Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Mądrość ludowa mówi
Cytuj:
wchodząc do płonącego domu - musisz umieć z niego wyjść

Suworow mawiał w swojej książce
Cytuj:
Początkujący gracz siadając z szulerem do stołu
zwykle popełnia tylko Jeden błąd
bierze karty do ręki

Podsumowując - są dobrze ograni i sprawni w swoje gierki i sztuczki.
Nie wiedzą tylko jak działa karma.

I tu dzięki swoim machlojom pomogą wyprać karmę
z dawnych czasów jak kto wie co tam robił.

Za jakiś czas nazbiera im się i będą uważnie słuchali
o co chodzi w praktyce i jak wyjść z piekła!

Puki co trwają prace ukierunkowane na budowanie ich
naturalnej i niczym nie zachwianej determinacji!

Polecam wątek - amnestia - w dziale techniki treningu umysłu.
M.In. w skrócie - Damion Brinkley
był cynglem CIA i dopuki nie nazbierał karmy czekał
nazbierał i uderzył w niego piorun.
teraz już działa pięknie i edukuje ludzi
do braku lęku przed śmiercią.

Każdy ma swoją drogę.

Znajdziecie tam więcej przykładów - ale mechanizm jest podobny.
Często żeby było lepiej - alias dobrze - najpierw musi być źle.

Jak to mawia Sebastian Minor
Cytuj:
mądrość przychodzi z wiekiem
niestety u większości to wieko od trumny

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lut 2012, 18:16 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Z dedykacją dla wszystkich wyznawców guru, sekt, mistrzów duchowych, prawd ostatecznych, itp.:
(wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać :lol: )

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree

Zapomnilem ogladac :/

I nie moge ogladac na oficjalnej stronie bo jest tylko dla tych co mieszkaja w polsce

PabloM pisze:
I nie moge ogladac na oficjalnej stronie bo jest tylko dla tych co mieszkaja w polsce

Niestety... mozna ogladac tylko zwiastuny. TV nie mam, wiec nie obejrze...

phpBB [video]

Awatar użytkownika

A ja uważam że nie było to żadne parcie na szkło, czy zrobienie z siebie nauczyciela, czy tam promowaniem Rajskiej.
Chciał po prostu zwrócić uwagę, cześci ludzi na problemy o których nie wiedzą.
No i niestety spotkał się w progranie który jest montowany i reżyserowana, obok niego wypowiedziałeo sie tam paru głupków, i efekt zobaczymy jutro sami.

Intendant of the Building * 8th Degree

Gdyby nie chciał to by nie wystąpił. Nie urodził się wczoraj. Z nim czy bez niego i tak bym to oglądał. Jutro sam sprawdze czy rzeczywiście reszta uczestników programu wypadła tak słabo.

Pierwszy gość to typowy tefałenowski oszołom, chcący się pokazać w tv. Reszta to chociaż na pierwszy rzut oka konkretne osoby, chociaż pierwszy raz się z nimi "spotykam" (prócz Mikołaja).
Co do samego Mikołaja to też nie wyszło to najgorzej. Oczywiście, pozostaje pytanie jak cała rozmowa wyglądała oryginalnie. Jednak nawet po zmontowaniu jak dla mnie dał radę.

EDIT: Aha, jeszcze jeden gość na koniec. Koncepcja klamrowa - na początku i na końcu ktoś kto chce się pokazać i tyle.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Do obejrzenia tutaj:
http://tvnplayer.pl/programy-online/rozmowy-w-toku-odcinki,63/odcinek-1984,jak-przezyc-nadciagajacy-koniec-swiata,S00E1984,10010.html

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Awatar użytkownika

No i tak, widziałem wypowiedz Mikołaja… potem przyszła jeszcze ta laska, wiec tez oglądałem, kolejnej osoby już nie zdzierżyłem i wyłączyłem to gowno.
Widziałem kiedys rozmowy w toku, i te dzisiejsze to chyba nawet nie jest cień tych starych. Ten program to dno, dna – nawej jak masz coś madrego do powiedzenia to zmontuja to tak że wyjdziesz na głupka.
PS
Nie było tak źle Mikołaju :geek:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

totalna żenada, z takimi rzeczami iść do capów na widowni? dajcie spokój. można było to ująć z bardziej przyziemnego punktu widzenia i darować sobie rzeczy typu kroniki akashy. to jakby rzeźnik przyszedł na bazar dla wegetarian, a ci ludzie mięsa nie chcą! ci na widowni nie chcą sie niczego dowiedzieć, oni są dla beki.
także "szczym do ludu", podobnie Dominika (była u Janusza w którejś z audycji w minionym tygodniu).

całkowicie chybiony pomysł do takiego programu iść, nic sie przez to nie osiągnie, tak reklame mu zrobili, ale jaką? oficjalnie jest już"świrem" i do widzenia, Dominika tak samo. a zestawienie gości programu to po prostu GENIUSZ, oni załatwili już wszystko, nie musieli nic mówić, tak mi sie zdaje.

szkoda gadać :P

o technikach manipulacji nie pisze, bo to jest oczywiste i widać to ewidentnie, no i ten boski montaż :)

// no oczywiście, że zestawienie nie jest przypadkowe :) cepów zestawili z osobami, które mają pojęcie na ten temat, żeby zmieszać ich z błotem, jednocześnie ośmieszając cały szeroki temat 2012.

Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 17:11 przez paranoid, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

ale tego goscia wzieto specjalnie, żeby przy nim wszyscy wyszli na świrów..

Ta wróżka była ciekawsza. W sumie kasa LW to w pewnym stopniu lekkie pieniądze. No i kiedyś coś tam wspominali o 2013 w kontekście swojej wersji 2012. Może wróżka oprócz kart zaglądała też do internetu. Albo jest dobra.
Nie było tak źle oprócz pierwszego. Nawet Mikołaj co nieco przemycił choć pewnie chciał więcej.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Czy to o ten odcinek chodzi ???

http://www.youtube.com/watch?v=FXySYDrvmFE - może mi ktoś powiedzieć który z nich to mikołaj ?

ups.. chyba jednak się pomyliłem..... zresztą co za różnica - poziom świadomości istot tam występujących jest dość podobna

Awatar użytkownika

Zacznijmy od tego, że ten "program" jest skierowany zarówno jako target, ale także jako podstawowy "manipulator" do oglądających jego przede wszystkimi wszelakich kobiet. Wiele elementów na to wskazuje ale warto się skupić na dwóch aspektach:

- Po pierwsze żeby program istniał w tzw. prywatnej stacji musi produkować oglądalność.

- Po drugie widzimy przecież że spełnia doskonale rolę "obrońcy systemu" istna tuba społeczna do kreowania poglądów. W dodatku od razu zaspokaja potrzebę konformistycznego poklepywania po plecach wszystkich tych którzy chcą się "wpasować" (cokolwiek by to nie znaczyło) w tzw. społeczeństwo, a wyśmiewać i absolutnie dyskredytować wszystkich "innych", tych bardziej niebezpiecznych dla systemu.

Sam Show był nie lada spektaklem masowej manipulacji mediów.

Spójrzmy na to w taki sposób, jak scenarzyści tego spektaklu.

Oni właśnie stosują się przede wszystkim do tych dwóch powyższych aspektów.

Sam Mikołaj powiedział, że od początku cała rozmowa miała być wyreżyserowana. Ok, nazwijmy to że jest to możliwe forma organizacyjna u nich w studiu. Ba, ale jaką to daje władze!
Raz, że zaproszeni goście ( właściwie nie wiem jacy to goście których się na sile wyśmiewa?) są kontrolowani od A do Z.

Dwa, Drzyzga może ich łapać za słówka i wybijać z wypowiedzi (co skutecznie robiła), faktycznie bardzo kulturalnie z jej strony..

Trzy, to jak publiczność ma respondować na wypowiedzi jest niejako sterowane przez zapraszanie określonych ludzi na widownie;
Dajmy na to dwa przykłady:

- Jeden - koleś który śmiał się naprawdę jak troglodyta i mówiący o Chaku Norisie...

- Dwa - zbliżenia na jakaś blondynę z wykrzywiającym się nie powiem co.. Ekhem twarzą.. Już nie mówiąc o pokazywaniu w trakcie wypowiedzi dwóch dziewczyn szepczących sobie coś ala wyśmiewczo do siebie w trakcie wypowiedzi..

No cóż ale to tylko kilka z aspektów tego całego teatrzyku telewizji..

Co do samego Mikołaja, moim zdaniem cały czas chłopak ma dobre intencje. Co innego że zupełnie niepotrzebnie dał się wciągnąć w macki Rajskiej i jej manipulowania nim. Także osobiście nie podoba mi się to że stara się robić jakby drugi obóz wśród jednoczących się ludzi pod swoimi sztandarami Rajskiego oświecenia serwerowego..

To jest jakiś dramat, ale winy upatruje się tylko u tej starszej kobiety która manipuluje sobie naiwnym jeszcze chłopakiem do swoich celów. Oprócz tego mam dla niego szacunek bo mimo tego jaki aktualnie jest (charakterowo i osobowo) to przez całe swoje życie stara się odkrywać naszą rzeczywistość na maksa jak każde z nas tutaj. W dodatku stara się wziąć na siebie brzemię rozgłaszania tych idei dla innych ludzi co jest jak dla mnie godne uznania - bo wiemy jakie niesie to ze sobą negatywne konsekwencje osobiste.

Podsumowując, Mik się starał ale i tak został przemielony przez maszynkę medialną co mu raczej nie posłuży pozytywnie - (może go tylko wewnętrznie wzmocnić) ale daje sygnał dla innych że nawet jak ma poświecić swój wizerunek to robi to dla poszerzania świadomości i doinformowania innych, za co mu serdecznie dziękuje :)

Awatar użytkownika

To właśnie mnie zdziwiło na początku, no cóż czego się nie robi żeby kogoś maksymalnie zdyskredytować.

I faktycznie był taki moment w trakcie programu gdy Drzyzga go powiedzmy na pewnym polu wyczuła i starała się złapać za "ambicje" Mikołaja kończąc to prawie że illuminackim śmiechem na koniec
http://tvnplayer.pl/programy-online/rozmowy-w-toku-odcinki,63/odcinek-1984,jak-przezyc-nadciagajacy-koniec-swiata,S00E1984,10010.html (25:10 czas filmiku) - jak dla mnie tak właśnie mentalnie zachowują się te kontrolowane przez illumitantów gwiazdy show-biznesu, ale faktycznie tu Mikołaja pociągnęli strasznie za wypowiedź..

angelrage pisze:
Czy to o ten odcinek chodzi ???

http://www.youtube.com/watch?v=FXySYDrvmFE - może mi ktoś powiedzieć który z nich to mikołaj ?

ups.. chyba jednak się pomyliłem..... zresztą co za różnica - poziom świadomości istot tam występujących jest dość podobna

Hehe... czy to ten czy nie ten film... Ten jest lepszy...

phpBB [video]

Ja bym to skomentował ale powiedziałem co miałem powiedzieć wcześniej...a bardziej mi się nie chcę bo byłbym zbyt sarkastyczny a mojego poczucia humoru nawet kosmici nie zniosą...nawet z szóstej gęstości...

No ale ze hm... mogę przynajmniej tutaj... :D to powiem co myślę.

Takiego pieprzenia to dawno nie słyszałem, co za kretyni :język: jak można iść do TVN i robić z siebie totalnego pajaca a potem płakać że zrobiono z niego pajaca ? Pieprzenie w bambus ..rany boskie nóż się w kieszeni otwiera... no to tyle na razie :drugged:

Zamiast wciskać ludziom głodne kawałki...o końcu świata czy kosmitach ...czemu Rybicki nie powiedział o prawdziwym końcu świata. Np. odradzanie się nazizmu, totalna kontrola, inwigilacja, cenzura, rytualne mordy, gigantyczna pedofilia wśród elit, porwania dzieci. Kontrola Umysłów,..szczepionkowe oszustwa... mogę tak długo wymieniać... ale podam tylko jeden przykład ....choćby ta dziewczynka która w 7 minut naprawdę wygarnęła o co tu chodzi ...

phpBB [video]

...może to i nie ten program...może i nie ten poziom... ale podcieranie sobie tyłka Davidem Ickiem ..."bo go ośmieszyli" to żałosne...do pięt mu nie dorasta bo on nigdy by się nie umoczył w takim Rajskim gównie jak ty i nie płakał jak mięczak że mu o kosmitach nie pozwolono nawijać w TVN o fali "Rajskich Imaginacji"... tym zajmują się ezoteryczne środowiska...takim rozmiękczaniem i mydleniem oczu... .

"Stare przysłowie pszczół mówi" ..jak mawiał mędrzec Gucio ..." Jak się idzie miedzy wrony trzeba krakać jak i one" ...oczywiście to nie powiedział pewnie Gucio :wacko: :king:

Ruszcie dupy ezoteryczne oszołomy i zacznijcie coś robić OK ?

phpBB [video]

Więcej nic nie powiem...bo nie mam zamiaru poświęcać temu badziewiu więcej uwagi...ani nawet komentować dłużej.

Awatar użytkownika

Nie martw się Red, nadchodząca wiosna w Polsce będzie bardzo ciekawa, zapewniam cię. 8-)
A co do sprawy to dobrze prawisz, troszkę z tym Ickiem wziął na wyrost,
trzeba mieć trochę skromności i pokory wobec siebie :)

Awatar użytkownika

La_Mandragora pisze:
Hehe... czy to ten czy nie ten film... Ten jest lepszy...

phpBB [video]

W rzeczy samej w.w dobrze oddaje klimat farsy której stał się częścią, jednocześnie dając się wykorzystać.
Na blogu (jak by ktoś nie wiedział http://czasprzebudzenia.wordpress.com/) pisze o swoich doświadczeniu z pozycji osoby trzeciej i widać że doskonale zdaje sobie sprawę co się tak naprawdę stało, to na plus dla niego.
Ciekawe kiedy zauważy, że ten króciutki spektakl to jakby streszczenie w pigułce innego w którym nadal gra.

Suma sumarum, jak powiedział pewien wielki filozof "wszystko co nie zabija, nas umacnia".
Ja dalej wierzę w Mikołaja, jak w każdego innego człowieka :język: :ninja:

Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 21:37 przez xpio, łącznie zmieniany 1 raz

Mikołaj został ewidentnie zmanipulowany przez kobietę z czarnymi włosami tylko jeszcze nie wiadomo którą. Czas pokaże.

Awatar użytkownika

TrueOrFalse pisze:
Mikołaj został ewidentnie zmanipulowany przez kobietę z czarnymi włosami tylko jeszcze nie wiadomo którą. Czas pokaże.

Albo zainstalowano mu backdoora, na w.w hasło :D .... więc tylko blondynki, blondynki żadne inne 8-)

Awatar użytkownika

Czy na YT juz to jest ?
Bo z zagranicy dostęp do player-a tvn jest zablokowany.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

cześć Wszystkim.

odcinek numer.... 1984 :lol:

Ledwo zdążyłem się zadekować ale oglądałem to arcydzieło. :wacko: Masakra. :wacko: Nie sądziłem, że Seba zabrnął tak daleko z zapasami w sumie spoko gość ale...

Szkoda gadać bo nie ma o czym.

Zauważcie jaki trick zastosowano, na samym początku dano największego oszołoma Erwina który skutecznie wybił słuchaczom cały temat "końca świata" którego nie będzie, nie w takiej formie w jakiej było to omawiane. Można go było dać na samym końcu, to nie przypadek. Stary trick na ośmieszenie dowolnego tematu. Oszołom na początku a potem to nawet prawdziwi eksperci z tytułami doktorskimi / naukowcy nie daliby rady. Sprytne.

Nie ma się nad czym rozwodzić, "prelegenci" spalili się dokumentnie. Żeby cokolwiek opowiedzieć na jakiś temat to potrzeba wielogodzinnego wykładu z jakimś wsparciem technicznym a tu jeszcze wróżka.

Żenada! do n-tej potęgi. :dobani: co było zresztą do przewidzenia ale byłem ciekawy jak daleko to zajdzie, a sięgnęło dna.

Program nie miał absolutnie żadnej wartości merytorycznej i w tym całym oszołomstwie jedyna przytomna osoba to ten survivalowiec od krzesiwa. Ten przynajmniej sobie poradzi w trudnej sytuacji gdy tymczasem inni będą się zaczytywać w rajskich "rewelacjach".

Awatar użytkownika

Erwin załatwił wszystko. Ciekawe z którego psychiatryka uciekł??? Hehehehehe

Większość z nich nie powinna się w ogóle zgodzić na tego typu audycje - są lepsze sposoby na reklamę.
A tak temat został totalnie spłycony, ośmieszony że naprawdę szkoda gadać.

Natomiast w 100% spełnił swoją rolę rozrywkową - bo tak to należy potraktować - ubawiłem się po pachy - szczególnie z tego debila Erwina :lol: :mrgreen:

Miki - nie pakuj się już więcej w takie projekty - sam nie wiem co chciałeś w ten sposób osiągnąć.

Kobietka mówiąca o odżywianiu powietrzem - wystarczyło zastąpić słowo - wybuchnie na słowo zostanie zdezintegrowany (jednym słowem - pole magnetyczne ziemi nie będzie już w stanie utrzymać jego ciała w jednym kawałku) a nie - wybuchną :mrgreen: co daję im sposobność do ośmieszania tematu.

Ubaw po pachy

syriuszA-nin pisze:
Erwin załatwił wszystko. Ciekawe z którego psychiatryka uciekł??? Hehehehehe

Natomiast w 100% spełnił swoją rolę rozrywkową - bo tak to należy potraktować - ubawiłem się po pachy - szczególnie z tego debila Erwina :lol: :mrgreen:

Ulżyło Ci obrażając go? Lepiej się poczułeś?

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Każdy robi jak najlepiej może - szacun i do przodu.
Ogólnie wszystkie wypowiedzi były mocno przycięte
i faktyczne dobór specjalistów w wieku lat ok 16-19
z zapewne stażem w badaniach 50 lat...
plus ich retoryka, zdecydowanie był nie przypadkowy.

Sebastianowi napisali w pasku że na dmuchanym gównie
będzie pływał podczas końca świata...
Jakoś w wypowiedzi nie było mowy że będzie dmuchał sobie
pontonik z marketu za 2.99, do tego nie wspomnieli
że ma uprawnienia kapitańskie i jako skipper od lat pływa
organizuje kursy żeglarskie i motorowodne posiadając
pełen komplet stosownych uprawnień oraz jest egzaminatorem.
I poza pontonem z marketu także nie chodziło o łódź wiosłową
a pełnomorskie jachty, które notorycznie przez lata prowadził.

Marcie - zamiast że jest dziewczyną, to napisali - konkubiną.
równie dobrze każdemu można było dać napis
kandydat na przyszłego denata - bo i tak umrą kiedyś wszyscy.
Brzmi za to znacznie bardziej w pokręcony sposób...

Mówili w nagraniach także o pracy z umierającymi, śmiercią
ale wycięto wszystko do poziomu kilku butelek z wodą
żeby to jak najbardziej spłycić...
Sebastian mieszka na uboczu i bardzo dużo pracuje nad materiałami
oraz swoim warsztatem - umysł i kompetencje z zakresu pracy z energią,
dlatego standardowo od lat jest przygotowany jak każdy kto mieszka
w warunkach - tzw daleko od szosy... że najpotrzebniejsze rzeczy
ma tak zgromadzone,że może pracować w domu tydzień lub 3 miesiące
jak ma konkretną robotę, to gdzieś jedzie, jak nie to opracowuje
to czym w danej chwili w najwyższym priorytecie chce się zająć.

Był to jego świadomy wybór żeby wynieść się z slamso-blokowisk,
przepełnionych dzwoniącymi co chwilę akwizytorami, roznosicielami ulotek,
syfu, hałasu i w razie drobnej awarii śmietnika czy rury z wodą,
wszystko się rozwala i zamienia w slamsy...

Bloki po kilku dniach bez wody i prądu już mają niezłe wyzwanie,
po tygodniach przypominają scenerie średniowieczne...
Żeby mniej czasu marnować na logistykę podejmuje się rozwiązania długoterminowe
odporne na drobnoustroje systemowe.

Bardzo dużo karmy biorą na siebie media,
duża skala, duża ilość powtórzeń, duży zasięg
mocno przerąbane....

i jak zawsze, dalej trzeba robić swoje.

Tu coś znalazłem:
https://www.youtube.com/watch?v=SYw2qU_n-I8

Smutne. Smutny

Dzieki za linka @Ktokolwiek. Nie mialam wczesniej okazji tego obejrzec. Po obejrzeniu tego przychodzi mi do glowy tylko jedno slowo... ZENADA. I to nawet nie w zwiazku z tym, co i jak mowil Mikolaj, ale to, jak poprowadzila temat Drzyzga. Bo w sumie to wiele zalezy od prowadzacego. Po prostu ZENADA. :dobani: Ale w sumie czego innego mozna sie bylo po tym programie spodziewac.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]