Chris White – Droga donikąd

Obrazek

http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/beliefs/

Tubą propagandową Ameryki jest Chris White młody baptysta . Niestety nie udało mi się odszukać niczego z przeszłości Chrisa Whitea którą skrzętnie ukrywa. Wiadomo że posiada kilkanaście portali internetowych, własną rozgłośnie i zajmuje się sprzedażą swoich płyt i książek wspierających go kaznodziei telewizyjnych i innych przywódców radykalnych sekt i odłamów protestanckich jak „Lion and Limb”Promuje i wspiera takie osoby jak: David Guzik, Chuck Missler, Zac Poonen, Jim Thomas, Dr. J. Vernon McGee, Ravi Zacharias, Bernard Lewis.

Jego filmy są intensywnie promowane przez sektę „Duszpasterstwo Lew i Jagnię – Aktywny Dom Wysłanników Chrystusa Duszpasterstwa Pojednania” http://lionandlambministry.com pod przywództwem Dr. David Reagan’a . Założycielem i fundatorem „Lion and Limb w USA” jest żyd Monte Judah http://www.isitso.org/guide/judah.html

ObrazekObrazek

Podstawy tej sekty są typowe dla radykalnych odłamów baptystów i całość doktryny zgodnej z wyznaniem Chrisa White’a przedstawia ten rysunek:

Obrazek

W doktrynie „Lion and Limb” zapisane są podstawy ich wierzeń które już przedstawiłem wcześniej.
http://lionandlambministry.com/index.php/what-we-believe

Zasługują na szczególną uwagę dwa punkty dotyczące supremacji Izraela.

„Wierzymy , że naród Izraela ma specjalne miejsce w Boskim Planie i że wszystkie obietnice Boga w stosunku do Izraela będą spełnione.”

oraz

„…Jezus jak Syn Człowieczy powróci by odkupić i przywrócić Naród Izraela.”

pozostałe punkty też są interesujące:

„Wierzymy, że cała ludzkość jest zagubiona (stracona) i urodzona z grzeszną naturą i może być tylko uratowana przez Wiarę w śmierci i zmartwychwstaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa i nie przez jakąkolwiek ludzką wartość albo uczynki.”

„Wierzymy w osobowego Diabła, nazywanego Szatanem, który, wraz z wszystkimi jego upadłymi aniołami i demony albo złymi duchami, zostały strącone na wieczność do piekle i teraz usiłują oszukać świat, pokonać ludzi wierzących i zniszczyć pracę Boga, ale mogą być pokonani przez ludzi wierzących, którzy są chronieni przez Boga i wstawiennictwo Jezusa Chrystusa Pana Naszego.”

„Wierzymy w natchnienie Biblii. Biblia jest inspirowana przez Boga w całości i jest pozbawiona jakichkolwiek błędów w oryginalnych pismach, jest kompletna i w całości pochodzi od Boga.”

„Wierzymy , że jest tylko jeden Bóg, który jest wieczny i niezmienny i manifestuje Się w trzech odmiennych Osobach; Ojciec, Syn i Duch Święty.”

Podstawy wiary Chrisa White to Biblia Starego i Nowego Testamentu która jest traktowana w całości jako podstawa dogmatycznej wiary. Wierzy on w natchnienie, nieomylność i władzę Biblii i że Baptyzm to jedyna droga niezbędna do zbawienia. Wierzy podobnie jak i inni w absolutną suwerenność Trójcy Świętej będącej ponad wszystkim w historii konieczną do zbawienia. Wierzą że Jezus był Bogiem w jego dzieworództwo, jego bezgrzeszne życie, wniebowstąpienie, śmierć i jego fizyczne zmartwychwstanie.
http://carm.org/is-baptism-necessary-salvation.

charakterystyka Baptystów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bapty%C5%9Bci_dnia_si%C3%B3dmego

Rabin Byron L. Sherwin tak komentuje tą postawę: „Nikt na świecie nie popiera Izraela silniej niż amerykańscy radykalni protestanci, ewangelicy.” Chris White należy do grupy najbardziej radykalnych baptystów w USA. Wpiera jedna z najpotężniejszych sekt w Stanach pod przywództwem
Która Nowy Porządek Świata przyjęła do kanonu swojej religii. Wierzą oni że NWO jest czynnikiem absolutnie niezbędnym do przyjścia Lucyfera (Antychrysta) na Ziemię i że jest to zapowiedziany początek biblijnego Armagedonu. Od spełnienia tego warunku zależy powtórne przyjście Jezusa w wielkim obłoku w które fanatycznie wierzą. Wierzy że aktualnie Szatan przekonuje ludzi do Nowego Wieku i że wszystkie wiadomości i informacje nie dotyczące powtórnego przyjścia Jezusa to dzieło Szatana mającego zwieść umysły wszystkich ludzi i ich dusze. Dlatego jego misją jest „udowadnianie” że każda osoba, naukowiec, truthseeker jest wplątany w dzieło Szatana. Specjalizuje się w rzekomym „ujawnianiu” prawdy o wszystkich wypatrzonych popularnych osobach publicznych ujawniających spiski że są masonami i propagują Lucyferianizm i NWO , takie wnioski dotyczą każdego od Coopera do Davida Icka, czy Greega Bradena i innych.

http://www.ekumenizm.pl/content/article/20050930100628880.htm

W Polsce Chris White jest traktowany jako nieomylna wyrocznia i źródło całkowitej prawdy na temat Nowego Porządku Świata, jest to nowy Amerykański Głos nieomylnej wiary w każdy filmik z YT jako prawda na temat szatańskiego spisku Lucyfera w którym absolutnie wszyscy uczestniczymy nie będąc baptystami. Dziwne ta moda na Nową Amerykańską Prawdę. Niektórzy publicznie uważają że USA to wzór demokracji, chrześcijanie za źródło prawdy o Nowym Porządku Świata. Pomijają całkowicie powiązania z gigantami wspieranymi przez Rząd USA takich ludzi jak Ravi Zacharias który dąży do połączenia z kościołem Mormona którego jest sympatykiem, był przyłapany na wielu kłamstwach. Znany i bogaty kaznodzieja założyciel „Międzynarodowego Duszpasterstwa Ravi Zcharias” http://rzim.org/ Dążącego jedynie do maksymalnych zysków i władzy.

http://meinwords.wordpress.com/2009/02/17/ravi-zacharias-lies-for-jesus-on-tv-about-oxford-university-richard-dawkins/

Ravi utrzymuje kontakty z kościołem Mormona oraz w bardzo oczywisty sposób dąży do ujednolicenia swojego prywatnego kościoła.

http://livingjourney.wordpress.com/2010/10/06/henri-nouwen-and-the-evangelical/
http://www.ctlibrary.com/ct/2004/novemberweb-only/11-15-11.0.html

Sekta „Lion and Limb” ma wielkie wpływy w USA i jej szef podający się za Pastora Dr. David Reagan dąży do maksymalnych korzyści finansowych i powiększania wpływów politycznych. Posiadają sieć TV własne wydawnictwa i gazety. Zajmuje się tez ostatnio polityką: http://www.thefreepressonline.co.uk. Promuje takie tezy które opisuje w artykułach jak „Czy Antychryst jest Muzułmaninem ?” Wszyscy wiemy że ten rodzaj fanatyzmu jest najgorszy.

W niniejszym artykule chciałem wykazać że Chris White nie jest samotnym strzelcem poszukującym prawdy jakby niektórzy chcieli go postrzegać ale jest finansowany i wspierany przez baptystów. W 100% zaangażowany jedynie w działalność kościoła i fanatycznym wyznawcą ich doktryny. Intensywnie działa w sieci Internecie na portalach zajmujących się teoriami spiskowymi sprawiając wrażenie poszukiwacza prawdy zaangażowanego w jej ujawnianie. To bardzo mylny obraz, musicie sobie zdawać sprawę że w USA sekty są pod ścisłym nadzorem Rządu, współpracują z FBI i CIA i mają na celu utrzymanie kontroli nad ludźmi i mówić im co mają robić (film Fema Camps) Chris White nigdy nie krytykuje Rządu USA, nie porusza tematów związanych z GMO, Smugami Chemicznymi, Odbieraniem Praw Obywatelskich. Nie porusza spraw związanych z pedofilią wśród wyznawców Chrześcijańskich Sekt i Kościołów. Nie mówi nigdy o Syjonizmie.

Chce nam wmówić że z jakiś powodów „JA” ZAWSZE WIERZĘ DOKŁADNIE W TO CO CHCE NWO. Innymi słowy , nie możemy w JAKIKOLWIEK sposób samodzielnie dociekać prawdy bo cokolwiek robimy jest zawsze zgodne z tym co chce NWO. Chyba nie muszę wyjaśniać jak idiotyczna jest ta idea którą chce wszystkim wcisnąć Chris White. Wie że media kłamią bo par excellence WSZYSCY KŁAMIĄ za wyjątkiem nieomylnej Biblii. Chciałbym tutaj przytoczyć zdanie Dr Mikea Heisera który całkowicie się z Tą tezą nie zgadza. „Różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami pism są gigantyczne i różni je czasem brak tysięcy słów i liter, skrybowie robili często błędy podczas przepisywania, różnice pomiędzy wersjami znad Morza martwego są ogromne” Dla przypomnienia nieomylności Biblii przypominam że tym Bogiem był niejaki „Konstantyn Wielki”.

polecam do przeczytania: http://www.astro.eco.pl/biblia.html

Wybór należy do Ciebie czytelniku. Ze swoich badań wiem że Chris White naciąga wiele informacji dotyczących ludzi których stara się zdemaskować, analizuje ruchy ręką na podstawie których stwierdza ze ktoś jest masonem ,albo stwierdza że sweter w kratkę to też wynik bycia masonem. Każdy wg niego przechodzi system kontroli umysłów, propaguje Lucyferianizm. Każdy Kto sprzeciwia się Religi jest wrogiem Jego, Jezusa, i propagatorem NWO i jest to jedyny warunek. Nie istnieją jakiekolwiek przesłanki że człowiek jest czymś więcej niż bezrozumnym robotem czekającym na Zbawienie które jakoś nigdy nie nadeszło. Nie istnieją jakiekolwiek dowody na obecność obcych istot na ziemi, nic się nie dzieje w kosmosie, wszystko to sprawka demonów i szatana. Może Wam pasuje ciasnota i ograniczoność umysłowa na poziomie średniowiecznej propagandy rodem z USA od baptystów z manią prześladowczą. Do tej pory nie byłem świadomy faktu że jedynym Zbawieniem jest prawda made in USA. Niestety ta pseudo prawda amerykańskiego baptysty NIE DAJE ROZWIĄZAŃ !
Nie daje jakiejkolwiek nadziei, oferuje puste frazesy wg Chrisa White i doktryny amerykańskich sekt WSZYSCY JESTEŚMY SKAZANI NA STRACENIE.

„Wierzymy, że cała ludzkość jest zagubiona (stracona) i urodzona z grzeszną naturą i może być tylko uratowana przez Wiarę w śmierci i zmartwychwstaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa i nie przez jakąkolwiek ludzką wartość albo uczynki.”
Czyli rozwiązanie jakie nam jest oferowane: NWO jest nieuniknione, nie mamy szans się jemu przeciwstawić, jesteśmy przegrani. Nasi poszukiwacze prawdy jak David Icke, Alex Jones, Gregg Braden, Michael Tsarion, William Cooper, Projekt Camelot, Phill Schneider, Chris Everard i wielu wielu innych niewymienionych którzy są dla Ciebie tylko Lucyferianami, Masonami i kłamcami wspierającymi NWO. Jedyne rozwiązanie jakie nam dajesz to CZEKAĆ NA POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZUSA, w międzyczasie zaakceptować nieuniknione NWO wobec którego NIC NIE ZROBIMY bo Szatan jest wśród Nas. Wszyscy Kłamią – tylko nie fanatyczny baptysta z USA…Litości.

David Icke powiedział:

...Ten człowiek ma jaja by powstać i mówić głośno pomimo potępienia z dosłownie wszystkich stron. Więc co zrobimy? Czy powiemy „O, to interesujące! Credo Mutwa, zawsze się tym interesowałem!” i zapalimy świeczkę. Czy zlekceważymy go „O, to tylko znachor co on może powiedzieć”. Innymi słowy czy znajdziemy teraz jakąż wymówkę by nic nie robić, by siedzieć na tyłkach mając nadzieję, że ktoś to zrobi za nas lub myśląc, że nic nie możemy zrobić. Czy wyrazimy ducha którego wyraża ten gość bo jeśli tak zrobimy to cały ten domek z kart globalnej kontroli upadnie! Zostanie zburzony przez wiatr zmian który wywołamy albo odejdziemy myśląc, że nic nie możemy zrobić, „jesteśmy bezsilnymi ludźmi, co możemy zrobić, o mój Boże…”
Czy zlekceważymy co mówi, wszystko jedno bo wtedy ten domek z kart umocni się bo będziemy go utrzymywać nieruchomo. I będziemy żyć w globalnym faszystowskim państwie, nie w odległej przyszłości. „Ojej, to będzie straszne dla dzieci” ALE TERAZ, ZA NASZEGO ŻYCIA!

Czy też będziemy walczyć między sobą, będziemy dzieleni i rządzeni ponieważ ktoś ma inną religię niż my
„O mój Boże, wezwijcie policję!”.

Ktoś ma inny kolor niż my, ktoś ma inną wiarę niż my, ktoś ma inny pogląd na życie niż my. Mamy wciąż to robić? Bo jeśli tak to zasługujemy na życie w globalnym faszystowskim państwie. Ponieważ zachowujemy się w naszym własnym życiu jak indywidualni faszyści przeciwko tym wokół nas co nie podzielają naszego widoku. Możemy się zjednoczyć w tym w co mam nadzieję wierzymy W WOLNOŚCI.

I możemy świętować różnorodność ludzkiej ekspresji, ludzkich zdolności, ludzkiego pojęcia rzeczywistości. Sposobu w jaki widzimy tą samą rzecz na tak wiele różnych sposobów. Możemy świętować różnorodność ras, możemy świętować różnorodność wszystkich rzeczy w tej sieci życia zwanej Kreacją.

I jeśli tak zrobimy i nie zgodzimy się na życie w tym stanie i będziemy żyć w harmonii i przez to będziemy mieć pokój we wzajemnym szacunku dla siebie. I Illuminati, Chitauri jakkolwiek chcecie ich nazwać nie mogą znieść harmonii ponieważ harmonia jest koszmarem dla manipulacji. Dysharmonia i konflikt to bułka z masłem. Czy będziemy grać w tę grę zgodnie z zasadami Illuminati, walcząc ze sobą, ścinając się ze sobą, obwiniając nawzajem. Czy zdecydujemy, że będziemy grać w tę grę z innymi zasadami, grę która ma niepisane prawa zwane miłością, szacunkiem, zwane harmonią, pokojem. Sami wpędziliśmy się w ten stan, to prawda i to dobra wiadomość SAMI wprowadziliśmy się w ten stan. Podejmując decyzje by oddać własne umysły i nalegając by wszyscy inni zrobili to samo.
I dlatego możemy podjąć wybory by zakończyć tą manipulację niemal ot tak, odbierając naszą moc by myśleć za siebie.

I DAJĄC WSZYSTKIM INNYM ZASZCZYT BY ZROBILI TO SAMO.

Czy wybierzemy MIŁOŚĆ w jej prawdziwym znaczeniu czy wybierzemy strach, WYBÓR NALEŻY DO NAS I ZAWSZE NALEŻAŁ. I konsekwencje wyboru jednego z dwojga w znaczeniu naszej przyszłości są niezmiernie, niezmiernie różne. Credo Mutwa okazał ten rodzaj ducha niezbędny by zakończyć ten nonsens. Jeśli reszta ludzkości okaże ledwie ułamek tego to nie mamy się czym martwić ponieważ ten świat zmieni się z więzienia w raj.


TO TYLKO WYBÓR I WIEM JAKIEGO JA DOKONAM, JAKI BĘDZIE WASZ?

Mam nadzieję, że wyciągnęliście coś z tego.

Obrazek

Dlatego twierdzę że droga takich ludzi jak Chris White,
to droga donikąd. Nie ma ucieczki.