Silniejszy wirus oraz państwo policyjne.

Zawsze do tego zmierzano…

01virus_police_state

…teraz musimy z tym sobie poradzić

(Bojaźliwi i potulni nie muszą się do tego stosować)

napisał David Icke

Globalna faszystowska agenda o której wiedziałem i przed którą ostrzegałem przez wiele lat (którą niebawem ujrzymy), była nieuchronna.

Było oczywiste, że pomimo przebudzenia tak wielu przez ostatnią dekadę, większość potrzebowała doświadczyć faszyzmu wszystkimi zmysłami, zanim zaakceptowała go jako rzeczywistość.

Ten masowy opór, aby dostrzec  znaki oraz postępować według nich, zawsze zmierzał do zatracenia ludzkości na równi z orwellowskim systemem kontroli, zanim stanie się ostatecznie upadły. Podkreślam, że będzie upadły ale jeszcze trochę upłynie czasu zanim do tego dojdzie.

Nigdy nie było kwestią to, czy unikniemy państwa policyjnego lub też stanu wojennego. Nie  miałem co do tego złudzeń. Pytaniem było i pozostaje to, jak bardzo pozwolimy sobie na bycie  kontrolowanym przez zło. Można na to odpowiedzieć stawiając kolejne dwa pytania:

Kiedy wystarczająca ilość ludzi przeznaczy swoje całkowite skupienie aby doprowadzić to do końca? Kiedy administratorzy niższego szczebla, panowie w czarnych garniturkach i mundurach zamierzają wyłamać się z szeregu dla dobra rodziny jak również reszty z nas?

No cóż, pewnie się tego dowiemy.

16

Szczepionka na świńską grypę jest jak linia na piasku, która wyznaczy nam poważne rozwiązanie odnośnie tego, gdzie znajdujemy się pod względem świadomości oraz silnego charakteru. Jeśli potulnie przychylimy się do tej najbardziej rażącej próby zdobycia masowego dostępu do naszych ciał, wtedy mówiąc szczerze dostaniemy to, na co zasłużyliśmy.

Nikt nie może powiedzieć że nie był ostrzeżony, ani także że nie miał dostępu do informacji przedstawiających to, co się działo. Ktokolwiek mówi, że nie wiedział wystarczająco aby powiedzieć szczepionce „nie”, okłamuje sam siebie lub szuka innego wyjścia.

Nawet niektóre elementy głównego nurtu medialnego uwydatniają potencjalne zagrożenia pomimo krótkowzrocznej perspektywy z której postrzegają świat.

Przez lata mówiłem o tym, że jesteśmy na rozwidleniu i już nie możemy tutaj siedzieć, gapić się w mapę, odmawiając podjęcia decyzji.

17

Dokonanie wyboru w celu odnalezienia wolności oraz rozwiniętej świadomości będzie miało swoje wyzwania z pewnością. Jednak konsekwencje wyboru ignorancji i uległości są potencjalnie katastroficzne dla tych, którzy tak postępują.

Zanosi się, że nadejdzie coś wielkiego. Nie potrafię powiedzieć kiedy, ale mówimy o miesiącach, nie latach. Wszystko było zaplanowane dłuższy czas temu i składane kawałek po kawałeczku, podczas gdy ludzie oglądali show, lekceważąc tych, którzy ostrzegali o tym co miało nadejść jako „konspiracyjne brednie”.

Możesz zawsze dostrzec obraz całości spoglądając na jego części składowe. Przez ostatnie kilka tygodni miałem baczne oko na budynek urzędu nazywany Westridge Center, oddalony zaledwie o jedną ulicę w dół od mojego domu, na Angielskiej wyspie Wight.

18

Budowlańcy pracowali tam przez lato, adaptując ostatnie piętro. Termin był bardzo napięty, ponieważ zakładał ukończenie budowy w lipcu. Powiedziano im, że nie mogą się spóźnić pod żadnym warunkiem.

Zrobili się podejrzliwi, kiedy różne grupy robotników zostały zawezwane to wykonania różnych faz. Oznaczało to, że żadna grupa nie wiedziała co tak naprawdę buduje. Według ludzi pracujących w budynku, lokalni budowlańcy zostali zastąpieni przy fazach wykończeniowych przez mężczyzn w białych nieoznakowanych vanach.

Łącząc wszystkie fragmenty układanki, było jasne że to musi mieć związek z pandemią świńskiej grypy, którą maniacy planują uknuć w najbliższych miesiącach.

Poprosiłem urząd zgodnie z aktem o wolności do informacji, aby wytłumaczyli co działo się na Westridge i co było tam wykonywane. Kilka dni później przyszła odpowiedź, która nie była mimo wszystko zaskoczeniem. Zawierała tylko potwierdzenie tego, co było dotychczas oczywiste.

Drogi Panie Icke

Prośba o wolność do informacji dotycząca zaplanowanego użytku ostatniego piętra Westridge Centre, Near Ryde- CRM

REFERENCE : IW09/8/24953

Dziękuję za pańską prośbę celem nabycia informacji z dnia 17.08.09 r. Ponieważ powołuje się pan na akt o wolności do informacji, korespondencja została przekazana mi, jako Wydział Nadzoru Informacji dla Administracji Służb Pomocy Strategicznej (Departmental Information Guardian for the Strategic Asset Management Service)

Mogę potwierdzić, że prace przedsięwzięte na ostatnim piętrze Westridge Centre, mają zapewnić odpowiednią utylizację dla zakwaterowania na potrzebę biura urzędu (miasta, wyspy) jako Centrum Usuwania Skutków Katastrof (Disaster Recovery Centre). Prace uwzględniają stworzenie lepszego planu przestrzennego zakwaterowania, plus instalację windy oraz specjalnie dostosowanych toalet, aby dostosować się do aktu o dyskryminacji osób niepełnosprawnych.

Mogę potwierdzić, że prace przedsięwzięte na ostatnim piętrze Westridge Centre, mają zapewnić odpowiednią utylizację dla zakwaterowania na potrzebę biura urzędu (miasta, wyspy) jako Centrum Usuwania Skutków Katastrof (Disaster Recovery Centre). Prace uwzględniają stworzenie lepszego planu przestrzennego zakwaterowania, plus instalację windy oraz specjalnie dostosowanych toalet, aby dostosować się do aktu o dyskryminacji osób niepełnosprawnych.

Cóż za zbieg okoliczności, że wybrali właśnie ten moment, aby założyć „Centrum Usuwania Skutków Katastrof” mając napięty terminarz budowy. Oczywiście nie jest to w ogóle jakiś zbieg okoliczności. Podobne centrum zostało utworzone w każdym hrabstwie Wielkiej Brytanii. Nasze źródła Informacji przy lotnisku Isle of Wight, relacjonują nagły wzrost wojskowej działalności dotyczącej również  helikopterów.

Może jest to mała wyspa na południe od wybrzeża Anglii, jednak jej rozmiar umożliwia dostrzeżenie rzeczy, które mogłyby  zostać przeoczone w wypadku większej miejscowości lub dużego miasta. To, czego tutaj doświadczamy, jest mniejszą wersją tego co odbywa się potajemnie na arenach Europy, Ameryki, Kanad, itd. Jest to niczym mikrokosmos zawarty w makrokosmosie.

Wirus H1N1 jest nazywany „świńską grypą”, chociaż jest laboratoryjnie stworzoną kombinacją świńskiej, ptasiej oraz sezonowej, zaprojektowanej aby usprawiedliwić globalny program masowych szczepień. Owe szczepienia wprowadzą wzmocnioną wersję wirusa z zamiarem dokonania mordu na populacji-na krótszą i dalszą metę.

19

Badacze twierdzą, że na ślady opracowywania szczepu grypy można natknąć się w pracy Dr Jeffrey’a Taubenbergera oraz zespołu genetyków i mikrobiologów Instytutu Patologii Armii Amerykańskiej w Fort Detrick w stanie Maryland. Użyli oni superkomputerów aby zmapować za pomocą „inżynierii wstecznej” szczep wirusa, który zabił dziesiątki milionów ludzi w 1918r.

Twierdzi się, że wirus ten został następnie przekazany gigantowi farmaceutycznemu Novartis, znajdującego się w Szwajcari, Bazylea. Firma ta była częścią Nazistowskiego Kartelu Farmaceutycznego „IG Farben”. To właśnie „IG Farben” zarządzał obozem koncentracyjnym w Auschwitz, Novartis był fundamentem dla tej zbrojnej nazistowskiej maszyny.

Jeśli to „świńska grypa”, dlaczego świnie nie są nią dotknięte w żaden sposób? Zostaliśmy skłonieni do uwierzenia, że epidemia wybuchła w meksykańskim gospodarstwie trzody chlewnej. Jednak pomijając fakt, że Egipski Parlament postąpił bezmyślnie wydając oświadczenie o natychmiastowym uboju świń, nie było później jakiejkolwiek wzmianki o powiązaniu wirusa z prosiakami. Jeśli to nie świńska grypa a z pewnością nie, to jak mogła wydostać się z meksykańskiej farmy?

Światowa Organizacja Do Spraw Żywności oświadczyła, że nie ma uzasadnienia aby przeprowadzać ubój świń czy też ograniczać ich swobodny ruch, z racji tego iż nie ma dowodu na to, że wirus je dotknął  lub ich mięso jest niebezpieczne do spożycia. Tak, ponieważ to nie ma nic wspólnego ze świniami wirus, został stworzony w laboratorium.

20

O tak? Więc gdzie są świnie?

Brytyjski Parlament oszacował, że tej zimy na świńską grypę umrze około 65,000 obywateli. Jak mogą tworzyć takie przewidywania, skoro symptomy „świńskiej grypy” były i są bardzo łagodne u większości osób, a statystyki pod koniec lata drastycznie spadały pomimo prób zakłamania statystyk, aby przedstawić fałszywy obraz?

Osoby uznane za zainfekowane  „świńską grypą”, zostały masowo zwiedzione fałszywymi diagnozami i dlatego Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) orzekła, że powinno się ja zdiagnozować na podstawie symptomów, a nie robienia testów.

Jako rezultat mamy dzieci umierające na zapalenie opon mózgowych, zdiagnozowane jako „świńska grypa”. Inni cierpiący na takie schorzenia jak zapalenie płuc, zostali poinformowani bez przeprowadzenia testów o zarażeniu „świńską grypą”. Diagnozy były stawiane przez niewyszkolonych, niewykwalifikowanych członków społeczeństwa pracujących w centrach telefonicznych ds. świńskiej grypy, absurdalnie utworzonych przez rząd Brytyjski. Niektórzy diagnozujący telefonicznie są w wieku zaledwie 16 lat.

Owe centra telefoniczne, pisząc przy okazji, były organizowane na długo przed pojawieniem się ‘świńskiej grypy’ w okresie kwietnia w Meksyku. Tak jak mówię-wszystko zostało zaplanowane z wyprzedzeniem.

Władze mówiły nam co jest planowane, odkąd laboratoryjnie stworzona „świńska grypa” została wypuszczona w Meksyku. Rząd i przedstawiciele medyczni w Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i gdziekolwiek, ostrzegały przedwcześnie, że szczep H1N1 może nasilić się w okresie jesieni-dokładnie w okresie, w którym planują wprowadzić to w życie.

Chcą mieć dostęp do ciała każdego człowieka na Ziemi, aby wstrzyknąć wachlarz trucizn, niszczycieli systemu immunologicznego i z pewnością nanotechnologiczne mikroczipy, jednak w tym momencie tego nie osiągną.

21

Ludzie są nastawieni bardzo sceptycznie co do potrzeby zarówno przyjęcia szczepionki przeciwko wirusowi H1N1 oraz jej bezpieczeństwa. Jak wynika z tego, ogromna ilość osób zamierza odmówić  przyjęcia szczepionek oraz zaszczepienia swoich dzieci. Sondaż przeprowadzony wśród Brytyjskich lekarzy wykazał, że połowa z nich nie zamierzała się zaszczepić, a inne głosowanie sugeruje, że 30 % pielęgniarek wykazuje podobne stanowisko.

Wszystko zawdzięczamy kumulującemu sie przebudzeniu do realnego świata, którego doświadczamy, a także znakomitym wysiłkom tak wielu szerzących prawdę o „świńskiej grypie” i szczepiące na stronach internetowych.

Krótko mówiąc, elity rodzinne stojące za konspiracją świńskiej grypy, w szczególności Rothschildowie i Rockefellerowie, nie osiągną tego co zaplanowali, biorąc pod uwagę stan obecny. Wiedzą to, dlatego planują zmienić tą sytuację.

Ci do głębi zdeprawowani ludzie, planują zwiększyć siłę wirusa „świńskiej grypy”, aby narzucić ich samospełniającą się „przepowiednię” dotyczącą ofiar, dramatycznie zwiększając strach przeznaczony aby złamać opór ludności do zaakceptowania szczepienia siebie jak i ich rodzin.

Światowa Organizacja Zdrowia, twór powołany do życia przez Rothschildów i Rockefellerów, nalegał na szczepionki zawierające żywego wirusa „świńskiej grypy”, tak aby zaistniało wysokie prawdopodobieństwo rozprzestrzenienia się choroby przez same szczepienia, które są rzekomo po to, aby nas przed tym uchronić.

Może być to uczynione poprzez bezpośrednie wstrzyknięcie wirusa a także przez zjawisko znane jako „wydzielanie” w ten sposób wirus przenosi się przez zaszczepionego biorcę za pośrednictwem kału, moczu, śliny oraz dróg śluzowych na innych ludzi. Szczepionka doustna przeciw polio została wycofana w Stanach Zjednoczonych z tego samego powodu, jednak nadal jest używana w tak zwanych krajach rozwijających się.

Żywa doustna szczepionka przeciw polio może spowodować polio w formie choroby nazywanej nagminnym porażeniem poszczepiennym, a żywe szczepy wirusa polio mogą zostać odnalezione w kale niemowląt do sześciu tygodni po szczepieniu.

I pomyśleć że dzieci do wieku dwóch lat otrzymują około 25 szczepionek oraz innych kombinacji. Czy jest ktoś chętny na zmianę pieluchy?

7

Materiał genetyczny wirusa odry został odnaleziony w moczu do dwóch tygodni po szczepieniu; żywy wirus różyczki został wykryty w nosie oraz gardle po 28 dniach od podania szczepionki i może zostać przeniesiony na matkę karmiącą piersią; zostało pokazane, że ospa wietrzna wywołana szczepionką replikuje się w płucach i może być przenoszona przez różne środki; szczepionka FluMist rozpylana w nosie, zawiera żywe wirusy grypy. Zostało udowodnione, że w ten sposób wirusy te mogą przenosić się z biorcy na innych ludzi.

Mówią, że niezaszczepione dzieci są zagrożeniem dla zaszczepionych, jednak można zauważyć, że w rzeczywistości jest na odwrót. Dając to tło, jaka może być jeszcze efektywniejsza droga niż rozprzestrzenianie silniejszego wirusa „świńskiej grypy” niż przez program masowego szczepienia? Jest oczywistym to, co planują zrobić dodatkowo jeszcze coś więcej poza tym. Posiadają również inne sposoby rozprzestrzeniania wirusa.

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła w lipcu:

„Zważywszy na przewidziane ograniczenie dostępu do szczepionek na szczeblu globalnym oraz potencjalną potrzebę ochrony przeciwko „zmutowanym” szczepom wirusa, istotne jest zalecanie promocji produkcji i użytek szczepionek jak te, które są opracowanymi „wodno- oleistymi” adjuwantami, oraz szczepionkami na bazie żywego atenuowanego wirusa grypy.”

Oświadczenie to zostało zaczerpnięte jedynie z rękopisu wykonanego dłuższy czas temu oraz dostarczone w odpowiednim momencie.

Pojęcie „atenuowany” oznacza, że siła wirusa została zredukowana, jednak nie powstrzyma to zainfekowania szczepionego lub rozprzestrzenienia wśród populacji. „Wodno-oleiste” adjuwanty są oficjalnie stosowane do zwiększenia efektów szczepionki poprzez stymulowanie w celu osiągnięcia silniejszej reakcji systemu immunologicznego.

Ten adjuwant używany w szczepionce na „świńską grypę” jest znany jako skwalen, posiadający potencjał do zwiększenia wpływu atenuowanego żywego wirusa „świńskiej grypy” oraz spowodowania spustoszenia na wiele różnych sposobów. Dr Joseph Mercola na stronie mercola.com objaśnia efekty skwalenu w ten sposób:

Nasz system immunologiczny rozpoznaje skwalen jako naturalną cząstkę oleju naszego ciała. Można ją znaleźć w całym układzie nerwowym oraz mózgu. W rzeczywistości, możemy konsumować skwalen zawarty w oliwie z oliwek, a system odpornościowy nie tylko go rozpozna, ale także odniesiemy korzyści z jego właściwości  przeciwutleniających.

Różnica pomiędzy „dobrym” a „złym” skwalenem polega na drodze przenikania do naszego ciała. Zastrzyk jest anormalną drogą przenikania, która wznieca system immunologiczny do atakowania skwalenu w naszym ciele, nie tylko adjuwant szczepionkowy.

Nasz system immunologiczny podejmie próbę zniszczenia tych cząstek gdziekolwiek je znajdzie, włączając w to miejsca gdzie występuje naturalnie oraz jest istotny dla zdrowia naszego układu nerwowego.

Skwalen zawarty w szczepionce przeciwko wąglikowi, został zasadniczo powiązany z „tajemniczym” wybuchem syndromu Zatoki Perskiej wśród weteranów Wojny nad Zatoką po 1991 roku. Badania przeprowadzone na akademii medycznej w Tulane dowiodły, że praktycznie każdy żołnierz z syndromem Zatoki Perskiej posiada przeciwciała skwalenowe, wskazujące że system odpornościowy reagował na ten adiuwant. Oddziały które nie miały wspomnianego syndromu, nie posiadały tych antyciał.

23

Dr Viera Scheibner, były główny badacz naukowy z Australii,Nowa Południowa Walia, poświęciła wiele lat prowadząc badania nad destruktywnymi efektami szczepionek. Tak wypowiada się o skwalenie:

„…ten adjuwant[skwalen] przyczynił się do niezliczonych reakcji znanych pod jedną nazwą jako „Syndrom Zatoki Perskiej” udokumentowany u żołnierzy biorących udział w wojnie nad Zatoką Perską. Do powstałych symptomów zalicza się artretyzm, fibromialgię, powiększenie węzłów chłonnych, wysypki, wysypki światłoczułe oraz policzkowe, zespół chronicznego zmęczenia, przewlekłe bóle głowy, nadmierna utrata owłosienia ciała, trudno gojące się rany, owrzodzenia jamy ustnej, zawroty głowy, osłabienie, utrata pamięci, ataki, zmiany nastroju, problemy neuropsychiatryczne, efekty antytarczycowe, anemia, podwyższone ESR(Odczyn Biernackiego),toczeń rumieniowaty, stwardnienie rozsiane, SLA (stwardnienie zanikowe boczne), objaw Raynauda, syndrom Sjorgrena, przewlekła biegunka, nocne poty oraz stany podgorączkowe.”

Więcej szczegółów na temat prac Dr Viera Scheibner i adiuwantów znajduję się w tym artykule: Viery Scheibner – Adjuwanty, trucizna zawarta w szczepionkach.

24

Potencjalne zagrożenia wynikające ze szczepionki na „świńską grypę” mogą zostać dostrzeżone w oparciu o doświadczenie po masowym programie szczepień w Stanach Zjednoczonych w 1976 roku. Program „umotywowano” na podstawie śmierci jednej osoby-rekruta z Fortu Dix w stanie New Jersey. Na podstawie tego incydentu  wywołano następnie panikę, że poborowy zmarł na szczep świńskiej grypy, rzekomo podobny do tego który zabił dziesiątki milionów w 1918 roku (kolejna ukartowana katastrofa szczepionkowa).

Później dowiedziono, że rekrut zmarł z powodu „normalnej” grypy, która przerodziła się w zapalenie płuc spowodowane odwodnieniem oraz ciężką pracę fizyczną. Zemdlał podczas porannej zaprawy. Centrum Zwalczania i Prewencji Chorób przyznało, że nie było potwierdzonego nawet jednego przypadku świńskiej grypy.

25

Rok 1976 – „Miej pełno w gaciach” kampania

Masowe szczepienia na „świńską grypę” przeprowadzone po śmierci rekruta, doprowadziły u setek ludzi do rozwoju syndromu Guillaina-Barre’a. To schorzenie autoimmunologiczne atakuje układ nerwowy, wywołując paraliż nóg. Jednak na dłuższą metę odsetek mógł być zdecydowanie wyższy.

Firmy farmaceutyczne oraz Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wmawiają nam, że szczepionka na „świńską grypę” jest bezpieczna. Zostało jednak ujawnione, że 600 brytyjskich neurologów na wyższych stanowiskach ,otrzymało poufne listy zaadresowane przez rządowych przedstawicieli medycznych ostrzegających o nadchodzącej zachorowalności na syndrom Guillaina-Barre’a w rezultacie szczepień na „świńską grypę”.

List pochodził z Agencji Ochrony Zdrowia-oficjalnej instytucji która nadzoruje zdrowie publiczne. Owa agencja ostrzegła neurologów „aby być gotowym na wzrost ludności z zaburzeniem mózgu zwanym syndromem Guillaina-Barre’a (GBS), mogący być spowodowany przez…szczepionkę”. Neurolog na wyższym stanowisku zacytowany przez Daily mail powiedział: „Nie wziąłbym szczepionki na świńską grypę z powodu ryzyka wystąpienia GBS”.

{youtube}dXkGtqfpCRU{/youtube}

Nieźle nie? Rządowa Agencja ‘Ochrony Zdrowia’ mówi 600 neurologom o przewidywanych efektach szczepienia, pomijając opinię publiczną. Centrale Zwalczania Chorób(CDC) w Stanach Zjednoczonych oficjalnie przewidziały 30,000 poważnych oraz potencjalnie śmiertelnych reakcji na szczepionkę przeciw H1N1,utrzymując w tym samym momencie ,że będzie efektywna tylko dla 3 z 10 biorców. Dane szacunkowe dla osób powyżej 65 roku życia są nawet jeszcze niższe.

5

Możesz powiedzieć, że to było i jest równe paranoi, bowiem ludzie stojący za globalną konspiracją są kompletnie obłąkani pod każdym względem. To nie jest biurokratyczny obłęd, za wyjątkiem sposobu rozgrywania tego za pomocą użytecznych idiotów. W swoim centrum jest zimnym, wyrachowanym rodzajem szaleńczej rządzy masowego mordowania.

Jak podkreślałem przez lata, te same rodziny, przewodzone przez Rothschildów i Rockefellerów, stworzyły i kontrolują Światową Organizację Zdrowia (WHO),Centrami Zwalczania Chorób (CDC), Agencją do spraw Żywności i Leków (także ich odpowiedniki na całym świecie) oraz farmaceutyczny kartel lub jak kto woli Big Pharma. Instytucje te mogą wydawać się ze sobą niezwiązane, jednak wszystkie działają w tej samej drużynie, odpowiadając przed tymi samymi zwierzchnikami.

Kierownictwa gigantów farmaceutycznych Baxter International, Novartis oraz GlaxoSmithKline zasiadały w komitecie doradczym do spraw szczepienia, które zalecało dokonanie masowych szczepień w lipcu. Firmy te działają jako jedno ciało.

Baxter International z siedzibą w Illinois, zostało zdemaskowane za spowodowanie skażenia wirusem ptasiej grypy materiałów do szczepionek, wysłanych w 18 miejsc. Wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia oraz zmieszany z wirusem grypy sezonowej, aby stworzyć teoretycznie śmiertelną kombinację.

Ta „pomyłka”’- tak, racja -została odkryta tylko wtedy, kiedy laboratorium w Czechach testowało materiał na fretkach, które potem wyzdychały.

{youtube}B0l49QS1y0I{/youtube}

Teraz dziesiątki bilionów publicznych dolarów, funtów i euro są przekazywane ponurym korporacjom jak Baxter i Novartis, aby masowo zaszczepić ludność świata. Bez względu na sytuację ekonomiczną, nigdy nie będzie deficytu pieniędzy, gdy wiąże się to z agendą przeznaczającą środki na masowe zbrodnie wojenne oraz masowe programy morderczych szczepień. Zabijanie ludzi jest wielkim biznesem – zapytaj producentów broni.

26

Austriacka dziennikarka Jane Burgermeister wniosła kryminalne oskarżenia do FBI przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Barakowi Obamie, Rockefellerowi, Rothschildowi oraz innym, po tym, jak odkryła spisek zabicia populacji szczepionką na „świńską grypę”

{vimeo}6803098{/vimeo}

Oznajmiła, że ptasia oraz świńska grypa zostały stworzone w laboratoriach i wypuszczone do sfery publicznej w celu masowego morderstwa poprzez szczepienia. Jej załączony dokument „Bioterrorism Evidence” poprawnie utrzymuje, że WHO, ONZ oraz producenci szczepionek jak Baxter i Novartis, są częścią jednego systemu pod kontrolą wąskiej grupy przestępców. Finansują oni rozwój, produkcję oraz wypuszczanie sztucznych wirusów, aby usprawiedliwić masowe szczepienia bronią biologiczną w celu eliminacji ludności USA, a co za tym idzie, przejąć kontrolę nad własnościami, zasobami etc. Ameryki Północnej.

Wąskie grono kryminalistów opisane przez Burgermeister jest siecią krzyżujących się Rodzin, jak Rockefellerowie oraz Rothschildowie, znanych jako Iluminaci. Spisek o którym się wypowiada, jest oczywiście na skalę światową – nie tylko w Stanach zjednoczonych.

Novartis i Baxter zgłaszali patent na szczepionkę na długo przed inżynieryjnym ‘wybuchem’ w Meksyku. Novartis złożył swój prowizoryczny patent w 2005 roku, który został zatwierdzony w lutym bieżącego. Natomiast Baxter zgłosił patent w sierpniu ubiegłego, który wszedł w życie w marcu tego roku – dokładnie przed wypuszczeniem wirusa w Meksyku, aby rozkręcić tą całą machinę.

Kolejność wygląda w następujący sposób: opatentować szczepionkę; wypuścić laboratoryjnie utworzonego wirusa „świńskiej grypy”; użyć kontrolowane oraz żałosne media do wywołania  wśród ludzi paniki nad „śmiercionośnie” świńską grypą; rozkazać WHO aby ogłosiła pandemię i zarządzać szczepienia całej rasy ludzkiej; rozprzestrzenić silniejszy (oporniejszy) wirus rozprowadzany w szczepionkach oraz przez inne środki, powodując tym samym terror i histerię, aby upewnić się, że ludzie ustawią się w kolejce po ich specyfik z żywym wirusem. O tak, i zmusiła rządy do wręczenia wam immunitetu prawnego od oskarżeń za skutki uboczne waszych szczepionek.

Firmy farmaceutycznie nie podejmą się zabić i okaleczyć całych rzesz ludzi z zimną krwią? Co?? Taka ich robota. Dokonywali tego rok za rokiem, odkąd Big Pharma została utworzona przez Johna D. Rockefellera, własność dynastii Rothschildów.

22

Shane Ellison był chemikiem medycznym pracującym dla firm farmaceutycznych Array BioPharma oraz Eli Lilly, jednak zrezygnował z powodu odrazy wywołanej na widok zastany od środka. Teraz promuje naturalne środki lecznicze pod nazwą „ludzki farmaceuta”. Właśnie wypowiedział się w artykule z tego tygodnia:

„Jako młody farmaceuta pracujący w chemicznych laboratoriach korporacji amerykańskich, zaobserwowałem, jak promowali rakotwórcze leki pod przykrywką antyrakowych środków (tamoxifen).Byłem także świadkiem farmaceutycznie uległych mediów, przekonujących świat że depresja była chorobą i potrzebowano leczyć ją antydepresantem znanym jako Prozac. Zacząłem się zastanawiać, „Jak łatwowierne są masy?” Reakcja na zastraszenie świńską grypą sama odpowiedziała”

Amerykański badacz Patrick Jordan odkrył notatki służbowe WHO z 1972 roku. Objaśniają jak zabić ludzi szczepionkami podkopującymi system immunologiczny, wstrzykując je i tworząc system odpornościowy reagujący tak silnie aby pozbawić życia. Proces ten znany jest pod pojęciem sztormu cytokinowego.

Wstępna faza  „rozprowadzania” ostrych chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych pasuje do miejsc procesów sądowych odnośnie szczepionek, związanych z zarażeniami lokalnych społeczności homoseksualnych wirusowym zapaleniem wątroby typu B. Z kolei wstępny wybuch ospy w Afryce odzwierciedlił się masowymi szczepieniami z rozkazu WHO za pomocą szczepionki prawdopodobnie dostarczonej przez Novartis.

Big Pharma i WHO są niczym maszyny do zabijania, a cmentarze świata są pełne ich ofiar. Łatwowierność może być z pewnością śmiertelna.

Strach i łatwowierność – syndrom dziecka na rękach, jak ja to nazywam – zapewni, że ogromna ilość ślepych naiwniaków wystartuje do punktów szczepień w nadchodzących tygodniach lub miesiącach. Jednak świat jest znacznie mądrzejszy aby dostrzec to co się dzieje, niż jak to było pięć, dziesięć czy piętnaście lat temu. Jest duża grupa ludzi którzy potrafią przejrzeć przez te wszystkie kłamstwa.

Oto cel do jakiego zmierza państwo policyjne, a planem jest ustanowienie szczepionki obowiązkową. Właśnie już szybko zmierzamy w tym kierunku. To co zaczyna wychodzić na jaw w stanach takich jak Massachusetts jest zaplanowane do wykonania wszędzie.

27

„Pułkowniku, znaleźliśmy niezastrzelonego cywila…”

Senat stanu Massachusetts zatwierdził ustawę o pandemii grypy S 2028, która w obliczu jej wybuchu zakłada narzucenie faszystowskiej dyktatury przez gubernatora w każdej chwili. Jak wiecie jest to plan który chcą ukartować. Ustawa upoważnia stanowego członka komisji zdrowia, organy ochrony porządku publicznego oraz personel medyczny do:

* szczepień ludności

* wchodzenia na prywatną posesję bez zezwoleń

* kwarantanny ludzi wbrew ich woli

* aresztowanie bez zezwolenia każdego, kogo funkcjonariusz policji uważa za łamiącego nakaz kwarantanny oraz izolacji.

* więzienie lub mandat w wysokości 1000 $ za każdy dzień pogwałcenia nakazów z powyższego punktu.

Podobne zarządzenia izolacji są wprowadzane w życie w stanach Waszyngton, Iowa ,Floryda oraz Północna Karolina. Planowane jest wprowadzenie ustawy dla pozostałych stanów, podobnie jak na całym świecie – jeśli się na to zgodzimy.

Wewnętrzny  dokument rządu francuskiego, który wyszedł na światło dzienne, zawiera tajne plany zaszczepienia bez wyjątku wszystkich zamieszkujących Francję. Operacja rozpoczęła się 28.09.09 i ma potrwać aż do lutego przyszłego roku. Dokument datujący się na 21.04.09, jest podpisany przez Rosalyne Batchelot-Narquin, francuskiej minister zdrowia, oraz Brice Hortefeux, francuskiego ministra spraw wewnętrznych i terytoriów zamorskich i wspólnot.

Dokument został przesłany głowom państwowym odpowiedzialnym za „strefę obronna” oraz organom ochrony porządku publicznego. Niektóre z jego postanowień są następujące:

* Personel medyczny, studenci medycyny oraz wojskowy personel medyczny mogą zostać zmuszeni do podania szczepionek inaczej staną w obliczu grzywny.

* Punkty szczepień zostaną wyznaczone w „bezpiecznych ośrodkach” w każdym regionie. Nie będzie zaangażowana w to żadna inna placówka medyczna ani lekarz rodzinny.

* Dzieci szkolne zostaną zaszczepione w szkole przez specjalne zespoły reakcji przeciw pandemicznych.

*Opinia publiczna nie zostanie „poinformowana” aż do końca września.

Podobne dokumenty będą rozsyłane do 194 państw członkowskich Światowej Organizacji Zdrowia (WHO),ponieważ wszystko jest centralnie kontrolowane.
28

Prezydent Francji Nicholas Sarkozy…Iluminat po koniuszki palców.

Dokumenty oraz oświadczenia wydane przez te lata dają jasno do zrozumienia, że klika iluminatów oraz spokrewnione z nimi rodziny, chcą drastycznie zredukować globalną populację do minimum 500 milionów – oznacza to więcej niż 6 miliardów mniej jak dotychczas.

„Elity” rodzinne stojące za masowymi szczepieniami na „świńską grypę” , stanowią źródło eugenicznego ruchu  „rasy panów” wraz z ich najbardziej czołowym orędownikiem Adolfem Hitlerem. Rodzina Rockefellerów, będąca podwładnym Rothschildów, wspierała finansowo „czystkę rasową” eksperta Ernsta Rudina z Instytutu Kaisera Wilhelma w Monachium oraz wielu innych wiodących eugeników.

Rudin był prezesem Międzynarodowej Organizacji Federacji Eugenicznych oraz światową osobistością ruchu eugenicznego. Ruch ten wspierał -i nadal wspiera- wytępienie „niższych” warstw społecznych poprzez segregację, sterylizację oraz eksterminację aby stworzyć ”lepszą” czy też „pańską” rasę.

Mordercy są siłą napędową stojącą za programem szczepienia przeciwko „świńskiej grypie”.

Prezydencka Rada Doradców do spraw Nauki i Technologii (PCAST) w Stanach Zjednoczonych ostrzegła w tym tygodniu, że świńska grypa jest „groźbą dla naszego narodu”. Oszacowała [PCAST], że mogłoby dojść do śmierci nawet 90,000 ludzi i dlatego wszyscy musza zostać zaszczepieni.

Rada Doradców jest przewodzona przez  Johna P. Holdrena, dyrektora Biura Białego Domu do spraw Nauki i Technologii. Holdren był współautorem książki wydanej w 1977 pt. „Ecoscience”, która szczegółowo opisuje propozycję masowej sterylizacji poprzez dodawanie środków chemicznych do zaopatrywanej żywności oraz wody, narzucenie reżimu przymusowej aborcji, przejęcie dzieci narodzonych z nieprawego łoża oraz obowiązkowe implanty w celu zapobieżenia ciąży.

29

Holdren opracował książkę we współpracy z niesławnymi ekstremistami od masowej kontroli populacji-Paulem i Anne Ehrlich. Nie mieli wątpliwości, że plany dokonania takiej sterylizacji były długo realizowane – ilość plemników w spermie spadła trzykrotnie od 1989 a o połowę w ciągu 50 lat.

Holdren desperacko starał się zaprzeczyć, że popiera przymusową kontrolę populacji po tym, jak treść „Ecoscience” została niedawno zdemaskowana. Trudno zaprzeczyć kiedy napisze się we współpracy 1000-stronnicową książkę wspierającą powyższe teorie.

Planem jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień. Zmierzają do tego krok po kroku, oznajmiając w tym tygodniu, że personel militarny rozpocznie je obowiązkowo w październiku. Opór publiczny stawiany wobec obowiązkowych szczepień czyni jeszcze sensowniejszym artykuł który ujawniłem w 2008 roku. Przedstawia sposób, w jaki desygnowani funkcjonariusze każdego hrabstwa Wielkiej Brytanii są przygotowywani na „nadchodzącą wojnę” oraz masowe protesty na ulicach. Nie mam wątpliwości, że wojna jest także wpisana w agendę-w określonym momencie. Oczywiste jest jednak, że to przygotowanie wiąże się także z reakcją na obligatoryjne szczepienia. To z kolei wiąże się z założeniem „Centrum Usuwania Skutków Katastrof” w każdym hrabstwie.

Jeden z funkcjonariuszy policji „przygotowanych na wojnę” powiedział przyjacielowi (który skontaktował się ze mną), że byli przygotowywani do akcji militarnej w celu stłumienia masowych protestów.

Inne profesje mundurowe jak prywatni ochroniarze, funkcjonariusze nadzorujący poprawność parkowania samochodów oraz operatorzy kamer przemysłowych(CCTV), pełnili by inne obowiązki policji, podczas gdy ta będzie walczyć z zamieszkami-powiedział funkcjonariusz.

Tak się już właśnie dzieje  z funkcjonariuszami nadzorującymi poprawność parkowania samochodów, którzy do niedawna zajmowali się tylko wykroczeniami parkingowymi. Teraz zostali mianowani na ‘funkcjonariuszy prawa publicznego’ , otrzymując władzę którą dotychczas dzierżyła policja. Rząd Brytyjski ogłosił także nową desygnację zwaną ‘osobą akredytowaną’- prywatnych ochroniarzy, operatorów kamer przemysłowych (CCTV) etc., którzy otrzymają niektóre kompetencje funkcjonariuszy policji.

Pentagon zwrócił się ostatnio do Kongresu o zezwolenie aby rozstawić prawie 400,000 personelu militarnego w całych Stanach zjednoczonych w obawie przed „stanem wyjątkowym” lub „poważną katastrofą” – pod przewodnictwem US Northern Command (NorthCom)

30

Prawdę mówiąc, spora ilość oddziałów nie będzie nawet w Ameryce. Wojsko gromadziło armię zagraniczną w celu patrolowania amerykańskich ulic, mając świadomość tego, że amerykańscy żołnierze byliby oporni aby strzelać do własnych rodaków.

NorthCom jest krajową operacją militarną powołaną do życia po 9/11 jako Problem – Reakcja – Rozwiązanie  w celu „chronienia ziemi ojczystej” przed „terrorystami’ (We the People – My ludzie).NorthCom jest także odpowiedzialny za „theatre security cooperation” z Kanadą i Meksykiem. Ci ludzie kochają swój orwellowski język.

Generał Victor Renuart, przewodniczący NorthCom, opracował plany militarnej współpracy z Federalną Agencją Zarządzania Kryzysowego FEMA – złowieszczą machiną iluminatów. Renuart wyczekuje na decyzję Roberta Gatesa-Sekretarza Obrony Narodowej w gabinecie Busha i Obamy, w razie wystąpienia poważnego wybuchu świńskiej grypy. Zgoda zostanie oczywiście przyznana.

Renuart wydał oświadczenie w marcu-miesiąc przed wybuchem „świńskiej grypy” w Meksyku, że NorthCom przygotował się na atak grypy pochodzącej z Meksyku. Powiedział że NorthCom był skupiony na „rozwijaniu oraz ulepszaniu procedur w celu reakcji na potencjalnie katastroficzne wydarzenia jak wybuch pandemii grypy…” Czyżby był prorokiem? Nie, ponieważ wiedział co nadchodzi.

Będąc szczery, nie potrafię powiedzieć kiedy to wszystko się rozpocznie, jednak możesz zauważyć jak wszystkie elementy błyskawicznie trafiają na swoje miejsce godzina po godzinie. Szczepienia rozpoczną się w przeciągu tygodni a potem nastąpi reszta jak miesiące przebiegną.

19brave_lion

Musimy być silni oraz zjednoczeni. Cóż znaczy czyjaś religia, rasa, grupa dochodu czy też płeć, w obliczu satanistycznej agendy? Tu nie chodzi tylko i zabijanie ludzi czy też okaleczanie białych, czarnych, muzułmanów, hindusów lub żydów. To zamach na nasze zdrowie oraz wolność wszystkich z nas, dlatego musimy sprostać tej groźbie jako Jedność.

Musimy się zjednoczyć, wspierając się wzajemnie pod egidą niezłomnego ducha oraz silnego charakteru który nie osłabnie.

Bez względu na rodzaj zastraszenia, musimy odmówić szczepienia siebie oraz naszych rodzin, czyniąc tak trudnym jak to tylko możliwe, narzucenie władzom ich własnej woli. Jeśli ludzie zaprotestują z użyciem siły, władze zaczną odkrywać wszystkie asy aby doprowadzić do państwa policyjnego. Nie potrzebujemy gwałtownej reakcji ale spokojnej i pokojowej kampanii masowej, aby pokazać że nie chcemy współpracować.

System którym włada kilku ,nie może funkcjonować jeśli masy nie chcą współpracować.

Spokój jest nieodzowny-w przeciwnym wypadku przestaniemy efektywnie myśleć. Nigdy nie było istotniejszego czasu do rozważnego przemyślenia niż ten uwzględniający miesiące i lata naprzód zanim ten system kontroli upadnie.

Hej ! Wy o niższych i średnich stanowiskach pracownicy służb administracyjnych oraz ich agencji; Wy w uniformach wojskowych, policyjnych i jakichkolwiek… Co wy u licha wyprawiacie? Wy również macie dzieci i wnuki. Co wy do diaska czynicie ?

Zbudźcie się, dorośnijcie, stańcie się doinformowani i zacznijcie wyłamywać się z szeregów zanim wprowadzicie w życie więzienie stanowe we własnych rodzinach.

To nie czas na bojaźliwość…doszliśmy do momentu, w którym musimy rozwiązać problem z tym faszystowskim nonsensem, albowiem przyjdzie taki czas, że go rozwiążemy. Pozwól nam sprostać temu wyzwaniu- spojrzeć mu prosto w oczy – zamiast uciekać w celu schronienia się.

Podsumowuje to jeden wers…

LUDZKA RASA POWSTANIE Z KOLAN

31

Tłumaczył: HolyHarmony jakubkor@wp.pl davidicke.pl

artykuł pochodzi ze strony www.davidicke.com link bezpośredni

© 2009 David Icke Website. All Rights reserved.