Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

To nie żart. Dzisiaj oglądałem tenże program i przed przerwą reklamową puścili zapowiedź odcinka, który zostanie wyemitowany 13 lutego, a jego tematem będzie koniec świata. Jednym z gości był Mikołaj o.O (pokazany urywek jego wypowiedzi w studiu).

Chyba nie muszę pisać w jakim tonie była przedstawiona ta zapowiedź - szyderczy i wyśmiewczy. I na pewno tak samo będzie wyglądał sam odcinek. No cóż, zobaczymy co z tego wyniknie ale raczej nie zachęci ten odcinek do zapoznania się z tematyką. Chociaż kto wie...

P.S. Ciekawi mnie motywacja wzięcia udziału w tym programie przez mikołaja. Nie liczę, że wypowie on się tutaj, ale pewnie poprzez inne źródła tak. Czekam na to.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 sty 2012, 16:57 
VIP Member
Awatar

Ehh pisze:
P.S. Ciekawi mnie motywacja wzięcia udziału w tym programie przez mikołaja.

Myślę, że to przez podszepty CORSUPa.

Hmm... ciekawe...
Przesmiewczy ton prowadzacych program TV czy nawet szyderstwa ogladajacych tenze program nie jest dla mnie miara absolutnie niczego.
Jedna sprawa jest, ze spolka "M. Rozbicki & Rajskie" nie trafia do mnie, inna to jak ludzie zareaguja na ten wystep.
Podejrzewam, ze wiekszosc tematow z tego forum wywolalaby usmiech politowania u wiekszosci ogladajacych TV owieczek...

A motywacje tego pana? Jego sprawa... Mruga

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Może sie dowiemy jak wyglądaja turlaki :)
Promocja Hiper gówna w TV ale Jazda szkoda ze to z nagrania poleci :) mozna wsumie im zestaw pytań było podesłac :)

Ehh pisze:
P.S. Ciekawi mnie motywacja wzięcia udziału w tym programie przez mikołaja. Nie liczę, że wypowie on się tutaj, ale pewnie poprzez inne źródła tak. Czekam na to.

Motywacją jest ich filozofia duchowa w stylu Lady Gagi... czyli ...cytuję "nie ważne co mówią, ważne że mówią" no i ta filozofia sprawdza się jedynie u Lady Gagi...

Inaczej ...wiedział gdzie iść aby się promować i będzie to co będzie...WYSWIG (What You See Is What You Get) Widziały gały co brały...w bardzo dowolnym tłumaczeniu :zęby:

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

przed chwilą na TVN widziałem zapowiedź programu "Rozmowy w Toku" który wyemitowany zostanie na antenie 13-go lutego 2012
tym razem rozmowy będą dotyczyć "końca świata"
jednym z gości będzie "Mikołaj Rozbicki" 8-)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Szkoda chłopaka, jak zacznie pitolić o dyrdymałach Rajskiej i LW to będzie swoista powtórka z pamiętnego programu Wogan z Ickiem przed dwudziestu lat z tą różnicą, iż Icke się obronił z czasem, a tu będzie śmiech na sali na długie lata z powodu całkowitej niefalsyfikalności ich "teorii". :bangheadwall:

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Spójrzcie na to z tej strony - ktoś wreszcie się przebije do mediów głównego nurtu i cosik powie na ten temat.
Reszta zostanie poddana ocenie indywidualnej.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Spójrzcie na to z tej strony - ktoś wreszcie się przebije do mediów głównego nurtu i cosik powie na ten temat

Jak dla mnie są to osoby nieodpowiednie do uświadamiania tysięcy Polaków w tych tematach.
Ja bym widział w mediach osoby bardziej twardo stąpające po ziemi i z wiedzą podlegającą weryfikacji jak Zagórski, Dachtera czy Red.

"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Awatar użytkownika

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA (i tak jeszcze długo), nie wierzę! Dosłownie pięć minut temu babcia mi opowiadała, że w "rozmowach w toku" będzie niebawem jakiś odcinek o psycholach którzy przepowiadają koniec świata i że każdy z nich ma swoją własną paranoiczną wersję...
Pierwsza reakcja? Pomyślałem sobie, że babcia złapała haczyk i da się ogłupić temu programowi (i tak będzie, zresztą taki jego cel) - bo widziałem pierwsze odczucia jakie w niej zapowiedź tego odcinka wzbudziła.
A teraz ku memu wielkiemu zdziwieniu widzę, że Mikołaj jest jednym z tych "psycholów" :lol:

Awatar użytkownika

Jak mnie w lutym nie "odłączą" to może obejrzę. :king:

Obrazek

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

TVN: Nowy sezon "Rozmów w toku" z wykrywaczem kłamstw
13 lutego 2012 roku na antenę telewizji TVN wraca nowy sezon talk show Ewy Drzyzgi - "Rozmowy w toku". Wiosną 2012 roku prowadząca będzie korzystała z wykrywacza kłamstw.
W nowym sezonie producenci "Rozmów w toku" nie zrezygnują z dalekich podróży. Ewa Drzyzga wraz z kamerami pojedzie na Haiti, które dwa lata temu nawiedziło trzęsienie ziemi. Okazuje się, że tragedia na która patrzył cały świat została wykorzystana miedzy innymi do nielegalnych adopcji.

no to sie okaze kto mowi prawde :D tvn rozbicki czy ja?

Szkoda, że Mikołaj poszedł drogą Geryla i Rajskich. W każdym razie po nieudanym końcu świata w 2012 w przyszłym roku zapewne już go nie zaproszą z racji małej sprawdzalności / wiarygodności / weryfikacji negatywnej. Gdzieś się zadekuję i mimo wszystko postaram się obejrzeć, może ktoś nagra. Czasem ten OdBiORNIK TV by się przydał. Mruga

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

postaram się obejrzeć ,ciekawi mnie jak zareaguje publiczność i Ewa chociaż jest to do przewidzenia
u Mikołaja podoba mi się to że działa a nie tylko gada ,w końcu w TV zobaczy go cała Polska a w necie tylko ci co szukają takich wiadomości
każdy ma prawo podążać swoją drogą a dokąd go zaprowadzi ,zobaczymy, ja mu dobrze życzę

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/

Awatar użytkownika

No "niestety" nie mam TV - dlatego niech to ktoś nagra !!!
Mam nadzieję, że nie dał się ponieść ani podejść a przede wszystkim że nie mówił nic nt bełkotu Rajskich & co ani o "objawionej Biblii" pod ogólnie znanym tytułem.

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rozmowy w toku.
Heh.
Statystyczny "bohater" rozmów na dany temat/problem - ma około 5,6 minut, potem jest porada "psychologa" i opinia, czy też zdarzające się opinie od "publiczności".
Co w 5,6 minut taki Mikołaj może opowiedzieć matrixowcom ?
Nic.
Trzeba lat, by ogarnąć co się dzieje, ewentualnie spróbować to opisać, przelać na papier, jakkolwiek.
Dlatego 5,6 minut, czy ciut więcej - nie wywoła nic szczególnego poza zapomnieniem na zajutrz że w ogóle 2012 to poważny temat.
Owa stacja i nie tylko ta, ale i wiele innych - przedstawi to tak, by zwykły matrixowiec, z laczkami na nogach i z nogami na pufce - uzna takiego kogoś za wariata, za sekciarza, czy za zwykłego durnia.

Znając Mikołaja - przebicie się do tvn'u będzie traktował jako sukces, wszak - Janusz Zagórski jako współautor Nie Do Wiary - raz w tygodniu też mógł się poszczycić tym, że jakaś Jego współpraca - puszczana jest w mainstreamie.

Ale...
Nic to nie przyniesie poza wyżej opisanym wynikiem matrixowego oglądającego, wyrażającego się (w większości) z kpiną, mało ludzi podejdzie do tego z ciekawostką.

Pamiętajcie.. że obok Mikołaja - wystąpić mogą takie dziwaki, że głowa mała, poprzez to temat 2012 - zostanie kompletnie zbeszczeszczony, przedstawiony jako bełkot, jako coś, czym sobie głowy nie warto zawracać.

Co ja bym osobiście zrobił, gdybym miał możliwość w kilka minut opowiedzieć w takiej stacji coś ?
Pojechałbym im doszczętnie, bez wulgaryzmów, bez jadu, ale w takiej mowie, że trudno byłoby prowadzącej zadać pytanie z jakimkolwiek sensem.
A takie coś można przygotować.

Jeżeli Mikołaj zacznie mówić o "bełkot-fizyce" na antenie, to to będzie kompletna kompromitacja.
Jeżeli przygotuje się tak, że każde zdanie które wypowie nada procesu myślowego widowni - to wygra to starcie.
Czasu nie wiele na antenie... - a wykorzystać to - to jest sztuka.

W każdym bądź razie - jak będziemy to oglądać - obyśmy nie łapali się za głowę, z powodu wielu bzdur, jakie wypowiedzą goście. No i należy trzymać kciuki za Mikołaja, mimo wszystko.

Swego czasu, oglądając co raz częściej Nat Geo, czy Discovery Science - przebijają się tematy co raz śmielej, owe programy - zdają się zadawać otwarte pytania - goście zapraszani do takich programów (np o Wszechświecie, czy UFO, czy "wyjaśnić nie wyjaśnione") są ciekawi, ale słabo dobrani niekiedy.
David Childress co raz częściej tam jest, widziałem też innych znanych forumowiczom.
A ... Nat Geo i Discovery - to też mainstream.
Już bliżej Planete + alternatywności, niż obu wymienionym.

Także... - nie ma co się spodziewać po tvn'owskiej propagandzie że zaproszą jakichś ogarniętych mówców co do 2012 roku.

Podzielimy się spostrzeżeniami po programie, będziemy mądrzejsi.

Pozdrawiam :hi hi:

The Lantian pisze:
Jeżeli Mikołaj zacznie mówić o "bełkot-fizyce" na antenie, to to będzie kompletna kompromitacja.
Jeżeli przygotuje się tak, że każde zdanie które wypowie nada procesu myślowego widowni - to wygra to starcie.
Czasu nie wiele na antenie... - a wykorzystać to - to jest sztuka.

I tego rowniez mu zycze. Zeby jednak wykorzystal te okazje na cos konstruktywnego. :tak:

The Lantian pisze:
Podzielimy się spostrzeżeniami po programie, będziemy mądrzejsi.

Dokladnie... :tak:

The Lantian pisze:
Rozmowy w toku.
Heh.
Statystyczny "bohater" rozmów na dany temat/problem - ma około 5,6 minut, potem jest porada "psychologa" i opinia, czy też zdarzające się opinie od "publiczności".
Co w 5,6 minut taki Mikołaj może opowiedzieć matrixowcom ?
Nic.
Trzeba lat, by ogarnąć co się dzieje, ewentualnie spróbować to opisać, przelać na papier,

Dokładnie... tą trudną sztukę opanował do perfekcji jedynie David Icke...i wystarczy mu 5 minut...po której psycholog poszedłby pewnie na urlop zdrowotny. :twisted:

Jeśli chodzi drugiego gościa to ponoć to Sebastian Minor :o

Co do Mikołaja..skoro odczuwał potrzebę autopromocji wynikłą z głębokiego przekonania że ma do spełnienia super misję ratowania ludzkości przed konsekwencjami fali 2012...bo o tym jest program, to decyzja na TVN i Rozmowy w Toku świadczy albo o jego wybitnie wybujałym ego...albo wybitnej głupocie. Bo jak nazwać chęć wystąpienia w programie gdzie królują takie tematy jak...

Jak król remizy poluje na wioskowe łanie?
Zbliża się okres - uciekaj kochanie, bo dostaniesz lanie..
Najlepsza dla staruszka jest młoda dziewuszka!
Kung-fu babcia, czyli zemsta emerytek.
Czary mary, Thora młot i czarny kot!
Mówcie, co chcecie - będę gwiazdą w kabarecie!
Nie fikaj dziunia, bo pociągnę ci z buta!
Jak widzę słodycze, to kwiczę!
Mówią, że przyleciałem z planety Melmac!
„Kiślówki”, „olejówki” i inne lepkie księżniczki…
Jem robale, smażę „bełta” i nurkuję w gnojówce! For fun!

To ciekawe gdzie się Mikołaj wpasuje ...gdzieś pomiędzy tytuły " Z czym kojarzy się dziewicy kiszenie ogórków" a..."Jak chłopy swawolą przy śląskim disco polo?" :bangheadwall: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Co by nie mówić o Mikołaju to swój rozumek ma i nic że obecnie jest w objęciach "czarnej mamby".
Wątpię aby ograniczył się do ezo-wiedzy wspomnianej pani, chociaż jestem prawie pewien że będzie wywierała presję.

Przekazanie czegoś mądrego znając formułę owego programu, nie będzie rzeczą prostą, chociaż z drugiej strony z takim Lisem nie było by łatwiej.
Ja osobiście nie wyjeżdżałbym zbytnio z ezoteryką itp. i skupił się na rzeczach o których przeciętny kowalski wie ale za bardzo nie zaprząta sobie nimi głowy np. Fokuschima wyciek w Zatoce Meksykańskiej czy nawet ACTA, zmuszając go do spojrzenia na problematykę z nieco innej strony i jednocześnie pokazując mu że mimo wszystko "twardo stoję na ziemi".
I raczej nie ma co rozgadywać na tematy wszelakie, aby nie dawać zbytniego pola do popisu montażystom.
Nie wiem czy warto planować, może lepiej w takiej sytuacji oprzeć się na swoim wewnętrznym JA, czyli poddać się intuicji, ale wbrew pozorom to nie takie proste (trzeba to wyćwiczyć).

No i na koniec, ja mu życzę jak najlepiej, a przede wszystkim żeby nie dał z siebie zrobić błazna (rajskiego :język: )

Tez mnie to zaskoczylo jak zobaczlem w tv, postawili go obok kolesi co np mowia. ze w 2012 skora zacznie pekac i robaki wychodzic. Oby Mikolaj sie nie wpakowal w jakas gowniana manipulacje. Mam nadzieje ze moze uda mu sie obudzic pare osob, zmotywuje do szukania informacji. Bede ogladal! Razem z mamusia ;D (ona zawsze oglada)

Awatar użytkownika

Hm?
Program jest nagrany od ponad miesiaca - wszystko w Tusk Vision Network jest puszczane z 2 lub 3 miesięcznym opóźnieniem - więc na jakieś konkretne pytania raczej liczyć nie można, bo zostały już zadane a program ma swoje 'merytoryczne' założenia wypełnione.
Cytuj:
Kochani,

Rozmowy w Toku od lat goszczą w Waszych domach. W zeszłym roku świętowaliśmy hucznie 10-lecie pracy nad najpopularniejszym i najchętniej oglądanym talk-show w Polsce, a już za moment na antenie pojawi się 2000 odcinek. W nim opowieść, jakiej jeszcze w Rozmowach w Toku nie było. Marina Nemat, przeszła piekło irańskiego więzienia, gdzie, jako chrześcijanka, została zmuszona do przyjęcia na Islam i doznała upokorzenia, jakim jest gwałt. Kim jest dzisiaj i czy przeszłość rzeczywiście jest już zamkniętym rozdziałem w jej życiu? Emisja 2000 odcinka Rozmów w Toku już 28 lutego o 15:55 tylko w telewizji TVN.

Rozmowy w Toku to przede wszystkim nasi goście i widzowie. To dzięki Wam rozmawiamy na tematy, które naprawdę Was dotyczą. Tak będzie i tym razem. Poznacie ludzi, którzy zdecydowali się przyjść do studia, żeby ratować swój związek. Aby udowodnić partnerowi, że są mu wierni, zdecydowali się na badanie wariografem. Czy uda im się dowieść swojej niewinności? Przekonacie się oglądając najnowsze odcinki Rozmów w Toku.

W nowym sezonie postaramy się także zwrócić uwagę na wasze portfele. Szalejący kryzys wszystkim daje się we znaki. Jak zatem planować domowe budżety i poradzić sobie z rozrzutnymi albo leniwymi domownikami? Jak tu gospodarować pieniędzmi, jeżeli mąż do żadnej pracy się nie garnie? Co zrobić, kiedy nie udaje się utrzymać posady? Jak nie dać się wykorzystywać finansowo partnerowi? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć rozwiązanie w studio Rozmów w Toku!

Jest jednak coś, czego za pieniądze kupić się nie da - zdrowie. Ewa zaprosiła do studia kobiety, zmagające się z chorobami, określanymi jako "wstydliwe". Nietrzymanie moczu, łuszczyca czy łysienie plackowate to dolegliwości, które niejednokrotnie rujnują ich życie prywatne. Jak radzą sobie z tym w życiu codziennym i związkach z mężczyznami? Zobaczycie już w lutym.

Oczywiście Rozmowy w Toku, to także zagraniczne podróże Ewy, która po raz kolejny wyruszy w daleką, egzotyczną podróż. Dokąd? Zapraszamy do oglądania Rozmów w Toku - już 13 lutego dowiecie się jak przeżyć nadciągający koniec świata! Zapraszamy codziennie o 15:55, tylko w TVN!

ekipa Rozmów w Toku
http://rozmowywtoku.tvn.pl/oprogramie.html

Będzie można obejrzeć tutaj:
http://tvnplayer.pl/programy-online/rozmowy-w-toku-odcinki,63/najnowsze,1.html

Powstrzymam się od czegokolwiek :bezradny: i pogadamy po emisji :chatownik: :hejka:

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Awatar użytkownika

Słuchając niedawnej audycji w Teorii Chaosu "Jak przebudzić nieprzebudzonych", Mikołaj mi przypominał tego samego zajebistego typa, który dzieli się wiedzą konkretną podlegającą weryfikacji, niż gadającym o dyrdymałach LW.
Mam nadzieje, że w programie pokaże na co go stać i skupi się na konkretach i przemilczy promowanie pewnych niebezpiecznych teorii, które ośmieszają tylko nasz wizerunek.
Jak mamy budzić społeczeństwo to musimy działać niczym wirus, konkretny wirus informacyjny a nie powielać informacje, które nijak nie dają się sfalsyfikować, a wręcz ulegają debugom - tylko tak możemy wygrać z gadzią manipulacją.
Trzymam kciuki, że Mikołaj się "obroni" i nie zrobi z siebie pośmiewiska, choć sam zainteresowany mógłby napisać o czym mówił dla świętego spokoju.

:hejka:

która zmieni świat."
D. Icke

Awatar użytkownika

"nasz" - ludzi poważnie zajmującymi się kwestiami NWO/UFO, Free Energy itd..
:hejka:

która zmieni świat."
D. Icke

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Kilka słów od Rozbickiego dotyczących jego występu w tym programie... od ok 1:05:30

phpBB [video]

Mikołaj ja jestem z tobą, trzymaj się!

Awatar użytkownika

Dosc rzeczowo sie wypowiedzial na temat tvn ale dalej nie wiem dlaczego buja sie z ta "guru" Rajska.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Nie rozumiem jak fikcyjny bohater zajmujący się tematyką NWO mógł liczyć na jakąkolwiek równą walkę. Tym bardziej w temacie o 2012 w kraju w którym dominuje jedyna słuszna wiara. Media tworzą ludzie reprezentujący określone poglądy. Chcesz oglądać obiektywną telewizję to nie włączaj telewizora. Skuteczność gwarantowana.
Momentami nasz fikcyjny bohater trochę za bardzo się denerwuje gdy coś nie idzie po jego myśli powinien nad tym popracować. Taka mała rada.

pijekole pisze:
Dosc rzeczowo sie wypowiedzial na temat tvn ale dalej nie wiem dlaczego buja sie z ta "guru" Rajska.

Tak widziałem to video, gość jest śmieszny w tym płaczu i biadoleniu, udawaniu naiwnego który został "perfidnie" wykorzystany i ośmieszony...żałosne i to wyjątkowo. Wiedział gdzie się pcha i z czym się pcha do TVN, ma parcie na szkło i chęć robienia kariery i autopromocji...dostał to na co zasłużył...mnie nie żal kogoś kto płacze że zrobili z niego idiotę w żałosnym Tok Show z idiotami prowadzącymi i idiotami ekspertami i dziećmi Neostrady na sali.
...Jakby nie wiedział..ale wiedział i niech nie robi z siebie ofiary, zresztą widzę tutaj identyczne działanie"wybielające" jak w przypadku akcji z RBC, nic się nie zmienił i dlatego pakuje się ciągle w te same sytuacje. Pewnie z miłości do Rajskiej ...można wybaczyć w sumie. :dope: Widać muszą go ośmieszyć w skali ogólnopolskiej aby otrzeźwiał - taka karma ..tfu..taki algorytm... :twisted: :lol: :lol: :lol:

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

taki algorytm :lol:
trzeba się pośmiać, to na zdrowie wychodzi
ego "Rybickiego" prowadzi grę, która także dla nas jest ciekawą nauką - fajnie, że możemy to obserwować
niby facet ogólnie kumaty i zorientowany, a idzie do gównianej telewizji - to jeszcze rozumiem, sam występowalem :dope:
ale idzie do programu o beznadziejnej reputacji i to jeszcze nie "live"
potem się dziwi, że został niezroumiany i zmanipulowany, a przecież to taka fajna postać - dziwne, na davidicke.pl i w rbc też został tak potraktowany :D
jesteśmy w lutym 2012 - może został już odłączony?
generalnie: umysł w 100% nastawiony na odbiór, a treść nadaje ktoś inny...

warto go czasem poczytać i posłuchać... :hejka:

Rybicka to fighterka, "zmiażdżyłaby ich wszystkich.

Rybicka była już u Cejrowskiego.

phpBB [video]

Wkrótce nawrócenie.

http://www.sadistic.pl/swiadectwo-nawrocenia-mai-frykowskiej-vt97812,30.htm

Trochę nie na temat i nie wiem czy modzi nie usuną, ale dzisiaj w "pewnej" stacji ma być mowa Rajskich o odłączeniu i zoombieniu. Z chęcią posłuchać co powiedzą na ten temat. Wszak 1/3 lutego za nami i nic :).

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]