Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 mar 2013, 11:34 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
1 /.Oczyść się

(I) poddaj umysł wpływowi wartościowych rzeczy: edukacyjnych, prawdzie, czystym duchowym doktrynom i zaneguj to wszystko, co prowadzi do degradacji i osłabia nas.

(II) poddaj ciało wpływowi wartościowych środków odżywczych: naturalnych pokarmów, napojów, produktom odżywczym, substancjom odtruwającym, roślinom leczniczym, itp. Spróbuj odrzucić/ograniczyć pokarmy denaturowane, nasycone substancjami kwaśnymi.

Tym się stajemy, czym się żywimy.

2 /. Właściwy sen

Brak snu może zamienić nasze życie w piekło. Dobrze wypoczywać podczas snu – łatwiej jest o tym mówić, niż to zrobić w naszym zalatanym i zajętym różnymi sprawami życiu. Każdy z nas jest obecnie na krawędzi przeciążenia. Jednakże poprzez zmniejszenie ilości sztucznych stymulantów (zarówno psychicznych, jak i fizycznych) możemy osiągnąć znaczną ulgę.

Medytacja jest niezwykle silnym antidotum na wzorce nieregularnego snu. Trzeba wówczas mniej snu, gdy towarzyszą temu regularne medytacje ze względu na mniejsze wypalanie się/stres (reagowanie emocjami), wobec tego, na co zostajesz narażony.

Aby dobrze przygotować się do walki trzeba co noc dobrze się doładować. Tak samo trzeba dokonywać przerw między realizacją poszczególnych projektów. Dni wolne trzeba całkiem poświęcić na odpoczynek i refleksje.

3 /. Podstawa duchowa

Zrozumienie, że jesteśmy w w stanie wojny duchowej jest niezbędne, aby wygrać tę wojnę. Próba uporania się z tym wyłącznie z punktu widzenia spraw tego świata, będzie tylko odciągać nas bardzo daleko od zrozumienia tego, co się rzeczywiście dzieje. Naprawdę trzeba dostrzegać duchowe aspekty tego całego programu. Wszystko w naszym życiu jest duchowe – każdy argument, spór, rozczarowanie, zdenerwowanie, szczęście, radość, wszystkie nasze wzloty i upadki. Wszystko to podróż duchowa i część naszej możliwości uczenia się.

To tylko nasz wybór, czy zechcemy się uczyć i zacząć od tego miejsca. Wszelkiego typu ludzie i sytuacje wplecione są w nasze doczesne doświadczenie ….. ale każdy znak i każde zdarzenie jest przejawem duchowym.

Bez pełnego uchwycenia i zrozumienia tego doświadczenia (nieważne jak koszmarnego) jako bytu duchowego, nie będziemy w stanie robić nic więcej niż po prostu gonić swój własny cień.

Po dłuższym czasie, poświęconym praktyce, praktyce, praktyce, moc czerpana z naszej duchowej perspektywy pozwoli nam odpowiadać na dziejące się wydarzenia z bardziej obiektywnie uzasadnionego miejsca, nie zaś reagować na nie za każdym razem.

Gdy dostąpisz rozumienia magii odpowiadania na sytuacje, wtedy stanie się to jak nałóg i wplecie się w twoje życie jako bardzo pozytywny i dający poczucie mocy zwyczaj postępowania.

4 /. Opór

Mówienie: “NIE”, wiele małych NIE, które wciąż się sumują w większą wartość. Nieposłuszeństwo. Praworządny opór. Człowiek wolny. Metaforyczne pokazywanie środkowego palca tej bestii. Dosyć – więcej już nie!

Po jakimś czasie mentalność oporu staje się częścią ciebie. Stan podporządkowania wyczerpuje i uszczupla nasze zasoby energii życiowej. Stawianie oporu tyranii daje nam ducha mocy i wzmacnia nasz charakter, a twierdzę, że również hartuje naszą duszę.

Rozpoczęcie tego procesu jest sprawą najważniejszą.

5 /. Propaguj prawdę

Niechaj słowa prawdy się roznoszą. Szerzenia prawdy. Możemy stać się opozycyjnymi pracowitymi pszczołami w dziele rozprzestrzeniania informacji o prawdzie. Każdego dnia po trochu – ulotka, kilka słów z nieznajomym, wtrącenie w pogawędkę, rozdanie DVD, porozkładanie ulotek w różnych miejscach. A głównym celem jest zdobycie ŚWIEŻEJ KRWI. To wszystko sprowadza się do zbierania, coraz więcej i więcej i więcej ludzi po naszej stronie.

Prawdziwe działanie w sprawie szerzenia prawdy wzmacnia cię. Jest czymś samo-motywującym. Sprawia, że ​​czujesz się częścią czegoś wielkiego, użytecznego, wartego zaangażowania, co nadaje twemu życiu większej wartości.

Tylko samo rozpoczęcie tego procesu jest czymś najistotniejszym

6 /. Pomoc w motywowaniu innych

Pokaż przykład na dobry początek. Zapraszaj innych, aby poszli wraz z tobą ulicą głoszenia Prawdy. Zacznij delikatnie, bez mocnych akcentów lub tworzenia oszukańczych sytuacji, bo to tylko odstrasza ludzi.

To prawdziwy wstyd i cierń w mym własnym boku, że ludzie nie są zmotywowani sami z siebie, aby szerzyć słowo i stawiać opór, ale niestety taka jest rzeczywistość.

Więc musimy sugerować potencjalnym głosicielom Prawdy, aby wychodzili ze swojej skorupy i robili trochę swojej roboty we wspólnym interesie. Pamiętaj, że tu idzie o życie albo śmierć. Można to robić za pomocą delikatnej perswazji lub trochę odpowiedniej dawki poczucia winy. To jest sprawa subiektywna i zależy od twoich relacji z tą osobą. Część uda ci się wygrać, niektórych stracisz.

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli się nie ruszą, tracisz czas. To jest cholerny wstyd i wielka szkoda, bo większość tych ludzi ma tyle wiedzy, jaką mogą się dzielić z innymi i tak wiele umiejętności. To naprawdę pali mi serce, widząc taką wiedzę o prawdzie i zmarnowanym potencjale.

Jednak jest też pozytywna druga strona, gdy widzisz ludzi, jakich udało ci się początkowo zmotywować, gdy napełniają się tą energią. To wprawia w uniesienie. Daje wielką moc i napełnia nadzieją oraz wewnętrzną siłą.

7 /. Bądź w stałym kontakcie z informacją

To musi polegać na zasadach starego, dobrego bilansu. To próba uzyskania kompromisu, aby nie dać się wciągnąć w poszukiwanie prawdy i zrobić z tego rodzaj uzależnienia, co będzie niemal bezużyteczne dla Ruchu Prawdy, bo przez to staniesz się wypalony.

Musimy być w stałym kontakcie z informacją o bieżących wydarzeniach, ale nie do tego stopnia, żeby stać się widzem full-time. Tym, kto tylko obserwuje jedną okropność za drugą na ekranie komputera.

Wiedzieć, co dzieje się zarówno w dziedzinie horrorów, jak i naszych sukcesów, może być czynnikiem wystarczająco motywującym. Możemy czerpać naszą siłę z samej tylko wiedzy.

8 /. Nie daj się zbijać z tropu

Walenie w ciebie, każdy atak, nieważne co atakuje, zostawiaj za sobą, bo my musimy iść naprzód i z tym czymś nam nie po drodze. Wytrwała zwycięska postawa. Trzymaj się mocno i unikaj następującego:

(I) fałszywych oskarżeń. Ktoś nadaje ci łatkę, etykietę, a przecież ty wiesz, że nie jesteś etykietą, i tylko to się liczy! Po prostu niezależnie od tego, rób swoje.

(II) krytykowania. Jeśli krytyka jest przydatna i jesteśmy w stanie samodzielnie coś na niej skorzystać, to wtedy jest produktywna; jeśli jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdy nie jest ona konieczna – po prostu pomiń to i rób swoje, jak zwykle. Nie mamy czasu na to, żeby być zbyt wrażliwi na uwagi, które w niczym nie pomagają.

(III) obraźliwy napad. Takie przypadki głównie pochodzą od ludzi, którzy mają swoje własne osobiste problemy. Zwykle są to osoby zgorzkniałe lub zawistne, które wiedzą w swym sercu, że powinny zrobić więcej, a ich uwagi są ​​projekcją ich własnych frustracji wobec samego siebie. Po prostu przejdź obok obojętnie; wyczyść tych ludzi ze świadomości i ich głupie komentarze odłóż na bok. Są bez znaczenia w szerszym obrazie.

Wytrwałość w działaniu jest kluczem

9 /. Skupiaj uwagę

Dokąd idziemy? Czym dokładnie ma być społeczeństwo, w jakim chcemy żyć? Gdzie jest nasz dokładny kierunek? Czego dokładnie chcemy i oczekujemy? Czy naprawdę zadaliśmy sobie te pytania, rozważyliśmy odpowiedzi na nie, czy raczej po prostu reagujemy na wszystko, czym w nas rzucają? Czy mamy zaplanowany plan gry?

Czyż nie powinniśmy ułożyć naszego prawdziwego planu razem!?

Musimy naprawdę zastanowić się nad tym ważnym aspektem. Musimy przy pomocy medytacji i jasnego wyobrażenia zobaczyć świat, jaki chcemy dla siebie samych i dla przyszłych pokoleń.

10 /. Grupa koleżeńska

Zacznijmy pływać z tymi problemami razem. Wspólne wsparcie, poczucie, że nie jesteś sam, posiadanie moralnego bufora, bezpieczeństwa finansowego, dostępu do potrzebnych zasobów itp. Są to ważne obszary bezpieczeństwa, jakich wszyscy bardzo potrzebujemy.

Każdy, kto robi swoją małą cegiełkę, aby pomóc Prawdzie, powinien mieć wsparcie w każdy możliwy sposób.

Do tego, nie zapominaj naszej mantry wzmacniania sił………..

“Wszystko to, co robimy to jest PO PROSTU NASZA OBRONA”


http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/10/09/10-ways-to-become-strong-truth-warriors/
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/27/10-sposobow-na-to-zeby-stac-sie-silnym-wojownikiem-prawdy/#more-40112Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 mar 2013, 11:34 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 mar 2013, 12:26 
Mały dodatek wynikający z praktyki.

1. I pamiętaj że najlepiej tyraj aż padniesz na pysk, poświęć jak najwięcej kasy ze swojej kieszeni, jak najwięcej czasu z życia prywatnego i licz na cholerny cud że ci starczy nie tylko na uratowanie tego świata ale i na jedzenie czy opłaty.

2. Pamiętaj że jak weźmiesz kasę to ludzie na ciebie naplują bo wszystko im się należy za darmo.

3. Przy okazji...nie licz na niczyje wsparcie w razie potrzeby.

4. Medytuj i licz na cud bo tłumacze spadają z nieba, ludzie chcą ci pomagać...

te 10 sposobów no mrzonki frajera...

Prawda jest taka że ludzie są zbyt tępi i zbyt głupi aby cokolwiek z tym zrobić a Prawdą podetrą sobie tyłek bo nie tylko nie mają ochoty sami do niej dotrzeć ale wszystko chcą na srebrnej tacy...za darmo...no i oczywiście to też ich nie przekona bo sami nie wiedzą czego chcą ...ale sami wiedzą wszystko najlepiej.

Mógłbym napisać więcej ale po co.Na górę
   
 
 
Post: 28 mar 2013, 12:40 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 18:09
Posty: 557
Płeć: mężczyzna
Cena prawdy przygotuj się na to ze częściej dostaniesz kopala za pomoc niż wdzięczność. Tak dzisiaj ludzie reagują, często gęsto. Mimo wszystko pomagać :D

Od siebie dodam kontrola własnych myśli zwracanie na nich uwagi żeby dużo śmieci nie latało - obserwacja, codzienna modlitwa, wiara w Boga i wiara w samego siebie.

_________________
Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2013, 13:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 25 paź 2012, 16:27
Posty: 196
redmuluc tak masz 100% racji, ale to jest Twoje zdanie i to są Twoje doświadczenia.
Odpowiem pytaniem ile prób zrobił Edison zanim udoskonalił żarówkę?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2013, 14:36 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2010, 3:36
Posty: 322
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Płeć: mężczyzna
@Iceman

Zero. Edison nie robił żadnych prób, tylko jego naukowcy. Zgadłem? ;)

_________________
Pozdrawiam,
-----------------
Claude mOnet

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2013, 14:47 
redmuluc pisze:
te 10 sposobów to mrzonki frajera...


:D

Najbardziej rozbawiło mnie 10te. Grupa koleżeńska... :D

Co to za wojownik prawdy który szuka wsparcia u innych? Ino szaman strachu :)

Przepisu na życie nie ma i to jest piękne, bo co zasiejesz to i zbierzesz :tak:Na górę
   
 
 
Post: 28 mar 2013, 17:19 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Nie wiem jak jest u was,wiem jak jest u nas.Artykuł wkleiłem bo mi sie spodobało kilka punktów:

Cytuj:
1 /.Oczyść się

2 /. Właściwy sen

3 /. Podstawa duchowa

5 /. Propaguj prawdę

7 /. Bądź w stałym kontakcie z informacją

8 /. Nie daj się zbijać z tropu


Nie uznaję kompromisów więc z tym koleżeństwem u mnie bywa różnie,a za mówienie prawdy ludziom których spotykam na swej drodze prędzej spodziewam sie strzała na twarz niż zrozumienia.Prawda też nie uznaje kompromisów i nie mógł sie oszukiwać,a że nic nie tracę pierdoląc ten pasożytniczy system będę robił to nadal nie patrząc na konsekwencje.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2013, 17:39 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 08 sty 2012, 23:02
Posty: 46
coś jest w tym że nie powinno się pomagać na siłę, ciężko liczyć że ktoś doceni coś co go nie kosztowało wysiłku, czasem pomagając robimy to dla siebie i może lepiej jeśli nie liczymy na wdzięczność czy docenienie ale mamy z tego co robimy satysfakcje i często nic więcejNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 mar 2013, 0:53 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 27 mar 2013, 21:31
Posty: 23
Płeć: mężczyzna
Kosmiczny Podróżnik pisze:

Najbardziej rozbawiło mnie 10te. Grupa koleżeńska... :D

Co to za wojownik prawdy który szuka wsparcia u innych? Ino szaman strachu :)

To rozsądny wojownik. Samemu zrobić można bardzo niewiele – szczególnie na początku. Natomiast praca w grupie ma już dużo większy sens. Popatrz na przykład na ptaki migrujące do ciepłych krajów. Ludzie rzadko sie nad tym zastanawiają, ale one pokonują ocean, lecąc bez przerwy. Żaden ptak by tego nie zrobił w pojedynkę – robią to tylko dzięki współpracy – lecą w pewnej formacji (kluczu) i ciągle zmieniają swoją pozycję. Ten, który jest z przodu wykonuje najcięższą pracę, aby inni mieli lżej, a potem zajmuje pozycję z tyłu, gdzie odpoczywa, nie wykonując prawie żadnej pracy. W ten sposób grupa dokonuje rzeczy prawie niemożliwej. Z tej samej zasady korzystają kolarze podczas wyścigów i inne rozsądne grupy. Finiszujesz sam, ale po drodze pomoc jest bardzo potrzebna.

pijekole pisze:
Od siebie dodam kontrola własnych myśli zwracanie na nich uwagi żeby dużo śmieci nie latało - obserwacja, codzienna modlitwa, wiara w Boga i wiara w samego siebie.

To bardzo mądre, poza końcówką, bo albo wiara w Boga, albo w samego siebie. Nie wiem, czy mamy taka samą koncepcję Boga, ale jeśli mówisz o Bogu do którego modlił się na przykład Jezus, to te dwie wiary się wykluczają. Albo wiara w Boga, albo w siebie. Jezus powiedział: “Kto chce pójść za mną musi się najpierw zaprzeć samego siebie”, czyli innymi słowy przestać wierzyć w siebie – zanegować swoje ja. Nie jest łatwo to zrobić i u większości ludzi taki proces trwa bardzo długo, ale to jest właśnie podstawa pracy i rozwoju duchowego. Kto to zrobi poznaje Prawdę i Prawda go wyzwala. Tylko taki człowiek jest wolny.
Prawda oczywiście ma swoją cenę – jest najwyższym dobrem, więc i cena jest najwyższa - mało kto jest w stanie ją zapłacić.Z kilkoma wymienionymi w tytułowym artykule punktami zgodzić sie nie mogę, ale podoba mi się na przykład ten:
Cytuj:
Trzymaj się mocno i unikaj następującego:
(III) obraźliwy napad. Takie przypadki głównie pochodzą od ludzi, którzy mają swoje własne osobiste problemy. Zwykle są to osoby zgorzkniałe lub zawistne, które wiedzą w swym sercu, że powinny zrobić więcej, a ich uwagi są projekcją ich własnych frustracji wobec samego siebie. Po prostu przejdź obok obojętnie; wyczyść tych ludzi ze świadomości i ich głupie komentarze odłóż na bok. Są bez znaczenia w szerszym obrazie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 cze 2013, 22:34 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 30 maja 2013, 18:01
Posty: 120
Płeć: mężczyzna
Przyszło mi takie jedno:
broń słabszych, niezależnie z pod jakiego "kaganka" i będziesz Królem bijącym asa.

_________________
kiedy grzebanie w smietniku nazwie się archeo to wielu pobiegnie za doktoratem.
http://www.youtube.com/watch?v=lJZJuAgadeI#at=78 I like ... ;-)

przeszłość i przyszłość są jak różnica potencjału zmuszając do właściwego biegu chwilunię, zwaną czasem: tu i teraz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 cze 2013, 18:10 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
...nie spoczniemy póki ich krwi nie spłyną rzeki...zdeptamy to co wielbią...a w naszych oczach zobaczą TERROR!...Kreacja kocha swe wierne owieczki...ale potrzebne są wilki...co wgryzą się w gardła tych wszystkich... o których samozapłon tak bardzo błagam wszechświat...i nawet gdybym sam pozostał...to się nie cofnę...!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 cze 2013, 21:39 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2012, 16:17
Posty: 50
Płeć: mężczyzna
Jeśli ktoś chce zostać wojownikiem prawdy to niech choć przez chwile,albo całą wieczność wyjdzie choć raz poza swoje schematy i zobaczy,że jest goły.I tak się nikt nie obudzi,bo nikt nie wie czego ma się pozbyć,może nawet wiedzieć czego chce się pozbywać,ale zwykle to czego chce się pozbywać jest mu niezbędne do jego kłamstwa o samym sobie.Zresztą to nie jest takie ważne,bo to i tak są tylko teorie :tak:

_________________
Człowiek nie szuka wiedzy o sobie,ale wyjścia z siebie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 cze 2013, 22:11 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
gurdzij pisze:
ale zwykle to czego chce się pozbywać jest mu niezbędne do jego kłamstwa o samym sobie.Jak w ogóle miałbym na to pozwolić ?Chyba tylko wtedy gdy bym postawił na konika o nazwie systemNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 cze 2013, 9:14 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 30 maja 2013, 18:01
Posty: 120
Płeć: mężczyzna
bunt wobec rzeczywistości nie jest zadną alternatywą, a wymogiem tego samego systemu.

_________________
kiedy grzebanie w smietniku nazwie się archeo to wielu pobiegnie za doktoratem.
http://www.youtube.com/watch?v=lJZJuAgadeI#at=78 I like ... ;-)

przeszłość i przyszłość są jak różnica potencjału zmuszając do właściwego biegu chwilunię, zwaną czasem: tu i teraz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 cze 2013, 10:07 
No podoba mi się to z jednym zastrzeżeniem, że bez poważnego potraktowania i wprowadzenia w życie dwóch pierwszych punktów nie ma co przechodzić dalej. Po prostu się nie da!

NiktuNa górę
   
 
 
Post: 20 cze 2013, 11:34 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
anty_k pisze:
bunt wobec rzeczywistości nie jest zadną alternatywą, a wymogiem tego samego systemu.


Usprawiedliwiasz systemowy styl życia?Jak prezentuje się alternatywa?Większość ludzi nienawidzi swojej pracy lub w najlepszym razie nie wykonywałaby jej, gdyby nie możliwość comiesięcznego dodania w istocie bezwartościowych liczb do bankowegokonta.Dla mnie to oznacza jedynie że ludzie są obłąkani i tracą kontakt z rzeczywistością.System w najlepszym razie szkodzi nam na każdym poziomie.Zresztą pier.olić system,żyje na dziko :język: :lol: :ninja:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 cze 2013, 19:03 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 30 maja 2013, 18:01
Posty: 120
Płeć: mężczyzna
raczej... nie ma co usprawiedliwiać ciemnością swojego wyboru. Masz rację ze jest jak jest, ale ten obecny mały kryzys finansowy pokazał ze w dupę dostali tylko biedni. A góra dała sobie podwyzki.
Lubię i uwazam za dobre gdy ktoś płaci za pracę, a nawet co jest już rzadkością nie za pracę a za wynajem czasu drugiego człowieka. To chciał nie chciał, choć ciało boli, trza zapracowac na "chleb" i innym zapłacić. Dobrze by było ograniczyć ilośc darmozjadów po drodze, ale ...
...Czasem tak widzę, ze ludzi doprowadza się do rozpaczy aby chwytali się brzytwy i dziękowali tym którzy ich do tego doprowadzili.
Pozdrawiam :winko:

_________________
kiedy grzebanie w smietniku nazwie się archeo to wielu pobiegnie za doktoratem.
http://www.youtube.com/watch?v=lJZJuAgadeI#at=78 I like ... ;-)

przeszłość i przyszłość są jak różnica potencjału zmuszając do właściwego biegu chwilunię, zwaną czasem: tu i teraz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 cze 2013, 11:37 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
I dodam:
Roześlij to do 100 osób inaczej spotka Cię nieszczęście... :twisted:

Pier.....ony, szajsowaty łańcuszek szczęścia.
to nie sposób na wojownika ale wademekum skauta.
Rodrigo, jak chcesz zabłysnąć to powiedz coś od siebie i użyj więcej klawiszy niż tylko Ctrl+V
Warto w ogóle dyskutować o komunałach w dodatku zerżniętych i demagogicznych?
Nie mówię, że się nie zgadzam( z niektórymi hasłami) ale to forum jest stworzone by stworzyć coś nowego niż tylko zużyte i cudze wypociny.

Cytuj
"...szanuj czas i pieniądz
zęby myj, zbieraj złom,
dobry bądź dla zwierząt....."
blebleble

redmuluc 5-tka :) za trzeźwość

icemaN pisze:
Odpowiem pytaniem ile prób zrobił Edison zanim udoskonalił żarówkę?

Co Ty chcesz udoskonalać siebie czy ten łańcuszek?

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 20:22 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Nautic pisze:
I dodam:
Roześlij to do 100 osób inaczej spotka Cię nieszczęście... :twisted:

Pier.....ony, szajsowaty łańcuszek szczęścia.
to nie sposób na wojownika ale wademekum skauta.
Rodrigo, jak chcesz zabłysnąć to powiedz coś od siebie i użyj więcej klawiszy niż tylko Ctrl+V
Warto w ogóle dyskutować o komunałach w dodatku zerżniętych i demagogicznych?
Nie mówię, że się nie zgadzam( z niektórymi hasłami) ale to forum jest stworzone by stworzyć coś nowego niż tylko zużyte i cudze wypociny.

Cytuj
"...szanuj czas i pieniądz
zęby myj, zbieraj złom,
dobry bądź dla zwierząt....."
blebleble

redmuluc 5-tka :) za trzeźwość

icemaN pisze:
Odpowiem pytaniem ile prób zrobił Edison zanim udoskonalił żarówkę?

Co Ty chcesz udoskonalać siebie czy ten łańcuszek?


Skończyłeś bo aż w oczy kujesz, a może masz krawat we wzoryNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 20:29 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
Rodrigo Banites pisze:
Skończyłeś bo aż w oczy kujesz, a może masz krawat we wzory


też potrafię Ctrl+V :spoko:

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 20:40 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Nautic pisze:
Rodrigo Banites pisze:
Skończyłeś bo aż w oczy kujesz, a może masz krawat we wzory


też potrafię Ctrl+V :spoko:


Mi wystarczy pewność że moge poradzić sobie bez tego wszystkiego co tobie wydaje się niezastąpione :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 21:08 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
Rodrigo Banites
Wierz mi kolego wiele razy musiałem sobie radzić:)
Po prostu wnieś coś nowego. Chciałbym poznać co Ty myślisz ,jako TY ,bez podpierania się innymi.
W ten sposób wniesiesz coś nowego:)
bez urazy :)

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 21:23 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Wnieść coś nowego okej rzuccie pewne jutro :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lip 2014, 13:36 
Uaktualniam źródło.
Jako, że temat ten zszedł z bloga stopsyjonizmowi to przeszedł na wolna-polska.pl:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-sp ... dy-2014-03

, żródło angielskie bez zmian.

Do listy dodaję punkt 11sty pod którym się podpisuję. Tekst pochodzi z emigracji.
Zabrzmi jak oświadczenie, wezwanie do walki lub jak modlitwa przed rannym wstawianiem.
Każdemu według potrzeb jeśli tylko tak:

Cytuj:
Ci wszyscy Polacy, którzy pragną zmieniać świat na lepszy i chcą zaangażować się osobiście w tym dziele muszą zrozumieć, że będzie to możliwe tylko pod warunkiem, że sami najpierw obronią swój kraj i swoje społeczeństwo od destrukcyjnych wpływów postkomunizmu i liberalizmu. Im dalej chce człowiek dojść, tym bardziej musi zadbać o solidną bazę, o solidne zaplecze do których przeciwnik nie ma dostępu. Żaden mądry strateg nie dopuszcza przeciwnika na swoje tyły...


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 01 lip 2014, 15:28 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2013, 23:51
Posty: 112
10 obłudnych sposobów, które pozwolą Ci wierzyć w lepszy świat.... nie ma żadnych sposobów, każdy ma swój, nie ma uniwersalnej prawdy, każdy ma swoją.

Większość tych punktów jest niepraktyczna i nikt ich nie będzie stosował, a szczególnie rażą te w których ludzie zaczną się łączyć w grupy, oczywiście ego każdego osobnika uniemożliwi konstruktywne działania i wyjdzie wielki bullshit.Generalnie, moja opinia jest taka,że nie ma innej możliwości zbawiania tego świata jak poprzez samego siebie, dopóki każdy z osobna nie zrozumie nieuchwytnej "istoty życia" możemy biadolić, tworzyć jakieś dziwne ruchy, upodobniając się tym samym do systemu, kreować nowe ideologie i tak nic z tego.
Każdy żyje po swojemu i podąża własną ścieżką, sam przeżywa i sam wyciąga wnioski. Aktualnie jesteśmy zniewoleni przez pieniądz,wyprani przez media i zamknięci w skorupie własnego ego. Są wyjątki które żyją gdzieś po kątach,na odludziach i nie próbują nikogo uświadamiać bo wiedzą, że to starta czasu i energii. Na ten czas to oni są wyzwolonymi i wolnymi ludźmi w moim pojmowaniu. Korporacyjne dupki też mogą być wyzwolone ale w ich własny sposób mi do tego daleko, sam sobie odpowiedz..

@ Niktu

Jest to punkt nie do zrealizowania, spójrzmy prawdzie w oczy. Nie wyrwiesz kapitalistycznych świn od koryta, są już zbyt głęboko w tym bagnie. Niedługo staniemy się bezuczuciowymi robotami, kwestia czasu. Ludzie świadomi i myślący inaczej niż system (mniej niż 0,00001 % ludzkości) zostaną zepchnięci do rynsztoku i tam będą dogorywać. Świat jest na skraju i nie jestem z Jehowych, po prostu obserwuję i widzę. Nie trzeba tu żadnych teorii i mądrych ludzi, wystarczy uważnie popatrzeć. Póki co albo śmierć albo totalna izolacja ( ale nawet za chatkę na Antarktydzie będą nakładać podatki, a co gorsza jak się dowiedzą, że myślisz " inaczej" to do kasacji ), sam wybierasz sam decydujesz. Póki co możesz robić wszystko co w Twojej mocy by dowiedzieć się więcej o sobie i bądź spokojny, świat jest wielkim organizmem, komórek rakowych jest 99,9 %, a taka istota musi umrzeć i niedługio się to stanie. Nie ma sensu się spinać dla 80 lat życia, wieczność czeka. Adios !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lip 2014, 16:01 
Private Universe

Nic nie dokona się w ciągu jednego życia może dlatego łatwiej być sprzedajnym kundlem (to nie było o tobie).
Z tego co piszesz widzę, że jednak jakąś możliwość w tym widzisz? I o to właśnie chodzi aby zrobić
to co możesz ty. I nie oczekiwać nagrody. Ja należę jeszcze do tych naiwniaków, którzy
nie stracili jeszcze wiary w ludzi... jakoś nie dostrzegam problemu i wysiłku w prostym pomaganiu innym
(co ty nazywasz uświadamianiem związanym z jakimś wysiłkiem na marne-nonsens!).

Pomagać innym i chronić słabszych. Czy mam wytłumaczyć na czym ma polegac ochrona słabszych?
(odsyłam do punktu 11). Jak będzie trzeba to rozwinę wątek.

Czy być przykładem dla innych jest wbrew interesowi komukolwiek z was?

N...Na górę
   
 
 
Post: 01 lip 2014, 22:31 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2013, 23:51
Posty: 112
@ Niktu

Do betonu nie dotrzesz, spotkałem wiele osobników, których umysły nie są w stanie się zreflektować choćbyś postawił przed nimi samego Jezusa.To uważam za stratę energii i czasu.

Oczywiście, że widzę możliwości ale nie widzę człowieka.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group