Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 8:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Obrazek

Motto:
"I poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli"

"Z "prochu" (atomów > energii) powstałeś i w "proch" (atomy > energię) się obrócisz"

Twoje ciało fizyczne - podobnie jak kawałek skały - składa się z atomów.

Obrazek

Normalne Ciało Astralne człowieka zawiera około czterech miliardów trylionów elektronów. (1)
Długość życia tych elektronów wynosi około dziesięć miliardów trylionów (2) waszych lat.
Zostały one stworzone w momencie Stworzenia. Twoje Ciało Astralne się z nich składa.

Obrazek

Kiedy umierasz, dziewiętnaście procent [tych elektronów] łączy się ponownie z elektronami Wszechświata, do czasu, gdy Natura będzie ich potrzebować, aby utworzyć jakieś nowe ciało, drzewo czy zwierzę, a osiemdziesiąt jeden procent wraca do twojej Wyższej Jaźni.
...

Ciało Astralne nie jest wcale tym, co nazwałbyś czystym duchem. Na Ziemi panuje pogląd, że duch (zawierający świadomość) nie jest z niczego zbudowany. Tak nie jest.

Ciało Astralne składa się z miliardów elektronów, które przybierają dokładnie twój fizyczny kształt.
Każdy z tych elektronów ma "pamięć" i każdy zdolny jest przechować tyle informacji, ile jest zawarte we wszystkich książkach wypełniających półki przeciętnej biblioteki.

Informacja ta jest zakodowana, jak mikrofilm zawierający plany przemysłowej instalacji, które szpieg mógłby przemycić w spince od
mankietu, tylko w o wiele bardziej zminiaturyzowanej formie.
Niektórzy fizycy na Ziemi są obecnie tego faktu świadomi, ale społeczeństwo na ogół nie jest o tym poinformowane.

Twoje Ciało Astralne przekazuje i otrzymuje wiadomości do i od twej Wyższej Jaźni za pomocą tych elektronów, poprzez kanał w twoim mózgu. Informacja jest transmitowana bez twojego udziału (3), dzięki słabemu elektrycznemu prądowi z twego mózgu w zgodzie z twoimi elektronami.

(1)
4.0 x 1021 = 4 000 000 000 000 000 000 000 elektronów.

(2)
1022 = 10 000 000 000 000 000 000 000 lat.

(3)
inaczej: tak, że nie zdajesz sobie z tego sprawy (przypisek tłumacza).

info:
"Misja" Michel Desmarquet
http://davidicke.pl/forum/misja-ksi-ka-niezwyk-a-t107.html

(edit-uzupełnienie)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 paź 2009, 0:52 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

timewave pisze:
(1)
4.0 x 1021 = 4 000 000 000 000 000 000 000 elektronów

(2)
49 1022 = 10 000 000 000 000 000 000 000 lat

Timevawe - chyba ci się coś z tymi cyferkami porobiło ;)

4 x 1021 = 4084 :wacko: znaczek potęgi "^", więc może warto poprawić na 4 x 10^21, albo jak w excellu napisać 4.0exp21, bo to jednak nie to samo co po prostu 1021 ;)
a 49 to tak dla draki, bo ma być 10?

No to takie techniczne się czepianie, a teraz na temat:
Analiza jakościowa i ilościowa ciała astralnego - spotkałem się z podobnymi informacjami, ale bez liczb i %-tów.
skąd takie informacje? Mógłbyś podać (jakieś) źródło?

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

1 listopada to wesołe święto Wszystkich Świętych :)

> trzysz

Dzięki za spostrzegawczość, trudno jest wyrazić potęgi - w ograniczonym forumowym skrypcie - więc liczby się "zlały" ale już zaradziłem temu, zmodyfikowałem i nieco uzupełniłem.

p.s.
Ciekawy byłem kto będzie znał (pamiętał) źródło tego tekstu :hi hi:

Awatar użytkownika

Przyznam, że jestem trochę zaskoczony, żeby nie powiedzieć - zażenowany, tym rozbijaniem ciała astralnego na elektrony, akurat w tym temacie i na tym forum. Przypomina mi to trochę próby "zważenia duszy" poprzez ważenie umierającego człowieka tuż przed śmiercią i po śmierci.

Miejmy na uwadze, że obraz atomów z tymi kulkami elektronów, protonów i neutronów to tylko model Bohra. Czy tak jest rzeczywiście - prawdopodobnie nigdy się dowiemy, bo nie jesteśmy w stanie zaobserwować tego rodzaju pojedynczych cząstek, gdyż sama obserwacja, operując światłem, czyli wiązką energii, ma wpływ na zachowanie tych cząstek. Według mnie, ten model jest po prostu naiwny i przypomina nieco istniejący w dawnej astronomii model sfer niebieskich.

Proponowałbym, aby refleksje nad Świętem Zmarłych miały jednak charakter inny niż liczenie elektronów w ciele astralnym, gdyż stąd już bardzo blisko do wygłupów w stylu Halloween.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]