Image

źródło: http://www.alienvideo.net/0805/alien-abduction-mutilation.php

Najbardziej niepokojący przypadek uprowadzenia. Kiedykolwiek

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera drastyczne zdjęcia ludzkiego okaleczenia.

Ta sprawa uprowadzenia z 1994 jest również jednym z najbardziej niepokojących ze znanych kiedykolwiek przypadków śmierci istoty ludzkiej.

Człowiek został poddany brutalnemu okaleczeniu. Jednak rzeczywistość tego co się mu przydarzyło jest o wiele bardziej niepokojąca niż brutalność tego. To było systematyczne okaleczenie.
Kimkolwiek oni byli, mieli zdumiewający poziom precyzji. Byli bardzo dokładni co do tego których części ciała i organów wewnętrznych chcą. Usunęli lewe oko, lewe ucho, wargi, język i fragment lewej kości szczękowej.

Image

W górnej części torsu, w klatce piersiowej zostały wycięte dwa perfekcyjne „otwory drenażowe”.

I cały kanał odbytnicy został wykrojony pozostawiając dużą ziejącą dziurę, w sposób podobny do tego jakim wykrawamy rdzeń jabłka pozostawiając zewnętrzną część w całości nietkniętą.

Dalej komplikuje sprawę fakt, ze nie było krwi. Jasne jest, że tego systematycznego okaleczenia dokonano z szybkością i precyzją zasilaną przez zaawansowaną inteligencję.

I to właśnie czyni ten przypadek tak niepokojącym.

Jeśli założymy, że to uprowadzenie zostało dokonane przez obcą inteligencję to czas byśmy również dokonali przeglądu naszych danych w odniesieniu do wiarygodnych dokładnych intencji, moralnych perspektyw i ogólnych planów które niektórzy z naszych pozaziemskich przybyszów mogą mieć w stosunku do nas.

Co wiemy.

W 1998, cztery lata po znalezieniu ciała, brazylijski badacz Zapata Carcia i Dr. Rubens Goes po raz pierwszy ujawnili opinii publicznej szczegóły tego przypadku.
Ciało zostało znalezione nieopodal zbiornika Guarapiranga zlokalizowanego w południowym obszarze miasta São Paulo w Brazylii.

Image
Powyżej: zbiornik Guarapiranga reservoir, rejon w którym znaleziono ciało.

Zapata & Dr. Rubens są również w posiadaniu serii fotografii które zostały im przekazane przez informatora pracującego w brazylijskiej policji. Podczas dotyczącego tego przypadku wywiadu z policją ku ich zaskoczeniu szef dochodzenia w tej sprawie zaoferował swoje akta z tej sprawy.

Policja jest odpowiedzialna za prowadzenie śledztwa w sprawie zbrodni… jednak to morderstwo dowodzi, że przekracza ono wszystko co mógłby wymyślić nawet najbardziej chory kryminalny umysł. Raport był raczej prosty w tym, że nie było żadnych śladów walki. Typowa przemoc nie miała tam miejsca. Nie brała w tym udziału żadna broń ani więzy.

Raport z autopsji ujawnił więcej o tym co się tam wydarzyło niż mogla to stwierdzić policja. Raport z autopsji stwierdza: „Zaobserwowaliśmy usunięcie obszarów prawej i lewej gałki ocznej, opróżnienie jamy ustnej, gardzieli, gardła, karku, rejonów lewej i prawej pachy, brzucha, miednicy mniejszej, obszaru lewej i prawej pachwiny.”

http://www.alienvideo.net/0805/img/alien-mutilation/abduction-mutilation-autopsy-report.pdf

Zapata’s & Dr. Rubens zdeterminowani co do zbadania tego raportu opublikowali również zdjęcia. Możesz ściągnąć kopię prawdziwego raportu tutaj (link). Kilka szczegółów zostało zaczernionych by uchronić tożsamość ofiary.

Image

Fotografie jeśli macie wystarczający żołądek, są do obejrzenia poniżej.
Image

Z raportu autopsji:
„Obszary pachwinowe po obu stronach pokazują miękkie punkty w miejscach gdzie organy zostały usunięte. Nacięcia zostały wykonane na twarzy, wnętrzu klatki piersiowej, brzuchu, nogach, ramionach i na piersi. Barki i ramiona posiadają perforacje o średnicy 1 do 1,5 cala w miejscach gdzie tkanka i mięśnie zostały wytłoczone. Krawędzie perforacji były jednakowe tak jak i ich rozmiar. Klatka piersiowa skurczyła się w wyniku usunięcia organów wewnętrznych.”

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute2.jpg

Dalej raport z autopsji kontynuuje, „Zaobserwowaliśmy usunięcie obszarów prawej i lewej gałki ocznej, opróżnienie jamy ustnej, gardzieli, gardła, karku, rejonów lewej i prawej pachy, brzucha, miednicy mniejszej, obszaru lewej i prawej pachwiny.”


http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute4.jpg

Precyzyjne „cięcia foremkowe” otworów użytych do wyciągnięcia organów wewnętrznych odkryto na strategicznych pozycjach na całym ciele. Ten poziom precyzji sugeruje, że tej operacji dokonano z szybkością, użyciem gorąca lub laserów, wszystko to miało miejsce w czasie gdy obiekt wciąż żył.


http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute5.jpg

Na tym zdjęciu możecie wyraźnie zobaczyć, że ciało zostało opróżnione ze swoich organów. Jama w centrum brzucha ujawnia miejsce ekstrakcji.

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute6.jpg
http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute7.jpg

„BADANIE WEWNĘTRZNE: …po otworzeniu jamy czaszki przy użyciu techniki Griessingera odkryliśmy:
17) nienaruszoną oponę;
18) obrzęk mózgu”.

W tego typu przypadkach obecność obrzęku mózgu bez jego bezpośredniego traumatycznego źródła jest silną charakterystyką męczeńskiej śmierci. W potwierdzeniu WNIOSEK z autopsji jako causa mortis (przyczynę zgonu):

„…ostre krwotoki w wielokrotnych urazach. Jest to część causa mortis w wyniku stymulacji nerwu błędnego” (co oznacza zatrzymanie krążenia i oddechu spowodowane przez ekstremalny ból). „Ofiara pokazuje urazy z istotnymi cechami reakcji, tzn., jest w tym udział „tortur”. Sugerowane modus operandi to: cięcia w częściach miękkich i naturalnych otworach ciała z użyciem urządzeń ssących”.

W dodatku do szokujących fotografii fakt, że oficjalny raport z autopsji stwierdza wprost, że ofiara została poddana wycięciom i użyciu „urządzeń ssących” wynosi te sprawę ponad poziomy najbardziej niepokojących potworności które kiedykolwiek przydarzyły się istocie ludzkiej.

I jest niepokojące na więcej niż jeden sposób.
A) wydobycie części ciała i użycie urządzeń ssących
B) istoty za to odpowiedzialne najprawdopodobniej nie są z tej planety

Sprawcy tej Zbrodni.

Image

Biorąc pod uwagę kompletnie niemoralną naturę tego podejrzewanego pozaziemskiego okaleczenia i wnioski z autopsji które świadczą o ataku serca spowodowanym przez ekstremalny ból oznacza to, że ofiara była niestety niemal z całą pewnością żywa podczas gdy to systematyczne okaleczenie miało miejsce.

I rozważmy mający tu miejsce profil psychologiczny. Jasne jest, ze istoty które tego dokonały nie mają żadnego poważania dla moralności czy ludzkiego życia. Oni byli precyzyjni. To było systematyczne. To było wydajne. Dlaczego więc nie zabili swojego obiektu przed wydobyciem materiałów cielesnych? Inteligencja stojąca za tym nie dbała o ból który ta ofiara wycierpi. Z całą pewnością była to męczeńska śmierć.

Czy ludzie mogliby tego dokonać?

Jeśli jesteście sceptyczni co do założenia, że to okaleczenie było dziełem istot pozaziemskich wtedy musimy zapytać – kto (lub co) innego mogło to uczynić?

Po pierwsze, czy agencje rządowe nas uprowadzają? Biorąc pod uwagę to co wiemy o aparacie wywiadowczym stojącym ponad rządem USA: tak. Lepsze pytanie brzmi czy te agencje rządowe mają technologie do dokonania tego i czy mają technologię do wydobycia materii cielesnej w tak systematyczny i efektywny sposób.

Image

Czy kompleks militarno przemysłowy z jego multi bilionowym czarnym budżetem ma możliwości dla przeprowadzenia technologicznego okaleczenia?

A jeśli tak to dlaczego? Po cholerę potrzebują żywych organów wewnętrznych ? Kolejnym mylącym pytaniem jest dlaczego nie pozbyli się dowodu we właściwy sposób. Z jakiego możliwego powodu mieliby dokonywać złożonego procesu ekstrakcji w złożonym okaleczeniu a potem wystawiali dziko okaleczone ciało z powrotem na widok publiczny?

I wtedy mamy też inną możliwość. Nie spowodowały tego w ogóle żadne żywe istoty. Taką, że odpowiedzialni za to obce uprowadzenie są napędzani przez inteligencję obliczeniową. Obce roboty. Jak bardzo może się to wydawać naciągnięte możliwe jest, że mogą istnieć zorganizowane rasy robotycznych inteligencji które mają możliwości podróży międzygwiezdnych. Można to przynajmniej rozważyć biorąc pod uwagę fakt, że ktokolwiek dokonał tej systematycznej ekstrakcji nie ma nawet na odległość najmniejszego śladu ludzkich uczuć. (Pewien przypadek z USA wskazuje na to, ze mogą tego dokonywać samobieżne, niewielkie i automatyczne bardzo agresywne i szybkie statki – drony, Przyp. tłumacza.

Podobieństwa do okaleczeń bydła.

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/cattle-abduction-mutilation.jpg

Mogliście słyszeć określenie „okaleczenia bydła”. Przypadki okaleczeń bydła są o wiele bardziej powszechne niż te w ludzkich przypadkach (są również identyczne przypadki okaleczeń zwierząt dzikich i domowych -przyp. tłumacza). Jednak ten przypadek z Guarapiranga i setki przypadków okaleczeń bydła zgłaszanych w Stanach Zjednoczonych (A obecnie właściwie już na całym świecie zarówno w przypadku ludzi jak i dzikich i domowych zwierząt.- Przyp. tłumacza.) noszą uderzające podobieństwo.

Powyższa scena pochodzi z miejsca zgłoszonego przypadku okaleczenia bydła. Myślę, że można powiedzieć iż jest to odrobinę nieco mniej przerażające biorąc pod uwagę, ze dotyczy to krowy. Jednakże podobieństwa w precyzji cięć i opróżnieniu organów nosi straszliwe podobieństwo do tego co się wydarzyło temu człowiekowi w Guarapiranga. Niestety nie jest to jedyny odrażający i chory przypadek okaleczenia bydła jaki kiedykolwiek zgłoszono. Są dosłownie setki takich przypadków jak ten – wszystkie z niezmienną metodologią usuwania wewnętrznych organów oraz materiałów i płynów z ciała przy użyciu zaawansowanych procesów technologicznych które zdają się przeczyć możliwościom nawet najbardziej nowoczesnych procedur medycznych.

Plany Obcych.

Ten przypadek stanowi orientacyjny dowód, że przynajmniej niektórzy z obcych gości nie są przyjaźni. Biorąc pod uwagę rozmiary dowodów obecności UFO i istot pozaziemskich udokumentowane na tysiącach zdjęć i wideo w archiwach publicznych, nie wyłączając aktywności UFO na ich własnych archiwach ujęć w NASA prawdopodobne jest, że w naszym układzie słonecznym istnieje (bądź przebywa) mnogość ras pozaziemskich.

Jeden były geolog i inżynier – Phil Schneider który zmarł w 1995 roku podejrzaną śmiercią twierdził, że wojska USA i wojska całego świata są cytuje” w ciągłym konflikcie z obcymi z przestrzeni kosmiczne” zarówno pod ziemią jak i ponad powierzchnią. Ci obcy jak powiedział nie wyłączają Małych Szaraków, Wysokich Szaraków oraz Reptilian (patrzcie też Credo Mutwa – Reptilian Agenda, przypis tłumacza).

Image

Czy może tam istnieć prawdziwe pozaziemskie zagrożenie? A jeśli tak czy jest to bandycka grupa która narusza międzygwiezdne umowy poprzez infiltrowanie naszej planety okazjonalnymi uprowadzeniami – czy istnieje cała rasa obcych która może potencjalnie eksterminować całą ludzką populację?

Podczas gdy przyznaję, że te wnioski wchodzą w krainę konspiracji tak czy inaczej wydaje się być pewnym, że ten przypadek jest kolejnym przykładem incydentu który wykracza poza wszelka logikę: przeprowadzonego przez istoty pozaziemskie. Publicznie osiągalne dane otaczające ten przypadek w połączeniu ze zrozumieniem gór dowodów które sugerują, że rzeczywiście pozaziemscy przybysze angażują się na tej planecie (dane które nie wykluczają kilkuset korporacyjnych, rządowych i wojskowych świadków którzy zaoferowali się, ze będą zeznawać przed Kongresem USA jako część Projektu Ujawnienie – Disclosure Project) wtedy wyciągnięcie takiego wniosku nie jest naciągane.

© Copyright 2009 Alien Video
© Tłumaczenie Redimix davidicke.pl