej, widelcem nie je się zupy. Bo się najzwyczajniej w świecie do tego nie nadaje

W innym wypadku trzeba przekonfigurowywać klucz (Numerologie) by pasował do jednostek Imperialnych albo układu SI. Bo metry to nie to samo co cale a galony to nie to samo co litry czy nawet tony. Pomijając, że Galon to jednostka objętości a Tona cięzaru. Już nie mówiąc, że różne jednostki używają innego systemy liczbowego - np nie dziesiętnego tylko ósemkowego albo szesnastkowego. A tak robiło wiele kultur.

Albo inny przykład. Podstawowy alfabet Łaciński to 26 Liter od A do Z czyli typowy alfabet anglosaski.
Ale Polski ma już 32 litery a czeski 41. Ok, powiedzmy, że Ł to L, U to Ó itp. A co kiedy jest mniej ?
Bo niektóre dialekty Łaciny nie posiadały wielu liter. Baaa te litery zostały dodane dopiero potem.
To jeśli zasady numerologii opierały się o alfabet w którym nie było tych liter, to co wtedy ? Zostawiamy numeracje taką jak była, czy może przeliczamy litery od początku ? A co zrobimy z Chińskimi Ideogramami albo Indyjskim Devanagari ? Hebrajskim, albo językiem Klingonów ? :drugged: A co z rozjeżdżaniem się systemu kalendarzowego wynikającym z przybliżenia ? Bo Dobra nie trwa 24H tylko...a w zasadzie która doba :drugged: ? a rok ? To samo.

Wtedy to po prostu nie zadziała. Teraz pytanie jakie korzenie ma numerologia ? Babilońskie ? Egipskie ?
Trzeba odtworzyć ten system razem z całym alfabetem opisu rzeczywistości i kontekstem.

Albo poszukać "naprawionej" Numerologii która jest skorelowana z konkretnym systemem.

Można pójść jeszcze w innym kierunku. Porzucić kompletnie relatywne wartości i operować wyłącznie na absolutnych. Wtedy znika problem z przeliczaniem jednostek.

W ogóle to są problemy których proste książki numerologiczne nawet nie nadgryzają. Ma to tyle samo wspólnego z Numerologią co Horoskopy w programie telewizyjnym w porównaniu do astrologii wedyjskiej. :so:

Te wyliczenie jest całkiem ok, aż to zupełnie jest prawdopodobne.
Jakimś dziwnym trafem się tu na ten temat wypowiedziałam, a jeszcze dziwniejszym ta informacja została podana dalej 20.08.2016.
łącznikiem jest też i ten temat :
http://davidicke.pl/forum/post203916.html#p203916

I powiem tyle,
nie zawsze musimy wiedzieć w konkretnym czasie,
bo czas to pojęcie trochę względne,
ale czasem patrząc na wydarzenie z perspektywy czasu, uznajemy to za istotne.

-- 24 lut 2017, 21:04 --

Może tu się w końcu
uda dodać komentarz, bo jak widać nie wszędzie jest to możliwe.
To jakby ktoś był w stanie jakby jakkolwiek pomóc,
bo nie wiem jak wy - eh trza mieć nadzieję że ktokolwiek zrozumie,
że trochę pomocy by jednak się w tym wszystkim przydało,
bo jak wiemy 26.02.2017 trochę jakby za chwilę :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]