Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 sie 2020, 12:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 paź 2010, 12:22 
To już prawie się stało. Wkrótce preparaty ziołowe będą niedostępne, a możliwość przepisywania ich przez zielarzy również zostanie utracona. Wielka Farmacja osiągnie wkrótce cel w swojej wieloletniej bitwie w niszczeniu wszelkiej konkurencji.
Od dnia 01 kwietnia 2011 prawie wszystkie zioła staną się nielegalne w Unii Europejskiej.

Podejście w Stanach Zjednoczonych jest nieco inne, ale o tym samym niszczycielskim wpływie.

Ludzie stają się niczym więcej, niż pochłaniaczami jakichkolwiek pomyj, które Wielka Farmacja1 i Agrobiznes2 wybierają dla nas, a my nie mamy wyjścia, jak tylko zapłacić za nie każdą cenę, której żądają.

Farmacja i Agrobiznes prawie zakończyły marsz do przejęcia wszystkich aspektów naszego zdrowia: od żywności, którą jemy, aż po sposób w jaki leczymy się, kiedy jesteśmy chorzy.

Nie ma wątpliwości, że to przejęcie ukradłoby nam resztki tego co pozostaje nam dla naszego zdrowia.
Zaczyna się w następny Prima Aprilis

Najprzykrzejszy dowcip Prima Aprilis wszech czasów to dyrektywa w sprawie tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych (THMPD), która została przyjęta z powrotem w dniu 31 marca 2004 roku3. Dyrektywa ustanawia zasady i przepisy w zakresie stosowania preparatów ziołowych, które wcześniej podlegały swobodnemu obrotowi.

Niniejsza dyrektywa wymaga, aby wszystkie ziołowe preparaty zostały poddane temu samemu rodzajowi postępowania jak farmaceutyki.

Nie ma znaczenia, czy lek ziołowy był powszechnie używany od tysięcy lat.

Koszty tego postępowania są ogromne, w porównaniu do większości innych branż produkcyjnych nie związanych z Farmacją.

Szacunkowe koszty to od około 370 000 zł do 550 000 zł za jedno zioło, a w mieszance złożonego z kilku ziół, każde zioło musi być liczone odrębnie!

Nie ma znaczenia, że zioła były używane bezpiecznie i skutecznie przez tysiące lat.

Leki ziołowe będą traktowane tak, jakby były lekami syntetycznymi.

Leki ziołowe są to preparaty ze źródeł biologicznych (roślinnych, zwierzęcych, mineralnych).

Nie zawsze są one oczyszczane i mogą zmieniać swój charakter i skuteczność, tak jak jest to z żywnością.

To jest wypaczeniem charakteru ziół i natury ziołolecznictwa, aby traktować je jak farmaceutyki (leki syntetyczne). Oczywiście, to nie ma znaczenia w siedzibie Unii Europejskiej kierowanej m.in. przez Wielką Farmację, a która ma zapisane w konstytucji korporacjonizm4.

Dr Robert Verkerk z Alliance for Natural Health (ANH) opisuje problem wymaganej zgodności preparatów ziołowych podobny to tego jaki istnieje na leki farmaceutyczne:

Wpasowanie klasycznego medycznego ziołolecznictwa z pozaeuropejskich tradycji leczniczych w ramach programu rejestracji UE jest nie na miejscu. Ten system regulacyjny ignoruje je, a zatem nie został on dostosowany do specyficznych tradycji. Takie dostosowanie jest pilnie wymagane, jeżeli dyrektywy nie mają zamiaru dyskryminować kultur pozaeuropejskich, a tym samym naruszać prawa człowieka5

Prawo Handlowe

Aby jak najlepiej zrozumieć, jak to się dzieje, trzeba zobaczyć, że prawa handlowe przesuwają wszelkie aspekty żywności i leków pod kontrolę Wielkiej Farmacji i Agrobiznesu.

Czy wiesz co się dzieje w Stanach Zjednoczonych odnośnie surowego mleka (niepasteryzowanego, prosto od krowy) i ataku na nie przez Food and Drug Administration’s (FDA – odpowiednik polskiego GIS-u6 )? TUTAJ FDA twierdzi, że żywność w magiczny sposób staje się …farmaceutykiem kiedy czynisz oświadczenia zdrowotne. Przy tych dziwnych stwierdzeniach i atakach możesz zauważyć, że Federalna Komisja Handlu (FTC) odgrywa znaczącą rolę.

Zamiast traktowania używania żywności i tradycyjnych preparatów leczniczych jako podstawowych praw człowieka, są one traktowane jako kwestie handlowe.

Sprawia to, że interesy wielkich korporacji są w centrum zainteresowania prawa żywnościowego i zielarskiego, a nie potrzeby i pragnienia ludzi.

To kręcenie, które doprowadza do podejmowania przez FDA skandalicznych absurdalnych wypowiedzi, jak twierdzenie, że Cheerios7 i orzechy stają się farmaceutykami z powodu złożenia oświadczeń zdrowotnych8 dla tych produktów.

Celem tego wszystkiego jest uczynienie świata bezpiecznym dla wielkich korporacji w handlu wolnym, bez ograniczeń. Potrzeby i zdrowie ludzi po prostu nie są czynnikiem przez korporacje uwzględniane.
Jak walczyć z tą ingerencją w nasze zdrowie i dobrostan?

To nie jest jeszcze przypieczętowany interes, przynajmniej nie do końca.

Jeśli cenisz sobie dostęp do ziół lub do naturalnych witamin i suplementów to należy podjąć działania. Nawet jeśli te kwestie wydają się bez znaczenia dla Ciebie, miej wzgląd na ludzi, dla których to ma znaczenie.

Czy mają oni być pozbawieni prawa do leczenia i utrzymania zdrowia według swojego wyboru?

ANH jest aktywna w walce z tymi ingerencjami. Obecnie kierują sprawy do sądu, próbując przerwać realizację dyrektywy THMPD.

Możemy mieć nadzieję, że im się to uda, ale niedawna historia pokazuje, że prawne manewry nie mogą zatrzymać tego molocha.

Nie możemy sobie pozwolić, aby usiąść i czekać na wyniki działań ANH.

Musimy zobaczyć ich starania w całokształcie, w większym wymiarze, w którym każdy z nas odgrywa pewną rolę.

Podjęcie działań zależy od nas, od każdego z nas.

Jeśli mieszkasz w Europie, wyślij list lub wiadomości do członka Parlamentu Europejskiego. Przejdź na tę stronę TUTAJ, aby dowiedzieć się kto jest Twoim posłem i pobierz jego dane kontaktowe.

Następnie wyślij pismo, które jednoznacznie i zdecydowanie popiera działania ANH w staraniach o zawieszeniu realizacji THMPD i, że masz nadzieję, że Euro Posłowie również zajmą stanowisko wspierające prawo ludzi do wolnego wyboru leków ziołowych.

Jeśli masz problem z napisaniem takiego listu zobacz poniższą propozycję listu (pod artykułem).

Zachęcamy skorzystać z niego.

Propozycja listu ANH w języku angielskim.

Denice Delay była uprzejma i przetłumaczyła list na język hiszpański. Dziękujemy!

Spróbuj sobie wyobrazić zwrócony twarzą w stronę swoich dzieci i wnuków, kiedy zapytają dlaczego nic nie zrobiłeś? Jak im powiesz, że tak naprawdę nie byłeś zainteresowany ich dobrostanem i zdrowiem? Jak im powiesz, że istotniejsze było obejrzeć najnowszy reality show w telewizji i że nie miałeś ani trochę czasu, aby napisać prosty list?

Tylko aktywnie protestując przeciwko tej parodii można ochronić nasz dobrobyt.

Jeśli będziemy siedzieć apatyczni – to się stanie.

Nasze prawa do ochrony naszego zdrowia i naszych dzieci wiszą na włosku.

Jeśli troszczysz się o dobro swojego dziecka lub wnuka, to TRZEBA DZIAŁAĆ – TERAZ!

Nagłaśniaj, bo teraz jest chwila prawdy. Możesz usiąść i nic nie robić lub możesz mówić i działać.

Mów, rozsyłaj, nagłaśniaj wszystkim, których znasz. Powiedz im, że nadszedł czas działania.

Naprawdę, nie ma czasu do stracenia.

Heidi Stevenson

12 września 2010

Oryginał: http://gaia-health.com/articles301/0003 ... shtml#here

tłumaczenie www.StopCodex.pl
http://astromaria.wordpress.com/2010/09/24/wielka-farmacja-ma-zamiar-zaliczyc-wielka-wygrana-ziola-lecznicze-niedostepne-w-ue/Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 paź 2010, 12:22 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 01 paź 2010, 12:46 
Pomysłowość ludzi nie zna granic więc wymyślone zostanie antidotum podobnie jak z żarówkami o ile moloch się nie rozleci wcześniej. A sypie się na potęgę coraz bardziej co widzę po znajomych niemal kompletnych ignorantach którzy nawet zauważyli, że dziwne rzeczy się dzieją, coraz szybciej i nie wiadomo jak się skończą. Kończy się imprezka a zaczyna przetrwanie którego nie uczą. Przetrwają ci co nie przespali życia przed telewizorem czy "w pracy".

Data chyba nieprzypadkowa, niektórzy pomyślą, że to prima aprilis a 95 % i tak nawet nie zauważy bo i tak używa jedynie farmaceutyków więc dla nich nie będzie ani niespodzianki ani zaskoczenia.

Ciekawy też jestem postawy prawdziwych chrześcijan którzy według tego co głoszą nie powinni być obojętni na krzywdę bliźniego bo jest to grzech zaniechania / zaniedbania. Przy czym z tego co widzę to newage 'owcy bardziej się tym martwią niż oni sami. Widocznie my musimy starać się o te zwodnicze, podstępne i szatańskie naturalne ziołolecznictwo. Lepsze ziołolecznictwo niż katolickie wodolejstwo (jakoś wszystko samo się ułoży).Na górę
   
 
 
Post: 01 paź 2010, 12:55 
:bangheadwall:
Brakuje tylko, żeby powołali coś na kształt inkwizycji, która by w reakcji na donosy "nadgorliwych" obywateli łapała by baby zbierające dajmy na to miętę po lasach i polach. W takim przepadku niech szykują stos dla mnie :evil:Na górę
   
 
 
Post: 01 paź 2010, 12:56 
Jeśli nie będzie ziół to co Nam zostanie? Sianie we własnym ogrodzie i zbieranie z miejsc gdzie One rosną?Na górę
   
 
 
Post: 01 paź 2010, 22:42 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2010, 18:47
Posty: 157
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Aniszai pisze:
:bangheadwall:
Brakuje tylko, żeby powołali coś na kształt inkwizycji, która by w reakcji na donosy "nadgorliwych" obywateli łapała by baby zbierające dajmy na to miętę po lasach i polach. W takim przepadku niech szykują stos dla mnie :evil:

podpisuję sie obiema ręcyma, ale łatwo sie nie dam, a temat ziół oraz roslin jadalnych i leczniczych jest mi ostatnio bliski, jakos mnie naszło i choc to juz jesień to latam po łąkach i lasach z atlasem roslin i odkrywam je na nowo w sposó dotychczas mi nieznany- nabieram do nich wiekszego szacunku

_________________
"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - GandhiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 10:59 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 lip 2010, 14:16
Posty: 36
Płeć: mężczyzna
Na szczeście do 1 kwietnia 2011 roku, a nawet nieco wcześniej większość ludzi zorientuje się ze są wolnymi istotami i mogą robić co im się podoba dopóki nie krzywdzą innych wolnych istot.

Sam będę wcinał zioła garściami, kąpał się w nich, nacierał i nikt mi tego nie zabroni, sadze je sobie we własnej szklarni, pięknie pachną, są genialnym dodatkiem do dań, ostatnio szczególnie polubiłem bazylie i kolendrę.

Ziemia nadal będzie je rodzić, rozsiewać i weź no spróbuj jej tego zabronić, hehe.

Sr*ć na przepisy, róbcie swoje ludzie - a bzdura zawsze pozostanie bzdurą!

Adekwatnie: Czesław Śpiewa - Kradzież Cukierka
http://www.youtube.com/watch?v=kfIb-ev4Fr4#t=54sNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 11:21 
SuperNowy pisze:
... Ziemia nadal będzie je rodzić, rozsiewać i weź no spróbuj jej tego zabronić...

Sr*ć na przepisy, róbcie swoje ludzie - a bzdura zawsze pozostanie bzdurą!


Właśnie o to chodzi żeby tą prostą prawdę ludzie w końcu zauważyli, zrozumieli i wdrożyli. :spoko:

Trzeba jednak przyznać że metody reedukacji ludzi potrafią być karkołomne i drastyczne ale widać inaczej się nie da, stąd nwo dwoi się i troi... :zęby: :lol:Na górę
   
 
 
Post: 02 paź 2010, 13:35 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 20:04
Posty: 536
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: mężczyzna
:bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall: Tylko tak się to da skomentować. Zakaz ziół...dobre sobie. Nasion trzeba zapas zrobić spory przed 2011 i się będzie samodzielnie siało w donicach.
Wygląda to na bardzo desperacki krok. System się sypie solidnie chyba, że takie kroki podejmują już.
PS. Ciekawe kiedy zaczną wprowadzać nakazy jedzenia czegoś tam :?

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 14:40 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2010, 18:47
Posty: 157
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
proponuje odwiedzanie sklepow zielarskich kupowanie nasion i sainie ich gdzie popadnie, niech nam obrodzi matka ziemia

_________________
"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - GandhiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 16:28 
święte słowa,jak prawo jest do dupy to trzeba go ignorowac,życ według praw natury bo ona jest sprawiedliwa :tak:Na górę
   
 
 
Post: 03 paź 2010, 8:44 
lordi222 pisze:
... Ciekawe kiedy zaczną wprowadzać nakazy jedzenia czegoś tam :?


"Nakaz" jedzenia "czegoś tam" czyli konkretnego menu jest już od dawna, np. GMO. Masz realne szanse żeby jeść co innego jeśli nie mieszkasz na wsi. :cooo?:

Film "Food" i inne.Na górę
   
 
 
Post: 03 paź 2010, 10:51 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 20:04
Posty: 536
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: mężczyzna
@time Chodziło mi raczej o nakaz w sensie: musimy jeść jakieś tam np.zielone banany bo tak nakazuje jakiś przepis UE. GMO to troszkę co innego bo owszem przemycają je do naszego jadłospisu, ale nie nakazują nam jego spożycia(każdy szuka not GMO). Myślę, że to kwestia czasu nim stworzą swoje własne "doskonałe" menu wg. którego każdy obywatel UE będzie miał się żywić, a jak coś z poza listy będzie chciał to będzie nielegalne.
Zioła mogą zakazać i tak będę j jadł i pił z nich wywary. Skarb natury tak potężny że nie dam sobie odebrać zalet wynikających z ich spożycia. Wydaje się aż śmieszne żeby przeszło im coś takiego...ale kto wie-lepiej zbroić się w nasionka ziołowe:)

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 paź 2010, 10:50 
Delegalizacja ziół to jeden z elementów Codexu Alimentarius. Codex ten opracowano pod patronatem WHO. A to pozwala na nazwanie WHO światową organizacją chorób i depopulacji.

Apel Marty Gurczyńskiej w sprawie delegalizacji ziół.

From: Marta Gurczyńska <marta.gurczynska@gmail.com>
Subject: apel do posłów ws nowej dyrektywy – brak dostępu do ziół z dn. 1.04.2011
To:
Date: Thursday, October 14, 2010, 11:51 AM
Wyślijcie proszę ten list lub podobny do polskich parlamentarzystów (adresy wkleiłam na dole maila), aby nie dopuścić do wprowadzenia z dniem 1 kwietnia 2011 roku zakazu obrotu ziołami w wyniku traktowania ich jak leków (wiąże się to z koniecznością przeprowadzenia drogich badań i uzyskania certyfikatów dopuszczających nawet dla ziół znanych i używanych przez wieki) Nie bądźcie obojętni – tu chodzi o nasze zdrowie i dostęp do naturalnych specyfików
Więcej info znajdziecie na stronie Stopcodex: Wielka Farmacja ma zamiar zaliczyć Wielką Wygraną: zioła lecznicze niedostępne w UE:
Cytat:
List do Posłów i Europosłów
W sprawie Dyrektywy dotyczącej tradycyjnych ziołowych produktów leczniczych
(zmieniająca Dyrektywę 2004/24/EC)

Szanowna/y Pani/Panie …………..

Jestem wielkim zwolennikiem dawnych tradycyjnych systemów leczniczych w tym także tych, które rozwinęły się w ciągu tysięcy lat w krajach pozaeuropejskich. Wkrótce ziołowe produkty chińskie, tybetańskie, indyjskie (ayurvedyczne) i inne zostaną licencjonowane w ramach systemu przewidzianego w dyrektywie. Jestem bardzo zaniepokojony tym, że zioła tych tradycji, które były używane przeze mnie jako suplementy żywnościowe przez ostatnich …….. lat będą zakazane po okresie przejściowym, który upływa w dniu 31 marca 2011 roku.

Niniejsza dyrektywa wymaga zmian, aby uczynić ją bardziej przyjazną dla pozaeuropejskich tradycji ziołowych.

Zachęcam Panią/Pana do wywarcia presji na nasz rząd i GIS (Główny Inspektorat Sanitarny) oraz Parlament Europejski o inicjowanie takich zmian.

Z poważaniem

podpis

więcej:http://poliszynel.wordpress.com/Na górę
   
 
 
Post: 09 lut 2011, 0:11 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2011, 0:48 
Dalej można składać podpisy:
http://www.naturalnenielegalne.pl/

Tusk to nawet nie kukiełka to zwykły mason. Mam już na niego krocie dowodów, że jest mason ale nie robię wątku by nie nakręcać paranoi. Też będę z atlasem po lasach i łąkach spacerował. Bez łaski :so:Na górę
   
 
 
Post: 09 lut 2011, 1:11 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 gru 2010, 10:49
Posty: 122
Płeć: kobieta
Jak uczynią rumianek nielegalnym to osobiście zostanę dilerem :D

_________________
[b][Youtube]http://www.youtube.com/nivienne22[/Youtube][/b]

[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/0b1f6d72c9.png[/img][/url]
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/eb4b6c60e4.png[/img][/url]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2011, 11:01 
Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

A jam am taki pomysł :
Ogłaszam iż:
w przypadku dalszej obojętności i braku skutecznego przeciwdziałania truciu ludności zamieszkującej obecnie planetę ZIEMIA, od 15 lutego 2011roku RZĄDY wszystkich państw i organy ustawodawcze i podległe im wykonawcze zostają zdelegalizowane przez swoich obywateli z powodu brak zainteresowania i skuteczności w zapewnieniu bezpieczeństwa podległych im społeczeństw.


uzasadnienie: Słowa Jana Pawła II :
"Tylko systemy społeczne oparte na sprawiedliwości społecznej mają prawo do istnienia"

Wysyłam swoją myśl w Wszechświat i zobaczymy czy KTOŚ ma wystarczającą moc aby zakazać nam ziół?

Pozdrawiam
ZbyszekNa górę
   
 
 
Post: 09 lut 2011, 11:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
phillip pisze:
Dalej można składać podpisy:
http://www.naturalnenielegalne.pl/

Tusk to nawet nie kukiełka to zwykły mason. Mam już na niego krocie dowodów, że jest mason ale nie robię wątku by nie nakręcać paranoi. Też będę z atlasem po lasach i łąkach spacerował. Bez łaski :so:


Czyich lasach i łąkach?

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2011, 12:02 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 27 maja 2010, 15:33
Posty: 56
Płeć: kobieta
Zbyszek ,ty dobrze wiesz ,ze nic sie nie zmieni,a wiec nie czekaj do 15 lutego tylko juz wysylaj swoje mysil,swoje zyczenia.
Ja czytam o hunie ,ucze sie jej,ale wydaje mi sie ,ze bez nauczyciela nie wiele sie naucze.ciagle jestem na etapie zdobywania wiedzy
Pozdrawiam :bezradny:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2011, 13:23 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Jeśli to zaakceptujemy to kolejnym krokiem będzie zakaz hodowli warzyw i owoców w przydomowych ogródkach.

Co wysyłania myśli...hmmm wy naprawdę wierzycie, że to działa ???? :mrgreen: i że to ich powstrzyma????? :lol:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2011, 13:45 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 18:56
Posty: 310
Wiesz, możemy zoorganizować medytację dotyczącą obalenia rządu i sprawdzić, czy zadziała. :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2011, 14:13 
Zakazywać to sobie ONI MOGĄ. takie zakazy należy bezwzględnie zwalczać i wykazywać masowe obywatelskie nieposłuszeństwo. Moim zdaniem to nic nie da, ale trzeba takim śmieciom z UE pokazać co nich sądzimy.Na górę
   
 
 
Post: 09 lut 2011, 15:13 
Słowa Jana Pawła II :
"Tylko systemy społeczne oparte na sprawiedliwości społecznej mają prawo do istnienia"


I kto to mówi...
ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 09 lut 2011, 17:14 
ZBW pisze:
Ogłaszam iż:
w przypadku dalszej obojętności i braku skutecznego przeciwdziałania truciu ludności zamieszkującej obecnie planetę ZIEMIA, od 15 lutego 2011roku RZĄDY wszystkich państw i organy ustawodawcze i podległe im wykonawcze zostają zdelegalizowane przez swoich obywateli z powodu brak zainteresowania i skuteczności w zapewnieniu bezpieczeństwa podległych im społeczeństw.


Czemu akurat 15 lutego tego roku?
My sobie oni sobie.
A i tak jak założysz sklep zielarski to Cię zamkną.

Daliśmy się wmanewrować.
Za co ?
Za to:
ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 09 lut 2011, 17:16 
Kolejna petycja...
http://www.gopetition.com/petition/39757.html
Ciekawe co to da i czy w ogole cos da?Na górę
   
 
 
Post: 10 lut 2011, 23:40 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
ZBW pisze:

A jam am taki pomysł :

...
od 15 lutego 2011roku RZĄDY wszystkich państw i organy ustawodawcze i podległe im wykonawcze zostają zdelegalizowane przez swoich obywateli z powodu
....


Tak właśnie koniec proszenia się, grzecznego pisania petycji itd. po to aby oni mogli je olać.
Przecież poprzez używanie takiej formuły, dajemy im możliwość odrzucenia naszych żądań.

Ja mogę (mam prawo) uznać rząd i jego działania za nie "legalne" (nie mylić sprzeczne z prawem), bo to moja opinia i nikt nie może mi odbierać prawa do niej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2011, 11:08 
Dajcie spokój z tymi petycjami, zamierzacie się prosić żeby pozwolono Wam używać ziół? :shock: Nie potrzebujecie niczyjego pozwolenia i nie ma takich organów wykonawczych które by wyegzekwowały tak bzdurny przepis, bo kto miałby się zabrać za te miliony ludzi nagle wyjętych spod prawa z powodu ziół? Policja? :lol: Sklepy zielarskie może i dostaną w dupę ale wtedy handel zejdzie do podziemia i nadal będzie trwał, a zioła nadal będą rosły, każdy może je sobie posadzić albo pozbierać ze stanu dzikiego, wystarczy się tylko na roślinach trochę poznać a wtedy nawet sklep zielarski nie będzie potrzebny.Na górę
   
 
 
Post: 12 lut 2011, 11:34 
Tru pisze:
, bo kto miałby się zabrać za te miliony ludzi nagle wyjętych spod prawa z powodu ziół? Policja?


Chyba inspekcja sanepidu w 1wszej kolejności. :)Na górę
   
 
 
Post: 12 lut 2011, 12:04 
Tru pisze:
Dajcie spokój z tymi petycjami, zamierzacie się prosić żeby pozwolono Wam używać ziół? :shock: Nie potrzebujecie niczyjego pozwolenia i nie ma takich organów wykonawczych które by wyegzekwowały tak bzdurny przepis, bo kto miałby się zabrać za te miliony ludzi nagle wyjętych spod prawa z powodu ziół? Policja? :lol: Sklepy zielarskie może i dostaną w dupę ale wtedy handel zejdzie do podziemia i nadal będzie trwał, a zioła nadal będą rosły, każdy może je sobie posadzić albo pozbierać ze stanu dzikiego, wystarczy się tylko na roślinach trochę poznać a wtedy nawet sklep zielarski nie będzie potrzebny.


True, true - nie chciałem tego głośno pisać ale to tak jakby prosić naczelnika obozu o zwolnienie do domu zamiast się zastanowić co ja tu jako wolny człowiek w ogóle robię.

Systemu nie wywala się stosując jego sztuczki.Na górę
   
 
 
Post: 12 lut 2011, 15:28 
phillip pisze:
Chyba inspekcja sanepidu w 1wszej kolejności. :)


Niechby i nawet, no ale ilu mamy pracowników sanepidu a ile materiału roślinnego do przebadania, biorąc pod uwagę wszystkie preparaty roślinne nie tylko w samych sklepach zielarskich ale też i zioła rosnące na prywatnych posesjach, ogródkach, balkonach, w doniczkach na parapecie i te pochowane w domowych spiżarkach też. Po za tym czy pracownicy sanepidu znają się w ogóle na ziołach? 8-) Przecież zioła to nie tylko rumianek i mięta, odmian samej mięty jest około 40, a gdzie dopiero cała reszta bogactw natury :!: Ani sanepid, ani policja, ani żadna inna instytucja nie ma dość informacji, wiedzy, umiejętności, czasu ani środków żeby dotrzeć do wszystkich ludzi zajmujących się ziołami i przebadać co ci ludzie tak naprawdę posiadają, następnie wytoczyć każdemu z nich proces o kupkę suszu czy pół litra ziołowej nalewki, udowodnić przestępstwo po czym osadzić we więzieniu zapewniając każdemu z nich wikt i opierunek na koszt skarbu państwa :lol: Wystarczy popatrzeć ile system ma pracy z ganianiem jednego zioła - marihuany, a teraz doszłyby mu jeszcze "prawie wszystkie zioła" :hi hi:
Nie wiem .. może moja wyobraźnia jest za ciasna ale za cholerę nie potrafię wyobrazić sobie jak egzekwowanie tego prawa miałoby wyglądać w praktyce. Wydaje mi się że to będzie tylko taki straszak, podobnie jak ma się rzecz z zakazem palenia tytoniu w miejscach publicznych - jest sobie a ludzie nadal kopcą tam gdzie kopcili i nic się nie zmieniło.

@timewave, świetny przykład :spoko: Dlatego nie podpisuję żadnych petycji, takie proszenie się systemu o pozwolenie, łaskę i zmiłowanie już z góry zakłada niewolnicze poddaństwo i oddaje moją decyzję w jego ręce, a przecież chodzi o coś dokładnie odwrotnego.Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group