Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:01

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree

Skoro są ludzie gotowi płacić taką kasę za takie coś... Może będą to najlepiej wydane pieniądze w ich życiu. A może nie. Czasami zimny prysznic uodparnia. Zawsze są jakieś plusy. Może główny bohater dostał w TVN to co sam wcześniej wysyłał.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lut 2012, 22:12 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Only NM pisze:

Jakbyś trochę śledził wątek to wiedziałbyś że jest sporo osób które będąc za granicami kraju nie mogą tego obejrzeć.

Dlatego też z uporem maniaka - czy gdzieś już to da się znaleźć ?

A po drugie to ktoś by podlinkował te sławne zapowiedzi teamu LW nt tych ich wyimaginowanych odcięć i tej masy zombie na ulicach (bo już nas godziny dzielą od tego epokowego wydarzenia).

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Metatron dawałem 1 stronę wcześniej :)

m3tatron pisze:
A po drugie to ktoś by podlinkował te sławne zapowiedzi teamu LW nt tych ich wyimaginowanych odcięć i tej masy zombie na ulicach (bo już nas godziny dzielą od tego epokowego wydarzenia).

Temat odcięć został przerobiony przez Rajską tak aby nie wyszły jej bajki na jaw, na kopię tego:

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/45-ewolucja/73-ewolucja1.html

Musiała się dostosować do sytuacji. :zęby:

Obrazek

Ha! Tzn. ze moje dziecie mutuje. Dzis nie poszla do szkoly, bo
Cytuj:
- niekiedy biegunka;
. :lol:

Obrazek

Kasa leci 200 zł na godzinę... 8-) 8-) 8-)

redmuluc pisze:

Oszz.. w mordę.. i to pewnie jeszcze przez skypa ? :lol: ładny wałek - Biznes is Illuminati :!:

Od pewnego czasu obserwowałem Mikołaja Rozbickiego, szczególnie w temacie LW, tutaj na forum.
Z takim człowiekiem nie wybrałbym się po bułki do sklepu, nie mówiąc o jakiś spektakularnych wydarzeniach. Tutaj na forum jest pełno osób, które są dojrzalsze, rozsądniejsze, skuteczniejsze, odważniejsze... :tak:

Stawki mają kosmiczne. A myśmy się nawet do zachodniej europy nie zbliżyli. Może trzeba zacząć oszczędzać bo jeśli LW będą rządzić to może być gorzej niż teraz. Jeśli nowa władza nie obniży wymagań. Pod wpływem zbyt dużych pieniędzy niektórzy ludzie zmieniają się w "zombie" a jeśli do tego dochodzi władza... strach się bać.

Grand Elect Mason * 14th Degree

ciekawe czy doczekam czasu kiedy na davidicke.pl
zniknie uporczywie podtrzymywany przez admina i niektórych użytkowników
hologram Mikołaja Rozbickiego ? :pada:

Skoro zwróciłeś na to uwagę to nie będziesz długo czekał...

redmuluc pisze:
Obrazek

:lol:

Master Mason * 3rd Degree

Prawde mowiac gdybym mial nadmiar pieniedzy to bym poszedl na taka analize, ciekawe jak to wyglada.

Gdybym ja miał nadmiar pieniędzy przeznaczył bym je na np. DK. To taki najciekawszy przykład na znacznie lepsze wykorzystanie pieniędzy.

Intimate Secretary * 6th Degree

Jeśli jeszcze ktokolwiek z Was ma wątpliwości co do szczerych a przede wszystkim bezinteresownych intencji Mikołaja to zapraszam pod ten link: http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2 ... swiecenie/

Teraz mam przekonanie graniczące z pewnością skąd ten pomysł na tv, hiperfizyke, seminaria etecera...

Zachęcam do przeanalizowania całego artykułu, komentarzy Mikołaja i wyciągnięcia własnych wniosków. Ja już swoje mam.
(Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada)
Pozory rządzą światem, a sprawiedliwość istnieje tylko na scenie...

Obrazek

Przecież lepiej iść w stronę Akturian o których wczoraj Mikołaj opowiadał! :)
Przecież jesteśmy w WL jedną wielką rodziną o której wczoraj Mikołaj wspominał! :)

Obrazek

Przecież Mikołaj jest kosmitą! :)

Obrazek

Przecież herszta Rajska nie obnosi się w ogóle z noszeniem białych zwierzęcych futer! :)

Obrazek

Szybko się Mikołaju uczysz i wcielasz doświadczenie w życie! :)

phillip pisze:
redmuluc pisze:
Obrazek

:lol:

Monika jest jeszcze Czarownicą uczącą się i nie powinna aż tak drogo liczyć. Lepiej jakby stawiała na zdobywanie cennego doświadczenia zamiast szybkiego dorobienia się...

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam tak sobie śledzę różne wątki na forum i przesłuchałem to http://www.radiobc.org/LW/ co podał kolega Nibiru9 znaczy, że matka załatwiła córce robotę heh. Oglądam niezależną telewizje Zagórskiego i wkładają w to serce to widać.

Born2Be3 czytaj:
konserwa pisze:
ciekawe czy doczekam czasu kiedy na davidicke.pl
zniknie uporczywie podtrzymywany przez admina i niektórych użytkowników
hologram Mikołaja Rozbickiego ? :pada:

Czy mógł byś? :bezradny:

"Każdej religii można przypisać, każdej formie działalności człowieka można przypisać tą istotną wartość którą nikt współczesny nie neguje, pieniądz, pieniądz, i jeszcze raz pieniądz." Roman kostrzewski

No i tym samym mamy pełny finał pracy Rozbickiego dla Joanny Rajskiej. Rezygnacja z pracy na rzecz darmowej pracy dla niej. Tak tworzy się sekty, proste pranie...rezygnacja ze swojego dotychczasowego życia na rzecz LW.

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/03/03/przede-mna-droga-ktora-znam-czyli-zyjac-pod-prad/

To samo zrobił niejaki Piotr Piątak alais Glogalbalster, - rezygnacja z pracy. Widać ta tym polega Przebudzenie...inni widzą jakieś wyjście z sytuacji lub fakt że nas okłamują...inni widzą innego kontrolera który ma nad sobą innego kontrolera. Nie mój biznes...ale jak ktoś zrezygnuje mi z pracy ...bo nie ma czasu pisać na forum...wywalę :język: jak tylko się dowiem...macie to jak w banku + odsetki :wacko:

Jak widzicie, właśnie dlatego należy tępić takich manipulatorów jak Joanna Rajska. To wielka sztuka...zmusić frajera do rezygnacji z pracy i sprawić że będzie z tego zadowolony bo to "jego" wybór. Grunt to dobrze sobie wszytko wytłumaczyć ... Tak teraz pamiętajcie aby wspierać "Fundację Wolna Ludzkość" bo ma coraz więcej frajerów do utrzymania...aby nie było ...pomagajcie im ....mówię to bez złośliwości... :spoko: inaczej nigdy nie ujrzycie Hiperfizyki II.

Polska lubi męczenników z misją zbawienia ludzkości...to NASZA narodowa przypadłość.

Zakaz reklam nadal obowiązuje. Tym bardziej kiedy ktoś bredzi że Jezus pochodzi z Arktura...no wybaczcie. To moja ostatnia uwaga w temacie ponieważ czekałem na tą informację od jakiegoś czasu. Dlatego ostrzegam przed zaangażowaniem bliższym w sprawy LW. Tego typu ingerencje w życie prywatne w mojej osobistej ocenie to przejaw kontroli umysłów. To nie powinno się zdarzyć w przypadku normalnej działalności społecznej opartej na obywatelskiej trosce. Tak wygląda prawdziwe oblicze "Wolnej Ludzkości" darmowa praca na rzecz kobiety manipulującej zachowaniami. Subtelna robota ale ja już znam te mechanizmy, po kilku latach obserwacji tych środowisk, widać to dosyć wyraźnie. Tak działają organizacje - struktury "asymilujące" to inny rodzaj działalności pasożytniczej, asymilujesz maksymalną ilość zasobów aby pracowały w ostatecznym rozrachunku na centrum.
Można być ślepym...ale nie aż tak. To proces asymilacji i akomodacji..jak to działa ? Gdyby rozwijał się tylko proces asymilacji, człowiek nie zauważałby różnic, natomiast , gdyby rozwijała się tylko akomodacja, nie zauważałby podobieństw. To jest podstawa tworzenia struktur pasożytniczych.

Cytuj:
Asymilacja jest więc procesem, który umożliwia jednostce działanie w nowych sytuacjach i wobec nowych problemów za pomocą już istniejących schematów. Natomiast akomodacja to proces, który polega na zmianie istniejących schematów lub wytwarzaniu nowych.

Większość nie zauważa różnic pomiędzy filozofią LW , WL a naszą tematyką oraz NWO czy rozwojem duchowy ponieważ środowisko LW ASYMILUJE wszystko dzięki zręcznej strukturze i darmowej sile roboczej. Większość nie zauważa podobieństw w teoriach LW do już istniejących co udowodniłem wielokrotnie...zastępują je nowymi ...aby to odróżnić potrzeba głębszej analizy ...te analizy są odrzucane z urzędu przez zwolenników LW i samych LW.

Równowaga poznawcza zostaje zmanipulowana. Asymilacja odpowiada za zmiany ilościowe, akomodacja odpowiada za zmiany jakościowe. To podstawy edukacji według J. Piageta "Rozwój poznawczy"...jak widzicie wykazałem poważną nierównowagę. Nie znam się na psychologi, ale to potrafię zauważyć. Poważne zakłócenie w ostatnim procesie akomodacji...rozdzielenie pomiędzy nowymi a starymi schematami...poprzez ignorowanie podobieństw jakościowych do istniejących teorii. Dzięki tej sprytnej operacji która jest niemal niezauważalna dla przeciętnego człowieka o otwartym umyśle...bo do takich osób jest adresowana ta manipulacja istot stojących za LW... na naszych oczach powstaje rzekomo "nowa teoria"... przy jednoczesnej asymilacji do naszego środowiska.

Subtelny, cichy, bezstresowy proces o zabarwieniu emocjonalnym i ideowym...z jednym drobnym małym rozerwaniem w procesie akomodacji... Nie jestem niczyim wrogiem...za wyjątkiem "węży" Mruga Ale manipulację potrafię rozpracować ...dosyć dobrze.

To tylko moje uwagi którymi się chciałem z wami podzielić odnośnie działalności struktur stojących za LW...

zadajcie sobie sami pytanie co będzie kiedy proces asymilacji osiągnie punkt krytyczny...a proces akomodacji zamieniony na proces...akomodacji stanie się jej antonimem (przeciwieństwem)..pojawi się tzw... nieprzystosowanie, niedostosowanie...co dostaniemy ? Problem - Reakcję - Rozwiązanie.

Zostawiam was z tymi moimi pseudopsychologicznymi amatorskimi przemyśleniami... :uczeń: to tylko szerszy obraz sytuacji. Tak wyglądają wg mnie "Zasady Gry" nowej fali przejmowania wolnościowych ruchów przez "astralnych kontrolerów" Widzę że lekcje doskonale odrobili...ale ja też je odrobiłem.

Widzę, że redmuluc żyję wciąż tematami LW, które tu na forum już są bez większego znaczenia. Dobrze, że nie pozwoliłeś ich tutaj wpuścić, bo zapewne wtedy wiele wartościowych osób odeszłoby.

Awatar użytkownika

Jak już napisałeś Red w tym temacie, to też dorzucę swoje 4 grosze:

Napisałem coś na blogu Mikołaja i pewnie i tak się to tam nie ukaże;

Także bez jakiejś "intifady" z mojej strony parę słów ode mnie dla niego a propos jego akceptacji siebie w pozytywnych(?) działaniach;

''
Przeczytałem z szacunkiem całość. I mam nadzieje że mój komentarz nie będzie usunięty tylko dlatego że myślę inaczej niż ktoś kto to napisał.

Mikołaj. Wychodzi na to, że po prostu wygodnie Ci i twojemu życiu trzymać się z Rajskimi bo przez to nie będziesz musiał jak wszyscy inni "marnować" czasu na pracę.
Pomyślisz, że skoro już "tak dużo" zrobiłeś to Ci się to przecież należy.

Sęk w tym że "zarabiacie" te pieniądze na działalności którą chcecie nazywać naukową i zmieniającą świat/ czy nawet go tłumaczącą. A tak naprawdę zarabiacie kasę na fantazjach pewnej Pani, która wymyśliła cały ten interes a wy tylko dokładacie swoje cegiełki licząc na zysk.
I to jest uczciwe życie według Ciebie?
Życie autentyczne i prawdziwie poza systemem?
Szczere wobec innych?

Tak naprawdę oszukujesz siebie i myślisz że możesz sobie działać jak chcesz skoro robisz dobrze, niezależnie według jakich standardów?
Wielu się na Tobie zawiodło. Bo wszyscy wiemy że stać Cię na więcej.
Każdego stać.
Ale jeżeli myślisz że możesz sobie zmieniać rzeczywistość zarazem wykorzystując innych to wiedz że to droga prowadzi donikąd. I nawet największy Idealista nie miałby już tu złudzeń..
Straciłeś już u ludzi którzy Cie znali dużo zaufania. A Ty zamiast je świadomie odbudować i pogodzić się ze wszystkimi mówiąc, sory za agresje/nieporozumienia i tą całą akcje z LW, ale byłem wtedy naprawdę słaby i sam się oszukiwałem myśląc że w ten sposób będzie mi łatwiej..

Tak więc Mikołaj, im szybciej zdasz sobie sprawę z mistaksów jakie zrobiłeś w tej sprawie tym lepiej będzie przede wszystkim dla Ciebie, Nie mówiąc już o innych dla których przecież zarzekasz się z całego serca że działasz.
Więc jak chcesz przekonać innych do zmieniania rzeczywistości? Przez szczerość wobec siebie? Czy wobec wykorzystywania innych bo sytuacja jest dla Ciebie za trudna?

Liczymy wszyscy na Ciebie.
Pozdrawiam Łukasz.

''

Wiedzcie, że tylko chcę mu pomóc a przy tym zahamować naciąganie ludzi na teorie bez żadnego potwierdzenia, na których ewidentnie ktoś chce zbijać kase i budować chore struktury ala sekciarskie.

Ktoś powie: A co cię to obchodzi?, jak chcą to niech robią. Jak się znajdą chętni to idą. Nie twoja sprawa.. Itd.
Ale jak wiem że sprawa może się rozwinąć w coś takiego:
phpBB [video]

I może mieć potem wymierny wpływ na wiele nieświadomych tego osób to staram się działać.
A dla przykładu Tvn-u przecież na nich nie naśle (nie jestem na poziomie Rajskiej żeby niszczyć innych środkami które się potępia, np. wtedy gdy pojechała do Egiptu sabotować ten cały Cheops, tylko dlatego że wcześniej jej ze sobą nie wzięli i nie chcieli z nią współpracować..)

Jeżeli jasno nie będziemy się ustosunkowywać do takich procederów, to jakie to będzie środowisko?

Prawdziwie Alternatywne? Duchowo Rozwojowe?

Czy może przestrzenią dla wszelakich szarlatanów i "sekciarzy" z dozą wzajemnej akceptacji.
Dla ludzi, którzy swoją egoistyczną wolą będą wykorzystywać innych..

Czy tego naprawdę chcemy?

Z mojej strony mogę jedynie serdecznie przeprosić wszystkich tych, których już temat "męczy" czy "drażni" , bo chętnie też zająłbym już się budowaniem prawdziwie szczerych i nowych relacji, na gruncie rozwoju duchowego. A nie roztrząsał sprawy do jakich mi daleko, ale o jakich wiem że jak wejdę w to środowisko, będą mi i nam tylko szkodzić bo ktoś tego wcześniej nie powstrzymał..

Także pozdrawiam wszystkich którzy chcą dla innych dobrze, a tym którzy już o temacie nie chcą słyszeć, składam osobiste przeprosiny. :)

Pozdrawiam.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

200 zł za zabieg....hmm

Dobra - jak się weźmiemy w garść to przejmiemy jeszcze monopol.
Ja będę Wielkim Gwiezdnym Przewodnikiem ( z racji ze to mój pomysł )z ramienia

"Galaktycznych Tachionowych Przewodników"

-wszyscy wiemy że tachiony są szybsze od światła więc na samym początku mamy przewagę.

Jest 6 stanowisk wolnych do głównego zarządu !!!! - naszej nowej wspanialej Tachionowej organizacji. Owieczki już czekają na kogoś kto wskaże im drogę oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie ich samych oraz świata. Poco mają się wysilać i poszukiwać w środku- po co mają szukać bezpośrednich doświadczeń w medytacji, wyciszeniu, obserwacji świata zewnętrznego i wewnętrznego jak możemy im dać na talerzu gotowe teoretyczne wyjaśnienia, których samo już przeczytanie albo wysłuchanie gwarantuje posiadanie prawdziwej wiedzy i dostąpienia pewnego poziomu uduchowienia. Piszę pewnego ,bo żeby przejść na wyższy poziom rozwoju potrzebne będą bardziej praktyczne działania..... już nikt nie będzie musiał ciężko pracować ze sobą aby przełamać jakiekolwiek energetyczne blokady, przypomnieć sobie przeszłe wcielenia itd…. JA tym wszystkim się zajmę za drobną opłatą( ale u mnie można będzie płacić na raty) dzięki czemu po zabiegu pacjent będzie na jeszcze wyższym poziomie rozwoju.

Tak więć ogłaszam nabór na nast. stanowiska:

1: mojego "NUMBER ONE" - czyli zastępcę- który będzie ratował sytuację jeśli zabraknie mi słów podczas często nieskładnych, nielogicznych i bezsensownych wypowiedzi - oraz będzie potwierdzał to co mówię(dla dodatkowego psychologicznego efektu). Moja prawa ręka będzie w pełni wtajemniczona w sedno naszej działalności -no prawie *

2: PROMOTOR - bez niego nie damy rady- musi być "medialny" i budzić zaufanie - dobrze jeśli to osoba która szuka -ale nie wie do końca czego szuka i gdzie znaleźć odpowiedzi oraz w głębi czuje się niedowartościowana. JA będę tym "czego" i "gdzie" oraz użyczę trochę swojej energii aby czuła się dowartościowana i spełniona- w końcu będzie nam z początku potrzebna do wypromowania więc nie może tak po prostu sobie odejść od nas- nie po tym co dla niej zrobię/my- a gdyby jednak odeszła to będzie skończona w tym środowisku(a także finansowo), ale to nie szkodzi, bo do tego czasu nie będzie nam już potrzebna.

3. SERWER- hmm tak, - ciężka sprawa - wymaga ogromnych kwalifikacji neuropsychonanochanelingowych- i co ważne musi działać na stabilnym sytemie windows vista ...pamiętajmy będzie musiał/a przekazywać całe jottabajty od paru tys cywilizacji- pomijam turlaki które powodują że system pada i nie może się podnieść- my będziemy sprytniejsi i zostawimy turlaki w spokoju tam gdzie słonce nie dociera- tam gdzie ich miejsce...

4. SKANER - TAK!!... My pójdziemy o krok dalej !!! - Kandydat na to stanowisko musi być cyborgiem( w ostateczności musi mieć wbudowany wykrywacz elektroniki)- będzie nas chronił przed wszelka inwigilacją z powietrza, wody i kosmosu- nikt nie ma prawa podsłuchiwać i nagrywać bez naszej wiedzy rozmów które mogły by naszą wspaniała Tachionową organizację całkowicie skompromitować- przynajmniej w oczach tych którzy maja jeszcze resztki mózgu i intuicji bo wierni wyznawcy i tak zostaną z nami, a ci którzy jeszcze mają mózgi w odpowiednim czasie i tak zamienią się w orangutany w efekcie zzoowacenia, - zresztą co do daty tego wydarzenia to się zastanowię a zawsze mogę powiedzieć że dzięki moim wpływom na 111 gęstości oraz aktywnemu uczestnictwu naszych wiernych odżegnaliśmy zagrożenie (tak!!!- my nie schodzimy poniżej 33ej bo do tej działają tylko poruszający się z prędkością światła- pamiętajcie - tachiony...)

5.ARCHITEKT- nazwa stanowiska może być mylącą - poszukuję/my osoby która po prostu zaprojektuje nam stronę, forum itd - jest to stanowisko tymczasowe - po wykonaniu zadania "podziękujemy" architektowi za współpracę i przejmiemy jego pracę na własność.

6. BEZPIECZNIK- to bardzo ważne stanowisko- ponieważ na ziemi- używam 55% mocy- a normalnie mam nieskończoną moc- na co dowód prezentuję poniżej(przestroga dla niewiernych)

phpBB [video]

jego zadaniem będzie zatkać wyrwę w kontinuum czasoprzestrzennym w razie gdybym przekroczył te 55 %(czasem mi się to zdarza po fasolce) ale niestety jest to funkcja jednorazowa bo zostanie zdezintegrowany zatykając wyrwę w czasoprzestrzeni- myślę jednak ze dla dobra ludzkości i w zamian za moje błogosławieństwo jest to zachęcająca oferta :tak:

Tak więc nabór trwa- zgłoszenia przyjmuję do 33.13.2011.

* zastrzegam sobie prawo do częściowej lub całkowitej manipulacji i podpięć energetycznych wszystkich współpracowników-( na wszelki wypadek gdyby zaczęli wątpić w moje boskie przewodnictwo)

phpBB [video]

GTP czeka na ciebie a owieczki czekają na nas- zgłoś się już wczoraj- nie zwlekaj.!!!!!!!!!

Awatar użytkownika

"I find your lack of faith disturbing" - Jak u nich chciałem coś napisać na chacie, to właśnie tak się poczułem. :D

A co do kandydatur, to pięknie żeś to opisał Angel, ale myślę że już wszystkie stanowiska są zajęte :spoko:

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

angelrage
Świetne to :lol: humor pierwsza klasa. Dziękuję.

Od siebie mogę dorzucić takie technologie jak ta :

Obrazek

(nie pytaj czy działa, działa)

Statek, który mam na orbicie, rzecz jasna na osłonach i nie widoczny w żadnym spektrum, only Rdzeń will see :
(będę nim latał na prelekcje płatne - wolna energia drożeje ! :lol: )

Obrazek

Moi ludzie i pełna informatyzacja, najszybszy serwer, oraz nawet gdy nie będzie miejsca - kreatywność na nowe ! :

Obrazek

Najlepszy sprzęt do nagrywania :

Obrazek

Fachowe podejście obronno-militarne w razie gdyby służby specjalne chciały zapieprzyć serwer :

Obrazek

Ekipę ninja-szpiegów zdolną do poświęceń i wspinaczek :

Obrazek

Najnowszą broń pokojową :

Obrazek

Ekipę szybkich, bezlitosnych lotników, grawitacja to bzdura dla nas :

Obrazek

Jesteśmy ekipą magów telekinetycznych :

Obrazek

WE ARE THE LANTIANS

PRZEKRACZAMY GRANICĘ IRONII

PRZEKRACZAMY HORYZONTY

BUDUJEMY PIRAMIDY JOYSTICK'IEM PLAYSTATION

JESTEŚMY LEGIONEM HUMORU

JESTEŚMY WSZĘDZIE

SPODZIEWAJCIE SIĘ NAS

Trzeba iść za ciosem i zrezygnować z Matrix-owego Internetu itd. Ja nie mogę sobie na to pozwolić ale wy...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Bez wzajemnego szacunku, za dużo się nie zrobi.

Hakun pisze:
Bez wzajemnego szacunku, za dużo się nie zrobi.

Ludzie z takich stron i ludzie z tzw. "normalnego świata" szacunku do siebie nawzajem nigdy nie będą mieli. Są to znacznie większe grupy ludzi czy to oznacza że świat nigdy się nie zmieni? Czy szacunek jest za darmo czy trzeba na niego zapracować?

Szacunek nalezy sie kazdemu. Szacunek nie oznacza akceptacji wszystkiego, co ktos robi, mowi, mysli... natomiast daje mu przestrzen do dzialania. A to jakie efekty ono przynosi, to jego sprawa. Kazdy z nas jest odpowiedzialny wylacznie za siebie. A nam to moze sie co najwyzej wydawac, czy to, co ktos robi jest dobre czy zle... bo tak naprawde nie znamy wszystkich opcji danej sytuacji.

Takze szacunek przede wszystkim.

I... to, co nam nie sluzy, komus innemu moze bardzo dobrze sluzyc.
Jak to sie mowi... "jeden lubi ogorki, a drugi ogrodnika corki"...

La_Mandragora pisze:
Jak to sie mowi... "jeden lubi ogorki, a drugi ogrodnika corki"...

....i po co tyle prawić jak można jednym ludowym przysłowiem załatwić sprawę :lol:
to tak cudownie powietrze upuszcza z tego nadętego balonu
"nie pozwolę", "to oburzające", "zdrada", "sekta" itp
nie lepiej się szczerze pośmiać?

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]