Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

TNV player wykorzystuje Microsoft Silverlight a nie FLASH, ten program nawet nie wykryje tego pliku jako video, sam sprawdzałem kilka podobnych programów, na tvnplayer żaden nie podziałał. Jedyna metoda na zgranie tego to prawdopodobnie taka jaką podałem w poprzednim poście.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 lut 2012, 16:14 
VIP Member
Awatar

Hakun pisze:
Każdy ma swój gust i swoje smaki.
To że się kogoś obrzuca błotem nie znaczy że ma się rację.

Fakt... :tak:

Hakun pisze:
Zacząć od siebie...

Hakun pisze:
Każda praca jest ważna, nie wszyscy będą chcieli czytać Szekspira
warto szanować każdego pracę.
Każdy także zrobi jak czuje, warto jednak po prostu dać przestrzeń
i po prostu robić swoje...

@TheresOnlyOne... Co do sciagania filmu... Rozumiem, ze Real Player sie nie nada? Pytam, bo przy zwiastunach jest opcja sciagania przez Real Player (jezeli ktos ma zainstalowany ten program). Nie mam mozliwosci sprawdzic tego, jak to jest w przypadku pelnej wersji z oczywistych powodow, ale jestem ciekawa.

Moim zdaniem to działa tylko na niekorzyść bo zamiast ludzi uświadamiać do pewnych kwestii to ich wręcz odpycha - i gdzie tu ta 'mądrość, gdzie to 'otwieranie ludziom oczu'?
To na tym ma to polegać, że idzie się do takiej 'szanownej' stacji jak TVN gdzie 'pół polski' słucha osobistych przekonań tego pana?
A nawet gdyby ludzie podeszli do tego poważnie to w co niby mieliby uwierzyć? W to, że jest kosmitą, w to, że pochodzi z innej planety, lub w to
w jaki sposób kosmici się zjawią niebawem na Ziemi i co się wtedy stanie? No bez jaaaaj! Nie w taki sposób, nie na taką skalę...

I niech teraz nie próbuje na innych ludzi przenosić swojego ciężaru w postaci swego rodzaju 'odpowiedzialność', czy 'winy', mówiąc, żeby ludzie (krytycy) sobie sami spróbowali jak to jest przed wszystkimi opowiadać o takich rzeczach. To typowe i nieprzeciętnie żałosne żerowanie na czyjejś energii. Być może m.in. na mojej bo mnie to w jakiś sposób ruszyło ;/

Ja osobiście uważam że Mikołaj zrobił duży krok na przód (chodzi mi o niego samego, jako jednostkę), mimo wielokrotnych ostrzeżeń z różnych środowisk jednak zdecydował się tam pójść i doświadczyć tego ucisku/nacisku osobiście, zobaczył jak to jest własnymi oczyma i widzę w jego oczach pewien niesmak goryczy po tej jak by nie było manipulacji.

Cytuj:
Rozumiem, ze Real Player sie nie nada?

Niestety też nie, jest to jeden z programów które testowałem.

Intendant of the Building * 8th Degree

Mi to wyglądało na celową robotę żeby ośmieszyć temat 2012. Żadnych merytorycznych treści, naukowych dowodów tylko wszystko na zasadzie wróżenia z fusów, czarnoksięstwa i magii. Jak z czymś nie możesz wygrać albo uciszyć to się z tego naśmiewa. Tak robił Hitler, Mussolini i tak się robi teraz.
Tak więc komuś zależy na tym, żeby temat zamieść pod dywan a ze zwolenników teorii transformacji 2012 zrobić
psychicznymi.
Jednocześnie przekreśla się cały dorobek Starożytnych, Sumerów, Majów traktując jako brednie ludzi mających halucynacje...

Żałuje, że nie oglądałem wcześniej :)

"Poznacie też Mikołaja, który jest kosmitą i przybył na Ziemię, aby przygotować nas na przyjazd swoich kumpli."

Świetny program, na luzie, Erwin ok :), jakby miał dostęp do moich obrazków jego kariera potoczyłaby się szybciej na pewno...

Edit: Ciekawe czy spełnią się prognozy wróżki co do przyszłości Mikołaja.
Pozytywnie wypadł Erwin i dziewczyna od odżywania pranicznego, emanują zrównoważeniem psychicznym i pozytywną energią. Z drugiej strony mamy Mikołaja, parę od czaszki kryształowej i chłopaka od Nibiru, spięci, usztywnieni przez nadmiar teorii duchowointelektualnych(i poczucie zagrożenia), czeka ich jeszcze wiele pracy nad sobą...

Mikołajowi podpisali paskiem: "Mikołaj wierzy, że prezydent, Sikorski i ktoś tam jeszcze są kosmitami". A Mikołaj w ogóle nic takiego nie mówił poza tym, że sam siebie uważa za kosmitę i tak naprawdę ma rację bo my wszyscy żyjemy na planecie w kosmosie i dla innych ras jesteśmy też "kosmitami" z tym, że niemiłosiernie prymitywnymi no ale od czegoś trzeba zacząć. Ewolucja robi swoje, kiedyś przodkowie latali niemal goło z maczugami teraz biegają w dresach z bejsbolami, ehhh ta ewolucja... :język: :lol: :evil: :uoeee: :wacko: :ninja: :zęby:

A JA PYTAM MIKOŁAJA ROZBICKIEGO ABY ZAPYTAŁ SWOJEJ MENTORKI DUCHOWEJ...GDZIE SĄ TE ZOMBIE W LUTYM NA ULICACH, MIAŁO BYĆ MEGA WYDARZENIE.... 8-)

I co ? Tyle kłamstw tyle dezinformacji, tyle bajek DWA LATA BAJEK...i co ? GDZIE TO WSZYSTKO JEST ?

OOO przepraszam... ponoć od połowy roku dopiero.... :D

Nie masz wyrzutów sumienia wspierając kłamców ? Pewnie nie ...póki kasa za sympozja płynie...

:dope: :dope: :dope:

Dziecinada...

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/02/14/czas-przebudzenia-wraca-jak-przetrwac-kryzys-jak-sie-przygotowac-na-ekonomiczny-krach/

Oprócz tego w programie poznamy kolejną kosmiczną rasę: słynne już gdzie nie gdzie “Turraki” – najpopularniejsza ich nazwa to “Starożytni”. Jest to najstarsza rasa w naszej galaktyce, pierwsza rasa jaka tu żyła i rozsiała życie po całej Drodze Mlecznej. My także jesteśmy ich dziełem. Całe info dzięki Monice Rajskiej.

Nie moi drodzy nie dzięki Monice bo ten tekst to fragment scenariusza Stargate SG-1... rasa zwana "Pradawni" pierwsza największa rasa w naszej galaktyce która... pierwsza rasa jaka tu żyła i rozsiała życie po całej Drodze Mlecznej. My także jesteśmy ich dziełem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.gwrota.com/encyklopedia/haslo/345/pradawni

Panie Rozbicki...pani Moniko...ja uwielbiam SF ...kocham serial Stargate ale to tylko serial... nie traktujcie to jako źródła swojej wiedzy OK ? :stop:

Perfect Master * 5th Degree

Administratorze widzę że masz jakąś dziką rozkosz nabijając się z Mikołaja. Skupiasz na nim i na Rajskich obsesyjnie swoją uwagę. Czasem komentarze niektórych użytkowników tego forum są na poziomie rynsztoku (w stylu "..Rajska daje d..Mikołajowi..."> Hmm i to ma być wizytówka światłych ludzi kierujących się podobno świadomością? Może niech każdy zajmie się swoimi sprawami. Ty Red masz jednakże dziką obsesję na tym punkcie. Ich projekt TV rozwija się dynamicznie, wasze RADIO BC rozpada się. Tak na marginesie też jestem sceptycznie nastawiony do Rajskich a tak merytorycznie apropo potencjalnego zzombienia to jest wyraźnie napisane że to proces DŁUGOTRWAŁY, trwający kilkanaście miesięcy do 30miesięcy(SIC!) a nie jednorazowe "klik" :!: :!: (Oby się mylili)
Usunięcie tego komentarza będzie świadczyło o tym że nie ma na tym forum wolności słowa i myślenia(o którą tak podobno walczysz RED)
Kto będzie miał rację czas pokaże i ja ma też nadzieję że Rajscy się mylą apropo zzombienia(długotrwały proces wieloetapowy wg. nich a nie gwałtowny.
MI NIE CHODZI O TO KTO MA RACJĘ ALE O SPOSÓB WALKI POMIĘDZY LUDŹMI NIBY PRZEBUDZONYMI, PRZERAŻA MNIE JEJ RYNSZTOKOWY POZIOM, TAKI "LUDZKI" ONETOWY...
"ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM"

Jak trzeba było bronic Mikołaja w tym wątku to ten zły admin to zrobił. I jeśli zajdzie taka potrzeba zapewne zrobi to jeszcze nie raz. Kto by tam pamiętał...

Lutowy termin wyznaczyli sami LW skutki miały być widoczne. Przesunęli podobno dla dobra ludzkości. Na szczęście ludzkość wiecznie czekać nie będzie.

Chaos pisze:
Administratorze widzę że masz jakąś dziką rozkosz nabijając się z Mikołaja.

To nie nabijanie tylko ujawnienie po pierwsze kłamstwa, po drugi plagiatowania filmów SF. Prościej się nie da.
Gdzie tu widzisz nabijanie..bo ja widzę nabijanie ludzi w butelkę...z drugiej strony.

Cytuj:
Skupiasz na nim i na Rajskich obsesyjnie swoją uwagę.

od czasu do czasu...nie obsesyjnie...

Cytuj:
Czasem komentarze niektórych użytkowników tego forum są na poziomie rynsztoku (w stylu "..Rajska daje d..Mikołajowi..."> Hmm i to ma być wizytówka światłych ludzi kierujących się podobno świadomością? Może niech każdy zajmie się swoimi sprawami.

Nie widzę tego na moim forum powiedz kto a zrobię z nim porządek. A czy to co nie jest zajmowanie się swoimi sprawami ? Może dla niektórych jest. ja wiem ze wy chcecie uciszyć wszelką krytykę. W tym działaniu przypominacie mi nazistów którzy robią identyczne manipulacje...zero krytyki...niech każdy robi swoje... identyczna filozofia... A jak was nie zostawię w spokoju to ? Spalicie mi samochód jak Darkowi ?

Cytuj:
Ty Red masz jednakże dziką obsesję na tym punkcie.

Czuję starego usera którego niejednokrotnie wywalałem...

Cytuj:
Ich projekt TV rozwija się dynamicznie, wasze RADIO BC rozpada się.

O widzę że już wiesz obeznany w temacie i do tego fanatyk..tak retoryka pasuje. I nie kolego WASZE
Nie rozpadło się tylko reorganizuje, efekty wkrótce zobaczycie bo to nie będzie pseudo telewizja (ICH projektTV) ani pseudo radio tylko oficjalne RADIO z pełnymi prawnymi szykanami prasowymi.

Cytuj:
Tak na marginesie też jestem sceptycznie nastawiony do Rajskich a tak merytorycznie apropo potencjalnego zzombienia to jest wyraźnie napisane że to proces DŁUGOTRWAŁY, trwający kilkanaście miesięcy do 30miesięcy(SIC!) a nie jednorazowe "klik" :!: :!: (Oby się mylili)

Sceptycznie....ale wyraźnie nam nam napisałeś że nie sceptycznie kiedy..Ale ja ci mówię że miał być luty i trupy na ulicach to słowa tej oszustki ich fanatyków.

Cytuj:
Usunięcie tego komentarza będzie świadczyło o tym że nie ma na tym forum wolności słowa i myślenia(o którą tak podobno walczysz RED)

tak tak typowa manipulacja ...starszonko...znam wasze metody Bruner i nie ze mną te numery

Cytuj:
Kto będzie miał rację czas pokaże i ja ma też nadzieję że Rajscy się mylą apropo zzombienia(długotrwały proces wieloetapowy wg. nich a nie gwałtowny.

..tak jest panie "wyraźnie sceptyczny"

Cytuj:
MI NIE CHODZI O TO KTO MA RACJĘ ALE O SPOSÓB WALKI POMIĘDZY LUDŹMI NIBY PRZEBUDZONYMI, PRZERAŻA MNIE JEJ RYNSZTOKOWY POZIOM, TAKI "LUDZKI" ONETOWY...
"ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM"

Gdzie masz rynsztok ? widziałeś go kiedyś ?... znasz inne figury stylistyczne ...jak np ironia...?
Co cię przeraża? gdzie ? I nie szafuj tutaj retoryką OK ? Bo ja się nie nabiorę.

redmuluc pisze:
http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/02/14/czas-przebudzenia-wraca-jak-przetrwac-kryzys-jak-sie-przygotowac-na-ekonomiczny-krach/

Oprócz tego w programie poznamy kolejną kosmiczną rasę: słynne już gdzie nie gdzie “Turraki” – najpopularniejsza ich nazwa to “Starożytni”. Jest to najstarsza rasa w naszej galaktyce, pierwsza rasa jaka tu żyła i rozsiała życie po całej Drodze Mlecznej. My także jesteśmy ich dziełem. Całe info dzięki Monice Rajskiej.
Nie moi drodzy nie dzięki Monice bo ten tekst to fragment scenariusza Stargate SG-1... rasa zwana "Pradawni" pierwsza największa rasa w naszej galaktyce która... pierwsza rasa jaka tu żyła i rozsiała życie po całej Drodze Mlecznej. My także jesteśmy ich dziełem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.gwrota.com/encyklopedia/haslo/345/pradawni

Panie Rozbicki...pani Moniko...ja uwielbiam SF ...kocham serial Stargate ale to tylko serial... nie traktujcie to jako źródła swojej wiedzy OK ? :stop:

Red, świetna sprawa! Takie coś nie tylko powinno się nagłaśniać ale także głośno i dosadnie wyśmiewać wraz z ich propagatorami.
Krytyka, krytyką ale czy ktoś zauważył, że ani jedno ich "zapewnienie" się spełniło? Chyba, że coś mnie ominęło? :lol:

Chaos pisze:
Administratorze widzę że masz jakąś dziką rozkosz nabijając się z Mikołaja. Skupiasz na nim i na Rajskich obsesyjnie swoją uwagę. Czasem komentarze niektórych użytkowników tego forum są na poziomie rynsztoku (w stylu "..Rajska daje d..Mikołajowi..."> Hmm i to ma być wizytówka światłych ludzi kierujących się podobno świadomością? Może niech każdy zajmie się swoimi sprawami. Ty Red masz jednakże dziką obsesję na tym punkcie. Ich projekt TV rozwija się dynamicznie, wasze RADIO BC rozpada się. Tak na marginesie też jestem sceptycznie nastawiony do Rajskich a tak merytorycznie apropo potencjalnego zzombienia to jest wyraźnie napisane że to proces DŁUGOTRWAŁY, trwający kilkanaście miesięcy do 30miesięcy(SIC!) a nie jednorazowe "klik" :!: :!: (Oby się mylili)
"ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM"

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że tyle tutaj 'nowych' osób się pojawia a którzy to często wiedzą wszystko tak jakby tu byli juz od bardzo długiego czasu. I naprawdę nie chce mi się wierzyć, że ktoś tyle wie tylko dlatego, ze śledzi tematy na forum tylko się w nich nie udziela...a dopiero uaktywnia się w takich kwestiach jak np ta w tym temacie. :shock:

Chaos - czy ty przypadkiem nie jesteś jakąś personą, która jest w jakiś sposób "bardzo blisko" całego osławionego projektu skoro najpierw bronisz Mikołaja a potem piszesz, że jesteś sceptycznie nastawiony do Rajskich gdzie z wypowiedzi wynika całkiem coś innego.... Mało tego, masz na liczniku zaledwie 14 postów a piszesz o Adminie jakbyś go znał od lat....

Jak by nie patrzeć to tacy podjudzacze dostarczają rozrywki i emocji... Nudno by było gdyby ktoś nie stanął po stronie opozycji. Ba! A jeśli działa prowokacyjnie to robi się naprawdę ciekawie! Wtedy tryskają emocjonalne rozterki i gorycz niezadowolenia... gorzkie żale i inne takie... Jestem ciekaw jak to się dalej potoczy. Przyznajcie sami, że jak pojawia się takie zjawisko to w temacie od razu zwiększa się liczba wyświetleń?

Na szczęście RED jestem daleko od tego projektu...a tak na marginesie widząc całe to kotłowanie się różnego rodzaju środowisk alternatywnych, walkę podjazdową i "mordobicia" pomiędzy sobą, nie wróżę z tego niczego dobrego dla ludzkości.Plus wspaniałe płatne kursy i seminaria...
"Mieć rację za wszelką cenę, bez względu na wszystko..." Hmm widzisz Red nie identyfikuje się po moich doświadczeniach z absolutnie nikim, ani z tą stroną, ani z Rajskimi, ani też innymi ezoteryczno-badawczymi kółkami wzajemnej adoracji. Dlaczego? Ponieważ stopień zagmatwania tych spraw jest gigantyczny, tak naprawdę to tylko i wyłącznie czas pokaże kto tak naprawdę w teorii zbliżył się na krok do prawdy, jakakolwiek by ona nie była. Nie zamierzam nikogo wspierać, ani ruszać dupy jak namawia D.ICKE. Nie ma z kim tej dupy ruszyć po prostu.(Należy w tych trudnych czasach zadbać tylko o siebie) :twisted: Ludzie są wybitnie podzieleni, nawet w środowiskach o potencjalnie większym stopniu świadomości niż reszta społeczeństwa. Dlatego marnie widzę to przebudzenie ludzkości, bardzo marnie. Bardzo marnie widzę też jakiekolwiek większe zjednoczenie..

Powodzenia życzę wszystkim niezależnie od tego jak się różnimy w postrzeganiu świata, bo będzie wszystkim potrzebne.

PS: Tak na marginesie, to ze mam tutaj mało postów absolutnie o niczym nie świadczy. Ilość postów nie ma nic wspólnego z tym kim jestem, ani jaki poziom świadomości reprezentuję.

PS2: Redmulc szacunek za wiedzę merytoryczną.

:spoko: :okok:

Intimate Secretary * 6th Degree

No własnie, co z tymi zombiakami? Czy sprane mózgi z sekty LW są tak sprane, że nadal wierzą w bełkot swoich guru?

A co do rozmów w toku, no cóż - w internecie krążą prześmiewcze obrazki z tego odcinka. Mikołaj R. i reszta zrobili z siebie niezłych kretynów przed plebami marnującymi swój czas i energię na oglądanie tego typu szmatławych programów.

Chaos pisze:
Na szczęście RED jestem daleko od tego projektu...a tak na marginesie widząc całe to kotłowanie się różnego rodzaju środowisk alternatywnych, walkę podjazdową i "mordobicia" pomiędzy sobą, nie wróżę z tego niczego dobrego dla ludzkości.Plus wspaniałe płatne kursy i seminaria...

I bardzo dobrze :tak: Choć nawet gdybyś był to mnie to nie przeszkadza. Przeszkadza mi tylko jedno, nachalny marketing. I wykorzystywanie do tego darmowej siły roboczej. Jak na samym początku powiedziałem dwa lata temu, gdyby Rajska mówiła...wiecie to co robię to ezoteryka (nie fizyka)...mam channelingi...wiecie co ? nie znam się na fizyce..czy może to ktoś sprawdzić dla mnie ... OK nie ma sprawy...damy radę...

Tak to powinno wyglądać...

A mamy, my mamy cała wiedzę wy nic nie wiecie głąby :tak: patrzcie i uczcie się.

Cytuj:
"Mieć rację za wszelką cenę, bez względu na wszystko..."

To nie tak...ja patrzę na to inaczej, mamy młode pokolenie, naiwne, łatwe do złapania na tanie sztuczki.
Które znam, piszę o tym...

Cytuj:
Hmm widzisz Red nie identyfikuje się po moich doświadczeniach z absolutnie nikim, ani z tą stroną, ani z Rajskimi, ani też innymi ezoteryczno-badawczymi kółkami wzajemnej adoracji. Dlaczego? Ponieważ stopień zagmatwania tych spraw jest gigantyczny, tak naprawdę to tylko i wyłącznie czas pokaże kto tak naprawdę w teorii zbliżył się na krok do prawdy, jakakolwiek by ona nie była.

Bardzo dobrze i sory jeśli ciebie uraziłem, faktycznie miałeś prawo wiedzieć co się dzieje bo od wczoraj tu nie jesteś. Pomyliłem ciebie z kimś innym (o i to już jest obsesja :drugged: ). Ale do rzeczy, stopnia zagmatwania nie ma zadałem kilkanaście prostych pytań bez odzewu, wystarczy znajomość fizyki na poziomie szkoły średniej.
Kiedy ja próbowałem to ująć w prostocie zrozumiałej dla wszystkich spotykałem się jedynie zz agresją i bufonadą z ich strony...że śmiem to podważać...Ulubiony tekst ich .."nie czytałeś..." czytałem i co z tego to nadal chała.

Cytuj:
Nie zamierzam nikogo wspierać, ani ruszać dupy jak namawia D.ICKE. Nie ma z kim tej dupy ruszyć po prostu.

Gdybym tak uważał ta strona by nie istniała, gdyby tak Leszek Uważał ...forum ŚG by nie istniało, Dan Winter by nie przyjechał, nie przetłumaczylibyśmy masy filmów, to my jako pierwsi rozpętaliśmy piekło przeciwko skażonym szczepionkom...jest o co walczyć i z kim walczyć. I "ONI" śledzą nas...wiedzą co robimy...uwierz mi bo mam te informacje, zdają sobie sprawę z siły i potęgi informacji. Szkoda tylko że tak mało prawdziwych odważnych zwykłych ludzi.

Cytuj:
(Należy w tych trudnych czasach zadbać tylko o siebie) :twisted: Ludzie są wybitnie podzieleni, nawet w środowiskach o potencjalnie większym stopniu świadomości niż reszta społeczeństwa. Dlatego marnie widzę to przebudzenie ludzkości, bardzo marnie. Bardzo marnie widzę też jakiekolwiek większe zjednoczenie..

To złe myślenie...nie tylko o siebie...inaczej bym siedzielibyśmy na dupie przed TV i nie robili tego za darmo marnując 4 lata życia. Ty widzisz marność... tych działań... a ja widzę np to że matki odmawiają szczepień. To sukces, nie tylko ten. Dlatego nie zrezygnuje tak szybko.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Chaos pisze:
(Należy w tych trudnych czasach zadbać tylko o siebie) :twisted:

no, no...
przypominaj to strażakom wyciągającym ludzi z wypadków, żeby jedyni zajęli się swoim śniadaniem...

Red ja się obawiam niestety, że Rajska owszem dostaje jakieś informacje z zewnątrz. Jednakże do końca ich nie rozumie i podkoloryzowuje je na swoją modłę i dopowiada swoją wygodną bajkę. Plus tak naprawdę myślę że ona do końca nie wie od kogo te informacje dostaje, bo jaką ma pewność czy istoty które to przekazują, są tymi za które się podają? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że może być po prostu narzędziem do manipulacji innych istot. Odwracać uwagę istot bardziej świadomych ale też trochę naiwnych ...ukierunkowywać ich sposób myślenia. :bangheadwall:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Czas pokaże co się pojawi jako wynik, owoc i wspomnianej pracy.

===================================================

Wielu ludzi ma swoje kontakty i inspiracje pozyskuje z przeróżnych źródeł.
Np Masami Saionji - Byakko Shinko Kai International.
Obrazek
http://www.byakko.org/1_about/masami.html

działa w:
Byakko Shinko Kai International
Japońska organizacja - modlitwy o pokój światowy.
Obrazek
Obrazek
http://www.byakko.org/

prekursorem całej pracy był:
Masahisa Goi born on November 22, 1916 in Tokyo Japan
Obrazek
Obrazek
http://www.byakko.org/1_about/goi/index.html

Masami Saionji - przez 3 lata trenowała komunikację, łączność
po 8 h dziennie !!! dopiero po upływie tego czasu zaczynała brać pod uwagę
to co jest TREŚCIĄ komunikacji, wcześniejszy okres 3 lat to czyszczenie telefonu,
przystosowywanie umysłu, układu nerwowego i percepcji do pracy.

Bardzo dużo potrafią zrobić i są mocno mocno wyszkoleni...
Masahisa Goi przyjaźnił się z twórcą Aikido, Morihei Ueshiba
http://pl.wikipedia.org/wiki/Morihei_Ueshiba
Obrazek

Masahisa Goi jako pierwszy przebił się do warstw umożliwiających mu bardzo
skuteczną pracę i do dziś powiem, że są to aktywne metody choć sam już nie żyje.
Kończyłem zaawansowany trening w ich metodzie i choć nie pracuję tym to działa.
Wspiera jak potrzeba, i wymagało wielu lat pracy od prekursorów i kontynuatorów.

Metoda bardzo mocno podkręcająca energię, i jak to w światach gdzie jest dużo mocy
ego także potrafi się tym poważnie wykarmić, oj poważnie... wiec i ludzie różni się trafiają.

Warto jest jednak mieć swoje doświadczenie, i dopiero z tego punktu dyskutować.
Inaczej mówimy o wyobrażenia, opiniach, lub powtarzaniu innych ludzi zdania na dany temat.

Osobiście także i Mikołaja poznałem i P. Rajską i nie uważam, żeby źródłowo byli groźni.
Bardziej warto się z troską przyglądać tym, którzy są powtarzaczami ich słów...
Im mocniejsza energia zarazem tym większe wyzwania, żeby nie zwariować i ogarnąć
to czym się zajmujemy stabilnie i w wielkiej całości - wiedzieć gdzie to się plasuje,
jaką ma rolę, i co ostatecznie przynosi taka praca.

Tak jak w przypadku Davida Icke - jeśli ktoś nie ma intuicji podobnej do jego, jest w stanie
niesamowicie zfanatyzować i poprzekręcać jego pracę, a sam Icke, także we wszystkim
nie orientuje się ostatecznie, bo także ma pewne luki w edukacji - wszystkiego nie da się wiedzieć.

Krzysztof Rogała tłumaczący jego książkę wraz z bratem, w swoich pracach znacznie dalej
i głębiej poszedł niż Icke, i udało mu się wypracować własną specjalizację, wartość dodana.
Każdy po prostu zabarwia i tak to co dostaje swoim prywatnym czynnikiem.

Mnie osobiście mniej interesuje co ktoś mówi, ale to jak jest wyszkolony i jak potrafi wdrażać
w życie, w praktyce - pozyskane umiejętności, współpracować, działać.
P. Rajska - i jej przyjaciele mówią gwarą wewnętrzną, która dla mnie jest kompletnie
nie zrozumiała i z tak innej strony dotyka zagadnień którymi się zajmuję, że wiem,
iż nie ma potrzeby żeby opanowywać cały aparat pojęciowy jakim się posługują.
Wiele osób także miało im do zarzucenia sposób komunikacji i narracji w podawanej wiedzy.
Mniejsze uszanowanie współrozmówców, traktowanie z góry, dystansem innych ludzi.

Idealni... są jak Yeti - ktoś ponoć ich widział.

Żadna karma dopóki nie jest użyta, nie jest ani dobra ani zła.
Zobaczymy co wyjdzie z tego, czas pokaże. Świat odpowie.

Filip C - Phillip, Phil, Fifi-fifo, Lemur

Obrazek

Od 1998 roku trenował palenie Konopii Indyjskiej, którą opanował do perfekcji tym samym został inicjowany w Holandii na Mistrza Fifi-fifo. Pseudo-szaman stosujący LSD-25 oraz grzyby psycylibiczne do medytacji i eksploracji fantazji zwanej rzeczywistością. Samozwańczy wojownik, szkolił się w obojętności wobec samsary, realizując szkolnictwo i pracę swym nonkonformistycznym stylem, ściągnął karmę na wszystkich hejtersów sam pozostając niewzruszony. W 2011 roku rozpoznał iluzoryczność ja, w 2012 przyłączył się do inicjatywy ruchu przebudzonych http://www.bramaoswiecenia.pl. 22 lutego założy Zakon Pustki - opracowując 3 punktową Ścieżkę Środka i wcielając ją w życie wraz z braćmi będzie zgłębiał prawo karmy i naturę umysłu, których tajemnice zostaną bezpiecznie strzeżone przez ów zakon. Wstępując do zakonu zrzeka się wszelkiej tożsamości, więc to jedna z ostatnich wiadomości jakich autor udziela do publikacji na 'swój' temat.

Dla mnie i tak jesteś kimkolwiek jesteś - przyjęcie nowej formy "osobowości" / (*tożsamości niebytu) jest bardzo ciekawe.

Kim jest dla Ciebie Mikołaj Rozbicki? Wszyscy świadomością zbiorową tworzycie obraz kogoś który ni jak ma się do nieskończoności. Czy Mikołaj wie o sobie wszystko? Może to myślami stworzyliście obraz jego, on swoimi myślami stworzył obraz siebie. Koło zacznie się kręcić w drugą stroną. Jakkolwiek siebie nie nazwiesz to i tak tym czymś nie jesteś. Kiedyś może to zaczaisz, że nie jesteś tym co czai :]

Nie jestem świadomością kolektywną, chyba że bym miał wiele ciał i jedną duszę, ale mimo wielu ciał i tak bym był "indywidualistą".

phillip pisze:
Wstępując do zakonu zrzeka się wszelkiej tożsamości, więc to jedna z ostatnich wiadomości jakich autor udziela do publikacji na 'swój' temat.

OCUNP R.I.P.

Ktokolwiek pisze:
Nie jestem,
[...]
chyba że bym
[...]
i tak bym był.

Sorki za wycinki z wypowiedzi, Ktokolwiek

Mikołaj R. - truthseeker.
Wg podpisu w "rozmowach", pracuje w policji.

I wiecie co?
Przekonuje mnie to.
Wszystko na swoim miejscu....

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

INSPEK pisze:
phillip pisze:
Wstępując do zakonu zrzeka się wszelkiej tożsamości, więc to jedna z ostatnich wiadomości jakich autor udziela do publikacji na 'swój' temat.

OCUNP R.I.P.

No w sumie można się było spodziewać....
Filip wykreował sobie odpowiednie doświadczenie...

phpBB [video]

phpBB [video]

chłopaki i dziewczęta rozkręcają się: 200 zetka za pranie mózgu.

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]