PEDOFILIA I SATANIZM …

STRUKTURA SIECI

napisał David Icke

Proszę rozsyłajcie to wszędzie gdzie możecie. Link do wysłania …

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/247-david-icke-pedofilia-i-satanizm.html

*********************************************************************************************

Podczas licznych moich badań wiele razy przeżywałem różne niespodzianki i wiele razy doznawałem wstrząsów „ podnosząc kamienie” i odkrywając okropności, które kryją pod spodem. Ale chyba nie było wiele więcej szokujących przypadków niż odkrycie skali wykorzystywania dzieci powiązanej z satanizmem.

I słowo klucz – SKALA. Fakt, że coś się dzieje to jedno, ale jeżeli zdać sobie sprawę jak rozległy i rozpowszechniony jest ten proceder na całym świecie jest prawdziwym szokiem.

Badając temat rozmawiałem z ludźmi w co najmniej 50 krajach na świecie, rozmawiałem z osobami wykorzystywanymi, ludźmi, którzy osobiście znają osoby wykorzystywane, i z tymi którzy poświęcili swoje życie ujawniając zło.

Składając wszystkie klocki do kupy wyłania się przerażający obraz : pedofilia i satanizm są ściśle ze sobą powiązane, cementują struktury władzy w każdym kraju, i te lokalne i te krajowe sieci, tworzą razem globalną sieć wzajemnie wspierającej się siatki satanistów i pedofilów, którzy w sposób ciągły służą Systemowi Kontroli.

Jeżeli ktokolwiek zechce się wydostać z sieci lub odmawia brania udziału w procederze konsekwencje są wszystkim dobrze znane – „samobójstwo” lub wypadek.

Rządy na całym świecie są w istocie kontrolowane przez klikę rody rodowodowe za pomocą polityków i przywódców , pedofilów i satanistów, ludzi którzy nie odważą się przeciwstawić Ludziom Cienia. Ludziom, którzy trzymają w rękach dowody mogące ich zniszczyć.

Kilka tygodni temu w Australii wyszło na jaw wyznanie jednego z czołowych satanistów należącego do Sydney`skiej elity, które złożył na łożu śmierci. I z perspektywy moich 15 lat badań i doświadczeń mogę powiedzieć, ze brzmi ono wiarygodnie.

Człowiek ten powiedział m.in:

„Politycy są wprowadzani w proceder przez starannie dobrany system kryteriów i sytuacji, które pozwolą im zaakceptować fakt że ich ofiary  staną się  „Naszą mała tajemnicą „. Małe  dzieci są molestowane seksualnie,  wykorzystywane fizycznie i składane jako ofiary przez polityków na całym świecie. W Australii ciał ofiar prawie nigdy nie odnajdywano, tam ciągle jest pustynia „

Największe siedliska satanistów i pedofilów (te dwie sieci są zasadniczo powiązane) posiadają krematoria, aby niszczyć dowody składania ofiar i morderstw.

Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię tu także o prezydentach i premierach.

Np. Ted „dzieciobójca” Heath

Przypadek byłego premiera Wielkiej Brytanii Teda Heath`a którego nazwałem Ted „dzieciobójca” Heath , od 1998 dzieciobójcy pedofila i satanisty, kiedy to pełnił jedno z najważniejszych stanowisk nie jest rzadkością (patrz artykuł poniżej ). Znam także inne przypadki, w tym przypadek człowieka, który ten proceder uprawiał poprzez długi czas.

Sieć kontroluje rządy i samorządy lokalne, główne urzędy, policje, sądy, prokuratorów, krematoria, organizacje społeczne, kancelarie prawne i tak dalej, maja własnych lekarzy i lekarzy patologów, którzy w razie potrzeby zamiotą wszystko pod dywan tak aby nie wyszła na jaw prawda jaki los spotkał ofiary.

W każdym przypadku, kiedy spotykam się z dowodami tych przestępstw można zauważyć ta sama strategie działania. Dzieci sa dostarczane prominentnym członkom społeczeństwa poprzez domy dziecka i inne źródła. Jeżeli rodziny starają się dotrzeć do informacji o ich losie napotykają na mur nie do przebycia w policji, opiece społecznej organach sprawiedliwości.

Były senator stanu Nebraska, John W DeCamp, podczas badania sprawy nadużyć finansowych republikanina Lawrence Kinga, dokonał słynnego odkrycia kręgu pedofilów w Omaha do którego należeli czołowi politycy.

King śpiewał hymny na konwencjach republikanów w latach1984 i 1988, ale robił także cos więcej. Był dostawcą dzieci dla polityków i innych biorących udział w procederze.

Prawda zaczęła wychodzić na jaw w końcu lat 80tych, pojawiło się nawet kilka artykułów w gazetach głównego nurtu głównie „Washington Times”, który śledził te historie , do czasu kiedy reżim Reagana-Busha nie zamknął im ust.

Wzmianka o Bushu seniorze jest szczególnie istotna, ponieważ od lat oficjalnie mówiłem o nim jako o seryjnym mordercy i pedofilu zarówno moich książkach, w radio, a nawet na żywo w programie radia BBC co ten fakt opisały niektóre gazety.

Gazety żałośnie ośmieszyły te historie, ale pomimo to niejedna osoba przyszła do mnie i poprosiła „powiedz mi więcej” Jednocześnie ta sama prasa , zupełnie jak „intelektualne” prostytutki skupiała się na cyckach, gwiazdach i skandalach, podczas gdy dzieci w rosnącej skali sa wykorzystywane, torturowane i mordowane.

Prezydent George HW Bush – oprawca i morderca dzieci.

Cathy O’Brien, niewolnica seksualna i mentalna rządu USA w książce Trance-Formation of America ujawnia brudne czyny Busha i innych osób. Dokładnie opisuje i przedstawia czego regularnie Bush regularnie dopuszczał się w stosunku do jej córki Kelly:

„Krwawienia z odbytnicy Kelly’s były jedynie jednymi z licznych fizycznych  dowodów perwersji pedofila George’a Busha. Wielokrotnie słyszałam jego obsceniczne i obelżywe zwroty w stosunku do niej, używał zarówno ich jaki gróźb po to aby  ja kontrolować.

Psychologiczne konsekwencje seksualnych i psychicznych gwałtów jakich dopuszczał się na niej prezydent-pedofil sa już same w sobie wystarczającą dramatyczne, ale prawdopodobnie Bush wzmocnił traumę Kelly używając do tego zaawansowanych urządzeń elektronicznych NASA i narkotyków mających wpływ na mozg.

Zaszczepił  w jej umyśle również  hasła w stylu ze jest jej opiekunem i przyjacielem uzależniając od siebie Kelly, która stawała się bezsilna. Systematyczne tortury i  trauma którą przeżyłam jako dziecko wydają się banalne w porównaniu do brutalnego fizycznego i psychicznego spustoszenia dokonanego na mojej corce, do jakiego przyczynił sie George Bush „.

To co się przydarzyło Cathy i jej córce, Kelly, byłoby wystarczająco przerażające nawet jeżeli miała to być historia jednorazowa dokonana przez człowieka chorego i zdeprawowanego. Ale to dzieje się codziennie na całym świecie w stosunku do ogromnej liczby dzieci.

Gdziekolwiek teraz jesteś się znajdujesz czytając ten tekst – w twoim kraju polityczno-wojskowo-wywiadowcza sieć służb robi dokładnie to samo.

Nie usłyszysz o tym tylko dlatego, ze nawet ci którzy nie obawiają się konsekwencji śledząc i badając te sprawy, napotykają na mur o którym mówiłem. Tym którzy chcą dotrzeć do informacji System zatrzaskuje drzwi przed nosem poprzez odmowę ścigania i karania, upewniając się „śledztwa”, które się rozpoczęły wiodą do nikąd. Grożąc śmiercią nie tylko ludziom szukających sprawiedliwości i ale nielicznym osobom z mediów głównego nurtu, którzy są gotowi na ujawnienie tych tajemnic.

John DeCamp w swojej książce The Franklin Cover-up ujawnił szczegóły molestowań dzieci, satanizmu i morderstw jakie miały miejsce w stanie Nebraska, i tego w jaki sposób satanistyczno-pedofilska klika kontrolowała władze, policję i media w Omaha, tworząc „mur” nie do przebicia aby prawda mogła ujrzeć światło dzienne. Oraz fakt, że większość płotek jest chroniona, ponieważ ich ściganie mogłoby doprowadzić do „grubych ryb”.

Częścią strategii pedofilów-satanistów są „dogodne” zgony. Wtedy to media nagle odstępują od dochodzenia do prawdy. Miało to miejsce w przypadku Franklin.

Specjalna komisja legislacyjna stanie Nebraska przydzieliła do zbadania sprawy i zarzutów nadużyć detektywa Gary Caradori, został zatrudniony jako główny badacz. Wydaje się, że był prawdziwy człowiek zdeterminowany, by znaleźć prawdę, ale został zabity w trakcie śledztwa, kiedy to mały samolot który pilotował rozpadł się w powietrzu nad Illinois.

Brytyjska telewizji Yorkshire, wyemitowała 56-minutowy dokument zatytułowany „Lawrence King skandal Conspiracy of Silenie” , który miał być także wyemitowany na Discovery Channel. Ale w ostatniej chwili, program został wycofany i wszystkich kopie nakazano zniszczyć. Co najmniej jedna z nich została zachowana o czym się można przekonać na końcu tego art.

Wszystkie te historie i podobne wydarzenia powodują że rodzi się w człowieku chęć zemsty. Tak jak to było w przypadku dziewczynki z zespołem Downa- Hollie Greig. Klasyka jeżeli chodzi o sposób działania tego systemiu.

Hollie mieszkała w Aberdeen w regionie Grampian w Szkocji, okolicy dobrze znanej z praktyk satanistycznych i wykorzystywania dzieci. Ogólnie Szkocja jest można powiedzieć światowym centrum tych obrzydliwych praktyk i poprzez nie łączy wiele arystokratycznych rodów.

Szkocja – Jest jednym ze światowych centrów pedofilii i satanizmu.

Nie bez powodu jedną z największych skrywanych przed światem tajemnic jest masoński Szkocki Ryt. W roku 1307 po czystkach we Francji rycerze zakonu Templariuszy przenieśli sie do Szkocji. Oficjalnie dotąd historia tego rytu sięga, w rzeczywistości jednak dalej.

Każdorazowo, kiedy prowadzi sie śledztwo w sprawie pedofilii i satanizmu, można dojść do tego i wysnuć wnioski stoją za tym masoneria i /lub inne tajne stowarzyszenia.

Podobnie jest ze szkocką klika pedofilów i satanistów , która prowadzi prosto do serca (niewłaściwe słowo) szkockich i brytyjskich władz.

Jeżeli chcesz znaleźć gniazdo pedofilów i satanistów nie musisz szukać głęboko wystarczy ze zwrócisz uwagę na brytyjskie instytucje i parlament. To samo odnosi się do Szkocji, Stanów Zjednoczonych i innych państw.

Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ten pedofilsko-satanistyczny system wciąż bezkarnie funkcjonuje przy okazji ignorując lub zastraszając każdego kto stara sie wyjaśnić i wywlec na światło dzienne obrzydliwe praktyki. Ci ludzie sa przerażeni tym dokąd by mogły doprowadzić śledztwa wywołując przy okazji efekt domina.

Mogłoby stać sie podobnie jak w dniu 13 marca 1996 roku. kiedy masoński pedofil o nazwisku Thomas Hamilton wdarł się do Szkoły Podstawowej w Dunblane w Szkocji i zastrzelił 16 dzieci i nauczyciela.

Hamilton nie powinien mieć pozwolenia na broń, ponieważ jego stan psychiczny i skłonności pedofilskie były dobrze znane policji, ale dzięki jego licznym masońskim kontaktom politycznym pozwolenie takie otrzymał. Jeżeli dostarczasz dzieci elicie pobodnie jak to czynił Hamilton to masz przyjaciół i protektorów na wysokich stanowiskach, którzy wszystko mogą dla ciebie załatwić.

Śledztwo oraz dokumenty tej sprawy zostały utajnione na 100 lat. Oczywiście to tylko jakiś zbieg okoliczności, nie ma się czym przejmować.

Szatańsko-pedofliskie siatki zataczają swoje kręgi wśród masonerii, bądź jako tajne stowarzyszenie bądź w ramach tajnych stowarzyszeń, szczególnie wśród najwyższych rangą masonów.

Faktem jest ze były szkocki Wielki Mistrz loży masońskiej Sir Burton oświadczył że oficjalne śledztwo dotyczące masakry w Dunblane, prowadzone przez innego szkota Sir Cullena zostało zamknięte.

Sir Burton poinformował media, że w dochodzenie Sir Cullena zostało wyciszone w celu …ochrony prawnej znanych osób, które należały do grupy „Super-Mason” zwanej potocznie Stowarzyszeniem. Sir Burton powiedział:

„Dowiedziałem się o związkach pomiędzy prominentnymi członkami władz a tajnym  Stowarzyszeniem Stowarzyszenie to powstało na Uniwersytecie w Edynburgu, poprzez związki z masonerią wiec można przyjąć ze to są właściwe powiązania.”

Z raz po tym oświadczeniu członkowie Stowarzyszenia wraz z Sir Cullenem oraz liczni sędziowie, szeryfowie, adwokaci, a także były brytyjski minister rządu i sekretarz generalny NATO, Lord Robertson, który znał osobiście Thomasa Hamiltona, wytoczyli swe działa przeciwko Sir Burtonowi tępiąc go oraz wysyłając pogróżki by zaniechał swoich działań.


Jeżeli chodzi o Hollie Greig i jej matkę Anne, byłem blisko nich i tej sprawy przez wiele lat, byłem świadkiem tego w jaki sposób ten system działa chroniąc pedofilów i satanistów kosztem sprawiedliwości wykorzystywanych w zatrważający sposób dzieci.

Hollie była wykorzystywane seksualnie przez ojca, Charlesa Denis Mackie, i wielu innych ludzi z kręgu przez ponad 10 lat zanim opowiedziała o tym matce. Stało się to wtedy gdy Anna uciekła z Hollie z dala od rodzinnego domu z powodu przemocy Mackie.

Hollie powiedziała, nie mogła jej wcześniej o niczym powiedzieć , ponieważ ojciec grozil jej ze „zabije obie jak psy” . Dzieci z zespołem Downa są szczególnie łakomym kąskiem dla niektórych satanistów i pedofilów . Pośród dowodów zeznań jednego z satanistów można wyczytać:

„Każda forma dziwacznych zboczonych seksualnych orgii szuka coraz większych wrażeń coraz  silniejszej  stymulacji. Dzieci, osoby starsze, upośledzone umysłowo sa  beznadziejnie wykorzystywane w ceremoniach satanistycznych na całym świecie.

Jest to  w taki sposób organizowane aby zaspokoić różne gusta i odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Od Australii poprzez cały świat az do byłego Związku Radzieckiego, pornografia dzieci z zespołem Downa jest dobrze rozwijającym się rynkiem dostosowanym do aktualnych gustów. Średnio jeden film DVD – taki jak Gangbang Maryi Mongoloid Series (1998-2001) lub Downer Syndrome Follies I-II (2001-2003) – trafia na czarny rynek co kilka miesięcy „.

Tacy właśnie ludzie kierują naszym światem. Najwyższy chyba czas aby się to skończyło.

Hollie wraz z matką zgłosiły na policji sprawę znęcania się wymieniając w raporcie nazwiska sprawców i świadków – znaleźli się tam m.in. szeryf, wyżsi funkcjonariusze policji, prawnicy, oficer straży , księgowi, pielęgniarki, pracownicy socjalnych. Zeznała także, że gwałty miały miejsce w domach prywatnych sprawców i wewnątrz świątyni Wolnomularstwa Szkockiego Rytu..

To czego większość ludzi nie wie, to to, że zespół Downa powoduje, ze cierpiący na tę chorobę są niemal idealni jako świadkowie.Zeznają dokładnie tak jak jest i nie mają zdolności do konfabulacji i przekręcania historii.

Jednak i w tym przypadku po raz kolejny „mur” wziął górę. Policja w Grampian najpierw odmówiła prowadzenia śledztwa w tej sprawie, pod wpływem nacisków je wszczęła ale „utknęła” w martwym punkcie i w rezultacie zamknęła sprawę.

W owym czasie prokuratorem okręgowym w Aberdeen był Elish Angiolini. W rejonie Grampian to prokuratora okręgowa jest zasadniczo sędzią, i to ona decyduje czy dochodzenie będzie dalej prowadzone czy zostanie zamknięte.

Po latach Angiolini powie, że jakoby nie był prokuratorem fiskalnym w momencie kiedy popełnione zostało domniemane przestępstwo, poza tym nie mógł nic z tym zrobić i zupełnie nie pamięta sprawy. Oficjalne dokumenty jednak wskazują, ze było zupełnie inaczej.

Poza tym jak mógłby być nieświadomy i nie pamiętać sprawy, jeżeli jeden z jego szeryfów był oskarżony o seryjne gwałty popełniane na dziewczynce z zespołem Downa?

Prokurator podlegający Angiolniemu w uzasadnieniu oświadczył, że nie było wystarczających dowodów do prowadzenia postępowania w przypadku Hollie, i to pomimo faktu, że istniało wiele dowodów oraz wielu świadków wskazanych przez Hollie, i inne ofiary którzy nigdy nie zostali nawet przesłuchani przez policję!!

Jako ciekawostkę można przytoczyć dziwną historię . Podczas kadencji Angioliniego w Aberdeen w 2001 w Daily Telegraph ukazał się artykuł „Prokurator przeprasza 10-letnia dziewczynkę w sprawie o nadużycia seksualne” . Artykuł mówi o liście jaki biuro Angoliniego wysłało do innej wykorzystywanej seksualnie dziewczynki, przepraszając za niekompetencje, które zatrzymały śledztwo w martwym punkcie.

Biuro Angioliniego potrzebowało bardzo dużo czasu – co najmniej 3 lata – na rozpatrywanie i dochodzenia zanim sprawa trafiała do sądu. W rezultacie po latach właśnie za to szeryf został zwolniony. Kim był ten szeryf? Wg Hollie Greig jedna z osób notorycznie nadużywająca alkoholu.

W tym samym czasie Daily Telegraph zamieścił również notatkę „W tym tygodniu okazało się, że sprawa przypadku domniemanego gwałtu na siedmioletnim chłopcu została umorzona z powodu opóźnień śledztwa, co w rezultacie uniemożliwiło doprowadzenie sprawy do sądu w Aberdeen.”

Elish Angiolini został mianowany przez Parlament Szkocki 5 października 2006 r. Lord Advocate. ( Lord Advocate naczelny urzędnik prawny rządu szkockiego i Korony Szkocji zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych. Jest najwyższym oskarżycielem publicznym w Szkocji i w jego imieniu sporządzane są akty oskarżenia. Lord Akwokat jest jednym z Wysokich Urzędników Państwowych Szkocji. – przypis tłumacza) W grudniu 2009 r. przedłużono mu raz jeszcze to stanowisko. A więc można być pewnym, że nie będzie dalszego postępowania przeciwko osobom które wskazała Hollie Grieg.


Odmowa śledztwa i stosowania środków prawnych to temat, który przewija sie przez całą tę sprawę i wątki z nią powiązane. Wujek Hollie Robert i brat jej matki niejaki „Roy” Greig, zmarł w tajemniczych okolicznościach w domniemanym pożarze samochodu w 1997 r. Domniemanym ponieważ tak „ustalił” i oficjalnie poświadczył lekarz patolog, w związku z czym dochodzenia tej sprawie nie było prowadzone.

Natomiast matka Hollie w raz z osobami, które ja wspierały zdobyli kopię dokumentów z sekcji, która wykazała m.in. że Robert Greig odniósł poważne obrażenia głowy, miał złamany mostek i dwa żebra, zadane narzędziem takim jak kilof.

Poza tym siła mu wlano do gardła whisky (której nienawidził) – a następnie został wrzucony do płonącego samochodu. Z tego dokumentu jasno wynika, że Robert Greig został zamordowany, a jednak nie było żadnego dochodzenia policji w tej sprawie. Na tym przykładzie widać jak mocno jest skorumpowana policja w Grampian.

Hollie opowiedziała matce, że kiedyś Robert Greig zauważył jak ojciec uprawiał z nią seks i że wybuchła awantura. Prawdopodobne jest również, że ojciec Hollie był jednym z ludzi, którzy „znaleźli” płonący samochód Roberta.

Po tym jak Hollie i jej matka zgłosiły przestępstwo organom ścigania rozpoczęły się groźby, pogróżki pod ich adresem, były nie tylko zastraszane ale nękane np. przez załogi karetek należących do oddziałów psychiatrycznych. Pewnego dnia grupa taka wpadła do ich domu, siła wstrzyknęli Annie jakiś środek i zabrali ja do szpitala na oddział.

W wyniku tego wszystkiego obydwie zmuszone były wyjechać do Anglii. Pomyśl teraz o tym Dziewczynka z zespołem Downa i jej matka muszą uciekać ze Szkocji, aby schronić się przed tymi wszystkimi odważnymi mężczyznami i kobietami zasiadającymi we władzach Szkocji.

Jesteście żałośni, panie i panowie. To jest naprawdę, naprawdę żałosne.

W Anglii Hollie i Anne otrzymały bardzo duże wsparcie od Roberta Greena dziennikarza i prezentera, który postanowił im pomoc, zbierał dowody i stosował rożnego rodzaju naciski na te chore i skorumpowane szkockie urzędy i ośródki władzy.

Dzięki niemu właśnie BBC zajęła sie dokumentowaniem tej sprawy – BBC Scotland, BBC Radio Scotland i sztandarowy program BBC News, Panorama. Wszystko szło dobrze do czasu az w pewnym momencie główny reporter poinformował, że śledztwo wykazało również inne przypadki pedofilii w Szkocji. Cóż, nie brakuje tego. Zaraz potem zadzwonił i powiedział, ze nie może nic już robić w tej sprawie i się wycofuje bo jest naciskany i otrzymuje groźby.

Robert Green planował także wystąpienie przed szkockim Parlamentem w Grampian aby zrelacjonować sprawę Greig Hollie. W lutym udał się do miasta aby dalej w tej sprawie działać w celu wywalczenia dla Hollie sprawiedliwości, ale został aresztowany przez policje.

Colin McKerracher, Szef konstabli policji Grampian nie dość że spowodował zamknięcie dochodzenia w sprawie nadużyć w stosunku do Hollie Greig, to jeszcze aresztował Roberta Green za to, że robił to co należało do policji , kim jest ten człowiek?… poczekajcie … Jest Przewodniczącym północno-wschodniego szkockiego Komitetu Ochrony Praw Dziecka !

Dlaczego ktoś działający w imię ochrony dzieci zachowuje się w ten sposób w odniesieniu do Greig Hollie i Roberta Grena? Być może uda się dojść i do tego.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, co stało się z Robertem Green, zwołaliśmy ludzi przez Internet aby zorganizować akcję domagania się informacji od policji co się dzieje z Robertem i dlaczego został aresztowany.

Przez cały weekend nonstop różni ludzie dzwonili na policję dopytując się o Roberta.

Co się okazało? Robert został oskarżony z paragrafu o „naruszenie spokoju”, paragrafu który ma tak szerokie zastosowanie w Szkocji, ze można mu przypisać tak naprawdę wszystko i nic.

Rozprawa została wyznaczona w małym miasteczku 15 mil od Aberdeen i zamknięta dla publiczności i mediów.

Tak wygląda poziom korupcji i terroru na „placu zabaw” szkockich zbirów należących do władz.

Robert został zwolniony za kaucją, ale zaraz znów wszczęto przeciw niemu postępowanie po to aby klebnować mu usta i wstrzymać działania w sprawie Hollie. W tym samym czasie policja zrobiła nalot na jego dom w Anglii. Wygląda na to że policja nęka prawego człowieka, który działa w imieniu molestowanej dziewczynki z zespołem Downa zamiast prowadzić dochodzenie i ukarać winnych którzy dopuszczali się na niej przestępstw i jeszcze do tego niszczy dowody.

Jedna z gazet „ColumnUK”, która relacjonowała sprawę Hollie i perypetie Roberta otrzymała w związku z tym szereg poważnych ostrzeżeń od firmy prawnej Levy&Marce.

W liście Levy&Marce informuje, że reprezentuje Lorda Elish Angiolini i grozi wszczęciem kroków przeciwko ColumnUK za publikowanie sprawy Hollie. Były pan prokurator fiskalny z Aberdeen z czasu, kiedy sprawa Hollie miała miejsce w chwili obecnej zajmuje wysokie stanowisko we władzach szkockiego wymiaru sprawiedliwości.

Jakże by inaczej?

Mówi się że także inne szkockie media dostały podobne ostrzeżenia a nawet Google miało z nimi kontakt.

Jeden z listów Levy&McRae do ColumnUK odnosi się również do szeryfa Graeme Buchanan, który był jednym ze wskazanych przez Hollie Greig, a więc prawdopodobnie jego także muszą reprezentować.

Jednym z prawników z firmy Levy&Marce, który podpisywał się pod listami z ostrzeżeniami był niejaki Peter Watson – głowa w sporze reprezentującą rodziny zabitych przez Thomasa Hamiltona w Dunblane w 1996 r. mówi się także, że odegrał on „kluczową rolę” w Trybunale Śledczym kierowanym przez członka Stowarzyszenia – Lorda Cullena. Watson, podobnie jak Cullen, jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu w Edynburgu.

Poza tym Watson reprezentował również rodzin ofiar w śledztwie prowadzonym w sprawie w zamachu na samolot który rozbił się nad Lockerbie, o który oskarżona została Libia aby ukryć fakt, że służby amerykańskie, brytyjskie i prawdopodobnie izraelskie służby wywiadów stały za tym zamachem.

Watson pełnił również podobną rolę w „śledztwie” dotyczącym katastrofy platformy Piper Alpha i wycieku ropy a na którego na czele stał członek Stowarzyszenia Lord Cullen.

Uniwersytet w Edynburgu, a w szczególności wydział prawa, pojawiają się nagminnie w tych dziwnych przypadkach.

Brytyjski premier Gordon Brown również tam studiował i był nawet rektorem, jego poprzednik Tony Blair, urodził się w tym mieście i jego ojciec studiował prawo na tym Uniwersytecie.

Obecny szkocki sekretarz „sprawiedliwości” Kenny MacAskill, jest byłym prawnikiem firmy Levy &Marce oraz kolejną osobą , która studiowała prawo na Uniwersytecie w Edynburgu.

W odpowiedzi na żądania podjęcia działań przez szkockie władze w sprawie siatki pedofilów MacAskill skierował do szkockiego parlamentu poprawki do ustaw, które skutecznie zamkną drogę dla tych którzy będą szukali sprawiedliwości zarówno dla Hollie Greig jak i innych wykorzystywanych dzieci, w przypadkach kiedy władze i policja wymigają się od prowadzenia dochodzenia.

Powiedział : „Dochodzenie może być głęboką traumą dla ofiar przestępstw. Coś na ten temat może wam powiedzieć kolega Robert Greek, po tym jak sam prowadził śledztwo w miejsce organów śledczych i policji Grampian – ale wielokrotne gwałty na dzieciach są raczej gorsze.”

Dlaczego w takim razie nie jest prowadzone dochodzenie przez władze i policje w Grampian? Dlaczego rażące zabójstwo łączone się z tym przypadkiem nie ujrzało światła dziennego i policja nie prowadzi dochodzenia?

Jaka była Pana opowiedz na uzasadnione pytania Panie„sprawiedliwy” człowieku? Zamknął je Pan – co zakrawa na hańbę.

W sierpniu 2009 r. MacAskill wystąpił w mediach wydając oświadczenie w sprawie zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi, człowieka uznanego oficjalnie za winnego zamachu bombowego w Lockerbie. Poinformował opinię publiczną że powodem są „sprawy osobiste” a dokładniej to że człowiek ten ma kilka tygodni życia przed sobą. (w chwili pisania tych słów wciąż żyje). Prezydent Obama zareagował z przerażeniem na te słowa zważywszy, że 189 Amerykanów zginęło w Lockerbie.

Sugerowałbym jednak, że prawdziwy powód nagłego zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi nie miał nic wspólnego z „współczuciem” tych ludzi o czym dobrze wiedział Obama.

Stało się to raczej ze względu na kolejną apelację prawników domniemanego terrorysty w 2009 roku, która mogłyby zburzyć dotychczasową oficjalna wersję zamachu.

Wśród dowodów m.in. znalazły się:

  • Ważne dokumenty CIA odnoszące się do zegara Mebo, który rzekomo zdetonował bombę – dokumenty, które wcześniej zostały zatajone przed zespołem obrony.
  • Tony Gauci, główny świadek oskarżenia na rozprawie, który rzekomo otrzymał 2 mln $ za zeznania przeciwko Megrahi.
  • Edwin Bollier, właściciel Mebo, który powiedział, że w 1991 r. FBI zaproponowała mu 4 miliony dolarów za potwierdzenie, że znaleziony fragment zegara w pobliżu miejsca katastrofy był częścią zegara MST Mebo13 jakie były dostarczane do Libii.
  • Ulrich Lumpert, były pracownik Mebo, który przysięgał w lipcu 2007 r., że prototyp zegara MST 13 został skradziony w 1989 r. oraz to że przekazywał te informacje osobom oficjalnie prowadzącym śledztwo w sprawie Lockerbie.

Abdelbaset Ali al-Megrahi zrezygnował z odwołania i apelacji, podczas której mogłyby zostać przedstawione dowody i miałyby szanse ujrzeć światło dzienne. W zamian za to zgodził się na zwolnienie z powodów osobistych. Zbieg okoliczności.

A wiec widzimy jak to wszystko wygląda. To co się stało z Hollie Greig i wszystko wokół tej sprawy to nie wyjątek. To schemat który się powtarza często i wszędzie na całym świecie.

Ta sprawa ma  potencjał, aby otworzyć puszkę Pandory, która może pochłonąć brytyjskich polityków i nie tylko.

Tak się powinno też stać.

Sprawiedliwość dla Hollie. Sprawiedliwość dla wszystkich dzieci.

* * *

Tłumaczyła: Bou dla davidicke.pl

artykuł pochodzi ze strony www.davidicke.com link bezpośredni

© 2010 David Icke Website. All Rights reserved.